|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Nsa forumasica obolila od leukemije
19.4.2011 9:24:50   
emi7908
Tako sam tužna i cijeli dan jučer nisam mogla doći sebi ali ostavljam sad to po strani ....Mama Alma računaj na mene gdje god treba spremna sam pomoći, svoj doprinos ću uplatiti i daću naravno još na kafici u srijedu.... svojima sam rekla i ovoj mladoj raji studentima koje poznajem koliko god mogu da doniraju dobro će doći... A mogu vala i na fakultetitma da prikupljauju.
Ne znam neko je spominjao Batka jel' se tu šta uradilo? Sigurna sam da bi to bilo od velike pomoći.

(odgovor članu Lulu_08)
Neposredna veza do poruke: 151
   RE: Nsa forumasica obolila od leukemije
19.4.2011 9:26:55   
M kao Mama
Hvala svim ženama koje su odlučile na bilo koji način da pomognu, mis mo sada ovdje sve kao jedna i imamo samo jedan cilj da prikupimo pare za našu Nejru, ja od jučer samo sam na ovoj temi, prosto ne mogu da gledamostale teme, u ovom momentu na RR-u postoji za mene samo ova tema.

(odgovor članu emi7908)
Neposredna veza do poruke: 152
   RE: Nsa forumasica obolila od leukemije
19.4.2011 9:29:33   
ssdd
ja sam sada dobila informaciju da je Nejrin muz adnan bio jucer kod Batka i uradice sve sto je u njihovoj moci.

udruzenje dobro ce svakako pomoci, samo trebaju dobiti potrebnu dokumentaciju za koju cu se obratiti Nejrinom muzu.

kontaktirala sam ljude sa sajma knjige u sarajevu, dozvolit ce kutiju za donacije da se postavi:)

idemo dobri ljudi:)

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 153
   RE: Nsa forumasica obolila od leukemije
19.4.2011 9:30:50   
palachinken
IZVORNA PORUKA: malena27 RR


IZVORNA PORUKA: hatepsut


IZVORNA PORUKA: malena27 RR


IZVORNA PORUKA: palachinken

hatepsut, ja mogu napeći muffine, ali ne mogu baš stajat ni prodavat, i radim a i zbog stomaka. Trebalo bi vidjeti u tržnom Džananović da se postavi štand sa muffinima i plakat pored, za vikend, tamo na glavnom ulazu. Kome se obratiti za dozvolu? To se može i po drugim gradovima uraditi.

Da li možete vi Sarajke posjetiti neke prometnije kafiće pa zamoliti gazdu da stavi kutiju u koju se ubacuju donacije?



ja bih mogla prodavati, mozemo na smjenu, ponijecemo stolice na rasklapanje... ko ce kontaktirati Dzananovica?




nas 5 da ispece po ne znam 20-50 mafina...ne mora jedna da se zamara,ha ya.hajde ne moramo da trazimo odobrenje od Dzananovica brate mozemo na kameni most ili ispred Bosanke da stanemo s 2 plakate i nekim mini stolicem,mada mislim da nebi ni Dzananovic imao nista protiv.mozemo po kaficima da hodamo mene nije sramota mogu ja,al istina malo je ruzno jedna sama.mozda da se u srijedu dogovrimo i kroz dan ,dva mozemo realizirati nas plan?!



moze i stand na Kamenom mostu i to u subotu kad je bas prometno zbog pijace!
dolazim u svakom slucaju u srijedu da se detaljno dogovorimo!



U srijedu ćemo se dogovoriti, ako Bog da.


_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu malena27 RR)
Neposredna veza do poruke: 154
   RE: Nsa forumasica obolila od leukemije
19.4.2011 9:32:04   
emi7908
Razumijem te potpuno, ja i dok radim ne mogu misli sabrati uvijek razmišljam o Nejri... I stvarno svu svoju snagu,volju, i vrijeme trebali bi skoncentrisati sad da joj se pomogne... Moramo dati sve od sebe da se uspije sakupiti novac.

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 155
   RE: Nsa forumasica obolila od leukemije
19.4.2011 9:32:28   
muaaa
Noc mi je protekla u razmisljanu na koji nacin jos da doprinesemo,otici cu u skolu u koju idu moja djeca pa cu pokusati i tamo nesto, pa cemo vidjeti

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu ssdd)
Neposredna veza do poruke: 156
   RE: Nsa forumasica obolila od leukemije
19.4.2011 9:33:17   
emi7908
odlična vijest ssdd Batko će sigurno pokrenuti sve...

(odgovor članu emi7908)
Neposredna veza do poruke: 157
   RE: Nsa forumasica obolila od leukemije
19.4.2011 9:35:42   
ssdd
molim HanuBanu da odgovori na pp. Molim te posalji mi ispravan broj sto prije da ne gubimo vrijeme.

ili ako ima neko drugi broj Nejrinog muza¨!

(odgovor članu emi7908)
Neposredna veza do poruke: 158
   RE: Nsa forumasica obolila od leukemije
19.4.2011 9:36:42   
cicimici
zeničanke,gdje se sastajete sutra,

_____________________________

Ne mogu vam dati recept za uspjeh,ali vam mogu reći formulu za neuspjeh : NASTOJTE SVAKOM UGODITI

(odgovor članu emi7908)
Neposredna veza do poruke: 159
   RE: Nsa forumasica obolila od leukemije
19.4.2011 9:39:27   
Anoniman
ko je Batko  user posted image user posted image

(odgovor članu cicimici)
  Neposredna veza do poruke: 160
   RE: Nsa forumasica obolila od leukemije
19.4.2011 9:40:32   
ssdd
udri muski!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 161
   RE: Nsa forumasica obolila od leukemije
19.4.2011 9:41:07   
henna ze
u 19 sati - glavni ulaz TC Džananović

_____________________________

Kad se igra završi, kralj i pješak idu u istu kutiju.

(odgovor članu cicimici)
Neposredna veza do poruke: 162
   RE: Nsa forumasica obolila od leukemije
19.4.2011 9:43:42   
Medi_87
Nejra duso uz tebe su sve tvoje drugarice, sloznije nego ikad, milm dragog Allaha da ti pomogne, ako ne budem mogla ja doci na kafu zbog bebe poslat cu seku aBd

(odgovor članu henna ze)
Neposredna veza do poruke: 163
   RE: Nsa forumasica obolila od leukemije
19.4.2011 9:46:12   
HanaBana
IZVORNA PORUKA: ssdd

molim HanuBanu da odgovori na pp. Molim te posalji mi ispravan broj sto prije da ne gubimo vrijeme.

ili ako ima neko drugi broj Nejrinog muza¨!


Odgovorih, izvini za broj zabrojala sam se u ciframauser posted image


_____________________________

Hana 26/06/07- mamina najbolja prijateljica

(odgovor članu ssdd)
Neposredna veza do poruke: 164
   RE: Nsa forumasica obolila od leukemije
19.4.2011 9:46:27   
Skvo RR
user posted image user posted image user posted image ..Bas sam nesto...jutros onako..ali evo citam postove...sve ste mi vi...user posted image user posted image
Ja cu sutra naletiti do importanea...a..

evo prijavljujem se i ja za pravljenje muffina za BBI u subotu...Ja kao i malena ne mogu stajati..ali cu ih uruciti drugim forumasicama koje to mogu.

< Poruku je uredio Skvo RR -- 19.4.2011 9:52:16 >


_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Medi_87)
Neposredna veza do poruke: 165
   RE: Nsa forumasica obolila od leukemije
19.4.2011 9:51:35   
danim
Kako zalosno za tako jedan mladi zivot da se srusi u jednom danu neznam koliko je dobar prijedlog al znam da su to radili skoro u jednom gradu da su organizovali i djecu u skoli da daju po 1 km isto za lijecenje jednog zivota roditeljima to nije puno pa sta mislite organizovati i skole opet neznam mozda i nije uredu

(odgovor članu Medi_87)
Neposredna veza do poruke: 166
   RE: Nsa forumasica obolila od leukemije
19.4.2011 9:54:37   
HanaBana
Nema zalovanja...svi smo tuzni to je cinjenica...svi placemo ali i pravimo akcije...samo naprijed. Cekam nejrinog muza da mi se javi da vidim kako mogu pomoci na klinici jer i tamo imamo kontakte koji bi mogli nesto organizovati. Svaki nacin akcije i pomoci je dobro dosao i vjerujem da cemo skupiti novac i pomoci nasoj Nejriuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Nase forumasice to moguuser posted image user posted image user posted image

Idemo sa idejama sutra za Importane. Na FB su se mnogi prikljucili nasem okupljanju sutra. Nadam se velikom odzivu. 


_____________________________

Hana 26/06/07- mamina najbolja prijateljica

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 167
   RE: Nsa forumasica obolila od leukemije
19.4.2011 9:55:22   
hatepsut

IZVORNA PORUKA: ssdd

ja sam sada dobila informaciju da je Nejrin muz adnan bio jucer kod Batka i uradice sve sto je u njihovoj moci.

udruzenje dobro ce svakako pomoci, samo trebaju dobiti potrebnu dokumentaciju za koju cu se obratiti Nejrinom muzu.

kontaktirala sam ljude sa sajma knjige u sarajevu, dozvolit ce kutiju za donacije da se postavi:)

idemo dobri ljudi:)



Treba sva dokumentacija ,istorija bolesti,uputa od komisje da se oboljala ne moze lijeciti u BiH...dovoljno ce biti da nekoliko puta apeluje na tv-u i sigurna sam da ce se skupiti!a za nas koje mislimo da radimo neke humanitarnije akcije,nas narod je malo skeptican mnogo je prevaranata na zalost,lakse je kad mediji to objave.uz Boziju pomoc skupit ce se novac! Gospodaru moj,olaksaj a ne otezaj...Amin !

(odgovor članu ssdd)
Neposredna veza do poruke: 168
   RE: Nsa forumasica obolila od leukemije
19.4.2011 9:56:23   
Skvo RR
hanabana jesi li  mislila te kolacice i za sutra?

Da li bi mogle to da organizujemo?

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu hatepsut)
Neposredna veza do poruke: 169
   RE: Nsa forumasica obolila od leukemije
19.4.2011 9:57:53   
taurus
nije me bilo na RR 3 dana i prvo ugledam ovu temu
ne mogu prestati user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
moramo biti odlučne, jake i pomoći na sve moguće načine
ja nikako ne mogu u srijedu u importane jer mi je mm na putu par dana i sama sam s djecom, ali sigurno uplačujem na nejrin račun ili na višnjin ako je bolje
samo recite
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu danim)
Neposredna veza do poruke: 170
   RE: Nsa forumasica obolila od leukemije
19.4.2011 10:19:25   
HanaBana
IZVORNA PORUKA: Skvo RR

hanabana jesi li  mislila te kolacice i za sutra?

Da li bi mogle to da organizujemo?


kako god zelite. Doduse to trebamo vidjeti sa Importane centrom. Ako ko moze neka provjkeri sa Importane je li ok za njih da sutra od 16,30 do 19,00 doradimo akciju, pa ako nista drugo ispred centra. Meni je malo trenutno frka na poslu pa moram i raditiuser posted image user posted image

_____________________________

Hana 26/06/07- mamina najbolja prijateljica

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 171
   RE: Nsa forumasica obolila od leukemije
19.4.2011 10:22:45   
HanaBana
Takodjer info od Nejrinog muza. Imamo zeleno svjetlo od njih za svaku vrstu akcije.
Veliki pozdrav za sve koji pokusavaju bilokako pomoci. Za sat vremena imacemo i humanitarni broj telefona.

_____________________________

Hana 26/06/07- mamina najbolja prijateljica

(odgovor članu HanaBana)
Neposredna veza do poruke: 172
   RE: Nsa forumasica obolila od leukemije
19.4.2011 10:23:26   
M kao Mama
evo mog statusa na FB

sada ću poslati i na sarajevo x com

Dragi prijatelji, sutra od 17 do 20 sati sakupljamo novčane donacije za hito izmještanje u inostranstvo i liječenje naše prijateljice Nejre Kurić. Sutra smo akobogda u Importane centru, u prizemlju. Očekujemo da ćete iovaj put pokazati humanost na djelu i da ćete omogući da mlada žena i majka koja ima 28 godina nastavi da živi.

(odgovor članu HanaBana)
Neposredna veza do poruke: 173
   RE: Nsa forumasica obolila od leukemije
19.4.2011 10:24:00   
HanaBana
Svaka cast mama alma!!

_____________________________

Hana 26/06/07- mamina najbolja prijateljica

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 174
   RE: Nsa forumasica obolila od leukemije
19.4.2011 10:25:30   
M kao Mama
Hana Bana ja ću biti tamo od 16,30 akobogda, ali zvanično neka ide od od 17 do 20 jer mi se sinoć javilo nekoliko žena koje su molile da ostanemo sat duže, a ja ću pokušati kontaktirati Importane centar

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Spava li vasa beba u carapama?
dzeni_nl

Drage mame ide zima pa me zanima skidate li carape bebi kada spava?

Da (48%)

Ne (52%)


Broj svih glasova: 93

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *