Želiš da odustaneš od takmičenja? Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.
Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku. Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".
Saznajte više!
RE: Prekid trudnoće u trećem tromjesečju 6.12.2010 23:55:38
Guppy84
Kao prvo,svima zelim puno srece,da sve imate lijepe,zdrave bebane... A sto se tice pretraga,ja stvarno nemam vise nista za uraditi...sve moguce sto je bilo ja sam uradila,imam tih bakterija uvijek i nizak progesteron....ostalo je sve u redu...tako da idem kod druge dok,dok prodje da se posavjetujem i sa njom,jer mi je sadasnja dok. propisivala jedino erytromicin...pa vidjet cemo....
Pogledajte i uživajte! Najljepši video o stvaranju i razvija
Anketa
Posao EmNe
Da li vam je tesko sto nemate posao?Bez obzira na platu muza osjecate li se nekada bezvrijedno sto ne pridonosite kucnom budjetu?Koliko utice na vase samopouzdanje biti samo"kucanica"?
Ne osjecam (44%) Osjecam (56%)
Broj svih glasova: 200
Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!