|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  282 283 [284] 285 286   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Anksioznost?
13.12.2021 16:59:52   
Jsan
Pozdrav draga ...joj tako mi je zao da ti se ovo desava ,ali drago da si se javila 🤗🤗🤗Ja se sa ovime borim sad vec godinu dana a prije toga prije 15 zadnji put ...po prirodi sam hipersenzibilna i nervozna zbog svega ali iznutra pa valjda sve onda od stresa bukne ...pa misar bi ti trebao pomoci ,njega daju obicno ...ja sam dobila seroxat i normabel ...ali ponekad imam osjecaj da mi nista ne pomaze a nekada sam super ,ko ce ga znati 🤣

(odgovor članu ninochka07)
Neposredna veza do poruke: 7076
   RE: Anksioznost?
13.12.2021 18:22:47   
dana123
Pozdrav draga, sve je to bilo kod mene, jaka nervoza, uznemirenost i napetost. Ja pijem antidepresive i meni pomažu nestala je ta nervoza, napetost, uznemirenost i strah, danas kao imam malu krizu ali nadam se, da će sutra biti bolje🙂. Joj jsan jedno pitanje. Kako je tebi zujalo u ušima i koliko ti je dugo trajalo, mene baš živcira😁

(odgovor članu ninochka07)
Neposredna veza do poruke: 7077
   RE: Anksioznost?
13.12.2021 20:29:05   
Jsan
Mene ti je vise sumilo nego zujalo i to bome 9 mjeseci ,obisla sam otorince po zagrebu i sve briseve uzela i audiolosku obradu radila ,sve okej bilo 🤦‍♂️Doktor mi je rekao da je to od napetosti i vrata ,jer ta anksioznost mi je kocila cijelo tijelo a najvise vrat ...onda sam malo pocela sa jogom i uzimala magnezij jer on kao djeluje na zivcani sustav pa je to malo popustilo ...ali i dalje tu i tamo pocne pa opet stane ...a skuzila sam da me i unutarnje uho muci ...ta blaga lelujanja i vrtoglavica povremena ...jel i tebi tako ? Kazu da je to sve povezano 😤😤

(odgovor članu dana123)
Neposredna veza do poruke: 7078
   RE: Anksioznost?
14.12.2021 5:35:50   
dana123
Meni je na početku zujanja bila vrtoglavica poslije ne. Joj meni i šumi i zuji i tutnjji ma fuj. Meni su vamo rekli da je od stresa.Isto tako pregledali uho i sve ok bilo,a meni i dalje zuji već tri mjeseca🤨

(odgovor članu Jsan)
Neposredna veza do poruke: 7079
   RE: Anksioznost?
14.12.2021 5:54:34   
Jsan
A neznam ,mozda stvarno kad se tijelo i um opuste i to prestane samo od sebe ...ja do sada nisam ni znala koliko tih fizickih senzacija ima kao reakcija na stres ...tek sam ovdje vidjela da nisam sama u tome ,mislila sam da ludim ...a to uho je sumilo mjesecima ,nema koje kapi nisam u nos stavljala ,pa su mislili da su sinusi pa od zuba ili necega a stvarno ispalo od stresa 😫😫A takav sam hipohondar da sam cak mislila da neki tumor imam 🤣🤣

(odgovor članu dana123)
Neposredna veza do poruke: 7080
   RE: Anksioznost?
14.12.2021 5:58:21   
dana123
Ma znam vjerujem i ja sam mislila da je tumor😁ali i znam da je sto posto sttres jer se nakon jednog velikog stresa što sam imala eskaliralo zujanje. 

(odgovor članu Jsan)
Neposredna veza do poruke: 7081
   RE: Anksioznost?
14.12.2021 6:10:58   
Jsan
A kak je to moguce ? Da od stresa sve bude ? Mene je jednu noc preskakanje srca probudilo da sam mislila da infarkt imam ,i sada sam toliko fokusirana na to srce da osjetim preskakanje i kada ga nema 🤮🤮🤮🤮😤😤😤😤

(odgovor članu dana123)
Neposredna veza do poruke: 7082
   RE: Anksioznost?
14.12.2021 14:14:11   
dana123
Eh to preskakanje srca imam odavno meni kao zalupa pa krene gore nešto do grla ko lopta, ja se taj tren  zakašljem i meni prođe ili mi zna samo zalupat pa kuca normalno, kod mene je to odavno i nekako ja se toga ne bojim neznam zašto, da je nešto već bi odapela😂da to je od stresa, ja to znam i osjetim kad sam pod stresom. Nemoj brinut😘

(odgovor članu Jsan)
Neposredna veza do poruke: 7083
   RE: Anksioznost?
14.12.2021 14:31:56   
ninochka07
Hvala na podršci user posted image I meni je žao zbog vas...
Dana, jel Vam se ovo prvi put događa? Meni da...
Jsan, borili ste se prije 15 godina, ili je trajalo 15 godina? Nisam baš razumjela...
Ja isto imam boljih i lošijih dana, najgore mi je u PMS-u, onda sam baš u banani, uh...

(odgovor članu dana123)
Neposredna veza do poruke: 7084
   RE: Anksioznost?
14.12.2021 14:42:59   
Jsan
Prvi put prije 15 godina ,pa je trajalo 2 godine i onda sam se iscupala  ali bila sam i mladja i lakse je sve bilo ...i sada prije tocno godinu dana sve pocelo 😪😪 umro mi tata pa potresi i sama sa djetetom pa valjda sve krenulo ...od muza podrsku nemam,jer ne vjeruje u to 😪😪

(odgovor članu ninochka07)
Neposredna veza do poruke: 7085
   RE: Anksioznost?
14.12.2021 14:45:40   
dana123
Meni je drugi put nakon deset_ godina, prvog puta sam si rekla, e nećeš si više dozvolit, al eto ponovo me uhvatilo ja sam inače žena drama😁nisam mogla funkcionirat, teško sam se nosila sa time i dobila antidepresive. Ma ja bi i go. popila 😁sam da mi bude bolje

(odgovor članu ninochka07)
Neposredna veza do poruke: 7086
   RE: Anksioznost?
14.12.2021 14:56:02   
dana123
Neznam zašto ljudi nevjeruju u to. Ja sam pitala svoju psihologinju zašto to dođe. Ona je meni objasnila mi u mozgu imamo centar za strah jer jednostavno da ga nemamo nebi bilo dobro,kako bi reagirali na nešto što je opasno naravno bježali bi. E sad taj naš centar se uključio zbog velikog stresa i reagira na svaku misao i osjećaje, nemamo razloga za strah ali ga imamo konstantno i naravno bježali bi. To nije realan strah. 

(odgovor članu dana123)
Neposredna veza do poruke: 7087
   RE: Anksioznost?
14.12.2021 15:16:08   
Jsan
Da pa citala sam o amigdala highjack ! Tocno je opisano kako kod nas to ide ...koji hormoni se luce i koliko traje i zasto nas to tako uhvati ,onaj fight or flight sistem ...ali svejedno ne kuzim ...kako mogu tako reagirati na nista ,na obican dan i svakidasnje situacije ?! Ko da nemam apsolutno nikakvu kontrolu nad mozgom i osjecajima ...uzasno je to ...i tko nije prosao ,ne razumije ...zato ste meni vi vazne ,jer me razumijete 🤗🤗🤗

(odgovor članu dana123)
Neposredna veza do poruke: 7088
   RE: Anksioznost?
14.12.2021 15:25:10   
dana123
Naravno da te razumijem, u istom smo sosu😁😘

(odgovor članu Jsan)
Neposredna veza do poruke: 7089
   RE: Anksioznost?
14.12.2021 15:38:36   
Jsan
A do kada ce to trajati ? Jel cemo stalno tako biti 😣😣😣

(odgovor članu dana123)
Neposredna veza do poruke: 7090
   RE: Anksioznost?
14.12.2021 15:46:34   
dana123
Neće🙂prvi put je prošlo i drugi put će sigurno 100%🥰

(odgovor članu Jsan)
Neposredna veza do poruke: 7091
   RE: Anksioznost?
14.12.2021 16:14:14   
Jsan
Nadam se 🥰🥰🥰🥰mora i nama svanuti sunceko 🤗🤗

(odgovor članu dana123)
Neposredna veza do poruke: 7092
   RE: Anksioznost?
15.12.2021 13:43:14   
ninochka07
Da, ja se nadam da će proći... Ajme kad se sjetim kad mi je krenulo, Dana, isto tako, probudila se jedno jutro i najednom se javio strah, nervoza, nemir, panika, nikako se nisam mogla smirit... Trpila sam to neka dva tjedna i tad sam potražila pomoć jer jednostavno nisam mogla funkcionirati, to je trajalo praktički 24/7.
Tješi me stvarno ako je vama prvi put prošlo da će i opet proći, svima nama :)
Mora!
user posted image

(odgovor članu Jsan)
Neposredna veza do poruke: 7093
   RE: Anksioznost?
15.12.2021 17:22:32   
Jsan
Proci ce ,i ja se nadam ...mi smo sve snazne zene ,i ovo cudoviste nam nemoze nista 💪💪💪

(odgovor članu ninochka07)
Neposredna veza do poruke: 7094
   RE: Anksioznost?
15.12.2021 17:24:09   
Jsan
Ima jedna stvar DEAR ANXIETY - CLAYTON JENNINGS ...savrseno je opisao ...rasplacem se svaki put 😪😪

(odgovor članu Jsan)
Neposredna veza do poruke: 7095
   RE: Anksioznost?
23.12.2021 20:02:45   
LjetoSunceMore
Zdravo citam tvoje probleme sa akcijoznoscu i da si pocela piti zoloft.Ja ga pijem vec 8 godina sa pauzom od 1.5 godinu.Meni on licno dosta pomaze ali cim sam pod nekom nervoxom kao sad jer nam je korona u prolazu 12 dan pojacaju mi se simptomi.Trenutno imam neko stezanje u vratu.Uglavnom trebamo shvatiti da je sve u glavi iako je nemoguce jer mi to osjetimo fizicki.Proci ce kao i uvjek samo je naisao period

(odgovor članu pahuljica_25)
Neposredna veza do poruke: 7096
   RE: Anksioznost?
23.12.2021 20:08:34   
LjetoSunceMore


IZVORNA PORUKA: LjetoSunceMore

Zdravo nova sam na forumu ali ne i u kontaktu sa ankcijozniscu.Citam tvoje probleme sa akcijoznoscu i da si pocela piti zoloft.Ja ga pijem vec 8 godina sa pauzom od 1.5 godinu.Meni on licno dosta pomaze ali cim sam pod nekom nervoxom kao sad jer nam je korona u prolazu 12 dan pojacaju mi se simptomi.Trenutno imam neko stezanje u vratu.Uglavnom trebamo shvatiti da je sve u glavi iako je nemoguce jer mi to osjetimo fizicki.Proci ce kao i uvjek samo je naisao period



(odgovor članu LjetoSunceMore)
Neposredna veza do poruke: 7097
   RE: Anksioznost?
23.12.2021 20:14:28   
LjetoSunceMore
Zdravo nova sam na forumu.I evo citam tvoje I ostale probleme sa akcijoznoscu i da si pocela piti zoloft.Ja ga pijem vec 8 godina sa pauzom od 1.5 godinu.Meni on licno dosta pomaze ali cim sam pod nekom nervoxom kao sad jer nam je korona u prolazu 12 dan pojacaju mi se simptomi.Trenutno imam neko stezanje u vratu.Uglavnom trebamo shvatiti da je sve u glavi iako je nemoguce jer mi to osjetimo fizicki.Proci ce kao i uvjek samo je naisao period


(odgovor članu pahuljica_25)
Neposredna veza do poruke: 7098
   RE: Anksioznost?
23.12.2021 20:16:48   
Jsan
Pozdrav 😚 Ali kad su ti fizicki simptomi tolko intenzivni ponekad da ja mislim da imam tumor neki ili infarkt ...pogotovo to s vratom ,vec sam rak jednjaka imala pa pluca i svega toga okolo 🤣🤣 onda me takva panika pere cijeli dan da jedva do zraka dolazim ...uzas ...nadam se da ce proci ...

(odgovor članu LjetoSunceMore)
Neposredna veza do poruke: 7099
   RE: Anksioznost?
25.12.2021 22:31:30   
Jsan
Nemogu otvoriti stranicu ,mob mi pokazuje virus 😫

(odgovor članu Mirelasam)
Neposredna veza do poruke: 7100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  282 283 [284] 285 286   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  282 283 [284] 285 286   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *