|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Nsa forumasica obolila od leukemije
18.4.2011 21:22:44   
HanaBana

IZVORNA PORUKA: mama75

HanaBana ja sam ih sada zvala - Dobro. Kazu da trebaju nalazi, predracun klinike na kojoj ce biti lijecenje, to se odnese ili posalje njima maliom i nakon sto njihov dr pregleda objavljuje se apel za pomoc. Pa vidi sa njenim muzem da se to proba sto prije uraditi.

Daj mi broj tel....imamo nalaze...cekamo predracun od bolnice. Hvala ti punoo

_____________________________

Hana 26/06/07- mamina najbolja prijateljica

(odgovor članu mama75)
Neposredna veza do poruke: 101
   RE: Nsa forumasica obolila od leukemije
18.4.2011 21:25:23   
teacher75
user posted image user posted image user posted image ostala sam bez rijeci, neka joj je Bog na pomoci

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu HanaBana)
Neposredna veza do poruke: 102
   RE: Nsa forumasica obolila od leukemije
18.4.2011 21:26:10   
ElmaB
Treba kontaktirati Batka. On će sigurno dignuti cijelu javnost.

_____________________________

Mamina zlata:
Tea, 11.02.2005.
Lana, 31.03.2008.
Deni, 31.03.2008.


(odgovor članu HanaBana)
Neposredna veza do poruke: 103
   RE: Nsa forumasica obolila od leukemije
18.4.2011 21:40:18   
myb@by

IZVORNA PORUKA: teacher75

user posted image user posted image user posted image ostala sam bez rijeci, neka joj je Bog na pomoci

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , ovo je stvarno žalosno. nadam se da cemo uspjeti skupiti novac, i da ce se mama brzo vratiti svojoj bebi.

_____________________________

‎"Tri puta vode do mudrosti: razmišljanje - ono je najplemenitije; odgoj - on je najlakši; i iskustvo - ono je najneugodnije."

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 104
   RE: Nsa forumasica obolila od leukemije
18.4.2011 21:43:42   
Amrino
Zene sta mislite da pomjerimo Baby bazar pa da sve prihode damo za ovu svrhu? Ja cu napraviti muffine pa cemo ih prodavati po "simbolicnim" cijenama (koliko ko da) ili nesto slicno? Ima li jos neko kakvu ideju kako da ovo odradimo?
Dobro neko rece- nemamo mi vremena za kukanje trebamo nesto uraditi!



_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu myb@by)
Neposredna veza do poruke: 105
   RE: Nsa forumasica obolila od leukemije
18.4.2011 21:52:09   
Visnja RR
Kontaktirala sam sve internet medije da objave apel za pomoc...

dakle srijeda u Importane oko 17 h
zatim subota...gdje?

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 106
   RE: Nasa forumasica oboljela od leukemije
18.4.2011 21:54:29   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: teacher75

user posted image user posted image user posted image ostala sam bez rijeci, neka joj je Bog na pomoci
user posted image user posted image user posted image takodje .....
ja sam rekla mm. da sutra abd . uplati na racun .....


< Poruku je uredio Visnja RR -- 18.4.2011 21:56:07 >

(odgovor članu teacher75)
  Neposredna veza do poruke: 107
   RE: Nsa forumasica obolila od leukemije
18.4.2011 21:56:40   
HanaBana
Alma i ja smo preuzele da se dogovorimo gdje u subotu i kada. razmisljamo da li ispred bbi ili pak ispred katedrale. Ja cu probati naprintati nekih letaka do tada pa da imamo materijal. U kontaktu sam sa muzem. Izmjestanje je neophodno odmah.

_____________________________

Hana 26/06/07- mamina najbolja prijateljica

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 108
   RE: Nsa forumasica obolila od leukemije
18.4.2011 21:57:06   
hatepsut

IZVORNA PORUKA: Amrino

Zene sta mislite da pomjerimo Baby bazar pa da sve prihode damo za ovu svrhu? Ja cu napraviti muffine pa cemo ih prodavati po "simbolicnim" cijenama (koliko ko da) ili nesto slicno? Ima li jos neko kakvu ideju kako da ovo odradimo?
Dobro neko rece- nemamo mi vremena za kukanje trebamo nesto uraditi!




user posted image srce si,zivota mi user posted image ,ja cu da vidim s svojim Zenicankama u srijedu.fkt imala sam u porodici 2 slucaja kad je trebalo pomoc u novcu za lijecenje,hvala Bogu uspjesno je novac skupljen,ja sam bukvalno isla od firme do firme,od prijatelja do prijatelja za svoju tetku .oni koji me poznaju,znaju o cemu se radilo.pucala sam u Sarajevo kod Batka,nema gdje me nije bilo.na kraju je falilo jos malo novca i imala sam ideju da s nekoliko rodica prodajemo kolace kako sam vec navela pa bilo na ulici ili od kafica do kafica...kako god samo da skupimo jer smo se bili prilicno istrosili.javio se direktor jedne firme koji nam je mnogo pomogao, tako da nije bilo potrebe za prodajom kolaca.elem ja vam stojim na raspolaganju,ne radim,K. je vec velik moze kuci a moze i samnom za bilo koji vid pomoci a naravno da cu i uplatit u skladu s svojim mogucnostima !

(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 109
   RE: Nsa forumasica obolila od leukemije
18.4.2011 22:01:08   
tea lana
ja radim prvu vjerovatno u subotu ali ako bude bb zamolit cu neku od forumasica da dodje po neke stvari koje ja poklanjam,bit ce nove 

(odgovor članu hatepsut)
Neposredna veza do poruke: 110
   RE: Nsa forumasica obolila od leukemije
18.4.2011 22:03:45   
palachinken
hatepsut, ja mogu napeći muffine, ali ne mogu baš stajat ni prodavat, i radim a i zbog stomaka. Trebalo bi vidjeti u tržnom Džananović da se postavi štand sa muffinima i plakat pored, za vikend, tamo na glavnom ulazu. Kome se obratiti za dozvolu? To se može i po drugim gradovima uraditi.

Da li možete vi Sarajke posjetiti neke prometnije kafiće pa zamoliti gazdu da stavi kutiju u koju se ubacuju donacije?


_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu hatepsut)
Neposredna veza do poruke: 111
   RE: Nsa forumasica obolila od leukemije
18.4.2011 22:04:37   
Hanady RR
Sutra bi trebalo da pale za pomoć krene na BHT i FTV televiziji sad sam poslala sve podatke...

čekam da mi se javi kolegica sa HS televizije i oni bi uradili prilog u srijedu na našoj kafi pa da idu sa apelom i pričom kako mame pomažu mami drugarici....

ja sam također posmisla da naparvim muffine kada bi se sakupljalo ili kiflice to u subotu pa da idu po simboličnim cijenama odnosno koliko god ko stavio u kutiju toliko je poslastica za njega...

Amrino moglo bi to biti ideja...
da dogovorimo na kafi u srijedu..

ako uzmemeo dozvole sa sakupljanje ispred BBi, katedrale, merkatora itd...svaka do nas nešto stavi i tako sakupimo donacije.

mene sve boli...
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu hatepsut)
Neposredna veza do poruke: 112
   RE: Nsa forumasica obolila od leukemije
18.4.2011 22:11:01   
muaaa
Sve ideje su super tu sam i ja da pomognemuser posted image

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 113
   RE: Nsa forumasica obolila od leukemije
18.4.2011 22:12:07   
M kao Mama
E, amrino, super da si se i ovdje javila, nadam se da će se javiti i ostale žene koje se bae nekim radovima i da će učestvovati u akciji, mislim da bi trebali punk i ispred BBi i ispred Katedrale, i da se napravi spisak žena koje će zaista doći, kako bi se mogle napraviti rotacije od po sat ili dva kako bi što više ostale na punktovima i samim tim sakupile što više novaca

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 114
   RE: Nsa forumasica obolila od leukemije
18.4.2011 22:14:20   
Lulu_08
Niko od mojih Tuzlanki ne reaguje jos user posted image

_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu muaaa)
Neposredna veza do poruke: 115
   RE: Nsa forumasica obolila od leukemije
18.4.2011 22:30:09   
malena sharena
Meni je mama danas javila, mame su nam prijateljice, uz nju i njenog brata sam odrastala. Cijeli dan sam user posted image , sve mi se stislo u prsima, nisam mogla da vjerujem. Ona je jaka i pozitivna i izlijecice se ako Bog da, samo da prikupimo novac.

_____________________________

Ne znas ti majko, kako je dijete roditi

(odgovor članu Lulu_08)
Neposredna veza do poruke: 116
   RE: Nsa forumasica obolila od leukemije
18.4.2011 22:32:49   
mama75
E pade mi jos nesto na pamet. Cini mi se da ovdje ima forumasica koje su aktivistice u onom DjeCa, pa mozda da se organizuje nesto slicno u subotu u ili ispred njihovih prostorija, za ove koji zive na Dobrinji

(odgovor članu malena sharena)
Neposredna veza do poruke: 117
   RE: Nsa forumasica obolila od leukemije
18.4.2011 22:37:45   
Medić*
Cure ako budete pravile muffine od mene imate one papirne kalupcice, samo recite koliko ce vam trebati

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu mama75)
Neposredna veza do poruke: 118
   RE: Nsa forumasica obolila od leukemije
18.4.2011 22:43:06   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: medic slatki

Cure ako budete pravile muffine od mene imate one papirne kalupcice, samo recite koliko ce vam trebati

duša dragauser posted image user posted image

a ja sad čitam na Fb pišeš bićeš aBd u Importane u srijedu i kontam da ti tada naručim više od onoga što jesam za svaki slučaj kako se dogovorimo...

Uh Bože ja teške noćiuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 119
   RE: Nsa forumasica obolila od leukemije
18.4.2011 22:43:10   
M kao Mama
Žene vremena je malo, javljate se jedna drugoj, npr. medić slatki javi se amrino i kaži da joj daješ podloge za mafine, djana zi pokušaj kontaktirati žene iz TZ i vidjeti može li se šta uraditi, žene iz zenice vidiote to za džananovića, peviše je malo vremena, trebamo se usredočiti kako da ga što bolje iskoristimo,

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 120
   RE: Nsa forumasica obolila od leukemije
18.4.2011 22:44:27   
malena27 RR

IZVORNA PORUKA: palachinken

hatepsut, ja mogu napeći muffine, ali ne mogu baš stajat ni prodavat, i radim a i zbog stomaka. Trebalo bi vidjeti u tržnom Džananović da se postavi štand sa muffinima i plakat pored, za vikend, tamo na glavnom ulazu. Kome se obratiti za dozvolu? To se može i po drugim gradovima uraditi.

Da li možete vi Sarajke posjetiti neke prometnije kafiće pa zamoliti gazdu da stavi kutiju u koju se ubacuju donacije?



ja bih mogla prodavati, mozemo na smjenu, ponijecemo stolice na rasklapanje... ko ce kontaktirati Dzananovica?


_____________________________

Beta 05.02.2010. 12,79
Beta 29.12.10. 557,93
Beta 31.12.10 1771,92
09.08.2011. rođen moj dunjaluk
Beta 09.06.15. <5
Beta 12.05.16. 504 i 16.06.16. spontani
27.01.17. vanmatericna

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 121
   RE: Nsa forumasica obolila od leukemije
18.4.2011 22:49:43   
Medić*
IZVORNA PORUKA: mama alma RR

Žene vremena je malo, javljate se jedna drugoj, npr. medić slatki javi se amrino i kaži da joj daješ podloge za mafine, djana zi pokušaj kontaktirati žene iz TZ i vidjeti može li se šta uraditi, žene iz zenice vidiote to za džananovića, peviše je malo vremena, trebamo se usredočiti kako da ga što bolje iskoristimo,


Nemam Amrino na fb, pod kojim je imenom da joj posaljem poruku, brze ce vidjeti nego li ovdje na pp.

Hanady koliko da ti ponesem, neka se i Muaa javi hoce li joj trebati. Je li kasno da vam u srijedu ponsem na kafi ili se treba ranije.

da noc teska kao i cijei dan user posted image

< Poruku je uredio medic slatki -- 18.4.2011 22:50:57 >


_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 122
   RE: Nsa forumasica obolila od leukemije
18.4.2011 22:54:35   
Visnja RR
sutra cu pokusati dobiti odobrenje od BBi da ispred njihovog objekta "prodajemo" mufine tj prikupljamo novac... u stvari da mufinom nagradimo svakog za pomoc...

to bi trebalo biti u subotu u 12 h...imacemo medijsku podrsku RSG


_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 123
   RE: Nsa forumasica obolila od leukemije
18.4.2011 22:56:14   
N_N
user posted image user posted image user posted image user posted image  šokirana sam! Gledajući njene slike sjetila sam je se na rođendanu djeci iz Doma Bjelave..... user posted image user posted image  Moja skromna uplata ide odmah. Uh, kako mi je žao...... user posted image user posted image user posted image user posted image  


_____________________________

I nogom u guzicu je korak naprijed!

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 124
   RE: Nsa forumasica obolila od leukemije
18.4.2011 22:58:52   
ssdd
Ja sam jos uvijek u soku, tata mi je to rekao. Inace sam studentica, i htjela sam da vidim da pokusam sa svojom rajom dogovoriti u kaficima u koje izlazim da stavimo kutije za prikupljanje nova. je li mislite da je to okej?
SVAKAKO ME racunajte u svim aktivnostima maksimalno tu sam:) u sa cu biti do petka navece, onda idem u zenicu i ako dole treba. dajte da im pomognemo sto vise mozemo jer ja nikada necu zaboraviti sta je sve cika ado radio za mene kad sam bila mala...

moze li mi neko proslijediti njegov broj na pp:)

ako Bog da bice ovo dobro, ujedinimo se ljudi.

by the way stavila sam i na forum stranicu bh-pravnici na fb obavijest.

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *