|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Nsa forumasica obolila od leukemije
18.4.2011 15:20:23   
M kao Mama
triputmama, radi sve što misliš da će pomoći da se sakupi novci, samo da bude hairli i da uspije

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Nsa forumasica obolila od leukemije
18.4.2011 15:20:30   
Apotekarka
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Uz tebe smo zelimo ti uspjesnu borbu s bolest i ako bogda da je pobjedis od sveg srca....

_____________________________

Nase malo zlato Antonio stiglo je 30.06.2009
Nasa mala princeza Ana stigla 14.04.2013

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Nsa forumasica obolila od leukemije
18.4.2011 15:27:56   
HanaBana
IZVORNA PORUKA: mama alma RR

triputmama, radi sve što misliš da će pomoći da se sakupi novci, samo da bude hairli i da uspije

Upravo tako...ova bolest joj oduzima pravo da bude sretna uz svog Maka, oduzima joj pravo na zivot...ostalo joj nikakvo pravo ne moze oduzeti...

_____________________________

Hana 26/06/07- mamina najbolja prijateljica

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Nsa forumasica obolila od leukemije
18.4.2011 15:30:29   
iv@ncica
user posted image user posted image user posted image  slazem s  s  curama  gore  koje  su  vec  pisale... humano  i  dobro  bi  bilo da se  sve  ono sto se  mislilo  trositi  na  druzenje  za  para  dana ,  proslijedi  za  njen  zivot...a  nadam  se  da  ce  i  nama biti  jos  finih i  dobrih  danaa  i druzenja...pred  nama  je zivot, a  pored  njom  borba..  i  trebamo se dogovarat  i skupiti  sve sto  mozemo...moja  herc.  ekipa  vi s ta  odlucite  i  ja sam s vama

_____________________________

Andrej-06.04.2009 ♥❤♥❤♥

Einstein je umro, Newton je umro, Tesla je umro, a ni ja se ne osjećam baš najbolje!

(odgovor članu Apotekarka)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Nsa forumasica obolila od leukemije
18.4.2011 15:34:02   
bebacha
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image nikad kraja ovome.ja cu ikako ikako mognem sutra uplatit.ako se slucajno organuzuje kakva kafa u Tuzli mozda uspijem i tu otic.ozdravi nam i budi sa svojom bebom

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu iv@ncica)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Nsa forumasica obolila od leukemije
18.4.2011 15:37:48   
Dida79
Boze smiluj se nad ovom majkom i pomozi joj da bude ozdraviuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Nsa forumasica obolila od leukemije
18.4.2011 15:41:02   
ivanasa
IZVORNA PORUKA: HanaBana

Ja ne mogu da prestanemuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Cula sam se i sa Nejrin muzem...covjek skuplja novac i HB ne gubi nadu bori se. Organizovala sam i prikupljanje pomoci na poslu. Ne mogu da se smirim....moja Nejrice..sta smo zora docekale dok smo ucile i suza prolile za nase ispite...koliko smo se smijale i slavile one polozene....i zelim da mi ozdravis i budes hrabra za svog Maka pa da opet slavimo i pobjedu nad bolescu koja te unistava....user posted image user posted image user posted image user posted image


Ja licno ne poznajem Nejru ali u neku ruku mogu da zamislim kako se osjeca i ona i njena porodica.Prije 2.5 god i moj muz se borio protiv raka kojeg je sasvim slucajno otkrio sa svojih 25 godina. Sreca u nesreci nismo imali dijete..Draga Nejra iskreno,najiskrenije ti zelim da ti dragi Bog podari svu snagu ovoga svijeta da se boris i budes jaka i da pobijedis tu opaku bolest. A mi zene trebamo se sve udruziti i staviti se u njenu poziciju i razmisliti jel nam sad trenutno trebaju neke gluposti i sitnice bez kojih bi mogli?! Hajmo svi ko jedna da pomognemo sto vise mozemo jer ovo je toliko zalosno da se ovako sudbina poigrava sa ovako mladim zivotom!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Moj andjeo maleni Filip Noa rodio se 13.01.2010

(odgovor članu HanaBana)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Nsa forumasica obolila od leukemije
18.4.2011 15:41:38   
Anoniman
Ljudi moji šta je ovouser posted image user posted image user posted image user posted image ...Nadam se da ćemo skupiti novac

(odgovor članu bebacha)
  Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Nsa forumasica obolila od leukemije
18.4.2011 15:45:30   
sheri
user posted image user posted image user posted image user posted image pretuznouser posted image user posted image user posted image user posted image
znam ih, komsijina snaha, jako fini ljudi. ma bas tuznouser posted image user posted image user posted image


_____________________________

Nora-21.06.2009. :)

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Nsa forumasica obolila od leukemije
18.4.2011 15:46:53   
lost
Tužno, pretužno. Neka joj dragi Allah pomogne da ozdravi da se vrati svome piletu. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Ja ću ako Bog da dati svoj skromni doprinos i nadam se i molim da se što prije skupi novac

_____________________________

Don''t be sad because of people. They will all die!!

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Nsa forumasica obolila od leukemije
18.4.2011 15:47:04   
mamine oci
user posted image Allah da se smiluje i da mlada mama sto prije ozdravi i naravno da se sto prije prikupi novac...


_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Nsa forumasica obolila od leukemije
18.4.2011 15:54:18   
Anoniman
ne znam kako da ovo pital ali user posted image imali neko odredjeno vreme do kad se taj novac treba skupitiuser posted image da bi malo vise razglasila svugde ovde user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Nsa forumasica obolila od leukemije
18.4.2011 15:55:47   
Anoniman
o Bože dragi pomozi joj user posted image  

(odgovor članu mamine oci)
  Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Nsa forumasica obolila od leukemije
18.4.2011 15:59:05   
HanaBana
IZVORNA PORUKA: triputmama

ne znam kako da ovo pital ali user posted image imali neko odredjeno vreme do kad se taj novac treba skupitiuser posted image da bi malo vise razglasila svugde ovde user posted image


Hitno je jer sto prije se skupi prije ide na operciju i lijecenje svakim danom bolest jaca jer se radi o akutnom obliku...

_____________________________

Hana 26/06/07- mamina najbolja prijateljica

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Nsa forumasica obolila od leukemije
18.4.2011 16:02:12   
Anoniman
aj majko mojauser posted image user posted image user posted image user posted image   

(odgovor članu HanaBana)
  Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Nsa forumasica obolila od leukemije
18.4.2011 16:02:33   
emma.L
Ako se u Sa organizira neka kava do četvrtka, došla bih, a ako ne, onda ako se u Mo odganizira nešto, tamo bih došla u petak ili subotu, jer mi je baš nezgodno preko računa davati novce. Pratit ću s posla koliko stignem, jer mi doma par dana ne radi internet. Ako itko ima pametnu kakvu ideju user posted image

_____________________________

Ema, kokola i sreća najveća, 15.10.2008.
Timur, radost mamina, 9.10.2011.

(odgovor članu HanaBana)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Nsa forumasica obolila od leukemije
18.4.2011 16:08:35   
HanaBana
Evo ja javno pozivam da odrzimo kafu u srijedu u 17,00 u Importane centru da probamo skupiti koliko mozemo za lijecenje nase drage forumasice.
ko moze neka se javi.
Ja cu biti u srijedu u Importane-u u 17,00 sati.

_____________________________

Hana 26/06/07- mamina najbolja prijateljica

(odgovor članu emma.L)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Nsa forumasica obolila od leukemije
18.4.2011 16:10:23   
mama2009
IZVORNA PORUKA: HanaBana

Evo ja javno pozivam da odrzimo kafu u srijedu u 17,00 u Importane centru da probamo skupiti koliko mozemo za lijecenje nase drage forumasice.
ko moze neka se javi.
Ja cu biti u srijedu u Importane-u u 17,00 sati.


Hej B jel mozemo se nekako vidjeti sutra da ti ja dam novac, dosla bi ja do Grbavice kad ti bude odgovaralo

_____________________________

Princeza dosla 05.02.2010

(odgovor članu HanaBana)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Nsa forumasica obolila od leukemije
18.4.2011 16:13:54   
emma.L
Ja radim do 17:00, ali dolazim nabrzinu.

_____________________________

Ema, kokola i sreća najveća, 15.10.2008.
Timur, radost mamina, 9.10.2011.

(odgovor članu mama2009)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: Nsa forumasica obolila od leukemije
18.4.2011 16:19:38   
HanaBana
IZVORNA PORUKA: mama2009

IZVORNA PORUKA: HanaBana

Evo ja javno pozivam da odrzimo kafu u srijedu u 17,00 u Importane centru da probamo skupiti koliko mozemo za lijecenje nase drage forumasice.
ko moze neka se javi.
Ja cu biti u srijedu u Importane-u u 17,00 sati.


Hej B jel mozemo se nekako vidjeti sutra da ti ja dam novac, dosla bi ja do Grbavice kad ti bude odgovaralo

Moze mila, samo me nazovi.

_____________________________

Hana 26/06/07- mamina najbolja prijateljica

(odgovor članu mama2009)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: Nsa forumasica obolila od leukemije
18.4.2011 16:20:43   
Amrino
Joj zene drage sta je ovo...user posted image user posted image user posted image . Pa da ne povjerujes...kao neka epidemija...zle kobi. Srasno...
Da im dragi Allah olaksa i da im da mnogo sabura...i muzu i roditeljima i svima ostalima. Samo da zena ozdravi ako Bog da nista ostalo nije vazno...


_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu emma.L)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: Nsa forumasica obolila od leukemije
18.4.2011 16:29:59   
Apotekarka
Ozdravit ce akobogda,ja poznam djecaka koji je 13 dana stariji od Antonia koji se izborio s ovom bolescu i hvala BOgu nema vise leukemiju,uziva s mamom,tatom i bratom i pod kontrolam je li eto dobro je....

_____________________________

Nase malo zlato Antonio stiglo je 30.06.2009
Nasa mala princeza Ana stigla 14.04.2013

(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: Nsa forumasica obolila od leukemije
18.4.2011 17:34:38   
jasmin
Zao mi je zbog mlade zenice.I ja se iskreno nadam da ce ozdraviti akobogda.

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu Apotekarka)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: Nsa forumasica obolila od leukemije
18.4.2011 17:53:55   
hatepsut
Za pocetak hajmo prestati kukati i plakati,ma kako bilo tesko u ovakvim i slicnim situacijama covjek treba biti pribran!Mi smo predlozile da se u Zenici sto prije odrzi kafa ili da uplati koliko ko moze,mada sam misljenja da bi se na kafi vise skupilo.s tim da ne moramo pit ni tu kafu hajmo na klupu sjest pa i te pare sto smo naumile za kafu da damo ovoj majci!mi smo sve majke,i ne dao Bog nikom nista slicno!Mnogo novca jeste,ali ne treba gubiti nadu.ne znam sta ostale misle ali nebi bilo lose da napravimo u svakom gradu recimo mafine ili neke sitne kolace na ulicu i da prodajemo po 1-2km svako ce kupiti,a uz to sigurna sam i vise dati,uraditi 1-2 velike plakate.ja cu u svom gradu i napraviti i prodavati s svojim djetom mada sam sigurna da necemo biti samo ako prijedlog zazivi,ali mislim da predhodno treba nekog konsultirat.samo nam treba malo podrske.ZNACI IDEMO SLOZNO SVI ZA NEJRU,SVI ZA MAKA !!! ps. molim sve koji se cuju s Nejrom ili njenom porodicom prenesite joj mnogo pozdrava,sigurna sam da ce uspjeti,a to ce biti i jos jedan nas uspjeh !!!

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: Nsa forumasica obolila od leukemije
18.4.2011 18:11:38   
tekja
IZVORNA PORUKA: HanaBana

Evo ja javno pozivam da odrzimo kafu u srijedu u 17,00 u Importane centru da probamo skupiti koliko mozemo za lijecenje nase drage forumasice.
ko moze neka se javi.
Ja cu biti u srijedu u Importane-u u 17,00 sati.


user posted image
insAllah, dolazim i ja...
 
maloprije sam maksuz otisla do banke, dala koliko sam trenutno mogla, a djevojka na salteru je odmah znala o kome je rijec, kaze ljudi vec dolaze i uplacuju....user posted image user posted image user posted image ...
 
 

_____________________________

Jul 20th

...just because it burns
doesn't mean you're gonna die
you gotta get up and try try try!

(odgovor članu HanaBana)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *