|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Ringerajin kuvar: Medić*
Ključne riječi:

image
/11


  • Za tijesto :Brasno, jaje, mlijeko, voda, so.
  • Za preliv : Puter, pavlaka.
  • Sir i kajmak.


  1. Napravite tijesto malo jace gustine nego za palacinke.
  2. Podmazete pleh. Pecete jednu koru, kad blago porumeni premazete prelivom od putera i pavlake , onda drugi kat ide preko tog i sve tako redom dok ima se tijesta.
  3. Kada je sve gotovo. Isjecete na kocke. Kad se ohladi, svaku koru odvajate jednu od druge. Ispadnu kockice tanke.
  4. U preliv koji vam je preostao ubacite sir bijeli ( ja fetu ) a moze bilom koji, ikasiku dvije kajmaka. Prelijem po komadicima :)


Verijedi probati. Prijatno :)

 

 

Budi i ti Ringerajin kuhar! Pošalji recept!

Klikni “Like” i dodaj svoj komentar na članak:

Umak od gorgonzole
Ringerajin kuvar: Hanady RR
3
Pogača
Pogača s piletinom!
3
Varivo od prokulica
Ringerajin kuvar: lota
3
Bebi spinat sa piletinom
Ringerajin kuvar: Radich
3






Anketa

Utvrđivanje pola.
пеперутка16

Koliko je pouzdano utvrđivanje pola ultrazvukom? Vaše iskustvo je:

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *