|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Nsa forumasica obolila od leukemije
18.4.2011 22:59:59   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: medic slatki

IZVORNA PORUKA: mama alma RR

Žene vremena je malo, javljate se jedna drugoj, npr. medić slatki javi se amrino i kaži da joj daješ podloge za mafine, djana zi pokušaj kontaktirati žene iz TZ i vidjeti može li se šta uraditi, žene iz zenice vidiote to za džananovića, peviše je malo vremena, trebamo se usredočiti kako da ga što bolje iskoristimo,


Nemam Amrino na fb, pod kojim je imenom da joj posaljem poruku, brze ce vidjeti nego li ovdje na pp.

Hanady koliko da ti ponesem, neka se i Muaa javi hoce li joj trebati. Je li kasno da vam u srijedu ponsem na kafi ili se treba ranije.

da noc teska kao i cijei dan user posted image

Imaš PP

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 126
   RE: Nsa forumasica obolila od leukemije
18.4.2011 23:00:00   
edijevamama
ja sam na dobrinji i prijavljujem se da ucestvujem u svemu sto treba...

mozda da napravimo neki stand na dobrinji za vikend?


(odgovor članu N_N)
Neposredna veza do poruke: 127
   RE: Nsa forumasica obolila od leukemije
18.4.2011 23:00:34   
Visnja RR
ssdd odlicna ideja za ideja i tvoju raju da pomognete...

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu ssdd)
Neposredna veza do poruke: 128
   RE: Nsa forumasica obolila od leukemije
18.4.2011 23:06:16   
Visnja RR
Pridruzili su nam se:
http://source.ba/clanak/251346551333/vijesti/Pomozimo%20Nejri%20Kurić%20koja%20boluje%20od%20leukemije/?ref=tiker

da jos jednom ponovimo ZR

UPLATE u KM

Uplatiti na ime: Nejra Kurić
JMBG: 1403982195064
Transakcijski račun:1613000007553445
Svrha uplate: Humanitarna uplata za liječenje Nejre Kurić

DEVIZNI RAČUN NA KOJI MOŽETE IZVRŠITI UPLATU I POMOĆI NAŠOJ NEJRI :
RAIFFEISEN BANK d.d.
SHIFT CODE: RZBABA2S
ADRESA: ZMAJA OD BOSNE bb, 72 000 SARAJEVO, BiH
IBAN CODE: BA391613000007553445
NEJRA KURIC, MEJTAŠ BR.2, SARAJEVO


_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 129
   RE: Nsa forumasica obolila od leukemije
18.4.2011 23:06:23   
hatepsut

IZVORNA PORUKA: malena27 RR


IZVORNA PORUKA: palachinken

hatepsut, ja mogu napeći muffine, ali ne mogu baš stajat ni prodavat, i radim a i zbog stomaka. Trebalo bi vidjeti u tržnom Džananović da se postavi štand sa muffinima i plakat pored, za vikend, tamo na glavnom ulazu. Kome se obratiti za dozvolu? To se može i po drugim gradovima uraditi.

Da li možete vi Sarajke posjetiti neke prometnije kafiće pa zamoliti gazdu da stavi kutiju u koju se ubacuju donacije?



ja bih mogla prodavati, mozemo na smjenu, ponijecemo stolice na rasklapanje... ko ce kontaktirati Dzananovica?




nas 5 da ispece po ne znam 20-50 mafina...ne mora jedna da se zamara,ha ya.hajde ne moramo da trazimo odobrenje od Dzananovica brate mozemo na kameni most ili ispred Bosanke da stanemo s 2 plakate i nekim mini stolicem,mada mislim da nebi ni Dzananovic imao nista protiv.mozemo po kaficima da hodamo mene nije sramota mogu ja,al istina malo je ruzno jedna sama.mozda da se u srijedu dogovrimo i kroz dan ,dva mozemo realizirati nas plan?!

(odgovor članu malena27 RR)
Neposredna veza do poruke: 130
   RE: Nsa forumasica obolila od leukemije
18.4.2011 23:11:17   
Visnja RR
uz nas i www.cazin.net...

http://www.cazin.net/bih/pomozimo-nejri-kuric-koja-boluje-od-leukemije/

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu hatepsut)
Neposredna veza do poruke: 131
   [Obrisana poruka]
18.4.2011 23:12:36   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Visnja RR)
  Neposredna veza do poruke: 132
   RE: Nsa forumasica obolila od leukemije
18.4.2011 23:12:39   
mala86

IZVORNA PORUKA: hatepsut


IZVORNA PORUKA: malena27 RR


IZVORNA PORUKA: palachinken

hatepsut, ja mogu napeći muffine, ali ne mogu baš stajat ni prodavat, i radim a i zbog stomaka. Trebalo bi vidjeti u tržnom Džananović da se postavi štand sa muffinima i plakat pored, za vikend, tamo na glavnom ulazu. Kome se obratiti za dozvolu? To se može i po drugim gradovima uraditi.

Da li možete vi Sarajke posjetiti neke prometnije kafiće pa zamoliti gazdu da stavi kutiju u koju se ubacuju donacije?



ja bih mogla prodavati, mozemo na smjenu, ponijecemo stolice na rasklapanje... ko ce kontaktirati Dzananovica?




nas 5 da ispece po ne znam 20-50 mafina...ne mora jedna da se zamara,ha ya.hajde ne moramo da trazimo odobrenje od Dzananovica brate mozemo na kameni most ili ispred Bosanke da stanemo s 2 plakate i nekim mini stolicem,mada mislim da nebi ni Dzananovic imao nista protiv.mozemo po kaficima da hodamo mene nije sramota mogu ja,al istina malo je ruzno jedna sama.mozda da se u srijedu dogovrimo i kroz dan ,dva mozemo realizirati nas plan?!


racunajte i na mene sta bude trebalo samo ja sam sa kolacima 0 za pravit,ali mogu prodavat

sutra me nema cijeli dan tu,ali ako nije problem nekoj od vas zenicanki da mi napisete pp sta se dogovorite-i ja sam manje vise slobodna,mm ce cuvat malca

_____________________________

Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima:
Da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi

moje sunce 19.09.2009 ¦ ¦






(odgovor članu hatepsut)
Neposredna veza do poruke: 133
   RE: Nsa forumasica obolila od leukemije
18.4.2011 23:12:52   
malena27 RR

IZVORNA PORUKA: hatepsut


IZVORNA PORUKA: malena27 RR


IZVORNA PORUKA: palachinken

hatepsut, ja mogu napeći muffine, ali ne mogu baš stajat ni prodavat, i radim a i zbog stomaka. Trebalo bi vidjeti u tržnom Džananović da se postavi štand sa muffinima i plakat pored, za vikend, tamo na glavnom ulazu. Kome se obratiti za dozvolu? To se može i po drugim gradovima uraditi.

Da li možete vi Sarajke posjetiti neke prometnije kafiće pa zamoliti gazdu da stavi kutiju u koju se ubacuju donacije?



ja bih mogla prodavati, mozemo na smjenu, ponijecemo stolice na rasklapanje... ko ce kontaktirati Dzananovica?




nas 5 da ispece po ne znam 20-50 mafina...ne mora jedna da se zamara,ha ya.hajde ne moramo da trazimo odobrenje od Dzananovica brate mozemo na kameni most ili ispred Bosanke da stanemo s 2 plakate i nekim mini stolicem,mada mislim da nebi ni Dzananovic imao nista protiv.mozemo po kaficima da hodamo mene nije sramota mogu ja,al istina malo je ruzno jedna sama.mozda da se u srijedu dogovrimo i kroz dan ,dva mozemo realizirati nas plan?!



moze i stand na Kamenom mostu i to u subotu kad je bas prometno zbog pijace!
dolazim u svakom slucaju u srijedu da se detaljno dogovorimo!

_____________________________

Beta 05.02.2010. 12,79
Beta 29.12.10. 557,93
Beta 31.12.10 1771,92
09.08.2011. rođen moj dunjaluk
Beta 09.06.15. <5
Beta 12.05.16. 504 i 16.06.16. spontani
27.01.17. vanmatericna

(odgovor članu hatepsut)
Neposredna veza do poruke: 134
   RE: Nsa forumasica obolila od leukemije
18.4.2011 23:14:41   
idacha
da dragi Bog bude na pomoci...

ja sutra aBd uplacujem na racun, a odoh da uzbunim uspavane Tuzanke...


_____________________________

21.04.2010. rodila se moja ljubav, moj zivot, moje sve...Imran moj..
28.06.2011. docekasmo drugog princa.... :)

(odgovor članu malena27 RR)
Neposredna veza do poruke: 135
   RE: Nsa forumasica obolila od leukemije
18.4.2011 23:14:58   
klemzi
Krv mi se zaledila u žilama kad sam pročitala naslov teme user posted image Bože dragi pomozi joj!!! Uplaćujem sigurno!!

_____________________________

Ljubav mamina i babina,16.2.2010 - 10.4. 2010. :(
Uvijek ćemo te voljeti najviše na svijetu ljubavi naša najveća <3
Ljubav drugorođena, ljubav oduvijek,zauvijek... 08.11. 2013.

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 136
   RE: Nsa forumasica obolila od leukemije
18.4.2011 23:18:44   
InLove
Ko ima kontakt sa njenim muzem, neka se javi i organizaciji www.most-bro.dk .Ako smeta link, slobodno izbrisite pa mogu nekom i na pp poslati nije problem.

_____________________________

Zbog pogresnih ljudi, vise ni prave ne prepoznajem!

(odgovor članu klemzi)
Neposredna veza do poruke: 137
   RE: Nsa forumasica obolila od leukemije
18.4.2011 23:21:05   
honey bunny
Da joj Allah pomogne i podari joj zdravlje! Amin!

(odgovor članu klemzi)
Neposredna veza do poruke: 138
   RE: Nsa forumasica obolila od leukemije
18.4.2011 23:24:50   
mama75
Evo ja poslala mail i za Savez BH dijaspore, mozda se i oni odazovu. Hajde, sta god vam padne na pamet, nije na odmet pokusati.

(odgovor članu honey bunny)
Neposredna veza do poruke: 139
   RE: Nsa forumasica obolila od leukemije
18.4.2011 23:27:44   
InLove
I ja sam poslala email na ovu organizaciju, u nadi da ce se odazvati. A hoce aBd, vjerujemo da hoce!!

(odgovor članu mama75)
Neposredna veza do poruke: 140
   RE: Nsa forumasica obolila od leukemije
18.4.2011 23:29:00   
neki
Dragi Boze,samo da zena bude dobro aBd.....Ja ovih dana placem ko malo dijete,prvo maleni Alisan,pa onda ovo,ne mogu vjerovatiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Uplacujem sutra aBd,a nadam se da cu doci i dati prilog i na kafi.....

(odgovor članu mama75)
Neposredna veza do poruke: 141
   RE: Nsa forumasica obolila od leukemije
18.4.2011 23:52:13   
Hanady RR
priključio se i infobar
http://www.infobar.ba/k/b/hu/2011/pomozimo_nejri_kuric_koja_boluje_od_leukemije.php

a i bh-news
http://www.bh-news.com/ba/vijest_det.php?vid=11643&r=1

kao i srajevo-x.com
http://www.sarajevo-x.com/bih/clanak/110418063

< Poruku je uredio Hanady RR -- 18.4.2011 23:54:19 >


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 142
   RE: Nsa forumasica obolila od leukemije
18.4.2011 23:52:29   
Gift
jako mi je zao zene...mlada,premladauser posted image user posted image ...sutra uplacujem..

_____________________________

Strpljenje je moć. S vremenom i strpljenjem i dudov list postaje svila.
AMAR mamina ljubav stigla 25.10.2011.g

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 143
   RE: Nsa forumasica obolila od leukemije
19.4.2011 0:01:10   
scarlett
user posted image user posted image user posted image
da njoj i njenoj porodici dragi Bog da snage da prebrode teške trenutke i da aBd pomoć stigne na vrijeme

_____________________________

"Ne hodaj po zemlji nadmeno, jer zemlju ne možeš probiti ni planine u visini dostići."

(odgovor članu Gift)
Neposredna veza do poruke: 144
   RE: Nsa forumasica obolila od leukemije
19.4.2011 0:05:57   
Malenaoduvijek
sutra ujutro cu odmah da uplatim,

tuzno pretuzno, da se sto prije skupi novac i da ode na lijecenje sto prije user posted image


_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu scarlett)
Neposredna veza do poruke: 145
   RE: Nsa forumasica obolila od leukemije
19.4.2011 0:14:08   
Selma.A.M
Mi ćemo sutra uplatitit koliko možemo aBd,a ako stignem dođem i na kafu u srijedu u Tuzli .....A od sutra vidim bit će aktiviran  i humanitarni telefon pa će se moći zvati .............
Jako tužno i dešava se svuda oko nas user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Malenaoduvijek)
Neposredna veza do poruke: 146
   RE: Nsa forumasica obolila od leukemije
19.4.2011 6:54:25   
Lulu_08
IZVORNA PORUKA: Selma.A.M

Mi ćemo sutra uplatitit koliko možemo aBd,a ako stignem dođem i na kafu u srijedu u Tuzli .....A od sutra vidim bit će aktiviran  i humanitarni telefon pa će se moći zvati .............
Jako tužno i dešava se svuda oko nas user posted image user posted image user posted image user posted image


Ja evo dadoh prijedlog za kaficu u 16:00 u TZ, nadam se da ce se sto vise odazvati kako bi skupili sto vise novca sto prije!!

_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu Selma.A.M)
Neposredna veza do poruke: 147
   RE: Nsa forumasica obolila od leukemije
19.4.2011 8:24:09   
M kao Mama
Dobro juto žene, mada nije dobro, ali eto,

evo još jednog prijedloga, ja sam svom frizeru i salonu gdje radim nokte poslala poruku da se uključe u akciju, da se u njihovim salonima stavi kutija u koje će ušterije davati prilog, evo i vama ideja, sigurno imate i vi frizere koje možete zamoliti za ovu uslugu.

Idemo dalje sa novim idejama,

(odgovor članu Lulu_08)
Neposredna veza do poruke: 148
   RE: Nsa forumasica obolila od leukemije
19.4.2011 8:35:47   
henna ze
evo ja ću kontaktirati mamu u konzum da pitamo da postavimo štand ondje gdje postavljaju promotorke na onom dugom prolazu pored konzuma...pa ne bi bilo loše da postavimo dva štanda jedan u gradu jedan u centru...dogovorimo se sutra sve

_____________________________

Kad se igra završi, kralj i pješak idu u istu kutiju.

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 149
   RE: Nsa forumasica obolila od leukemije
19.4.2011 9:09:39   
Lulu_08
Ja od sinoć razmišljam o njenom prezimenu, i skoro sam pa sigurna da smo rodbina, dalja.

Jer mamin tetak je Kurić a njegova kćerka koja je (bila) udata (muž joj je preminuo) je pokrenula ovaj apel neki dan vjerujem da je sa njene strane bliska rodbina (vjerovatno Nejrin muž)...

_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *