|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  48 49 50 51 [52]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Savjeti za dobar (bolji) sex
27.4.2015 9:21:52   
veeseelaa

IZVORNA PORUKA: saamy

Ahahha jeste smjesne ma cuvala bi ja njega ali "" ne zivi se od ljubavi "" kad bjeda dode na vrata ljubav izlazi!!! Tako da sam ipak birala sigurnost za buducnost user posted image kako nisam imala dobar zivot sa svojima jedva docekali da odem od njih otac pogotov mati nije plaho zalila,samo cekaju pomoc nikom nije bitno da li sam zadovoljna sexualno! Taj bivsi nije imao posao samo sportom se bavio,tako godina za godinu on nista ne mjenja kontam ako meni nista nemoze pruzit kako ce djecu ako bi imali,tako fino se pokupim odem trbuhom za kruhom etooo



ma naravno
ako ti zatreba uvijek se možete naći
a bitno je da ti imaš normalan život ovamo ;-)

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu saamy)
Neposredna veza do poruke: 1276
   RE: Savjeti za dobar (bolji) sex
27.4.2015 17:06:35   
rose

IZVORNA PORUKA: saamy

Ma ne pijemo kafe niti se vidamo poslije raskida jer ne zivimo u istom gradu aaa slala sam mu mail nemam ga na fb sanjam ga 2 3 noci tako eto on meni odg da li da mu sta odg na to arogantno sta mi je poslao ???



ne odgovaraj nista...ako ne mislis neku relaciju i odnos sa njim obnavljati...ako si spremna na neku aferu...onda se prostri pred njega user posted image

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu saamy)
Neposredna veza do poruke: 1277
   RE: Savjeti za dobar (bolji) sex
29.4.2015 0:14:19   
saamy
Ma jok kakva relacija nepada mi na pamet user posted image nego ja sam to cisto prijateljki se javila ali eto nisam dobro dosla ni kao’prijatelj nakon svega,ma nemoramo ni bit prijatelji nego da je kao insan odg,a ne tako ali hajd et muz i zena budu po 30god skupa pa poslije koda se ne poznaju nemam sta onda ocekivat normalno iljudsko od ovoga!

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 1278
   RE: Savjeti za dobar (bolji) sex
5.8.2015 22:28:17   
amrara
zene drage moram vam ispricati svoje iskustvo :D

Elem kad saam se trebala udati , jedan zajednicki prijatelj koji je dugo ozenjen nam je spomenuo " Da samo znate kako je dosadan sex nakon pet godina braka". I tako, na pocetku sex fantastican, poslije prvog djeteta dobar, poslije drugog nema spavanja nikako da ne govorim o sexu. I prije par sedmice, djeca zaspala ranije, mi se bacimo u akciju. I sta se desi. NISTA. Vjerovale ili ne da nam je oboma bilo toliko dosadno da smo odustali i prije kraja. Naravno , i premoreni i pod stresom. Ma uglavnom katastrofa.
I sjetim se ja one recenica na pocetku price. A nama prije par dana bila peta godisnjica user posted image user posted image user posted image . Odem u grad, kupim nekoliko sexi komplete (korzet, carape, znate vec). I jedno vece tako djeca isto zaspala, ja se sredim, i probudim ga. I tu padne i oralni sex ( a nisam sto godina ) i ja kao nesto to glavna. Oboje prezadovoljni. On vise cini mi se, cim me svako vece moli da djecu ranije uspavam. Ja jadna na izmaku snaga, cekam da zaspe ranije.

Hodu da vam kazem, ako primjetite dosadu ili nezainteresovanost, promijenite nesto, pokrenite se. I ne bi vjerovale koliko razlicite sexi odjevne kombinacije podizu samopouzdanje user posted image

(odgovor članu saamy)
Neposredna veza do poruke: 1279
   RE: Savjeti za dobar (bolji) sex
5.8.2015 23:07:19   
Galicia
Ja savjetujem sex prije braka.

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu amrara)
Neposredna veza do poruke: 1280
   RE: Savjeti za dobar (bolji) sex
5.8.2015 23:13:45   
amrara
Ma uredu je i sex prije braka, ali ja da imam ovu pamet a mogucnost da biram, ne bih prije braka. (doduse ja sam se bas mlada udala, muz jedini partner). Oduvijek sam mislila da ima nesto u toj prvoj bracnoj noci ako jel niste prije imali sex

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 1281
   RE: Savjeti za dobar (bolji) sex
6.8.2015 8:15:46   
veeseelaa

IZVORNA PORUKA: amrara

zene drage moram vam ispricati svoje iskustvo :D

Elem kad saam se trebala udati , jedan zajednicki prijatelj koji je dugo ozenjen nam je spomenuo " Da samo znate kako je dosadan sex nakon pet godina braka". I tako, na pocetku sex fantastican, poslije prvog djeteta dobar, poslije drugog nema spavanja nikako da ne govorim o sexu. I prije par sedmice, djeca zaspala ranije, mi se bacimo u akciju. I sta se desi. NISTA. Vjerovale ili ne da nam je oboma bilo toliko dosadno da smo odustali i prije kraja. Naravno , i premoreni i pod stresom. Ma uglavnom katastrofa.
I sjetim se ja one recenica na pocetku price. A nama prije par dana bila peta godisnjica user posted image user posted image user posted image . Odem u grad, kupim nekoliko sexi komplete (korzet, carape, znate vec). I jedno vece tako djeca isto zaspala, ja se sredim, i probudim ga. I tu padne i oralni sex ( a nisam sto godina ) i ja kao nesto to glavna. Oboje prezadovoljni. On vise cini mi se, cim me svako vece moli da djecu ranije uspavam. Ja jadna na izmaku snaga, cekam da zaspe ranije.

Hodu da vam kazem, ako primjetite dosadu ili nezainteresovanost, promijenite nesto, pokrenite se. I ne bi vjerovale koliko razlicite sexi odjevne kombinacije podizu samopouzdanje user posted image



ma ajde user posted image

prvo ne treba se dovoditi u situaciju da se nema sex, a kad se ima sex ima se i oralni sex
jedno bez drugog ne razumijem....
ne treba se dovoditi u situaciju da se nema uvijek seksi stvari, tipa veš i sl
al ako žena zna i ima šlifa ni to joj ne treba, i u kecelji će biti seksi.... recimo da svog muža od nekud dok dolazi dočeka naga u njoj itd


nisu djeca opravdanje.... i ja sam radjala, i imam bebu tako reći i sad al djeca brate zaspu, i ako ne duže spavaju par sati u komadu.... ako ne može maratonski sex, može onaj brzinski, koji zna da bude baš strastven


i da sve je u glavu, ako se žena osjeća seksi, poželjnom, ako taku vibru šalje i njen partner to osjeti i zna s kim je i šta je, i kud je

nikada ni zbog kakve situacije u životu pa ni djece ne treba zanemari sebe , i stopiti se sa nekim dosadnim žviotom.... djeca, buđenje, kuhanje, čišćenje, pa u krug
ma idi begaj!



_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu amrara)
Neposredna veza do poruke: 1282
   RE: Savjeti za dobar (bolji) sex
6.8.2015 8:17:50   
veeseelaa

IZVORNA PORUKA: amrara

Ma uredu je i sex prije braka, ali ja da imam ovu pamet a mogucnost da biram, ne bih prije braka. (doduse ja sam se bas mlada udala, muz jedini partner). Oduvijek sam mislila da ima nesto u toj prvoj bracnoj noci ako jel niste prije imali sex



to je precjenjeno, kakva prva bračna noć??? nagledale su se neke neki ljubavnih filmića
prva bračna noć treba da se pamti po ludom seksu a ne po natezanju, boli - ne boli user posted image
bjež tamo user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu amrara)
Neposredna veza do poruke: 1283
   RE: Savjeti za dobar (bolji) sex
6.8.2015 8:24:09   
Emica_sa

IZVORNA PORUKA: Galicia

Ja savjetujem sex prije braka.

I jauser posted image

_____________________________

Hello, it's me...

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 1284
   RE: Savjeti za dobar (bolji) sex
6.8.2015 10:16:20   
Vanne
kako da ponovo pocnem uzivati u sexu? nakon poroda sam se promijenila totalno,ne znam je li zbog dojenja,pa mi se hormoni pobrkali....uopste nemam zelju za seksom,ne mogu da dodjem do vrhunca...imamo redovno odnose ali vise ne uzivam kao prije user posted image i mm je naporan jako,ganja me po nekoliko puta na dan...sad mi seks dodje kao obaveza koju moram da ispunim,a ne nesto cemu se radujem user posted image


_____________________________

02. 07. 2014. 18:56 Sarah.....zjenica oka moga....

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 1285
   RE: Savjeti za dobar (bolji) sex
10.8.2015 0:03:15   
ijaa
Nez mila radi na onom sto te prije zadovoljavalo...pricaj sa muzemm...ja sam ti tip zene kojoj su slatke hello kitty gacice i natufne...dok.moj mm voli cipku...promjenula sam prve za druge i prija mi...i uzivamm bas uzivamm...mmssm da je najvise do iskrenosti izmedju parovs

(odgovor članu Vanne)
Neposredna veza do poruke: 1286
   RE: Savjeti za dobar (bolji) sex
10.8.2015 8:31:18   
veeseelaa

IZVORNA PORUKA: Vanne

kako da ponovo pocnem uzivati u sexu? nakon poroda sam se promijenila totalno,ne znam je li zbog dojenja,pa mi se hormoni pobrkali....uopste nemam zelju za seksom,ne mogu da dodjem do vrhunca...imamo redovno odnose ali vise ne uzivam kao prije user posted image i mm je naporan jako,ganja me po nekoliko puta na dan...sad mi seks dodje kao obaveza koju moram da ispunim,a ne nesto cemu se radujem user posted image




zahvali Bogu što te ganja user posted image
baš je lijepo kad muškarac tako želi ženi, zar to nije dovoljna motivacija za uživati u sexu ?

nisam imala tih problema nakon poroda, nepoznanica mi je hormonski uticaj na umanjenje želje za seksom
al smatram da je sve u glavi, te ti to malo posloži, poravni i bez srkleta
kad si s tm ne razmišljaš o drugim stvarima, prepusti se totalno
nek to bude samo vaše vrijeme, pogledajte zajedno kakav film za odrasle

ne dozvoli da te rodjenje bebe udalji od tm, baš suprotno, trebalo bi da ste bliži, intimniji




_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Vanne)
Neposredna veza do poruke: 1287
   RE: Savjeti za dobar (bolji) sex
13.8.2015 20:55:33   
mala curica
Iskren i divan savjet user posted image

_____________________________

05.07.2015 rodila se moja sreca
08.05.2018 rodio se mali gospodin


(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 1288
   RE: Savjeti za dobar (bolji) sex
14.8.2015 9:47:52   
veeseelaa
user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu mala curica)
Neposredna veza do poruke: 1289
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  48 49 50 51 [52]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  48 49 50 51 [52]
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *