|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Natecene sike kod beba
24.4.2009 19:30:51   
lampica
moja bebica ima 2,5 mjeseca.Po rodjenju je imala natecene sike,pedijatrica mi je rekla da je to od mojih hormona.Takve natecene su bile skoro do mjesec dana,nakon cega su se povukle.Medjutim,prije nekoliko dana sam primjetila ujutru na bodiju kao dvije kapi i na jednoj i na drugoj sisici,nesto kao sukrvica,onda par jutara nije bilo nista,zatim sad zadnjih par dana primjeti po kapljicu na lijevoj siki,samo da napomenem da je ne dojim,i da se to desava nocu dok spava,preko dana ne,molim vas ako znate sta o tome,pisite,ja sam u dilemi da li da je vodim pedijatru bojim se silnih pretraga koje bi vjerovatno ukljucili,a ona je prilicno zdrava beba,jede spava smije se napredna je,hvala

< Poruku je uredio Hanady RR -- 2.5.2010 23:48:27 >
Revisions: 1 | Neposredna veza do poruke: 1
   RE: natecene sike
24.4.2009 19:38:05   
Anoniman
Ja sam imala iskistvo sa natecenim sikama kod bebe, a za ovo drugo ne znam. Otidji dr. Pa bolje i pretrage ako ce pomoci bebi, nego da se zbog izbjegavanja pretraga nesto zavuce ne daj Boze.

(odgovor članu lampica)
  Neposredna veza do poruke: 2
   RE: natecene sike
24.4.2009 19:41:35   
demented
I mi smo imali problema sa natečenim bradavicama. Koristili smo acidi borici i stvar je bila riješena. Nadam se da niste mazali bijelim lukom jer bi tek onda mogli nastati problemi. U svakom slučaju javi se pedijatru jer mislim da nebi trebalo biti sukrvice. To se dešava kad se maže bijelim lukom i može bradavica pući, tako je bar nama objašnjeno.

_____________________________

S 2008
A 2011

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: natecene sike
24.4.2009 21:35:47   
lampica
ne,nisam mazala nicim,mada je bilo ,,savjeta,, da mazem bijelim lukom,hvala

(odgovor članu demented)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: natecene sike
25.6.2009 19:49:51   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: demented

I mi smo imali problema sa natečenim bradavicama. Koristili smo acidi borici i stvar je bila riješena.


isto, meni nikako nije jasno kako dolazi do toga, ma kavi hormoni, Boga pitaj šta su nam stavili u onu infuziju na porodu
Meni je patronažna rekla da je to od hormona pa je nešto promrmljala spomenuvši i infuziju
Ja ništa ne vjerujem doktorima niti medicinskom osoblju

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu demented)
Neposredna veza do poruke: 5
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *