|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Nasa forumasica oboljela od leukemije
18.4.2011 11:53:49   
HanaBana
user posted image user posted image Moja prijateljica i ujedno nasa forumasica Cmokvica oboljela je od rapidnog oblika leukemije. Molim sve koji su u mogucnosti da pomognu. Nejra je majka dvogodisnjeg djeteta Maka, ima 28 godina i leukemija je dijagnosticirana 14.04.2011. Potrebno je hitno izmjestanje u inostranstvo a troskovi lijecenja iznose 500.000 KM. Svaka pomoć je dobrodošla!!!



< Poruku je uredio Visnja RR -- 18.4.2011 21:57:04 >


_____________________________

Hana 26/06/07- mamina najbolja prijateljica
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Nsa forumasica obolila od leukemije
18.4.2011 11:54:24   
HanaBana

Ovim putem želimo pokrenuti akciju za prikupljanje finansijskih sredstava za liječenje naše kolegice Nejre Kurić. Nejra je obolila od leukemije. Za transplataciju koštane srži i nastavak liječenja potrebno je 500.000 KM. Trenutno je smještena u Kliničkom centru u Sarajevu, gdje čeka odobrenje za liječenje u Francuskoj.
Nejra je majka dvogodišnjeg dječaka Maka.
DEVIZNI RAČUN NA KOJI MOŽETE IZVRŠITI UPLATU I POMOĆI NAŠOJ NEJRI :
RAIFFEISEN BANK d.d.
SHIFT CODE: RZBABA2S
ADRESA: ZMAJA OD BOSNE bb, 72 000 SARAJEVO, BiH
IBAN CODE: BA391613000007553445
NEJRA KURIC, MEJTAŠ BR.2, SARAJEVO

Molimo vas da svojom donacijom podržite ovu akciju i pomognete Nejri na putu ka njenom ozdravljenju!
 

_____________________________

Hana 26/06/07- mamina najbolja prijateljica

(odgovor članu HanaBana)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Nsa forumasica obolila od leukemije
18.4.2011 11:57:33   
palachinken
Jao tuge....Nadam se najboljem!
Da li su otvorene bhtelecom linije, znam da je ljudima najlakše tako.



_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu HanaBana)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Nsa forumasica obolila od leukemije
18.4.2011 12:15:58   
henna ze
jao strašno...user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kad se igra završi, kralj i pješak idu u istu kutiju.

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Nsa forumasica obolila od leukemije
18.4.2011 12:22:52   
M kao Mama
Majko mila, ne mogu da vjerujem, žene sad moramo biti složnije nego ikada

(odgovor članu henna ze)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Nsa forumasica obolila od leukemije
18.4.2011 12:23:47   
Amani12
user posted image user posted image user posted image



_____________________________

21.12.2009. Najljepse Sunce obasjalo nase Nebo Ljubavi <3
30.01.2016. Nova najveca Ljubav stigla u nas zagrljaj <3


(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Nsa forumasica obolila od leukemije
18.4.2011 12:27:20   
palachinken
Bilo bi lijepo kad bi se po gradovima organizovale kafice forumašica gdje bi se skupili prilozi. Zeničanke se sastaju svakako slijedeće sedmice, aBd, pa ćemo pokušati nešto.


_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu Amani12)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Nsa forumasica obolila od leukemije
18.4.2011 12:28:47   
reallove
jako mi je zao,nadam se da cemo uspjeti skupiti novac i da ce nasa forumasica biti boljeuser posted image

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu Amani12)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Nsa forumasica obolila od leukemije
18.4.2011 12:29:43   
Anoniman
user posted image user posted image    user posted image user posted image user posted image aj  majko moja tuge   user posted image user posted image user posted image     ja sam tu za pomoc a i organizujem i moje bliznjeuser posted image user posted image user posted image user posted image   Allahu dragi ti se smiluj , pomozi i sacuvaj od svakog iskusenjauser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Amani12)
  Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Nsa forumasica obolila od leukemije
18.4.2011 12:41:20   
mama75
user posted image Smijem li ovo objaviti kao status na FB? Da sto vise ljudi procita. user posted image  user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Nsa forumasica obolila od leukemije
18.4.2011 12:41:46   
M kao Mama
NAs nekoliko već smo objavile, tako smo i saznale, strašno,

Moja prijateljica Nejra Kurić oboljela je od rapidnog oblika leukemije. Molim sve koji su u mogucnosti da pomognu. Nejra je majka dvogodisnjeg djeteta, ima 28 godina i leukemija je dijagnosticirana 14.04.2011. Potrebno je hitno izmjestanje u inostranstvo a troskovi lijecenja iznose 500.000 KM. Svaka pomoć je dobrodola!!!

< Poruku je uredio mama alma RR -- 18.4.2011 12:42:01 >

(odgovor članu mama75)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Nsa forumasica obolila od leukemije
18.4.2011 12:48:32   
Medić*
pretuzno user posted image  

nadam se da ce zene i ovaj put pokazati aBg humanost

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Nsa forumasica obolila od leukemije
18.4.2011 12:48:43   
samedi
Strasno user posted image user posted image user posted image I meni bi odgovaralo da ima neki humanitarni broj telefona,tako mi je najlakse,ali potrudicu se da uplatim i u banci kad budem u prilici user posted image user posted image

_____________________________

Moja ljubicica-bubicica N. 5.5.2010. 2850gr 51cm 18:25
Prohodala 6.6.2011.<3
Bubamara A. je stigla 15.11.2012. 3400gr 55 cm 02:45

(odgovor članu HanaBana)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Nsa forumasica obolila od leukemije
18.4.2011 12:51:24   
M kao Mama
samedi humanitarni broj, jeste ok, ali pare se dobiju tek nakon dva, tri ili više mjeseci, a pare za nejru trebaju što prije, ona je već u bolnici i zaista pare su neophodne što prije.

(odgovor članu samedi)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Nsa forumasica obolila od leukemije
18.4.2011 12:53:27   
Medić*
Znaci da novac mozemo uplatiti na ovaj racun sto je HanaBana stavila

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Nsa forumasica obolila od leukemije
18.4.2011 12:54:16   
samedi
Ahaa,sad mi je jasnije,sutra aBd neko ce uplatiti ili ja ili mm user posted image user posted image

_____________________________

Moja ljubicica-bubicica N. 5.5.2010. 2850gr 51cm 18:25
Prohodala 6.6.2011.<3
Bubamara A. je stigla 15.11.2012. 3400gr 55 cm 02:45

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Nsa forumasica obolila od leukemije
18.4.2011 12:56:03   
ziki
Alma ima li neki km-ovski račun, ja sam za finansije laik  al mislim da na ovaj mogu samo €, ili da opet peglamo Višnju pa da ona prebaci- proslijedi pare

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Nsa forumasica obolila od leukemije
18.4.2011 13:13:48   
M kao Mama
Joj, Ziki ne znam, bubnji mi u glavi, ako ti je lakše na Višnjih ti uplati, pa svakako ćemo ispred RR- dati pare njenom mužu.

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Nsa forumasica obolila od leukemije
18.4.2011 13:15:09   
leli§
dragi Svemoguci Boze smiluj se ti oboljelima a i njihovim porodicamauser posted image

ja sam isto kao i ziki za finansije, totalni laik, uvijek mamu angazujem da uplati, ali sad ne mogu mama mi jako tuguje ovih dana user posted image  a ni visnjin onaj racun ne mogu da nadjem. pa vas molim da mi neko na PP posalje sve info potrebne za transfer iz inostranstva na visnjin racun (ovako mogu provjeriti da je novac stigao jer nekad "zaglavi" vjerovali ili ne pa mi se vrati tek nakon 10-15 danauser posted image ---rekoh totalni laik) i unaprijed da kazem da u eurima najvjerovatnije mogu uplatiti ali ako bi bilo bolje u km-ovima i to cu pokusati..pa mi posaljite info za oba transfera

_____________________________

jos uvijek sretno samujemo

"...The future''s in the air
I can feel it everywhere
Blowing with the wind of change..."

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Nsa forumasica obolila od leukemije
18.4.2011 13:23:25   
palachinken
Dragi Zeničani, Drage Zeničanke

Na našu veliku žalost, naša sugrađanka Nejra Kurić teško je bolesna.

U četvrtak, 14.04.2011. godine, dijagnosticirano je da boluje od leukemije i trenutno se nalazi na liječenju u Kliničkom centru u Sarajevu. Za uspješno liječenje i ozdravljenje neopodna je transplantacija koštane srži, a obzirom da nema donora i da se taj zahvat mora izvršiti u Francuskoj, bit će neophodno da se skupi novac za put ,smještaj, operaciju, oporavak (500.000 KM).

Nejra je rodjena Zeničanka, ali trenutno živi i radi u Sarajevu. Majka je predivnog dvogodišnjeg dječaka Maka.

Molimo vas da svojom donacijom podržite ovu akciju i pomognete Nejri na putu ka njenom ozdravljenju.

Hvala Vam u ime Nejre i njene porodice.

DEVIZNI RAČUN NA KOJI MOŽETE IZVRŠITI UPLATU I POMOĆI NAŠOJ NEJRI:
RAIFFEISEN BANK d.d.
SHIFT CODE: RZBABA2S
ADRESA: ZMAJA OD BOSNE bb, 72 000 SARAJEVO, BiH
IBAN CODE: BA391613000007553445
NEJRA KURIC, MEJTAŠ BR.2, SARAJEVO

KM RAČUN NA KOJI MOŽETE IZVRŠITI UPLATU I POMOĆI NAŠOJ NEJRI:
NEJRA KURIĆ
JMBG: 1403982195064
TRANSACIJSKI RAČUN:1613000007553445
SVRHA UPLATE: HUMANITARNA UPLATA ZA LIJEČENJE NEJRE KURIĆ
RAIFFEISEN BANK


_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu leli§)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Nsa forumasica obolila od leukemije
18.4.2011 13:32:28   
draguljče
Joj Bože dragi, ne mogu da vjerujem. Stvarno mi je jako žao. Evo ide odmah na moj status na Fb.

_____________________________

Boj se ovna, boj se govna, pa kad ću onda živjeti?!

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Nsa forumasica obolila od leukemije
18.4.2011 13:34:15   
ziki
Alma vjerujem da si potrešena i pogubljena jer je i poznaješ. Kako se dogovorite do večeras jer ja radim a popodne mi banka ne radi pa moram preko internet bankarstva uplatit.

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Nsa forumasica obolila od leukemije
18.4.2011 13:37:18   
M kao Mama
MA, ziki može i sutra bitno je zaista da sa halalom uplačuješ, a znam da jeste i da njoj pristane, sad joj gledam slike, kako je nasmijana, lijepa, sretna

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Nsa forumasica obolila od leukemije
18.4.2011 13:39:51   
ziki
Leli§ ovaj gornji račun je devizni i na taj možeš pretpostavljam iz inostranstva, ovaj donji je postavila palačinka za km-ovski

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Nsa forumasica obolila od leukemije
18.4.2011 13:41:43   
vila_7
user posted image user posted image user posted image user posted image da covjek ne povjeruje

< Poruku je uredio helena_7 -- 18.4.2011 13:43:10 >


_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu samedi)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *