|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Koliko ste zadovoljne sobom, svojim životom.....
11.3.2013 11:05:15   
ladyblue RR
Naslov teme sve govori.

Počet ću od sebe...

Sve se mi nekada pitamo !šta bi bilo kad bi bilo"? Pa tako i ja...

Prije svega sam ljuta na sebe i svoju ljenost zbog koje nisam nikada završila fakultet. To je prva stvar koju bih trebala mijenjati.
Mislim da sam relativno kasno rodila dijete ali takva je bila sudbina. Iz ove perspektive poželjnije bi bilo da se to desilo ranije.

Pitam se često šta bi se desilo da sam ostala da živim u USA?!

Kakav bi mi život bio da mi tata nije umro kada sam imala 16 godina?

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Koliko ste zadovoljne sobom, svojim život...
11.3.2013 11:09:17   
Emica_sa
glupo bi bilo reci da nisam zadovoljna,ali mnogo gresaka sam napravila koje nisu za foruma,povratka nazalost nemauser posted image

_____________________________

Hello, it's me...

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Koliko ste zadovoljne sobom, svojim život...
11.3.2013 11:10:07   
Super Beba
Ja se ponekad pitam kakav bi mi bio život da sam otišla studirati u Beč kad su me moji tjerali...a meni to tad bilo nešto daleko...

Ima dosta sitnica koje bih sada drugačije odradila, ali ne znam da li bi one uticale mnogo na moj život sada...

_____________________________

Bolje živjeti 100 godina kao milioner, nego 7 dana u bijedi.

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Koliko ste zadovoljne sobom, svojim život...
11.3.2013 11:10:08   
Hanady RR
Eh...

ovako na prvu zadovoljna jesam....

međutim često pomislim da sma trebala otići vani kad su mi nudili...jer sma mogla...
al tupavo gdje ću ja bez mame i seke

žao mi je što nisam na vrijeme mamu animirala da si nađe bračnoga partnera broj 2....
jer to što smo mi njoj kćerke sa svojim životima slabo njoj fajde ima...

žao mi je što sma previše emotivno krenula u vezu koja je završila brakom pa nisma bila dosljednija da živimo nedgje drugo a neu ovoj porodičnoj kući...al u ljubavi...gotovo je sad

i da često mislim da je moja mam od mene nenamjerno naparvi8la mnogo ozbiljnog lika, porodičnog, vezanog za porodicu upoznatu sa svim nedaćama mnogo rano...sa smrti tate ja sma nekako postala njen pratner u finansijama, odgajanju seke , pravljenja kuće, rada zarađivanja itd...
no dobro...neke stavri nisma mogla mjenjati...a voljela bih da su drugačije...mislim da su to razlozi što sma ''kontol freek'' počesto






_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Koliko ste zadovoljne sobom, svojim život...
11.3.2013 11:10:27   
Mya_81 RR
I ja sam se često pitala kako bi mi bilo da sam ostala u Zagrebu, ali iskreno to sam se vise pitala prije nego sam dobila Minju. Znam da sam ostala gore, ona ne bi dosla. Tako da se to vise ne pitam, ali jesam cesto, priznajem.
Voljela bih da sam prije dosla do te neke spoznaje cime se zelim baviti u zivotu i sta mi to lezi, ali velik je splet okolnosti koji je doveo do svega toga. Nekako mislim da se sve u zivotu desava s razlogom i da se ne bi nista od ovoga desilo da je islo nekim drugacijim putem. Tako da sam sve u svemu zadovoljna sobom i svojim zivotom iako se trudim sve to poboljsati. Ali recimo, trenutno je fakultet jedina stavka za koju mi je zao sto se nije desila.

_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Koliko ste zadovoljne sobom, svojim život...
11.3.2013 11:12:21   
Mya_81 RR
IZVORNA PORUKA: Emica_sa

glupo bi bilo reci da nisam zadovoljna,ali mnogo gresaka sam napravila koje nisu za foruma,povratka nazalost nemauser posted image


I greske su sastavni dio nas. Naravno da imam i ja nekih kojih se bas kajem, ali nas one oblikuju vise nego ista.


< Poruku je uredio Mya_81 RR -- 11.3.2013 11:14:04 >


_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Koliko ste zadovoljne sobom, svojim život...
11.3.2013 11:12:27   
ladyblue RR
sve smo mi imale grešaka. ja tonu najmanje ali eto opet se nekako sve posloži i život teče.

laže ko kaže da je sve divno i krasno. ja nikada nisam tako mislila. uvijek može bolje.

živim da mužem i 2 djece od čega jedno nije moje i svekrvom. često se znam pitati kakav bi nam život bio da živimo samo nas troje?! lakši sigurno ali šta je tu je?!

možda bih imala još jedno dijete ali ovako, nema šanse...

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu Super Beba)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Koliko ste zadovoljne sobom, svojim život...
11.3.2013 11:13:07   
pocahontas
ja ne bih ništa mijenjala, ja sam savršena user posted image user posted image user posted image

šalim se naravno...sad ovako na prvu, iskreno nemam pojma..user posted image

_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Koliko ste zadovoljne sobom, svojim život...
11.3.2013 11:14:21   
ladyblue RR
IZVORNA PORUKA: pocahontas

ja ne bih ništa mijenjala, ja sam savršena user posted image user posted image user posted image

šalim se naravno...sad ovako na prvu, iskreno nemam pojma..user posted image


kako ćeš imati pojma kad si se udala u djetinstvuuser posted image user posted image user posted image

dok još malo porasteš pa ćeš skontatiuser posted image

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Koliko ste zadovoljne sobom, svojim život...
11.3.2013 11:21:32   
Honey3
zalim,bas zalim pravo sto nisam fakultet zavrsila,zalim sto nisam na mm vise uticala kad je napustio vojsku,zalim sto svoju najstariju curu nisam vise mazilauser posted image ...

_____________________________

Moj muž je pametniji od mene. Bolje se on oženio, nego što sam se ja udala. :))))

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Koliko ste zadovoljne sobom, svojim život...
11.3.2013 11:23:30   
Lady26
Da sam zadovoljna i nisam...mislim imam fin brak, zdravu i pametnu djevojcicu...ali...fali mi/nam jos jedna plata da bi imali normalan zivot...

Da mogu sta promijeniti to bi prvo bilo zavrsavanje fakulteta sto bi automatski znacilo da imam bolji posao i bolju platu...


_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Koliko ste zadovoljne sobom, svojim život...
11.3.2013 11:23:57   
DM
Kako je čovjek sam po sebi nezadovoljan...ili pak teži ka boljem, tako i j aponekad ne budem zadovoljna;ali kada sagledam sve oko sebe(odn, kad se dohavizam) kažem elhamdulillah!

_____________________________

Čim želja prestane biti želja,
čim minu čežnja, ni slasti više nema!

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Koliko ste zadovoljne sobom, svojim život...
11.3.2013 11:25:34   
Blue rose RR
Onakvu kakvu me je dragi Bog storio i fizički i psihički - zadovoljna sam.
A što se tiče mojih odluka u prošlosti - ne kajem se niti za jednu. Neke su bile bolje neke lošije, ali su sastavni dio mene i mog karaktera i mog poimanja života. Neke su me skljokale, neke su me uzdigle - ali su one moje.

Hvala Bogu zdrava sam, pri pameti, sretna - a sve ostalo - ide u životni staž.


_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Koliko ste zadovoljne sobom, svojim život...
11.3.2013 11:25:49   
shpagica
Pa sada u ovom momentu mogu reci da sam zadovoljna i sobom i svojim zivotom, ali itekako sam svjesna da sam jako puno ulozila u sebe i svoj zivot. Najprije su roditelji ulagali u mene jako puno, potom me rat itekako "izbio", obiljezio i oblikovao, a onda je po okoncanju rata valjalo sve nekako nadoknaditi (moji roditelji su pocinjali zivot od nule bukvalno, bez svega smo u Sarajevu ostali, bili smo 100 godina raseljena beskucna lica u svom gradu).

Sve sto trenutno imam, sama sam stekla, i zadovoljna sam.

Nisam bolesno ambiciozna, odavno mi je porodica i zdravlje djece i najblizih na prvom mjestu.

Kroz trenutnu postavku da su mi obje curice jos uvijek male, budem isfrustrirana da ne mogu bas sve da stignem i pozavrsavam, ali polako...

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Koliko ste zadovoljne sobom, svojim život...
11.3.2013 11:26:05   
palachinken
Ja se pitam šta bi bilo da sam se rodila u uređenijoj državi. Pitam se gdje mi je iskra. Pitam se i šta se desilo s onom Palačinkom od prije 10 godina.
Da se ne lažemo, dobro mi je. Bolje nego što sam mislila da može biti user posted image

< Poruku je uredio palachinken -- 11.3.2013 11:27:06 >


_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Koliko ste zadovoljne sobom, svojim život...
11.3.2013 11:31:19   
henna ze
da mi je ova pamet a one godine...
prvo nih slusala mamu i babu i završila faks na vrijeme a ne sada ...no dobro nikada nije kasno..pronašla sa nešto što me ispunjava i daje snagu mimo djeteta...

kažu pare nisu sve..a ja bih baš voljela da ih imam..
kažu pare ne kupuju sreću..a na današnji vakat..pare kupuju zdravlje...a ako nemaš za to..kako ćeš biti sretan... no hajde..zivo se..i to je neka utjeha...



_____________________________

Kad se igra završi, kralj i pješak idu u istu kutiju.

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Koliko ste zadovoljne sobom, svojim život...
11.3.2013 11:34:55   
EEDITH
uglavnom sam zadovoljna,imam divnu djecu,zdravu,pametnu,lijepu..........
divnog muža(uglavnom,mada bi se moglo ponešto korigovati user posted image )
zaposleni,u svom stanu itd,itd,
ali nisi ljudsko biće ,a posebno žena ,ako ti nešto ne fali user posted image

tako da bih voljela da imam malo više vremena za svoju porodicu,tj. da više vremena provodimo skupa
da mogu češće da posjećujem svoju mamu i da joj više pomažem,bar neke sitnice

a najviše od svega mi fali što nisam imala priliku provesti više vremena sa svojim ocem user posted image
user posted image user posted image

i fali mo moj braco u bezbroj situacija user posted image user posted image

_____________________________

U životu ti je najvažnije biti živ,sve ostalo je lahko .........

(odgovor članu DM)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Koliko ste zadovoljne sobom, svojim život...
11.3.2013 11:36:11   
muaaa
Svi smo mi ljudi tj.zene i grijesimo naravno.

Sad kad mi zivot kroz misli prolazi misli da sam mogla i vise.

Ali sta je tu je,idem naprijed.

Imam divnu djecu i muza,borim se za njh i gledam da sto manje grijesim.

Velika greska nam je bila sto neodosmo vani kad smo mogli,ali patriote cucale u nama, pa sad nema nazad

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Koliko ste zadovoljne sobom, svojim život...
11.3.2013 11:48:10   
jasmin
Promijenila bih samo mjesto stanovanja,izabrala bih Medinu,da mogu...a ostalo,apsolutno zadovoljna.

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu muaaa)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Koliko ste zadovoljne sobom, svojim život...
11.3.2013 11:50:52   
pocahontas

IZVORNA PORUKA: ladyblue

IZVORNA PORUKA: pocahontas

ja ne bih ništa mijenjala, ja sam savršena user posted image user posted image user posted image

šalim se naravno...sad ovako na prvu, iskreno nemam pojma..user posted image


kako ćeš imati pojma kad si se udala u djetinstvuuser posted image user posted image user posted image

dok još malo porasteš pa ćeš skontatiuser posted image


nisam, to se jasmin udala u djetinstvu..
25 godina je meni taman.. user posted image

_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Koliko ste zadovoljne sobom, svojim život...
11.3.2013 11:54:47   
Anoniman
Fakat ne glumim Miss Savrsenu, ali sam zadovoljna sobom, svojim zivotom i brakom. Elhamdulillah!

(odgovor članu pocahontas)
  Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Koliko ste zadovoljne sobom, svojim život...
11.3.2013 11:55:11   
Nedi
Pitam se kako bih zivjela da sam ostala u Svicarskoj i koji vrag me natjera da se vratim...a valjda onaj mladalački kokošiji mozak. Vjerujem da bih bila mnogo sretnija da znam da mi dijete kad se razboli ima osiguranu skrb...da zarađujem fino i da imam siguran posao.

I još se pitam kako bi to izgledalo da sam odrasla sa mamom i da su moji roditelji bili zajedno...

Sve u svemu ma ja sam bas super ispalauser posted image

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Koliko ste zadovoljne sobom, svojim život...
11.3.2013 12:02:36   
rose
zao mi je sto ne kupih stan kad su bili povoljniji...do sada bih ga otplatila...ali bi mozda onda moj zivot isao u nekom drugom pravcu, s nekom drugom osobom i ne bi bilo moje S ovakve kakva je user posted image ....mislim mozda bih se sta pohasila user posted image ...ma ko zna zasto je ovo sve dobro user posted image

< Poruku je uredio rose -- 11.3.2013 12:05:59 >


_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Koliko ste zadovoljne sobom, svojim život...
11.3.2013 12:16:04   
felix

IZVORNA PORUKA: Emica_sa

glupo bi bilo reci da nisam zadovoljna,ali mnogo gresaka sam napravila koje nisu za foruma,povratka nazalost nemauser posted image

potpisujem te od-do .!

_____________________________

Zlonamjernog prijatelja treba se bojati više nego divlje zvijeri; zvijer će vam možda raniti tijelo, ali zao prijatelj će vam raniti duh.

(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Koliko ste zadovoljne sobom, svojim život...
11.3.2013 12:18:00   
lady_bubamara
Uh teme...

Žalim kao prvo što sam završila sociologiju a ne glumačku akademiju o kojoj sam sanjala , i što sam se prestala baviti glumom kojoj sam se posvetila od svog sedmog razreda...

Žalim što nisam poslušala svoju majku kada mi je rekla ne idi u život koji je u zajednici , sine nećeš se tako lako uklopiti među sedmero ljudi u tri generacije... Ali ne mogu ja to, znam ja to, to će biti super , šta meni mama priča to što ona nije mogla sa svojom svekrvom ne mora značiti da će tako i samnom da bude... E mama , mamice, teško mi je tebi priznati koliko si bila upravu , ali eto zato priznadoh mužu neki dan ( možda je bilo pregrubo ) i rekoh mu : G*vno sam pojela onog trenutka kada uđoh u kuću ovu da živim sa tvojima i sada mi ono fino izlazi na nos i ruga mi se što sam nemoćna da išta promijenim na bolje " ... Eto žalim trenutno za ovim stvarima ali to je ništa naspram ovog osjećaja sreće neopisive sreće kada osjetim ovo malo biće koje se drmucka u meni , i to nikada ne bih mjenjala , nikada .

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *