|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  283 284 [285] 286 287   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Anksioznost?
26.12.2021 22:08:03   
Visnja RR
Izbirsala sam taj post . Pokušaj reklame stranice koja ima virus.
Djevojke, kada god pročitate da neko "nepoznat" i ko ima samo jedan post, piše da kliknete na neku stranicu, ne radite to. Nažalost ja ne uspijevam izbrisati čim se to desi. Ali trudim se. <3


_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Jsan)
Neposredna veza do poruke: 7101
   RE: Anksioznost?
27.12.2021 6:13:19   
Jsan
Hvala na obavijesti ,ja kliknula ali me samo na neke viruse bacalo i otvaralo hrpu gluposti 🤦‍♂️

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 7102
   RE: Anksioznost?
6.1.2022 23:03:28   
Jsan
Drage moje ! Nadam se da ste mi sve dobro ili barem bolje 😘 zelim vam puno mira i zdravlja u ovoj godini ...kratko sam na forumu ali hvala svima na podrsci i razgovorima ...

(odgovor članu Jsan)
Neposredna veza do poruke: 7103
   RE: Anksioznost?
7.1.2022 11:18:42   
ninochka07
Draga Jsan,
ja sam dobro, imam povremenih kriza, ali guram. Kako si ti?
Dana se ne javlja, nadam se da je dobro? Pretpostavljam da je čim ne posjećuje foru user posted image
Sve najbolje u novoj godini svima user posted image

(odgovor članu Jsan)
Neposredna veza do poruke: 7104
   RE: Anksioznost?
7.1.2022 11:23:46   
Jsan
Tako i ja 😁 par dana super ,ne mislim puno o tom cudovistu i onda mi se prisulja sa svim svojim pizdarijama i tako u krug 😁😁 ali nadam se najboljem ... Hvala vam sto ste tu ...

(odgovor članu ninochka07)
Neposredna veza do poruke: 7105
   RE: Anksioznost?
7.1.2022 11:34:58   
dana123
Evo i mene dišem😁 nekako želim što manje čitat o anksioznosti. Izbjegavam sve negativno u širokom luku, što manje znam to bolje😁. Kod mene onako lagano ide na bolje, imam krize al ništa strašno, uglavnom kad radim na poslu zaboravim.,večer mi je blažena tad mi je najbolje i tad mi je sve svejedno😂. Neznam kako kod vas al meni je jutro najgore, a  kad dođe večer ja sam ko bubica🙂Puno pozdrava i sve najbolje u Novoj godini i da ovo stanje prođe što prije😘

(odgovor članu Jsan)
Neposredna veza do poruke: 7106
   RE: Anksioznost?
7.1.2022 11:40:57   
Jsan
Upravo to 😁ja jedno 2 tjedna nisam nista citala niti pricala o tome ,bila sam super ...pokusavam se samo pozitivom okruziti ...e bas to ,ujutro me obicno opere nervoza i panika ,onda glavobolja krene pa tlak naraste ,fuj ..ne kuzim zakaj ,kad sam na godisnjem i odmaram 🤣🤣 zelim nam mirnu ovu godinu i da budemo jos jace i hrabrije 😘😘😘

(odgovor članu dana123)
Neposredna veza do poruke: 7107
   RE: Anksioznost?
7.1.2022 11:46:08   
dana123
Ja isto tako izbjegavam facebook tamo samo korona i loše vjesti odmah mi bude loše i stalno o tome razmišljam, tako da sve izbjegavam i razgovore o lošim stvarima. Nekad suprug krene pričat, e ovo je bilo ovom, onom, ja kažem dosta neželim slušat.😁

(odgovor članu Jsan)
Neposredna veza do poruke: 7108
   RE: Anksioznost?
7.1.2022 12:01:46   
Jsan
Bas to ...ja neki dan zubaru morala jer me umnjak bolio nesto ,ja reko samo ga pokrpajte kako god znate necu ga vaditi da mi ne otvore sinus pa da zrak ne udje i onda plucnu emboliju dobijem 🤣🤣eto kolko daleko ja idem u tom strahu 🤣🤣🤣 boze sacuvaj ! 

(odgovor članu dana123)
Neposredna veza do poruke: 7109
   RE: Anksioznost?
7.1.2022 12:08:15   
dana123
😂😂😂užas, a vjerujem ti, to je jače od tebe. Ja kad sam išla vadit umnjak bojala sam se da će mi još više zujat u ušima😂. Inače sam cijepita i sad ja sanjam da mi je ugrađen čip i taj čip otišo do uha i da mi zato zuji u uhu. Od straha sam se probudila iskočila iz kreveta, uf budale mene šta sanjam😂

(odgovor članu Jsan)
Neposredna veza do poruke: 7110
   RE: Anksioznost?
7.1.2022 12:12:58   
Jsan
🤣🤣🤣 kako je to smijesno ,kako si same to radimo a nemozemo si pomoci ...i svjesne smo toga ali nemozes protiv sebe ...meni opet zuji u uhu ,i sad opet panika da nije neka zila zakrcena pa nema kisika do mozga dovoljno 🤣🤣🤣 e budale ! Joj ja se nisam cijepila ,svaka cas_t na hrabrosti ,uzasno se bojim a znam da cemo morati svi ...

(odgovor članu dana123)
Neposredna veza do poruke: 7111
   RE: Anksioznost?
7.1.2022 12:15:37   
dana123
Ja se nebojim da je zakrčena😂mene živcira za poludit. Stalno slušam muziku jer tišina mi je katastrofa onda čujem😂

(odgovor članu Jsan)
Neposredna veza do poruke: 7112
   RE: Anksioznost?
7.1.2022 12:18:05   
Jsan
A zasto nam zuji ? Kako je to povezano ?

(odgovor članu dana123)
Neposredna veza do poruke: 7113
   RE: Anksioznost?
7.1.2022 12:19:52   
dana123
Ja neznam zašto ni kako, navodno od stresa jer ja čujem perfektno sve ok, a zuji i tutnji cijeli orkestar kod mene😂

(odgovor članu Jsan)
Neposredna veza do poruke: 7114
   RE: Anksioznost?
7.1.2022 12:24:25   
Jsan
Tako i ja ,sve pretrage sam obavila ,uho je ok ali neznam zakaj i dalje zuji ...prestalo je na neko vrijeme pa opet pocelo ...mislila sam da je tlak ili nesto ali to je sve u redu ...a ko ce ga znati 🤣🤣🤣 a disanje ? Jel normalno da nekada tako ostajem bez zraka ? 

(odgovor članu dana123)
Neposredna veza do poruke: 7115
   RE: Anksioznost?
7.1.2022 12:27:21   
dana123
Da i to je normalno, meni se javlja ponekad al prođe, pa opet dođe, ja osobno nemam strah od toga😁

(odgovor članu Jsan)
Neposredna veza do poruke: 7116
   RE: Anksioznost?
7.1.2022 12:40:12   
Jsan
Jooooj super je kaj to mozes tako ,mene to tak zabrine da cijeli dan samo o tome razmisljam 🤣🤣🤣Htjela sam i pluca ici slikati ali mi muz rekao da nisam normalna 🤣🤣 i magnet srca sam radila ,koja budala ha 🤣🤣🤣

(odgovor članu dana123)
Neposredna veza do poruke: 7117
   RE: Anksioznost?
10.1.2022 15:03:19   
ninochka07
Aaaa meni isto jutro najgore, ta nervoza, blaaah.Uh, onda samu sebe tješim da je sve ok, da nema mjesta strahu, da se probam smiriti... Navečer budem dobro isto i onda što je smiješno isto mi je sve ravno,ono baš sam ok, kao prije svega ovoga... U čemu je kvaka?


(odgovor članu Jsan)
Neposredna veza do poruke: 7118
   RE: Anksioznost?
10.1.2022 15:40:53   
dana123
Da tako i meni, i ja se pitam zašto sam navečer kao i prije ovog sranja sve mi ravno,tad se ničeg nebojim🤨smirena sam i opuštena. 

(odgovor članu ninochka07)
Neposredna veza do poruke: 7119
   RE: Anksioznost?
10.1.2022 16:08:41   
Jsan
A valjda se ujutro tolko istrosimo i izmorimo sa time da navecer vise ne razmisljamo o tome ...a mene uhvati panika cim se maknem iz svoje neke zone sigurnosti ...cak i kada na posao idem ...kao da mi tijelo i mozak ne prepoznaju sto je sigurno a sto ne ...

(odgovor članu dana123)
Neposredna veza do poruke: 7120
   RE: Anksioznost?
6.2.2022 15:34:25   
dana123
Pozdrav drage moje. Kako ste? Ja evo bolje nemir i nervoza su prošli, al ponekad mi se vrati ono analiziram se stalno kako se osjećam i to me živcira al ajd prođe. Pokušavam da se što više odmaram postavim sebi granice. Imam psihoterapiju dosta mi pomaže razgovor. Kako vi jeste nešto promjenili na sebi. Pišite. Pozdrav. Pusa😘

(odgovor članu Jsan)
Neposredna veza do poruke: 7121
   RE: Anksioznost?
6.2.2022 15:50:52   
Jsan
Pozdrav draga moja 🤗Mislila sam neki dan na vas sve i kako nitko ne pise ,a to valjda znaci da smo bolje 👍👍Ja sam isto mirnije i manje je nervoze...osim sinusa koji me rasturaju i onda krene glavobolja i vrtoglavica pa mislim da je tumor i mozdani 🤣🤣🤣Puno vam pusa i zagrljaja saljem ...

(odgovor članu dana123)
Neposredna veza do poruke: 7122
   RE: Anksioznost?
6.2.2022 15:53:01   
dana123
Haha nije tumor neboj se to je od sinusa vrtoglavica i glavobolja😘

(odgovor članu Jsan)
Neposredna veza do poruke: 7123
   RE: Anksioznost?
6.2.2022 15:55:41   
Jsan
Sto puta sam to procitala i svi mi to kazu ali nemate pojma kolko mi znaci i umiri vas odgovor 🤗🤗🤗 Koliko cesto idete na terapiju ? 

(odgovor članu dana123)
Neposredna veza do poruke: 7124
   RE: Anksioznost?
6.2.2022 15:59:54   
dana123
Ja imam jednom tjedno na video poziv zbog korone. Mi ti pričamo o svemu uči me kako postaviti granice kako si pomoći smanjiti stres i tako veselim se svaki put kad imamo razgovor🙂Evo primila sam i treće cijepivo i ona me umirila da se šumovi i anksioznost neće pogoršati zbog cijepiva, a baš sam imala strah😂

(odgovor članu Jsan)
Neposredna veza do poruke: 7125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  283 284 [285] 286 287   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  283 284 [285] 286 287   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *