|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  26 27 28 29 [30]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Savjet ako moze..?
5.2.2016 23:41:37   
magicalani
Crkoh od smijehauser posted image

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 726
   RE: Savjet ako moze..?
6.2.2016 12:18:18   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: salmy


IZVORNA PORUKA: Anoniman

Svakakve mi se stvari vrte po glavi, filmovi razni. Da je on samo jednom povukao tu kolegicu i nije rekao, rekla bih ma hajde zaboravio, nije ni bitno. Ali to je bio mnogo puta, redovno.. U autu i još po noći se svašta može desiti. Prešutio je i bojim se da ima razlog. I još se ljuti.

Nisi ni ti cvjecka...sjecas se kad sam te vidjela u autu sa onim celom...ko fol nisi me skuzila...tebi frka sto ti sveras pa dragom prebacujes...razmisli malo tom glavicom... A da je zgodan zgodan je...sta fali sto je kolegicu dobacio...
..sad se pitas kako ja to znam? Vidovita dzemila mi je strina od tetke



Sa celom user posted image
Dobra ti ta Džemila user posted image
Da mi je vidjeti tebe u istoj situaciji user posted image


(odgovor članu salmy)
  Neposredna veza do poruke: 727
   RE: Savjet ako moze..?
6.2.2016 13:43:28   
Alma_27

IZVORNA PORUKA: Anoniman


IZVORNA PORUKA: anitaa

Ja bih fokus više stavila na tebe, nego na njega..ja poznajem svog mm-a čitavu vječnost, a opet da ga neka kolegica zamoli da je trzne ne znam baš da bi nešto se izmotavao, iz nekakvog obzira prema meni, vjerovatno ne bi spomenuo...pa i nas stalno negdje vozika, znači to mi ne smeta, a i sve su te žene s kojima radi regulare, znači moja intuicija može odmarati..
Spominjes fax, vjerovat.o ste mladi, na početku braka, možda se i ne poznajete predugo..to bitno mjenja stvari, mada niko od nas ne zna šta ga sutra čeka..
Mi žene volimo trošiti energiju na te analize, baš ono mazohisticki, i sama sam istina u prošlom vijeku puuno više, a muškarci su uglavnom vrlo jednostavni..
Dakle ako ti smeta da vozi kući druge žene, to mu i reci jasno i glasno, bez suvišnih pitanja i tenzija.....njih čuvaj za opciju da te ne ispoštuje, e to je već neki drugi problem, tj. potpuno druga tema




O tome se i radi. Što je ovo stvar koja se ponavlja već nekoliko puta. Mi smo 6 godina u braku, nismo nimladi toliko, on je na master studiju, tu kolegicu poznaje tek 1-2 mjeseca. Već smo ranije imali situacija njegove ljuabznosti prema drugim ženama u ovom smislu kao i sada, ja sam mu to govorila da ne radi, da mi smeta i kaže mi ok, promijeniti ćemo to, ali evo opet po ko zna koji put se isto ponavlja.. Da mi je rekao to sam, moda mi ne bi smetalo, ali ovako.. I sad se on ljuti na mene, kaže da je do mene, da u tome nema ništa loše, da sam budala i sl.. Zato i jesam ovdje, da vidim šta vi druge mislite..





a kakve su to njegove ljubaznosti od ranije? Drznuo se da nekoj drugoj zeni pridrzi vrata ili stolicu kad sjeda za sto? Pozdravio je? ne daj Boze popricao malo?


(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 728
   RE: Savjet ako moze..?
6.2.2016 13:51:08   
vedada
Ovo neka zezacija, ismijavanje, ili ?

_____________________________

A 2012
E .2015

(odgovor članu Alma_27)
Neposredna veza do poruke: 729
   RE: Savjet ako moze..?
7.2.2016 15:43:14   
ziel

IZVORNA PORUKA: vedada

Ovo neka zezacija, ismijavanje, ili ?

Ja ne znam sta moderatori i administratori rade pa ne vide ovo ismijavanje zene koja trazi savjet. I uvijek ismijavanja od strane istih osoba. Pa meni se licno ne ulazi vise na RR zbog toga sto i mene citiraju x osobe kojima se i ne obracam i redovno vrijedjaju svojim podmuklim komentarima.

_____________________________

novembar 2015 -
decembar 2017 -

(odgovor članu vedada)
Neposredna veza do poruke: 730
   RE: Savjet ako moze..?
7.2.2016 16:48:50   
Angelica
U pravu si ziel forum je već odavno izgubio smisao i pretvorio se u mahalu, mene veže za RR period od 2008 - 2012god. kada sam ovdje upoznala divne žene s kojima sam i danas dan u kontaktu a sad uđem i još brže izađem kad vidim jadan karakter pojedinih a najgore od svega sto misle da su duhovite...

_____________________________

Ljudi postaju nalik na kokoši, slabo vide i rano liježu. A jutrom žure na kopanje zbijeni u gomile duhana. Džepova usukanih od znoja dlanova zalaze svuda i u sve guraju nos.

(odgovor članu ziel)
Neposredna veza do poruke: 731
   RE: Savjet ako moze..?
7.2.2016 17:44:30   
Galicia
Pa da je ozbiljan problem i pristupilo bi se ozbiljno zar ne.
Ali posto mi je sega jel muz odvezao ili nije i zasto je, onda je i vise od ismijavnja.



_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu Angelica)
Neposredna veza do poruke: 732
   RE: Savjet ako moze..?
7.2.2016 20:08:12   
tajra26

IZVORNA PORUKA: Angelica

U pravu si ziel forum je već odavno izgubio smisao i pretvorio se u mahalu, mene veže za RR period od 2008 - 2012god. kada sam ovdje upoznala divne žene s kojima sam i danas dan u kontaktu a sad uđem i još brže izađem kad vidim jadan karakter pojedinih a najgore od svega sto misle da su duhovite...

Potpisujem sve sto si rekla nažalost rastjerano je 90% normalnih osoba koji se bave sopstvenim životom a ne životima drugih. Zaista tužno ali uostalom sve nam je tako pa i forum user posted image

_____________________________

Ljubav se zove imenom tvojim 12.10.2011

(odgovor članu Angelica)
Neposredna veza do poruke: 733
   RE: Savjet ako moze..?
7.2.2016 20:09:25   
tajra26

IZVORNA PORUKA: ziel


IZVORNA PORUKA: vedada

Ovo neka zezacija, ismijavanje, ili ?

Ja ne znam sta moderatori i administratori rade pa ne vide ovo ismijavanje zene koja trazi savjet. I uvijek ismijavanja od strane istih osoba. Pa meni se licno ne ulazi vise na RR zbog toga sto i mene citiraju x osobe kojima se i ne obracam i redovno vrijedjaju svojim podmuklim komentarima.



_____________________________

Ljubav se zove imenom tvojim 12.10.2011

(odgovor članu ziel)
Neposredna veza do poruke: 734
   RE: Savjet ako moze..?
7.2.2016 20:31:16   
Anoniman
Nije prvi put vozijo cure u autu.

(odgovor članu tajra26)
  Neposredna veza do poruke: 735
   RE: Savjet ako moze..?
7.2.2016 20:54:05   
Galicia
Hajmo dati savjet.
Prvo da nam otkrije identitet pa da sacekamo muza tj da ga pratimo. Pa onda kad djevojka krene sjesti u auto da je iscupamo iz auta. user posted image

Vi nastavite dalje.

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 736
   RE: Savjet ako moze..?
7.2.2016 21:00:46   
Visnja RR
IZVORNA PORUKA: ziel


IZVORNA PORUKA: vedada

Ovo neka zezacija, ismijavanje, ili ?

Ja ne znam sta moderatori i administratori rade pa ne vide ovo ismijavanje zene koja trazi savjet. I uvijek ismijavanja od strane istih osoba. Pa meni se licno ne ulazi vise na RR zbog toga sto i mene citiraju x osobe kojima se i ne obracam i redovno vrijedjaju svojim podmuklim komentarima.


u pravu si

tema će biti zaključana do daljnjeg a ubuduće bih zamolila da ako nemate adekvatan savjet onda ne ismijavate one koji trebaju savjet

Hvala!

< Poruku je uredio Visnja RR -- 7.2.2016 21:05:06 >


_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu ziel)
Neposredna veza do poruke: 737
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  26 27 28 29 [30]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  26 27 28 29 [30]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *