|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Polazak u vrtić
31.8.2012 10:51:51   
Nika009
Moja curica će u pon prvi put u vrtić, pričala sam sa njom i "mislim" da sam je pripremila, ali mi nije svejedno kakva će biti tamo i kako će se snaći... Nemogu ni spavati više user posted image ,
ima li iko ikakvih iskustava??

< Poruku je uredio Nika009 -- 31.8.2012 10:52:48 >
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Polazak u vrtić
31.8.2012 16:42:06   
Dida79
Ja sam danas zavrsila sve papire za vrtic tako da maleni krece u ponedeljak..nego jedno mi nije jasno dok sam cekala da preuzmem nalaz brisa vidim da su neke zene predavale i uzorke stolice user posted image
Nama to nisu trazili tako da sam malo user posted image
Sad nesto kontam da nam nece praviti problem u vrticu

(odgovor članu Nika009)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Polazak u vrtić
31.8.2012 16:46:48   
Dida79

IZVORNA PORUKA: Nika009

Moja curica će u pon prvi put u vrtić, pričala sam sa njom i "mislim" da sam je pripremila, ali mi nije svejedno kakva će biti tamo i kako će se snaći... Nemogu ni spavati više user posted image ,
ima li iko ikakvih iskustava??


Moj maleni jedva ceka ja sam zube istupila pricajuci o vrticu..sad se bojim da se ne razocara
ZA pocetak cemo krenuti sa pola radnog vremena a kasnije mozda i cjeli dan
Mene jedino brine njegova jelo tj ne jelo dosta je izbirljiv kad je hrana u pitanju.
Sjecam se kad mi je stariji kretao u vrtic dosta je plakao na pocetku tad su mi tete rekle da se ne zadrzavamo puno oko raspremanja jer kasnije jos teze bude.Kasnije su nas tete cekale na ulazu i odmah sa vrata njega preuzimale uvijek sa nekim drugim izgovorom zasto mora odamh uci to je palilo.

(odgovor članu Nika009)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Polazak u vrtić
31.8.2012 17:28:40   
Skvo RR
Nisam previse pricala...krenula je..za sada okej...nisam to nesto specijalno dozivila...a ni ona...za sada.user posted image

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Polazak u vrtić
31.8.2012 17:32:42   
Mya_81 RR
Imamo već temu oko polaska user posted image

Polazak u vrtić

Mi smo krenule u četvrtak. Meni je bilo znatno teže nego njoj. Još se malo borim u sebi, ali naravno to ne utječe na njen odlazak niti njoj to pokazujem. Ona se u ova dva dana super adaptirala, vidjet ćemo kako će biti s vremenom.

_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Polazak u vrtić
31.8.2012 18:29:57   
Nika009
Mi živimo u Mostaru i na vrtićima još ništa ne piše za lječničko, sto mi je logično da se izvadi prije...
Kad sam pitala žene sto su im djeca već išla, one govore da to nije potrebno user posted image
I mi cemo prvo poci sa pola radnog vremena pa cemo vidjeti, a i moja curica jedva ceka kad ce pocii jer sam joj lijepo pricala u vrticu...
Nadam se da ce biti sve ok, ali neznam ni kakve su tete, ti si Dida imala srecu onda to se teta tice...
da li ima mozda neko od vas iz Mostara da mi kaze kakvi su vrtici??

< Poruku je uredio Nika009 -- 31.8.2012 18:36:13 >

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 6
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *