|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kojeg doktora/icu izabrati na Koševu?
5.10.2009 11:02:18   
Bubana

Ma iskreno mene je uhvatila neka panika .. Do prije mjesec dana sam trudnocu vodila kod privatnika , aonda sam morala u DZ Kumrovec zbog otvaranja bolovanja. U medjuvremenu sam dobila jake kontrakcije tako da mi je ukljucena terapija Gyniprala i apaurina  i naravno mirovanje.  Dr. Begic je jako ljubazan i pristupacan doktor, prije svega covjek, ali mene je uhvatio strah i panika pa bih nekako vise voljela otici na Kosevo pa neka me gore do kraja trudnoce.
Za Nikulina isto mogu potvrditi da je strucnjak. Porodio me je prije 3 godine , CR i ja sam prezadovoljna tretmanom i njegovom strucnoscu . Iza mene je lijepo sjecanje . Problem je sto nisam nikako bila na Kosevu od prvog poroda i nisam u kontaktu s Borisom , iz tog razloga sam pitala kako doci do njega.
Cure hvala puno  user posted image


_____________________________

Mama sada ima dva mala mirisna cvijeta ... Asju i Dalal <3

(odgovor članu lilix)
Neposredna veza do poruke: 126
   RE: Kojeg doktora/icu izabrati na Koševu?
5.10.2009 11:10:23   
Đenifer
Jutro user posted image  , mene vodi Dr.Murtezić od početka trudnoće, uvijek je bio ljubazan i nasmijan, okrene uvijek na šalu i neku zezanciju, ali mi je uvijek bio brz, bar kod mene nije bilo nikakvih problema i komplikacija, pa predpostavljam da je zbog toga, jel se dr. na koševu susreću sa komlikovanim trudnicama i ženama, pa se valjda njima više posvećuju. Pri odlazku kod dr. uvijek sam mu nešto nosila, al to su bile sitnice, čisto da nisam prazna, jer ne volim nikome ni doći baz bez čokolade( navika), al nikad mi nije rekao hvala, uvijek se napravi da ne vidi , odmah sjedne za  uz i kaže hajmo mama da vidimo dokle si.
Da li je bilo vas user posted image  koji se vodite kod Murtezića, isto iskustvo i kakav je bio prema vama?!!!!!!!!!!!!
Meni je porod za nekih 15-tak dana aBg i planiram da se porodim kad mi bude vrijeme i kad samo krene, bez provociranja i nasilu poroda, pa ako se Murtezić zadesi, zadesi, ako ne bilo ko da je gore, porodit ćeme, a babica je glavna svakako, ona koja bude primala, njoj treba platiti i da vas titra kaako treba, a poslije se zahvaliti dr.koji vam bude na porodu.To je moje mišljenje.....

(odgovor članu lilix)
Neposredna veza do poruke: 127
   RE: Kojeg doktora/icu izabrati na Koševu?
5.10.2009 11:18:29   
lilix
pa najednostavnije ti je da nazoveš GAK i vidiš kad je on dežurni pa mu odeš, ako te je vec porodio sigurno će te primiti, hoćeš li opet moati na CR?

_____________________________

08.02.2007.
23.04.2010.
mama rodila svoje kolačiće

(odgovor članu Bubana)
Neposredna veza do poruke: 128
   RE: Kojeg doktora/icu izabrati na Koševu?
5.10.2009 12:35:49   
teacher75

IZVORNA PORUKA: Đenifer

Jutro user posted image  , mene vodi Dr.Murtezić od početka trudnoće, uvijek je bio ljubazan i nasmijan, okrene uvijek na šalu i neku zezanciju, ali mi je uvijek bio brz, bar kod mene nije bilo nikakvih problema i komplikacija, pa predpostavljam da je zbog toga, jel se dr. na koševu susreću sa komlikovanim trudnicama i ženama, pa se valjda njima više posvećuju. Pri odlazku kod dr. uvijek sam mu nešto nosila, al to su bile sitnice, čisto da nisam prazna, jer ne volim nikome ni doći baz bez čokolade( navika), al nikad mi nije rekao hvala, uvijek se napravi da ne vidi , odmah sjedne za  uz i kaže hajmo mama da vidimo dokle si.
Da li je bilo vas user posted image  koji se vodite kod Murtezića, isto iskustvo i kakav je bio prema vama?!!!!!!!!!!!!
Meni je porod za nekih 15-tak dana aBg i planiram da se porodim kad mi bude vrijeme i kad samo krene, bez provociranja i nasilu poroda, pa ako se Murtezić zadesi, zadesi, ako ne bilo ko da je gore, porodit ćeme, a babica je glavna svakako, ona koja bude primala, njoj treba platiti i da vas titra kaako treba, a poslije se zahvaliti dr.koji vam bude na porodu.To je moje mišljenje.....



slazem se sa tobom, i ja sam kod dr. murtezica i nekako mi je brz, posebno sto sam prije isla kod privatnika gdje je sve puno detaljnije. valjda, koliko para toliko muzike. ja ne nosim nikakve poklone, niti mislim sta placati unaprijed jer sam odlucno protiv toga. u redu mi je poslije poroda nagraditi doktora ali sam protiv koverti.i meni je uskoro termin i mislim postupiti bas kao i ti. ako se doktor zadesi zadesi.

(odgovor članu Đenifer)
Neposredna veza do poruke: 129
   RE: Kojeg doktora/icu izabrati na Koševu?
5.10.2009 17:50:07   
norah
Sve pohvale za dr. Begica iz DZ Kumrovec. Prijatan, strucan i detaljan!

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 130
   RE: Kojeg doktora/icu izabrati na Koševu?
6.10.2009 10:07:44   
Bubana
IZVORNA PORUKA: norah

Sve pohvale za dr. Begica iz DZ Kumrovec. Prijatan, strucan i detaljan!


Definitivno se slazem !!!
Igrom slucaja kad sam se javila u DZ Kumrovec , prvo me je primila dr. Vesna Bralo , u ciju strucnost ne sumnjam , ali ljudskost ... iskreno tako sam se neugodno osjecala  , kakav napad sam dozivjela .
Prvo me je pitala gdje sam do sad vodila trudnocu ? Na moj odgovor da je privatnik vodio trudnocu , ona mi je drsko odgovorila zasto i danas niste otisli kod njega , zasto nam pravite problem i dolazite na sredini trudnoce kod nas.  Cijelo vrijeme je insistirala na toj prici . Na kraju mi je pukao film , pa sam opet kulturno odgovorila  da imam razloge zbog kojih  vise nisam tamo i ako dopusti mozda da joj i objasnim ... Uzasno sam se osjecala . Kasnije me je dr. Begic primio na UZV  i onda sam molila da me on preuzme jer  zaista takav pristup od jednog ljekara , pogotovo zene , nisam ocekivala.
Dr. Begic  je covjek prije svega , pa onda sve ostalo .


_____________________________

Mama sada ima dva mala mirisna cvijeta ... Asju i Dalal <3

(odgovor članu norah)
Neposredna veza do poruke: 131
   RE: Kojeg doktora/icu izabrati na Koševu?
9.12.2009 8:38:21   
lillyy85
Drage moje,zna li neko kako se zove ovaj dr. na Koševu?

Arap je čini mi se-ja sam jučer bila kod njega,fino me primio,nasmijao i smirio,objasnio svaki dio moje utrobe i bebe iako smo trudni tek 7+4 :)
Toliko mi se dopao a po drugima sam čula da je extra samo mu niko prezime nije zapamtio user posted image a htjela bih da me on vodi.Na nalazu imam potpis koji se,naravno,ne može dešifrovati user posted image Jel' zna neko ime ovog dr.-a?

(odgovor članu Bubana)
Neposredna veza do poruke: 132
   RE: Kojeg doktora/icu izabrati na Koševu?
11.12.2009 11:53:40   
hanin
Mislim da se zove Arbat.

_____________________________

Dalia, moj Zivot, moja Sreca, moja Ljubav.....

(odgovor članu lillyy85)
Neposredna veza do poruke: 133
   RE: Kojeg doktora/icu izabrati na Koševu?
11.12.2009 11:54:57   
hanin
Ja nosim jako pozitivna iskustva vezana za dr Basica, sa Koseva. On me porodio, vodio mi trudnocu jedan dio vremena. Cim je primijetio da imam malo plodne vode, odmah je reagovao, ostavio me u bolnici i porodio.

_____________________________

Dalia, moj Zivot, moja Sreca, moja Ljubav.....

(odgovor članu hanin)
Neposredna veza do poruke: 134
   RE: Kojeg doktora/icu izabrati na Koševu?
13.12.2009 10:16:39   
lillyy85
Hvala hanin user posted image

(odgovor članu hanin)
Neposredna veza do poruke: 135
   RE: Kojeg doktora/icu izabrati na Koševu?
14.1.2010 20:52:29   
myMum
IZVORNA PORUKA: ElmaB RR

Draga moja!

Ja imam veoma pozitivno iskustvo sa dr Senadom Murtezicem na Kosevu. Porodio me je oba puta i zaista je divan. Prije svega je covjek, pa onda sve ostalo. Inace, preporucujem ga svim svojim prijateljicama, pa ako zelis njegov broj posalji mi PP.

Pozdrav i sretno!


P:S: Izvini, tek sada sam vidjela da te zanimaju samo doktorice. U tom slucaju potrazi dr Lejlu Imsiriju ili njenu sestru dr Nailu Imsiriju!



Dr. Senad Murtezić je i mene porodio. U pravu si, on je prije svega čovjek, pa tek onda ljekar! On je stvarno super! Toliko ohrabri ženu, to je nevjerovatno. (A bogami je i zgodan, heheheeh!)

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Najbolji akušer u BiH! (i Sanjin Deković - kažu)

< Poruku je uredio myMum -- 14.1.2010 20:53:24 >


_____________________________

Faris - 30.07.2004. - mamin lav

(odgovor članu ElmaB)
Neposredna veza do poruke: 136
   RE: Kojeg doktora/icu izabrati na Koševu?
21.1.2010 9:36:53   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: lillyy85

Drage moje,zna li neko kako se zove ovaj dr. na Koševu?

Arap je čini mi se-ja sam jučer bila kod njega,fino me primio,nasmijao i smirio,objasnio svaki dio moje utrobe i bebe iako smo trudni tek 7+4 :)
Toliko mi se dopao a po drugima sam čula da je extra samo mu niko prezime nije zapamtio user posted image a htjela bih da me on vodi.Na nalazu imam potpis koji se,naravno,ne može dešifrovati user posted image Jel' zna neko ime ovog dr.-a?



Doktor Muhamed Ardat... mene je jednom primio dok je moj dr bio na godisnjem pa je onda zamolio dr Muhameda da me primi... koliko se moze reci posle sjednog pregleda, ali i ja sam bila zadovoljna sa njim... Za njega znam da je kao najstrucniji i najbrzi u carskom rezu, kao najvise se fokusirao na taj dio ginekologije...

(odgovor članu lillyy85)
  Neposredna veza do poruke: 137
   RE: Kojeg doktora/icu izabrati na Koševu?
24.1.2010 1:06:47   
Brineta26
I mene je porodio Dr. Boris Nikulin i vodio mi trudnocu, prema meni je bio ok i jako ljubazan, bio mi je na porodu, mada mi porod bas i nije bio lagan- al sve je proslo i moj andjeo je dobro i zdravo... a inace za Dr. Nikulina mogu samo izreci riječi hvale

_____________________________

Nada zadnja umire

(odgovor članu chuci)
Neposredna veza do poruke: 138
   RE: Kojeg doktora/icu izabrati na Koševu?
24.1.2010 8:47:16   
teacher75

IZVORNA PORUKA: myMum

IZVORNA PORUKA: ElmaB RR

Draga moja!

Ja imam veoma pozitivno iskustvo sa dr Senadom Murtezicem na Kosevu. Porodio me je oba puta i zaista je divan. Prije svega je covjek, pa onda sve ostalo. Inace, preporucujem ga svim svojim prijateljicama, pa ako zelis njegov broj posalji mi PP.

Pozdrav i sretno!


P:S: Izvini, tek sada sam vidjela da te zanimaju samo doktorice. U tom slucaju potrazi dr Lejlu Imsiriju ili njenu sestru dr Nailu Imsiriju!



Dr. Senad Murtezić je i mene porodio. U pravu si, on je prije svega čovjek, pa tek onda ljekar! On je stvarno super! Toliko ohrabri ženu, to je nevjerovatno. (A bogami je i zgodan, heheheeh!)

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Najbolji akušer u BiH! (i Sanjin Deković - kažu)

i mene je porodio dr. senad murtezic, prezadovoljna sam!

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu myMum)
Neposredna veza do poruke: 139
   RE: Kojeg doktora/icu izabrati na Koševu?
18.3.2010 11:14:01   
kula
Pozdrav trudnicama, ma ovdje ima super savjeta!
Eh ako mi sada neko može pomoći u sljedećem....
Ja sam u 36.sedmici trudnoće, do sada me vodila dr.Boloban u Skerlićevoj, dobila sam uputnicu za Koševo da sljedeće sedmice uradim još jedan UZ.
Eh, ja bih voljela sada sebi osigurati nekog doktora koji će voditi ovo malo trudnoće što mi je ostalo, kao što je npr. taj dr Nikulin ili Deković ili Imširija.... Da li je dovoljno da nazovem kliniku i vidim kada su oni u smjeni pa da se samo pojavim sa uputnicom (i poklonom), ili...?

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 140
   RE: Kojeg doktora/icu izabrati na Koševu?
18.3.2010 11:29:44   
tajcika
kula,uzmi uputnicu za bolnicu i nazovi da vidis koji je dr. dezurni,i sama sam u 37 sedmici i na GAK sam isla kod dr.Nikulina koji je stvarno super (ako budes zeljela kod njega poslat cu ti broj mob. na pp),ali kako cujem kad nas zaboli porada onaj ljekar koji je dezurni bez obzira ko je vodio trudnocu (ovu info opet provjeri,al meni tako rekose)

(odgovor članu kula)
Neposredna veza do poruke: 141
   RE: Kojeg doktora/icu izabrati na Koševu?
18.3.2010 11:46:51   
kula
tajcika, već sam dobila uputnicu iz Skerlićeve za UZ na GAK-u...pa trebam otići sljedeće sedmice....
Ma meni je relativno svejedno ko će me voditi još mjesec dana, najbitniji mi je porod! Ovdje pročitah da Nikulina možeš nazvati kad porod počne i da on dolazi u bolnicu-bilo da je dežurni ili ne! Ili nazove nekoga ko je u smjeni-kao da te ''''pripazi''''...
Vidjeću svakako kako će se čovjek ponašati kad odem na taj UZ kod njega, da vidim koliko je raspoložen za ''''saradnju''''user posted image user posted image

(odgovor članu tajcika)
Neposredna veza do poruke: 142
   RE: Kojeg doktora/icu izabrati na Koševu?
18.3.2010 11:49:23   
tajcika
ako zelis broj mob javi mi on je stvarno super

(odgovor članu kula)
Neposredna veza do poruke: 143
   RE: Kojeg doktora/icu izabrati na Koševu?
18.3.2010 11:53:32   
kula
Pošalji mi svakako! Hvala ti!
Vodiš li ti još uvijek trudnoću kod njega?

(odgovor članu tajcika)
Neposredna veza do poruke: 144
   RE: Kojeg doktora/icu izabrati na Koševu?
18.3.2010 12:00:26   
tea lana
tajcika molim te broj Dok Borisa na pp

(odgovor članu kula)
Neposredna veza do poruke: 145
   RE: Kojeg doktora/icu izabrati na Koševu?
23.3.2010 9:21:11   
delfin
Ima li iko novije informacije vezano za stanje na GAk-u, mislim da li te može poroditi samo onaj dr. koji je u smjeni, ili još uvjek dolaze dr. na poziv.

da li neko zna da li dr, Godinjak uopšte radi normalne porode, ja sam čula da uglavnom radi carske?

_____________________________

16.05.2010 Napokon je stigla naša najveća sreća- mamino sunce :)
19.08.2011 stigla je i mamina princeza :)

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 146
   RE: Kojeg doktora/icu izabrati na Koševu?
23.3.2010 10:08:35   
taurus
Mislim da dr Godinjak rijetko radi normalne porde, jer je on više za patologiju i neplodnost. Od srce bih ti preporučila dr Lejlu Imširija koja me je porodila i vodila zadnjih mjesec dana. Žena je više nego krasna, stručna, odgovorna ma jednostavno SUPER JE. I još nešto ako ti ona ne bude na porodu nazove kliniku da te "pripaze" a njena sestra i njem muž takođe rade na GAK-u pa od njih troje garant će te neko potrefiti.

(odgovor članu delfin)
Neposredna veza do poruke: 147
   RE: Kojeg doktora/icu izabrati na Koševu?
23.3.2010 10:14:22   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: delfin

Ima li iko novije informacije vezano za stanje na GAk-u, mislim da li te može poroditi samo onaj dr. koji je u smjeni, ili još uvjek dolaze dr. na poziv.

da li neko zna da li dr, Godinjak uopšte radi normalne porode, ja sam čula da uglavnom radi carske?



pitaj otvoreno dr koji te vodi da te i dodje poroditi
Mada ja bi prije angažirala babicu, po meni dr za prirodan porod i nije neka pomoć e sad carski je drugo



_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu delfin)
Neposredna veza do poruke: 148
   RE: Kojeg doktora/icu izabrati na Koševu?
25.3.2010 22:28:11   
delfin
e fazon je u tome, to mene od početka vodi dr. Godinjak, jer sam bila kod njega ba zbog neplodnosti, i kako sad da promjenim kad sam u 8-mom, a nemogu se voditi kod 2 dr. koji rade u istoj bolniciuser posted image  jer sam nedavno koral otići na Gak zbog nekog krvarenja, i niko me niej htjeo pregledati, svi kau čekaj a njegauser posted image

_____________________________

16.05.2010 Napokon je stigla naša najveća sreća- mamino sunce :)
19.08.2011 stigla je i mamina princeza :)

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 149
   RE: Kojeg doktora/icu izabrati na Koševu?
26.3.2010 10:03:50   
mama2009
IZVORNA'"ORUKA:''delf'n

Ima'l'''ko'nov'je''nformac'je'vezano'za'stanje'na'GAk-u,'m'sl'm'da'l''te'može'porod't''samo'onaj'dr.'koj''je'u'smjen',''l''još'uvjek'dolaze'dr.'na'poz'v.

da'l''neko'zna'da'l''dr,'God'njak'uopšte'rad''normalne'porode,'ja'sam'čula'da'uglavnom'rad''carske?


moja drugarica se porodila 21.02 trudnocu joj je vodio godinjak......znam da joj je na kraju isprovocirao porod tabletom ...i da je rodila normalno......

mislim ako dodje do poroda spontano (bez provokacija) poradja te dr koji je u smjeni ..jedino ako nije termin prijepodne kad su svi dr prisutni

mene je vodio dr Nikulin i na kraju me on i porodio, al mi je zakazao provokaciju gelom na dan kad je dezurni


_____________________________

Princeza dosla 05.02.2010

(odgovor članu delfin)
Neposredna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *