|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Vas svekar!!
3.4.2008 16:47:27   
Sonja
drage moje kao sto i same znate sve price se vrte oko toga kakva vam je svekrva ....
eh mene zanima kakvi su vasi odnosi sa Svekrom i kakav je on covjek u sustini???

evo da probijem leduser posted image
moj svekar ima 42 godinice i znaci prilicno je mladuser posted image inace tip je sega do bola...samo provaljuje i nasmijava ljude oko sebe....jako je komunikativan...i prije svega vrijedan covjek...njegova mana je sto voli da popije i tada je skroz drugaciji nazalost...
s njim se super slazem ...i kad sam se zabavljala sa dragim uvijek smo se gotivili i od pocetka veze me zove "snaho" hehehe
rijetko kad dodjem u sukob s njim a i kad se to desi brzo rijesimo....
naravno nekad me nervira ali je u sustini super covjek..
ne tjera me da radim  niti mi zapovjeda sta cu raditi i kad, sto vecina svekara radi....
eh toliko za sad ako se sta sjetim dopisat cu

pozzzz


_____________________________

Adin- 1.5. 2009
07:30h 3500g 55cm
pile moje pametno

Arian- 8.12.2011 - 29.03.2012 :(((
17:00h 4000g 55 cm
Smjesko moj uvijek ces biti moj ponos,moj borac i moja najveca ljubav

Darian 27.05.2013
16:40h 4150g 56cm
Nase sunce
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Vas svekar!!
3.4.2008 17:57:41   
RAJA
Ja svog svekra nisam upoznala kao nevjesta

znala sam ga kad sam bila cura i mislim da bi našli zajednički jezik

(odgovor članu Sonja)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Vas svekar!!
3.4.2008 18:03:47   
mali
Moj svekar je ćudan tip,malo prića,pići svoj fazon i voli da se sve njega pita...
Nemam neko posebno mišljenje o njemu ali ga poštujem kao oca MM user posted image


_____________________________

Onaj koji odustaje nikada ne pobjeđuje,a pobjednik nikada ne odustaje.
http://www.fertilityfriend.com/home/1f8e1e

(odgovor članu RAJA)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Vas svekar!!
3.4.2008 20:07:00   
Kesten
nažalost moj svekar više nije među živima...user posted image user posted image user posted image
 
znam da se kaže o mrtvima sve najbolje .....ali  taj čovjek vrijedan pomena, bio je svekar kojeg
bi ja svakom  poželjela, jako brižan, divan djed ali nažalost više nije tu....
 
pamtiču ga uvjek po blagom pogledu upučenom svom unuku kojeg je
obožavao i roditeljskoj brizi i toplini koju nam je neizmjerno pružao,
nastojao je uvjek da se u njegovom prisustvu osječam divno.....................
 

_____________________________

Najveca umjetnost je istinski voljeti ljude!!!!!!!

(odgovor članu mali)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Vas svekar!!
4.4.2008 0:13:54   
Amelaa RR
Drage moje e ovdje mogu da vam se pohvalim..ja stvarno imam svekra za koje mogu reci da ih ima malo...Neka mu dragi Bog podari jos puno zdravlja,nafake...i svega..Volim ga kao i svog oca....jer moje je dalje od mene ...ali mi se potpuno razumjemo sto se tice svega...Pomoce ti koliko moze...i sve...
Tako da eto ja mogu se pohvaliti s tim da moj odnos s svekrom je na relaciji Kcerka-Otac.sto je cista suuprotnost moje svekrve....
VELIKO BRAVO ZA MOGA SVEKRA.


< Poruku je uredio amelaa RR -- 4.4.2008 0:14:12 >


_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu Kesten)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Vas svekar!!
4.4.2008 8:34:24   
Blue rose RR
Moj svekar takođe nije na ovom Dunjaluku, neka mu dragi Bog podari lijepi Džennet.
Svi kažu da je moj mužek na njega "se bacio" kao što kažu...ako i jeste tako, to bi onda bio najbolji svekar na svijetu.

_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Vas svekar!!
4.4.2008 8:40:34   
mamsi
Ja stvarno imam sreću i sa svekrom i sa svekrvom.Oni su stvarno divni ljudi i uvijek su tu šta god da nam treba tako da ni meni nije ništa teško za njih uraditi.

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Vas svekar!!
4.4.2008 8:46:24   
haida
I ja takođe moram da se pohvalim sa svekrom....
Nije puno star, jeste staromodan tip i svašta je prošao u životu ali se prema meni uvijek super odnosi i gleda kako da nam pomogne. On ima dva sina i ja mu sada dođem kao kćerka.... Za moju Alinu bi život dao, ona kad je malo bolesna on plače jer mu je žao.....
Svekrva je malo drugačija, hoće i ona pomoći ali nekad me zna iznervirati...pokušava se nekad miješati u stvari koje se nje ne tiču......
Ali iskreno više volim svekrauser posted image

_____________________________

ALINA 29.06.2004.

ARMIN 13.11.2008

(odgovor članu mamsi)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Vas svekar!!
4.4.2008 9:01:10   
haidy
Ja vise volim svekrvu nego svekra, jer njih dvoje su cista suprotnost. On je bas neka cudna osoba, dobar je u dusi, ali ima tesku narav. Voli da pametuje, da kontrira, da sve bude po njegovom, da drzi kontrolu. Najgori je u nekom vecem drustvu, kad su gosti tu, zapocne neku suplju pricu, da se postidis, sve gleda sa visine i ima neke sale koje niko ne razumije. Kad sam s njim moram strogo paziti sta pricam, jer on sve moze protumaciti drugacije i kao napad na svoju licnost. S njim nikad nije opustena atmosfera. Ali dobro, u sustini nije lose, pomoci ce uvijek (ali ce prije toga odrzati lekciju kako nismo ovo, kako ono itd.).
Ucim se da ne obracam paznju puno na njega, s njim sve lijepo, nasmijem se njegovim glupim salama i svako svojoj kuci.


_____________________________

Jedan osmijeh mijenja sve:-)

Lokica 17.05.2008.
Gugutka 20.10. 2011.


(odgovor članu haida)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Vas svekar!!
4.4.2008 9:26:20   
budućamama
IZVORNA PORUKA: maryam amina

Moj svekar takođe nije na ovom Dunjaluku, neka mu dragi Bog podari lijepi Džennet.
Svi kažu da je moj mužek na njega "se bacio" kao što kažu...ako i jeste tako, to bi onda bio najbolji svekar na svijetu.


i kod mene je ovako....

_____________________________

Una 18.10.2009.
Azra 05.08.2013.
_____________________________

Ako želiš dugu, prvo se moraš pomiriti s kišom....

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Vas svekar!!
4.4.2008 9:27:11   
sarah
Ja isto imam super svekra, fin je covjek, neka je ziv i zdrav.
Ali ipak imam vise zajednickih tema sa svekrvom nego sa svekrom i bliskija sam s njom.

(odgovor članu haidy)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Vas svekar!!
4.4.2008 9:55:46   
M kao Mama
Kažu da su uvijek svekri voljeli svoje snahe kao da su im kćerke, to je priča iz naroda, tu priču sam gledala u mojoj porodici gdje je moj dedeo volio svoju snahu, a i ona njega. Međutim i moja nana, kao svekrva je predobra žena i ja sam rasla u toj idili. Kadfa je došlo vrijeme moje udaje svi su me gledali (ne mislim na ukućane) jesam li normalna, kako to da sa svekrvom živim, ali ja sam tako navikla i drugačije ne bih mogla. Svog svekra nisam upoznala, na žalost,jer je poginuo 1995. godine. Za njega sam čula da je bio odličan čovjek, još bolji suprug i otac. I vjerujem da bi i prema meni bio dobar, kao što je moja svekrva.

(odgovor članu sarah)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Vas svekar!!
4.4.2008 12:18:01   
Kesten
IZVORNA PORUKA: mama alma

I vjerujem da bi i prema meni bio dobar, kao što je moja svekrva.
 

nevjerovatno koliko sličnosti u našim životima...moja pokojna  svekrva je bila divna žena ali nažalost..otišla je prerano...a tebi Alma SVAKA ČAST!!

_____________________________

Najveca umjetnost je istinski voljeti ljude!!!!!!!

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Vas svekar!!
4.4.2008 13:02:56   
Okarica
IZVORNA PORUKA: budućamama

IZVORNA PORUKA: maryam amina

Moj svekar takođe nije na ovom Dunjaluku, neka mu dragi Bog podari lijepi Džennet.
Svi kažu da je moj mužek na njega "se bacio" kao što kažu...ako i jeste tako, to bi onda bio najbolji svekar na svijetu.


i kod mene je ovako....


I kod mene isto!

_____________________________

Mamin najljepši cvijet
IRIS, 01.09.2008

(odgovor članu budućamama)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Vas svekar!!
4.4.2008 13:57:18   
Lel@
Ej drage moje hanume,blago se vama!
Kod mene je situacija takva,da se ne zna ko je gori..svekar ili svekrvauser posted image
Sada se oboje trude ''kofol'' da isprave svoje greške...
ali od te ljubavi nema ništauser posted image
Ko me jednom uvrijedi taj za mene više nije čovjek nikakav...

POZZZ


_____________________________

Nejla 06.01.2006 - 07.01.2006 :(
Sadin 08.11.2007 :)
Dzana 19.01.2012 :)

(odgovor članu Okarica)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Vas svekar!!
4.4.2008 14:58:15   
aldi
Moj svekar je zaista super, hvala Bogu među živima je i mene jako voli. Stalno on priča o meni, pa moja snaha ovo, moja snaha ono... Ljudima je postao dosadan user posted image . Nas nikad ne pita za djecu, ali mi je jednom muževa strina rekla kako je njoj rekao e da mu je dočekati to unuče p amu ne bi bilo žao ni da umre... Nadam se da cemo mu brzo ispuniti tu želju!!!

Lel@ baš mi ježao, a jesu li te stvarno bas tako jako povrijedili?

_____________________________

Druga beba nam dolazi 11.08.2011
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Naše zlato došlo 27.01.2009.
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Ja 28, muž 33 god. U braku smo 6 godina, oko prve bebe se trudili 9 mjeseci i sada je bebica tu, na našu veliku radost

(odgovor članu Lel@)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Vas svekar!!
4.4.2008 16:45:53   
Sonja
IZVORNA PORUKA: aldi

Moj svekar je zaista super, hvala Bogu među živima je i mene jako voli. Stalno on priča o meni, pa moja snaha ovo, moja snaha ono... Ljudima je postao dosadan user posted image . Nas nikad ne pita za djecu, ali mi je jednom muževa strina rekla kako je njoj rekao e da mu je dočekati to unuče p amu ne bi bilo žao ni da umre... Nadam se da cemo mu brzo ispuniti tu želju!!!

Lel@ baš mi ježao, a jesu li te stvarno bas tako jako povrijedili?


ko da je moj svekar heheh

jeste li primjetili da o svekru se puno ljepse pise nego o svekrvama????

kod mene su oboje super i ne bih ih mjenjalauser posted image user posted image user posted image


_____________________________

Adin- 1.5. 2009
07:30h 3500g 55cm
pile moje pametno

Arian- 8.12.2011 - 29.03.2012 :(((
17:00h 4000g 55 cm
Smjesko moj uvijek ces biti moj ponos,moj borac i moja najveca ljubav

Darian 27.05.2013
16:40h 4150g 56cm
Nase sunce

(odgovor članu aldi)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Vas svekar!!
19.4.2008 19:07:29   
lamka
moj svekar je izuzetno realan covjek iako je zbiljan ali znam da je tu uvijek kada mi god sta zatreba ne petlja se u nase stvari i kad svekrva gura nos gdje joj nije mjesto on odmah kaze da se to nje ne tice.i iskreno ja ga gledam kao svog oca bez kojeg sam ostala prije svoje udaje.i zelim mu da pozivi jos puno godina i dovoljno mi je samo kada vidim koliko voli moju lamiju da mu nije tesko da je cuva sam ako mi negdje hocemo da idemo a svekva nije tu

_____________________________

Lamija duša duše moje
21.08.2006

(odgovor članu Sonja)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Vas svekar!!
19.4.2008 22:15:07   
almai
Ja svog nisam nikad ni upoznala posto je umro prije nego sto sam
ja i upoznala MM.Kazu da nije bio los covijek i volila bih da je dozivio da vidi
svoju unucad.
p.s. amelaa dok ti svom svekru za rodendan kupujes plazmu zna se da je svekar kakav se pozeljeti mozeuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lamka)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Vas svekar!!
19.4.2008 23:29:45   
hemicarka
Moj svekar je divan čovjek...uvjek raspoložen za kojekakve zezancije...šale..user posted image user posted image user posted image user posted image itd.. super se slažemo...imamo odnos otac -kćerka...Moj otac je poginuo 1992...tako da s pravom mogu reći da je on zamjena za mog oca...I svekra i svekrvu zovem kao i moj muž(koji je jedinac)  jer smatram da to definitivno zaslužuju...Ne živimo zajedno ali definitivno bih pristala na tu soluciju ako bi  došlo do toga...A ovako viđamo se 2 puta u sedmici...idemo na ručak ili oni dođu kod nas sve zavisi od radnih  obaveza...

(odgovor članu almai)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Vas svekar!!
21.4.2008 16:22:55   
lavica
moj bivsi svekar je jedan jako cudan covjek, pet minuta je fin pa onda sve istjera iz kuce, to sam jednom i ja dozivila dok sam zivjela tamo i vjerujte nije nimalo ugodno, ima takve ispade da ja nisam mogla vjerovati sta sve njemu smeta, o cemu bi on sve da vodi racuna u mom braku, itd,itd, vrhunac njegovog bolesnog uma je bio kada smo se ja i moj bivsi muz tukli u nasoj sobi, i onako u ljutini ja se uhvatim za kvaku da izadjem iz sobe kad tamo moj svekar proviruje kroz kljucaonicu i vjerovatno navija! to je nesto strasno i nikad ne bih pozeljela nikom da dozivi nesto slicno,,
drago mi je sto ima vas koje imate dobrog svekra jer je ovaj bio grozan, a moje misljenje je da on ustvari nije normalan nego jednostavno psihijatrijski slucaj.....

_____________________________

Nekad davno imala sam sve,
i mislila da je zauvijek.
Nicija nije do zore sjala
jednom si samo naivna budala
a onda lutas ko bez duse!!!!!!!

(odgovor članu hemicarka)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Vas svekar!!
10.5.2008 15:48:31   
mynxlee
moji roditelji su se rastali kad sam imala godinu i po. od tada oca nisam nikad ni vidjela, što znači da ga uopšte ne znam. samo po slikama onako. valjda mi je uvijek falila ta očinska ljubav, pa sam kao curetak maštala da si nađem muža koji će imati oca i koji će mi biti kao otac kojeg nikad nisam imala. i hvala bogu, našla sam ga. imam i svekra i svekrvu za poželit. gledaju me kao svoje dijete, a i ja njih kao svoje druge roditelje. zovem ih mamom i tatom, a posebno svekra volim zvati ''tatom'', jer je on prvi čovjek kojeg sam tako nazvala.

_____________________________

Jedina pahuljica koja je sletila 21.12.2008. godine, sletila je u moje narucje i zove se Ivan.

S jesenjim liscem dosla je i Antea 28.10.2010. i sletila u mamine ruke.

(odgovor članu lavica)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Vas svekar!!
15.5.2008 14:06:56   
*sunce*
moj svekar user posted image  ma čovjek je o sebi pri sebi ne voli da se petlja gdje mu nije mjesto, uvijek gleda da nam ugodi nešto ma nije bilo dana prošlog ljeta a da on ode u radnju i nešto meni ne kupi...ako sjedimo na polju i ja nešto onako nabacim mužu da uradi a on ko i bi i nebi svekar odma na moju stranu stane user posted image  i stvarno nas gotivi oboje pogotovo što je muž jedinac. on je već pola godine u AFG. i zivka nas svaki dan sad kad je skoro bio u martu i čuo da će bit unuče nemože se snosit, čak je on u svoj rokovnik zapiso moj termin porođaja da sredi sa šefom da tad dođe i neće kaže da dolazi prije da bi tad mogo s unučetom bit što više.......a vala i da svekrvu pohvalim ja sam se usrećila pravo, ona je meni s početka rekla da je ona imala zajebanu svekrvu i da se napatila, zna kako je to i da nikad neće dozvolit da nas dvije imamo takav odnos i stvarno smo extra user posted image  komšiluk je toliko ljubomoran što smo mi skladni obično u sviju nešto nevalja.

(odgovor članu mynxlee)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Vas svekar!!
20.7.2008 22:27:53   
Najdraza mama
Moj je stvarno covjek user posted image user posted image nemam rijeci za moju djecu se brine vise nego za svoju kad su bila mala ..Fine je naravi ne petlja izmedzu nas ...radi sve i sto treba i netreba tako samo rijeci hvaleuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Mama vas voli..

(odgovor članu *sunce*)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Vas svekar!!
20.7.2008 22:31:58   
iva1974
moj muz je isti svekar dok su djever i zaova na  mamu.mislim da je dovoljno objašnjenje

_____________________________

moj nick LAKY je zauzet
http://www.youtube.com/watch?v=3mgtlHayz7o

(odgovor članu Najdraza mama)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *