|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  62 63 64 [65] 66   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Nasa forumasica oboljela od leukemije
9.12.2011 23:37:44   
jasmin
Hvala Bogu.Samo naprijed Nejrice.

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 1601
   RE: Nasa forumasica oboljela od leukemije
10.12.2011 10:53:31   
Alma_27
Lijepe vijesti! user posted image

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 1602
   RE: Nasa forumasica oboljela od leukemije
10.12.2011 11:18:10   
mamin cvjetić
Bravo curo samo naprijed pregazila si trnoviti put sada ti hvala bogu ostaje da gaziš samo po ružama zajedno sa svojim mužićem i Mkom user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nevidljivom niti najčvršće smo povezani

(odgovor članu Alma_27)
Neposredna veza do poruke: 1603
   RE: Nasa forumasica oboljela od leukemije
10.12.2011 15:36:36   
mila81
Odlično, bravo, hvala Bogu što sve ide svojim tokomuser posted image

_____________________________

Muhamed 01.08.2008.
Ajša 04.11.2009.

(odgovor članu mamin cvjetić)
Neposredna veza do poruke: 1604
   RE: Nasa forumasica oboljela od leukemije
10.12.2011 18:26:17   
klemzi

IZVORNA PORUKA: Apotekarka

Nije me bilo danima ali ova vijest me bas obradova,NEjro svaka cast na svoj snazi koju imas sretna sam zbog tebe,zbog malog Maka....zbog tvog muza.....Toliko borbe,optimizma zasluzujete svu srecu i dug zivot skupa....Drzi nam se

Drago mi je zbog Nejre, neopisivo, ali mi je i drago što vidim tvoj post user posted image user posted image

_____________________________

Ljubav mamina i babina,16.2.2010 - 10.4. 2010. :(
Uvijek ćemo te voljeti najviše na svijetu ljubavi naša najveća <3
Ljubav drugorođena, ljubav oduvijek,zauvijek... 08.11. 2013.

(odgovor članu Apotekarka)
Neposredna veza do poruke: 1605
   RE: Nasa forumasica oboljela od leukemije
29.12.2011 15:02:26   
Rabi
NejrA kako si namuser posted image

_____________________________

06.09.2008. Adnan
02.12.2010. Ajša

(odgovor članu klemzi)
Neposredna veza do poruke: 1606
   RE: Nasa forumasica oboljela od leukemije
30.12.2011 15:53:26   
Cmokvica
Drage clanice foruma;

Zaista sam dirnuta saznanjem kakve ste sve napore ucinile da bi se prikupila sredstva za moju hospitalizaciju. Iskoristila bih ovu priliku da vam se od srca zahvalim i pozelim da se duplo vrati vama i osobama koje najvise volite.

Kada se osvrnem na prethodnih nekoliko mjeseci, jos uvijek me prati osjecaj da se citava ta prica desila zapravo nekom drugom. Ne znajuci da je bolest prisutna, ja sam svakodnevno obavljala niz aktivnosti: radila puno radno vrijeme, bila posvecena izradi magistarskog rada, dan prije uspostavljanja dijagnoze dala sam izjavu za medije na poslu i radovala se odlasku na more sa porodicom i prijateljima. Za samo nekoliko dana nasla sam se na odjelu hematologije u Skane hospital u Lundu. Bila sam u izolaciji nekoliko dana, a zatim su do mene pocele dopirati vijesti o tome sta sve cine clanice ovog portala, moji prijatelji, radne kolege, kolege sa specijalizacije, ucenici i kakve akcije planiraju. Vrlo brzo sam shvatila da ja sebi ne mogu dozvoliti taj luksuz i imati pravo na izbor, nego da dugujem tim ljudima vratiti se zdrava.

Svakom pacijentu je potrebno odredjeno vrijeme da prihvati svoju bolest. Ja sam pored bolesti, morala prihvatiti da ne znam kada cu ponovo vidjeti sina. Separacija od Maka je bila onaj najtuzniji dio price. Niti jedan moj uspjeh u bilo kojoj zivotnoj sferi nije se mogao porediti sa radoscu koju je Mak unio u moj zivot svojim rodjenjem. Teze sam prihvatala nasu odvojenost nego samu dijagnozu. Po prvi put u svom zivotu bila sam zaista ocajna. Onda sam svoje misli pokusala usmjeriti ne na one trenutke koje propustam s njim, nego na sve ono lijepo sto nas ceka kada ponovo budemo zajedno.

Hvala Bogu, sada smo svi skupa. Jos uvijek smo u Svedskoj, kontrole obavljam svakih 15 dana, tako da nam se ne isplati jos dolaziti u Sarajevo. Ljekari su prezadovoljni, a ja presretna. Svakog jutra, nakon sto otvorim oci, zahvaljujem Bogu na novom danu. Mislim da smo iz svega ovoga izasli kao bolji ljudi.

Zelim vam puno radosti povodom Nove godine i mnogo ugodnih trenutaka koji ce doprinijeti kvaliteti vasih zivota.


(odgovor članu Rabi)
Neposredna veza do poruke: 1607
   RE: Nasa forumasica oboljela od leukemije
30.12.2011 15:56:45   
Hanady RR
Ti si mila sunce našeh neba....user posted image user posted image

ja upravo krećem na put...
a svatih da zaželim lijep provod i zdravlje našim foruamšicama i njhovim najmilijimuser posted image

Hvala to što si to što jesi i što si nam omogućila da te poznajemo i imamo lijepu priču koja nije baš lijepo počela...
naredna godina je rezervisana za druženje sa tobom inšalllahuser posted image user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Cmokvica)
Neposredna veza do poruke: 1608
   RE: Nasa forumasica oboljela od leukemije
30.12.2011 15:57:56   
palachinken
Hvala ti što si nam se javila, često pomislim kako si, a vjerujem i mnoge forumašie. Želim ti svu sreću u narednoj godini!

_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu Cmokvica)
Neposredna veza do poruke: 1609
   RE: Nasa forumasica oboljela od leukemije
30.12.2011 16:13:57   
Rabi
draga nasa rr prijateljiceuser posted image I ako se ne poznajemouser posted image
Hvala na lijepim zeljama i ja tebi zelim od cijelog svoguser posted image da budes ziva ,  zdrava i sretna jos puuuuuuuuuuuuno godina!!!! I da sve ovo sto ti se desilo bude samo jedna prica, iz koje si ti izasla kao pobjednik!!!
user posted image user posted image user posted image



_____________________________

06.09.2008. Adnan
02.12.2010. Ajša

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 1610
   RE: Nasa forumasica oboljela od leukemije
30.12.2011 16:18:16   
bebacha
Hvala ti sto si javila.Drago mi je da to sve iza vas.U novoj godini ti zelim sve najnajbolje,da se vratis svojo kuci i uzivas sa svojom porodicom

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu Rabi)
Neposredna veza do poruke: 1611
   RE: Nasa forumasica oboljela od leukemije
30.12.2011 16:29:01   
mama2009
super sto si se javila, nakon iscekivanja super vijesti na ovoj temi, zelim ti od srca u N. godini sve najljepse mnogo srece i zdravlja



_____________________________

Princeza dosla 05.02.2010

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 1612
   RE: Nasa forumasica oboljela od leukemije
30.12.2011 16:35:50   
Mirkica
da dragi BOg da da budes dugo ziva i zdrava svome Maku 

_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu mama2009)
Neposredna veza do poruke: 1613
   RE: Nasa forumasica oboljela od leukemije
30.12.2011 16:48:19   
Apotekarka
Čitajuci tvoj post suze mi se napunise u očima...
Divim ti se toliko hrabrosti,optimizma u tebi ima...Pred tvoj polazak u  vedsku gledala sam prilog na nekiom kanalu i pomislih u sebi ova zena je jaka,puna volje za zivotom ona mora uspjeti,ona ce pobjediti bolest i hvala Bogu tako je....Sretna sam zbog tebe,tvog muza i zbog malog Makica...
Tvoja prica me podsjeca na moju mamu,ona je bila po dijalizama,presadila bubreg nazalost te 93 bio ratni period nije bila medicina uznapredoval  kao danas i ona je izgubila svoju bitku,a puna zivota je bila,puna optimizma do zadnjeg dana osmjeh nije silazio s njenog lica....
Mozda sam bas toliko i navijalaa za  tebe da pobjedis i nadala se jer me podsjecas na nju....Samo hvala Bogu tvoja prica je ljepse zavrsila,izasla si Nejro kao pobjednik i to si zasluzila....Uzivaj s muzom i malenim...Zelim ti ljepsu 2012 godinu povratak u nasu Bosnu i zdravlja maximalno...a mi ostali svi trebamo da cijenimo svoje zdravlje kad si zdrav s ve drugo polako dođe na svoje mjesto

< Poruku je uredio Apotekarka -- 30.12.2011 16:53:24 >


_____________________________

Nase malo zlato Antonio stiglo je 30.06.2009
Nasa mala princeza Ana stigla 14.04.2013

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 1614
   RE: Nasa forumasica oboljela od leukemije
30.12.2011 23:10:00   
mamine oci
user posted image za Nejru hrabru zenuuser posted image

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu Apotekarka)
Neposredna veza do poruke: 1615
   RE: Nasa forumasica oboljela od leukemije
30.12.2011 23:15:10   
Romali
Nejra, često mi padneš na pamet, iako to ovdje ne napišem.
Nisam sretna , nego presretna što sve ide ka boljem. A tvoj optimizam je zlata vrijedan, valja pročitati ovu tvoju priču s vremena na vrijeme.

Apotekarka, predivan post user posted image

< Poruku je uredio Romali -- 30.12.2011 23:26:55 >


_____________________________

23.4.2008. A.O. promijenio moj svijet :)
14.4.2014. Z. promijenila našu planetu :)




(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 1616
   RE: Nasa forumasica oboljela od leukemije
30.12.2011 23:15:33   
jasmin
Draga Nejra,hvala Bogu na uspjehu.Neka ti svaki naredni dan bude ljepsi i sretniji.user posted image user posted image user posted image

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 1617
   RE: Nasa forumasica oboljela od leukemije
30.12.2011 23:18:36   
emma.L
Nejra, ti si najpozitivnija priča 2011. godine.
Toliko sam sretna da ćeš uskoro biti stalno sa Makom i svojom obitelji i želim ti svijetlu budućnost ispunjenu zdravljem i samo sretnim trenutcima.
Bog zna da si one loše ispucala u prošloj godini za cijeli jedan život.
Sretna ti Nova godina user posted image

_____________________________

Ema, kokola i sreća najveća, 15.10.2008.
Timur, radost mamina, 9.10.2011.

(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 1618
   RE: Nasa forumasica oboljela od leukemije
30.12.2011 23:28:09   
Ninushka
user posted image user posted image user posted image   neka ti svaki dan bude sretan sretniji, ma najsretniji sa svojom porodicom...Sretno ti...user posted image


(odgovor članu emma.L)
Neposredna veza do poruke: 1619
   RE: Nasa forumasica oboljela od leukemije
30.12.2011 23:32:33   
Visnja RR
Draga Nejra user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Ninushka)
Neposredna veza do poruke: 1620
   RE: Nasa forumasica oboljela od leukemije
30.12.2011 23:32:44   
Medić*
Ti hrabra nasa zeno, obradovao me tvoj post user posted image Hvala dragom Bogu sto se osjecas dobro, sto si svojom porodicom, sto gledas lice tvoje srece, tvoga djecaka. Da nam se sto prije vratis aBg. 

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu Ninushka)
Neposredna veza do poruke: 1621
   RE: Nasa forumasica oboljela od leukemije
30.12.2011 23:51:40   
dinaa
Nejra duso dragauser posted image user posted image

_____________________________

Moja djeca su moje najvece blago!!!

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 1622
   RE: Nasa forumasica oboljela od leukemije
31.12.2011 0:39:17   
malena27 RR
Hrabra zeno! Zelim ti sve najbolje i da jako dugo uzivas sa svojim Makicem i Adom!

_____________________________

Beta 05.02.2010. 12,79
Beta 29.12.10. 557,93
Beta 31.12.10 1771,92
09.08.2011. rođen moj dunjaluk
Beta 09.06.15. <5
Beta 12.05.16. 504 i 16.06.16. spontani
27.01.17. vanmatericna

(odgovor članu dinaa)
Neposredna veza do poruke: 1623
   RE: Nasa forumasica oboljela od leukemije
31.12.2011 10:13:09   
reallove
Nejra,mila,bas mi je drago da si nam se javila..Hvala Bogu da sve ide na boljeuser posted image

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu malena27 RR)
Neposredna veza do poruke: 1624
   RE: Nasa forumasica oboljela od leukemije
31.12.2011 11:46:59   
Lulu_08
Draga Nejra, zaista unosis osjecaj sigurnosti u srca svih nas, jer si svojom hrabroscu dokazala da se svi mozemo nositi sa otezavajucim faktorima u zivotu kada imamo jasan cilj ispred nas! Ja ti mila od srca zelim najljepsi moguci zivot, i da ovo sve ostane iza tebe kao jedno iskusenje koje si morala proci, a da u Novoj 2012oj i svakoj narednoj godini budes ziva, zdrava i sretna u ljubavi sa tvojom porodicom!!!!

_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 1625
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  62 63 64 [65] 66   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  62 63 64 [65] 66   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *