|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?

ČLANCI

ZDRAVLJE I BEZBJEDNOST

Sigurna priprema hrane na piknicima

Autor: Uredništvo Ringeraja.net | 4.5.2010
image

Da vam se prijatno druženje ne bi loše završilo, trebate voditi računa o sljedećim higijenskim postupcima...

ZDRAVLJE I BEZBJEDNOST

Prva pomoć kod težih ozljeda

Autor: Uredništvo Ringeraja.net | 4.5.2010
image

Teško vanjsko/spoljašnje krvarenje, gušenje. utapljanje, trovanje...

STRANA 1 OD 1




Anketa

Psihofizička priprema za trudnice!
Marija13

Da li ste išle na psihofizičke pripreme za trudnice (za porođaj bez straha ali ne i bez bola) i da li su imale uticaja na vaš porod?

Išla sam na pripreme i pomogle su mi. (61%)

Išla sam na pripreme i nisu mi pomogle. (4%)

Nisam išla na pripreme, a imala sam odličan porod. (18%)

Nisam išla na pripreme i imala sam težak porod. (18%)


Broj svih glasova: 107

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *