|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 9 10 [11]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Progesteron, utrogestan, dabroston
25.9.2013 14:01:35   
anandi
Hvala Pingvina jos malo cu procackat po forumima, da vidim iskustva ako nista nazvat cu dr pa pitat njega

(odgovor članu Pingvina)
Neposredna veza do poruke: 251
   RE: Progesteron, utrogestan, dabroston
29.9.2013 22:55:57   
Narona

IZVORNA PORUKA: Narona

Evo mene opet. Jutros opet radila test. Obje linije k'o avionske piste user posted image ...Isla kod dr. na pregled, pa na UZV, i potvrda user posted image ...
Pretpostavljamo da smo trudni oko mjesec dana, jer je graškić oko 8 mm. Dobila opet Dabroston i folnu...eto. Nadam se da ce sve biti super! Da nece biti problema.
Sad odoh surfati i traziti dobru kremu za mazanje stomaka i kako da se ne udebljam previse u trudnoci user posted image

Hvala svima! Cut cemo se jos! I vama buduce mame, zelim mnoooogo srece!
Pusek!!!



U petak kao grom iz vedra neba, imala sam krvarenje i to je dovelo do spontanog. user posted image Eto sad se borim sa novim bolovima. Nadam se cure da ćete biti bolje sreće od mene!!!

Veliki pozzz!!!

(odgovor članu Narona)
Neposredna veza do poruke: 252
   RE: Progesteron, utrogestan, dabroston
30.9.2013 8:33:07   
dandi84

IZVORNA PORUKA: Narona


IZVORNA PORUKA: Narona

Evo mene opet. Jutros opet radila test. Obje linije k'o avionske piste user posted image ...Isla kod dr. na pregled, pa na UZV, i potvrda user posted image ...
Pretpostavljamo da smo trudni oko mjesec dana, jer je graškić oko 8 mm. Dobila opet Dabroston i folnu...eto. Nadam se da ce sve biti super! Da nece biti problema.
Sad odoh surfati i traziti dobru kremu za mazanje stomaka i kako da se ne udebljam previse u trudnoci user posted image

Hvala svima! Cut cemo se jos! I vama buduce mame, zelim mnoooogo srece!
Pusek!!!



U petak kao grom iz vedra neba, imala sam krvarenje i to je dovelo do spontanog. user posted image Eto sad se borim sa novim bolovima. Nadam se cure da ćete biti bolje sreće od mene!!!

Veliki pozzz!!!

Zao mi je, znam kako ti je...Lezi, odtuguj, sta drugo da ti kazem...Znam da je tesko...user posted image


_____________________________

Život nam vraća ono što mi drugima dajemo....

15.07.2012. god -missed ab. (8 ned+4)

28.12.2013. god -ugledali smo user posted image

29.08. 2014. god. - rođen N, mamino žuto pile...

(odgovor članu Narona)
Neposredna veza do poruke: 253
   RE: Progesteron, utrogestan, dabroston
30.9.2013 9:53:01   
anandi

IZVORNA PORUKA: dandi84


IZVORNA PORUKA: Narona


IZVORNA PORUKA: Narona

Evo mene opet. Jutros opet radila test. Obje linije k'o avionske piste user posted image ...Isla kod dr. na pregled, pa na UZV, i potvrda user posted image ...
Pretpostavljamo da smo trudni oko mjesec dana, jer je graškić oko 8 mm. Dobila opet Dabroston i folnu...eto. Nadam se da ce sve biti super! Da nece biti problema.
Sad odoh surfati i traziti dobru kremu za mazanje stomaka i kako da se ne udebljam previse u trudnoci user posted image

Hvala svima! Cut cemo se jos! I vama buduce mame, zelim mnoooogo srece!
Pusek!!!



U petak kao grom iz vedra neba, imala sam krvarenje i to je dovelo do spontanog. user posted image Eto sad se borim sa novim bolovima. Nadam se cure da ćete biti bolje sreće od mene!!!

Veliki pozzz!!!

Zao mi je, znam kako ti je...Lezi, odtuguj, sta drugo da ti kazem...Znam da je tesko...user posted image
zao mi je dandi84 zelim ti srecu da prebrodis ovu situaciju i naravno ponovo u akciju, i mora jednom uspjetce


(odgovor članu dandi84)
Neposredna veza do poruke: 254
   RE: Progesteron, utrogestan, dabroston
30.9.2013 10:06:00   
idana_85
Nardona, bas mi je zao user posted image . Izdrzi, nadam se da ces uskoro opet imati user posted image

Poklanjam dvije kutije dabrostona, ja ga prestajem piti a unaprijed mi dr propisala vise, pa ako ima neka clanica da zeli,da ne kupuje bezveze neka mi se javi pp

_____________________________

R, 08.10.2008....
A, 25.02.2014.


(odgovor članu anandi)
Neposredna veza do poruke: 255
   RE: Progesteron, utrogestan, dabroston
1.10.2013 15:23:38   
Maja1309
Drage moje molm vas za pomoć. Danas sam radila progesteron, danas mi je 21dc i po bazalnoj temp 8dpo i progesteron mi je 36,6, a referentna vrijednost je 3,8-50,6
Bil bilo bolje da je veći?

(odgovor članu Pingvina)
Neposredna veza do poruke: 256
   RE: Progesteron, utrogestan, dabroston
3.10.2013 9:16:41   
Maja1309
Žene ne može nitko malo pomoći?

(odgovor članu Maja1309)
Neposredna veza do poruke: 257
   RE: Progesteron, utrogestan, dabroston
22.1.2014 14:26:51   
jimm
Molim vas, vidim da stalno spominjete Dabroston pa bi vas htjela pitatai gdje ga nabavljate jer ja već godinapa muku mucim sa Duphastonom (zamjena za Dabroston).

(odgovor članu Maja1309)
Neposredna veza do poruke: 258
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  7 8 9 10 [11]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 9 10 [11]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *