|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 12 13 [14]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kada se na UZ može vidjeti plod?
28.5.2018 11:22:52   
manuela RR
Imas braon iscjedak?
Trebala si piti te tablete po preporuci Dr. one pomognu u ocuvanju trudnoce...
Javi nam se cim zavrsis sa pregledom...
Nadam se dobrim vjestima ....

_____________________________

A- Februar.2017.
E- Oktobar.2008.

(odgovor članu Zorica1)
Neposredna veza do poruke: 326
   RE: Kada se na UZ može vidjeti plod?
28.5.2018 12:01:04   
Zorica1
Da imam ali ona mi je rekla da prestanem da ih pijem

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 327
   RE: Kada se na UZ može vidjeti plod?
12.6.2018 10:10:47   
Zorica1
Ovako zenice izvinite sto nisam pisala pre jel sve ovo oko trudnoce i doktori puna glava svega i svacega...nazalost trudnoca nije bila kako treba beta padala rasla pa opet padala i rasla i na kraju se ispostavi da je trudnoca blighted ovum sto mi je jako bilo krivo ginekolog mi je zakazao 13jun intervenciju tada sam bila 3juna kad mi je zakazao medjutim 5juna pocelo je krvarenje i jaki bolovi zbog kojeg sam isla u bolnicu i ostala i 6juna radjena revizija..da tako pauza od 3meseca i opet krecemo u akciju..

(odgovor članu Zorica1)
Neposredna veza do poruke: 328
   RE: Kada se na UZ može vidjeti plod?
12.6.2018 12:54:06   
Visnja RR
Zorice sad malo odmaraj pa aBd biće lijepe vijeti za 3 mjeseca user posted image user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Zorica1)
Neposredna veza do poruke: 329
   RE: Kada se na UZ može vidjeti plod?
13.6.2018 0:14:52   
vortex RR
Draga Zorice , hvala mnogo sto si se javila. Zao mi je sto je tako na kraju bilo, ali glavu gore, odboluj, isplaci se, ostavi te uspomene iza sebe, skupi snagu i za 3 mj ponovo u akciju.

Znam da ti sada nista nije utjeha, ali sam i ja nakon 5mj (2 menstruacije) nakon spontanog ponovo ugledala 2 crtice. Neopisiv osjecaj. Zelim ti ga iz sveg srca

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 330
   RE: Kada se na UZ može vidjeti plod?
13.6.2018 15:05:25   
manuela RR

IZVORNA PORUKA: Zorica1

Ovako zenice izvinite sto nisam pisala pre jel sve ovo oko trudnoce i doktori puna glava svega i svacega...nazalost trudnoca nije bila kako treba beta padala rasla pa opet padala i rasla i na kraju se ispostavi da je trudnoca blighted ovum sto mi je jako bilo krivo ginekolog mi je zakazao 13jun intervenciju tada sam bila 3juna kad mi je zakazao medjutim 5juna pocelo je krvarenje i jaki bolovi zbog kojeg sam isla u bolnicu i ostala i 6juna radjena revizija..da tako pauza od 3meseca i opet krecemo u akciju..


Zorice saljem ti pozitivne vibrice da se sto prije oporavis...
Pa da nam kroz par mjeseci javis lijepe vijestiuser posted image

_____________________________

A- Februar.2017.
E- Oktobar.2008.

(odgovor članu Zorica1)
Neposredna veza do poruke: 331
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  10 11 12 13 [14]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 12 13 [14]
Idi na:








Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *