|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Nsa forumasica obolila od leukemije
18.4.2011 13:46:58   
vila_7
i ja sam laik,pa da pitam moze li se npr.preko HYPO banke uplatiti da ide na taj racun od RAIFFEISEN-a?user posted image

_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Nsa forumasica obolila od leukemije
18.4.2011 13:50:43   
palachinken
Može helena, samo oni svi uzimaju svoju proviziju. Kao i bhtelecom, koji uplati tvoju donaciju tek kad ti njima platiš taj račun. Strašno.


_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Nsa forumasica obolila od leukemije
18.4.2011 13:53:36   
HanaBana
Sada sam se cula sa Nejromuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Uzela sam joj broj od muza. Dajte zene da pomognemo molim Vas u ime djeteta jer Nejra je jedna divna zena kojoj se kako je ona prije 2 min rekla SVIJET SRUSIO!!!

_____________________________

Hana 26/06/07- mamina najbolja prijateljica

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Nsa forumasica obolila od leukemije
18.4.2011 13:55:43   
M kao Mama
Joj, B strašno, ali nadam se da će žene ovaj put pokazati svoju humanot, kao i mongo puta do sada

(odgovor članu HanaBana)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Nsa forumasica obolila od leukemije
18.4.2011 13:56:08   
vila_7
evo MM ce uplatiti sutra samo preko HYPO banke jer nema u nasem gradu druge,al valjda ce odmah sjesti na racun.
A gdje neces pomoci,ma ne mogu ni zamisliti kako joj je. Bože samo zdravlja!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu HanaBana)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Nsa forumasica obolila od leukemije
18.4.2011 13:58:33   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: mama alma RR

Joj, B strašno, ali nadam se da će žene ovaj put pokazati svoju humanot, kao i mongo puta do sada





ja sam za to da mi forumasice organiziramo kave u svojim gradovima pa koliko se prikupi da odmah proslijedimo ili na ovaj racun ili sve skupa na Visnjin..

(odgovor članu M kao Mama)
  Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Nsa forumasica obolila od leukemije
18.4.2011 13:59:30   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: helena_7

i ja sam laik,pa da pitam moze li se npr.preko HYPO banke uplatiti da ide na taj racun od RAIFFEISEN-a?user posted image
moze se naravno uplatiti...uzmu malo vise od 1 km provizije...a novac legne najkasnije iduci dan...nije bas ko telekom

ja se slazem s mamom almom...da novac koji bi isao za druzenje se preusmjeri za Nejru

inace...ne znam sta da napisem...u nekim situacijama jednostavno...zablokiram...nije ni bitno...bitno je da se zeni pomogne...barem na ovaj nacin

(odgovor članu vila_7)
  Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Nsa forumasica obolila od leukemije
18.4.2011 14:01:43   
emi7908

IZVORNA PORUKA: noa

IZVORNA PORUKA: mama alma RR

Joj, B strašno, ali nadam se da će žene ovaj put pokazati svoju humanot, kao i mongo puta do sada





ja sam za to da mi forumasice organiziramo kave u svojim gradovima pa koliko se prikupi da odmah proslijedimo ili na ovaj racun ili sve skupa na Visnjin..



može i ovako ili direktno da uplaćujemo, jer svaka minuta je bitna... Bože dragi smiliuj se i pomozi nam..user posted image user posted image  Ovo je strašno ali moramo se boriti da skupimo ovaj novac.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Nsa forumasica obolila od leukemije
18.4.2011 14:04:36   
marinčii
IZVORNA PORUKA: HanaBana

Sada sam se cula sa Nejromuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Uzela sam joj broj od muza. Dajte zene da pomognemo molim Vas u ime djeteta jer Nejra je jedna divna zena kojoj se kako je ona prije 2 min rekla SVIJET SRUSIO!!!
ovo je pretužnouser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Matej 10.7.2009.
Andrej 9.12.2014.
Danas je,možda više nego ikad prije,istina da će način na koji se ponašamo prema djeci odrediti budućnost svijeta!

(odgovor članu HanaBana)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Nsa forumasica obolila od leukemije
18.4.2011 14:04:49   
Medić*
IZVORNA PORUKA: HanaBana

Sada sam se cula sa Nejromuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Uzela sam joj broj od muza. Dajte zene da pomognemo molim Vas u ime djeteta jer Nejra je jedna divna zena kojoj se kako je ona prije 2 min rekla SVIJET SRUSIO!!!


Tuga...jednostavno nemam rijeci.. da dragi Bog pomogne user posted image  user posted image  user posted image  

Nakon radnog vremena muz ce uplatiti obavezno a kao sto rece Noa mogli bi organizovati neku kafu pa da na taj nacin predamo koliko mozemo

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu HanaBana)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Nsa forumasica obolila od leukemije
18.4.2011 14:04:49   
koka i po
IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: helena_7

i ja sam laik,pa da pitam moze li se npr.preko HYPO banke uplatiti da ide na taj racun od RAIFFEISEN-a?user posted image
moze se naravno uplatiti...uzmu malo vise od 1 km provizije...a novac legne najkasnije iduci dan...nije bas ko telekom

ja se slazem s mamom almom...da novac koji bi isao za druzenje se preusmjeri za Nejru

inace...ne znam sta da napisem...u nekim situacijama jednostavno...zablokiram...nije ni bitno...bitno je da se zeni pomogne
...barem na ovaj nacin



_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Nsa forumasica obolila od leukemije
18.4.2011 14:21:44   
InLove
Kako je ovaj zivot sebican,cudan.. Boze dragi pomozi bolesnima da ozdrave.. Ja sam bas klonula sada, maleni Alisan, sad i ovo .. Zaista je zivot nekad sruser posted image ..

Kako uplatit iz inostranstva??

_____________________________

Zbog pogresnih ljudi, vise ni prave ne prepoznajem!

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Nsa forumasica obolila od leukemije
18.4.2011 14:22:20   
leli§
Boze dragi ova zena je jako mlada 82. godisteuser posted image user posted image user posted image

hajde ja pokusam preko ovog njenog, meni je svejedno Boga mi... i da ja idiot pitam ovaj SHIFT code je li to SWIFT code?

_____________________________

jos uvijek sretno samujemo

"...The future''s in the air
I can feel it everywhere
Blowing with the wind of change..."

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Nsa forumasica obolila od leukemije
18.4.2011 14:31:03   
leli§
i jos 2 pitanja...

1. internet bankarstvom je li upisujem afrikate?

2. i je li nejra kuric ili nejra kurić ?

malo me zbunjuje sto je u adresi regularno afrikat a u imenu nije

rekoh totalni sam duduk za finansije user posted image

_____________________________

jos uvijek sretno samujemo

"...The future''s in the air
I can feel it everywhere
Blowing with the wind of change..."

(odgovor članu leli§)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Nsa forumasica obolila od leukemije
18.4.2011 14:31:50   
M kao Mama
IZVORNA PORUKA: mama alma RR


IZVORNA PORUKA: noa

nasa forumasica treba pomoc...znam da svi imamo obaveze,neki manje neki vece al ja apelujem na sve da se nekako uskladimo jer u pitanju je jedan mladi zivot...mislim da ovaj slucaj zahtjeva sto hitniju reakciju i da mi to mozemo user posted image user posted image user posted image





A, ja dodajem da doslovno ako treba od zalogaja svog i svoje djce da se odvoji, neka se odvoji, žene drage, ne smijemo dopustiti da Mak raste bez svoje mame, Nejre je učestovala i za djecu Goražda, i za djecu iz Doma, moramo sakupiti što više para, jedandan bez ručka, ili kutije cigareta, nama ne znači ništa, a našoj Nejri sve. Molim Vas pokažite humano srce

(odgovor članu leli§)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Nsa forumasica obolila od leukemije
18.4.2011 14:32:38   
M kao Mama
Lelis Nejra Kurić, a za afrikate ne znam, nadam se da će se brzo javiti neko ko se razumije u to

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 41
   [Obrisana poruka]
18.4.2011 14:37:38   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu M kao Mama)
  Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Nsa forumasica obolila od leukemije
18.4.2011 14:41:36   
dinaa
O Boze dragi user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ova vijest me slomila,pa ja sam je upoznala kad je bio rodjendan djecici iz Gorazda i cijelo vrijeme smo bile skupa,a jooooj tako mi je zaouser posted image user posted image user posted image user posted image .

_____________________________

Moja djeca su moje najvece blago!!!

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Nsa forumasica obolila od leukemije
18.4.2011 14:45:09   
leli§
ne idu afrikati, nije htjelo prihvatiti ni adresu znaci mejtaS...ja cekam "beneficiary approval" sta god to znacilo. pomoci ce koliko ko moze samo da se skupi sto vise novca za sto krace vrijeme
eh sto neko napisa jeste se ovih dana sve nesto slozilo da Bog sacuva, pocevsi sa onom bebicomuser posted image

_____________________________

jos uvijek sretno samujemo

"...The future''s in the air
I can feel it everywhere
Blowing with the wind of change..."

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Nasa forumasica obolila od leukemije
18.4.2011 14:48:46   
Anoniman
I ja sam zaprepastena...Noge su mi klonule kad sam ovo procitala na FB profilu nase HanaBane...Da joj se dragi Allah smluje, a nama da dovoljno suosjecanja da joj obezbjedimo odlazak...odlazak u novi zivot.
Nejru sam od prije poznavala i ja...

Mogli bismo i neku kaficu orhganizovati povodom toga, svako u svom gradu...

(odgovor članu dinaa)
  Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Nsa forumasica obolila od leukemije
18.4.2011 14:50:18   
HanaBana
Ja ne mogu da prestanemuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Cula sam se i sa Nejrin muzem...covjek skuplja novac i HB ne gubi nadu bori se. Organizovala sam i prikupljanje pomoci na poslu. Ne mogu da se smirim....moja Nejrice..sta smo zora docekale dok smo ucile i suza prolile za nase ispite...koliko smo se smijale i slavile one polozene....i zelim da mi ozdravis i budes hrabra za svog Maka pa da opet slavimo i pobjedu nad bolescu koja te unistava....user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Hana 26/06/07- mamina najbolja prijateljica

(odgovor članu leli§)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Nsa forumasica obolila od leukemije
18.4.2011 15:00:55   
Medić*
IZVORNA PORUKA: HanaBana

Ja ne mogu da prestanemuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Cula sam se i sa Nejrin muzem...covjek skuplja novac i HB ne gubi nadu bori se. Organizovala sam i prikupljanje pomoci na poslu. Ne mogu da se smirim....moja Nejrice..sta smo zora docekale dok smo ucile i suza prolile za nase ispite...koliko smo se smijale i slavile one polozene....i zelim da mi ozdravis i budes hrabra za svog Maka pa da opet slavimo i pobjedu nad bolescu koja te unistava....user posted image user posted image user posted image user posted image


Eh,  citajuci tvoj post tek sada znam o kome je rijec pa mi jos teze user posted image user posted image user posted image  Boze dragi olaksaj i zavrsi dobrim aBg user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu HanaBana)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Nsa forumasica obolila od leukemije
18.4.2011 15:08:16   
Anoniman
ne znam kako da ovo pital ali user posted image   imali neko odredjeno vreme do kad se taj novac treba skupitiuser posted image   da bi malo vise razglasila svugde ovde user posted image  

(odgovor članu HanaBana)
  Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Nsa forumasica obolila od leukemije
18.4.2011 15:10:44   
Anoniman
Nejro ja te ne poznajem al ne mogu prestat user posted image user posted image user posted image user posted image   uradicu bogami sve necu se potruditi vec uraditi  budi jaka tu smo svi uz tebeuser posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Nsa forumasica obolila od leukemije
18.4.2011 15:12:10   
Anoniman
i jos nesto hocel biti povredjena pravauser posted image kad bi ja napravila letke pa dala u trgovine prijatelja ili dzamije 

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *