|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: da li ste sebicne?
25.7.2011 17:54:37   
Bebica11

IZVORNA PORUKA: tajra

Moja Bebica11, to ces vrlo tesko promijeniti, pogotovo sada kad ispod tvog srca raste novi centar svijetauser posted image


pa eto postavljacica teme je izuzela djecu

djecu uvijek stavljamo u prvi plan nekakouser posted image

evo ja sad imam malo rizicniju trudnocu, i jaaaaaaaaaaako volim kahvu al ne bih kahvu popila samo zato sto znam da ne valja u trudnoci, i nema sanse. Nagovarali su me da jednu soljicu, nema ko nije(sreca muz ne pije pa me jedini podrzava i jos se zeza da tamam prestanem) al ja cu kasnije cim mognem popiti aBd

i da, vec mi je otac sugerisao imena za bebuuser posted image al posto se ne smijem sekirati necu sad da podcrtavam i da se prepirem al cim se rodi aBd, upisacu ime koje ja i mm budemo zeljeli, kad mi se njegovi ne petljaju nece ni moji (eto to je neki "plan" da im vec stavim doznanja da imam svoj zivotuser posted image i da me popuste sa svojim zeljama).


(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: da li ste sebicne?
26.7.2011 8:34:48   
veeseelaa
samo da napomenem da apsolutno nemam cak niti malu dozu zavisti i ljubomore- takve ljude prezirem


isto a da li sam sebična? mislim da ne, uglavnom volim da ugodim ljudima koje volim....
kad razmislim od sitnica pa do krupnijih stvari.... nisam sebična
moj problem je druge prirode user posted image  volim kontrolirati situacije user posted image  e to je sebično

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu sarisari)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: da li ste sebicne?
26.7.2011 12:00:00   
sarisari
bebica11 moras dati svojim roditeljima doznanja da koliko god da ih volis ne mogu da se mijesaju u tvoj zivot i kao sto vec rece naravno da terbas zajedno sa svojim muzem da izaberes ime za bebu, ali nemoj sada da se sekiras ustvari nemoj nikako da se brines samo pokazi ljudima da ipak malo vise volis sebe i sigurna sam da ces stvari koje ti se bas i ne dopadaju uspjeti da ih ispravis kod sebe, a ono sto je bitno da imas podrsku muza

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: da li ste sebicne?
26.7.2011 12:20:45   
vila_7
IZVORNA PORUKA: Bebica11




evo ja sad imam malo rizicniju trudnocu, i jaaaaaaaaaaako volim kahvu al ne bih kahvu popila samo zato sto znam da ne valja u trudnoci, i nema sanse. Nagovarali su me da jednu soljicu, nema ko nije(sreca muz ne pije pa me jedini podrzava i jos se zeza da tamam prestanem) al ja cu kasnije cim mognem popiti aBd





evo ovo je meni bas nesebicno.user posted image
ja priznajem jesam pila jednu soljicu ali mi je cak dr.rekla da je OK jer inace mi je pritisak 90/50 i ni sa vodom ga nekad ne mogu podici.

A meni npr.jedna prijateljica govori kako je nesebicna i pozrtvovana, a pusila cijelu trudnocu-meni je eto to npr.jako sebicno pogotvo sto nema rasprave je li stetno ili ne,nego se zna da jest!

< Poruku je uredio helena_7 -- 26.7.2011 12:21:08 >


_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu Bebica11)
Neposredna veza do poruke: 54
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *