|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  123 124 125 126 [127]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kako se osjecate zadnje dane pred porod?
30.12.2013 13:22:52   
ljubicica ze
Eh,Irma!
Nama dvjema je isti dan termin,17.01.2014.user posted image
Mojababy do prošle sedmice bila zadak,ali eto prije dva dana se hb okrenula,a ja sam se baš bojala carskog!Dr.kaže da poprilično krupna,pa vidjet ćemo...
Još nikakvih naznaka nema da hoće vani,a ja...teška sam samoj sebi,malo žiga,malo boli,ali u suštini još ništa!
Kakva je situacija kod tebe?

(odgovor članu irmaMama)
Neposredna veza do poruke: 3151
   RE: Kako se osjecate zadnje dane pred porod?
5.1.2014 18:24:34   
irmaMama
Ja sam danas bila na pregledu, rekli su da se beba nije jos okrenula, i da cu najvjerovatnije na CR. Sad sam 38 sedmica, a sutra idem na CTG pa na komisiju za carski. Sad bez obzira kad je termin, cim zavrsim dokumente vezano za komisiju, idem da se porodim.

Sad me zanima, da li neko od vas zna da li treba neka uputnica za komisiju? Da li se vadi kod doc opste prakse odn. porodicne medicine ili u zavodu za materinstvo pri domu zdravlja (mislim u Sarajevu)???
Hvalaa :))

(odgovor članu ljubicica ze)
Neposredna veza do poruke: 3152
   RE: Kako se osjecate zadnje dane pred porod?
7.1.2014 17:08:04   
irmaMama
Ljubice... ja cu malo ranije ... imam zakazano za 14.01. CR ... potvrdili su mi u komisiji i kazu ako bi isla prirodno, sva bih popucala... Ima li jos neko da ide 14 .01. u bolnicu?

(odgovor članu irmaMama)
Neposredna veza do poruke: 3153
   RE: Kako se osjecate zadnje dane pred porod?
7.1.2014 17:20:39   
bamblbi
Meni je termin 19.01 i do sada je bilo sve super
osim povremeno što me bole krsta.
Sinoć sam imala napad žuči (puna mi je žuč pijeska) za koju sam saznala
u trudnoći i nisam smjela na operaciju.
Sada već ne smijem ništa ni da popijem od lijekova, trebala bih u petak na kontrolu ali se dvoumim da odem ranije i posavjetujem se sa doktoricom
šta mi preporučuje, ne znam šta bi radila sa sobom da ujedno dobijem i napad i kontrakcije user posted image
Sinoć sam bila u dilemi ginekoligija ili hirurgija user posted image user posted image

_____________________________

16.03.2008 T
20.01.2014 H

(odgovor članu irmaMama)
Neposredna veza do poruke: 3154
   RE: Kako se osjecate zadnje dane pred porod?
7.1.2014 17:22:44   
shej
irmaMama, javi nam se na temi - razgovori o ocekivanju bebe, cini mi se da je jedna nasa zenica dobila zakazan carski za 15.1 samo ne znam je li na Jezeru.. Sretno!! user posted image

< Poruku je uredio shej -- 7.1.2014 17:24:04 >

(odgovor članu irmaMama)
Neposredna veza do poruke: 3155
   RE: Kako se osjecate zadnje dane pred porod?
7.1.2014 20:09:14   
queenmom

IZVORNA PORUKA: bamblbi

Meni je termin 19.01 i do sada je bilo sve super
osim povremeno što me bole krsta.
Sinoć sam imala napad žuči (puna mi je žuč pijeska) za koju sam saznala
u trudnoći i nisam smjela na operaciju.
Sada već ne smijem ništa ni da popijem od lijekova, trebala bih u petak na kontrolu ali se dvoumim da odem ranije i posavjetujem se sa doktoricom
šta mi preporučuje, ne znam šta bi radila sa sobom da ujedno dobijem i napad i kontrakcije user posted image
Sinoć sam bila u dilemi ginekoligija ili hirurgija user posted image user posted image

sta tvoj dr kaze da li je problem prirodan porod sa tim kamenom u zuci?

(odgovor članu bamblbi)
Neposredna veza do poruke: 3156
   RE: Kako se osjecate zadnje dane pred porod?
7.1.2014 23:12:04   
bamblbi
Ne znam draga idem sutra do nje pa da vidim user posted image user posted image

_____________________________

16.03.2008 T
20.01.2014 H

(odgovor članu queenmom)
Neposredna veza do poruke: 3157
   RE: Kako se osjecate zadnje dane pred porod?
13.1.2014 12:39:54   
minchis
Cao drage moje... evo i nas u 34. sedmici pa da vas pitam imate li i vi ovakvih iskustava kao ja sinoc.... probudila sam usred noci , trnci mi kroz ruke i noge, nemam snage, nije me boljelo nista, samo me znoj probijao i imala sam osjecaj gladi, ali nisam imala hrabrosti da se dignem...posto mi je prvo dijete, prepala sam se da se necu ranije poroditi mada ponavljam nikakvih bolova nije bilo, a i u petak sam bila na kontroli, sve je super i sa mnom i bebicom hvala Bogu...
mozda hormoni rade svoje :D zanima me da li se i vama to desavalo?

P.S.danas perem svu robicu i sve za bebicu, iako sam mislila to tek za desetak dana,ali sam se malo ustrasila sinoc iskreno user posted image

(odgovor članu bamblbi)
Neposredna veza do poruke: 3158
   RE: Kako se osjecate zadnje dane pred porod?
13.1.2014 22:48:09   
niki83
Minchis..tu smo negdje sa sedmicama..ali nebitno.. Mislim da to sto si osjetila jesu samo hormoni ili si cak ruzno sanjala ali nisi svjesna tog, pa otuda taj znoj i osjecaj nemoci i straha.. Istina, pred kraj je sve nekako cudno, i mi same dosta osluskujemo tijelo.. Ali kada krene ono pravo neces imati dileme, vjeruj mi user posted image
Uzivaj u posljednjim sedmicama i pripremama za bebu, sve najbolje ti zelim user posted image

_____________________________

N&N

(odgovor članu minchis)
Neposredna veza do poruke: 3159
   RE: Kako se osjecate zadnje dane pred porod?
14.1.2014 0:21:02   
queenmom
osjecam se vrlo zapitkivano.user posted image

(odgovor članu niki83)
Neposredna veza do poruke: 3160
   RE: Kako se osjecate zadnje dane pred porod?
14.1.2014 8:03:35   
niki83
user posted image user posted image

_____________________________

N&N

(odgovor članu queenmom)
Neposredna veza do poruke: 3161
   RE: Kako se osjecate zadnje dane pred porod?
14.1.2014 12:53:23   
minchis
niki83, hvala ti na smirujucim rijecima... sinoc je sve bilo ok, nije se vise ponovilo, vjerovatno su to samo bili hormoni...a do sada sam spavala kao top uprkos trudnoci pa sam se vjerovatno zato malo i uspanicila nepotrebno user posted image

zelim svim trudnicama i mamama lijep i ugodan dan user posted image

(odgovor članu niki83)
Neposredna veza do poruke: 3162
   RE: Kako se osjecate zadnje dane pred porod?
3.1.2015 18:07:45   
muhica7
pozz imam jos 10dana do termina I u zadnje vrijeme imam neki iscjedak nije bas obilan nekad malo zuckast nekad bijel isto candida. jel neko imao slicni problema kako ste to lijecili na prirodan nacin

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 3163
   RE: Kako se osjecate zadnje dane pred porod?
23.1.2015 14:17:22   
Amanni
Pozz svima meni je termin 1.februar ovo mije druga trudnoca ali skroz drugacija od prve. Dali vas beba jako gura dole bas bude bolno prepadnem se jer mise to nije desavalo u prvoj trudnoci dali da zovem dr i pitam dali je ok to ili da trpim ? Da napomenem nedesava se to non stop

(odgovor članu muhica7)
Neposredna veza do poruke: 3164
   RE: Kako se osjecate zadnje dane pred porod?
23.1.2015 20:25:32   
Vanne

IZVORNA PORUKA: Amanni

Pozz svima meni je termin 1.februar ovo mije druga trudnoca ali skroz drugacija od prve. Dali vas beba jako gura dole bas bude bolno prepadnem se jer mise to nije desavalo u prvoj trudnoci dali da zovem dr i pitam dali je ok to ili da trpim ? Da napomenem nedesava se to non stop


Meni se isto desavalo pred kraj trudnoce...znala sam po citavu noc biti budna koliko me to boljelo...vrtila se nenormalno i kao da je rovila sebi put dole...zbog toga mi jeizazvala krvarenje deset dana prije termina...
Ali opet kako je meni moj dr govorio...i ako si najmanje uznemirena zovi ,ako nista smirit ce te dr...

_____________________________

02. 07. 2014. 18:56 Sarah.....zjenica oka moga....

(odgovor članu Amanni)
Neposredna veza do poruke: 3165
   RE: Kako se osjecate zadnje dane pred porod?
1.2.2015 17:22:39   
Dianaa
evo da se i ja stupasim, termin 28.2. user posted image

(odgovor članu Vanne)
Neposredna veza do poruke: 3166
   RE: Kako se osjecate zadnje dane pred porod?
3.2.2015 7:35:19   
saamy
Kako se osjecate?

(odgovor članu Dianaa)
Neposredna veza do poruke: 3167
   RE: Kako se osjecate zadnje dane pred porod?
3.2.2015 8:31:15   
Dianaa
Ja odlicno, juce bila na kontroli i kaze dr neces ti jos user posted image

sad me vec dole pocelo "zigati" al kaze sve je tii normalno...user posted image se namijesta user posted image

(odgovor članu saamy)
Neposredna veza do poruke: 3168
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  123 124 125 126 [127]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  123 124 125 126 [127]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *