|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Neki najnoviji ultrazvuk u Tuzli??!??
22.11.2011 17:38:32   
selmaaa_sa
Ja vam se javljam iz ocaja ! U 12 nedelji sam trudnoce i bila sam kod svoje doktorice juce na pregledu . Naravno otisla sam sva vesela sa muzem a kuci dosla sva uplakana.Radi se o tome da je moja doktorica na pregledu rekla da sa bebom mozda nije sve ok,da ima zadebljan nuhalni nabor ali da se sa sigurnoscu ne moze bas izjasniti dali je to skroz los znak.Rekla je da bi bilo dobro da uradim neki ekspertni ultrazvuk ,valjda 4D ?! Cak je predlozila da idem u Tuzlu u neku privatnu polikliniku koja ima sad najbolji ultrazvuk ,mislim da se zove plava poliklinika. Trazila sam po forumu nesto o njima ali nisam nista posebno pronasla.Zato bi vas ljubazno molila da mi kazete jeli neko vec bio tamo na pregledu.Preporucila je neku maldu doktoricu ali ime sam zaboravila.
Bila bi jako sretna ako dobijem koju povratnu informaciju?????
Evo muz je pronaso njihovu web stranicu ali ne pise puno ,osim reklama da je najbolji ultravuk u BIH i nije mi bas jasno imaju neku polikliniku i u Sarajevu!
isto tako molim administartora ako negdje ima tema o njima da me prebaci, jer nisam sebi drugacije znala pomoci , voljela bih cuti misljenja !
user posted image user posted image user posted image user posted image
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Neki najnoviji ultrazvuk u Tuzli??!??
22.11.2011 17:40:42   
Miracle*3
Ta plava poliklinika ima u Sa na Alipasinom polju, ali isti taj UZV ima Mehmedbasic i oba porodilista?

Izvini molim te jesi isla privatno ili...? U kojoj si nedjelji?

(odgovor članu selmaaa_sa)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Neki najnoviji ultrazvuk u Tuzli??!??
22.11.2011 17:49:11   
selmaaa_sa
Jao sva sam nasikirana, pa u 12 nedelji sam.
Isla sam ranije kod mehmedbasica ali nisam zadovoljna. On ima 4 D ultrazvuk ali ovo je je neki najnoviji u BIH . Citav dan sam kopala po internetu i pronasla to je neki Voluson E 8 zadnji hit u svijetu ultrazvuka a Mehmedabasic i porodiliste imaju stare verzije. pogeldaj pa ces vidjeti.
Skoro sam poludila, ovu temu sam postavila da cujem jesul ljudi zadovolji tim pregledom!

(odgovor članu Miracle*3)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Neki najnoviji ultrazvuk u Tuzli??!??
22.11.2011 17:52:18   
Miracle*3
Je li ti u nalazu napisala koliki je nuhalni?

Bas mi je zao sto te nasikirala, a ako se odlucis za tripl test, budi spremna da ce te on jos vis enasikirat. Ja sam dobila preporuku da je najpouzdaniji privatno da se uradi, jer su navodno sa DIP-a u velikom broju lazno pozitivni.
Pokusaj se raspitat ko je u Sa najbolji ultrasonicar ginekolog, jer nekad je najvaznije da neko zna ocitat nalaz nego da ima anjbolji aparat a dzaba.

(odgovor članu selmaaa_sa)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Neki najnoviji ultrazvuk u Tuzli??!??
22.11.2011 17:56:25   
Miracle*3
Imam kontakt za tu kliniku u Tz i mogu ako zelis odma nazvat i provjeriti koliko je to zapravo bolje i ko to radi samo mi daj sec.


Samo se pokusaj ne sikirati, smiri se. Pa sta sve ti dr ne nabubaju, opusti se a ja odo nazvati

(odgovor članu Miracle*3)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Neki najnoviji ultrazvuk u Tuzli??!??
22.11.2011 18:06:47   
selmaaa_sa
pise NT 2,9mm to je valjda taj nuhalni nabor.
ma nije meni daleko ici ni u Tuzlu sam da saznam detalje.
evo nasao je muz na web stranici kontakt tel pa cu nazvati.
Hvala ti sto se brines, a duboko se omisaljam za taj triple test jer mi je i doktorica pricala o njemu.
Onako me interesovalo jel ko vec tamo bio, ali ako eto zvat cu i zakazati termin pa javim se kad saznam detalje da podejlim jer mi je tesko ovo sve sama prolaziti.
Reskirat cu i otici u Tuzlu jer ne mogu vise cekati.Muz ima slobodan vikend valjada dobijem termin.

(odgovor članu Miracle*3)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Neki najnoviji ultrazvuk u Tuzli??!??
22.11.2011 19:14:31   
daca8282

Draga Selma,
Evo da ti se javim i kazem da sam bila u plavoj poliklinici i da tamo vodim trudnocu.
Prezadovoljna sam! Samo ti to mogu reci, doktorica jest mlada al je strucna. Imam u porodici muskog ginekologa kojem sam dala njen nalaz da pogleda i on je rekao da je sve detaljno pregledano i da je zadovoljan slikama i opisom nalaza.
Nalaz je dug i opisiran al je kod mene hvala bogu sve uredno.
Evo ti kopirano sa neke teme gdje sam vec pisala, a ako ti kako jos mogu pomoci javi se privtnom porukom.
Molim te ne brini se ,uzmi prvo drugo misljenje ,nisu ni svi ginekolozi isti

SRETNO!

"evo da se i ja prikljucim. trenutno sam u 23 nedelji trudnoce.
Svoju trudnocu vodim u plavoj poliklinici i do sada sam bila 3 puta na ultrazvuku.

prvi put sam bila u 6 nedelji gdje je ustanovljena trudnoca i otkucaj bebinog srca.
doktorica mi je rekla da dodem izmedu 11 i 13 nedelja na fetalni skrinig koji je takode bio uredu.
a sad sam tj preko vikenda bila na ultrazvuku gdje se gledaju bebini organi, stim da sam ja inzistirala da mi doktorica uradi i 4d ultravuk jer su dobili taj novi aparat.Doktorica me je geldala sat ipo detaljno i dobila sma snimak dvd i dvije prelijep slike mog bebana u boji.
taj sam pregled platila 100 km jer sam njihov pacijent a inace ovaj obicni je 40 km.
doktorica mi je rekla da dodem u 32 i 33 nedelji jer se tada gleda smjestaj i rast bebe.
jako sam zadovoljna jer mi sve detaljno obajsni a i ja sam se raspitivala i citala po netu....znaci ja bi do kraja trudnoce imala samo 4 ultrazvucna nalaza a ne svaki mjesec na kontrolu kao sto to pojedini privatnici narucuju.
meni je doktorica rekla da je trudnoca bez rizika i da ne trebam preceste kontrole ultrazvuka . "

(odgovor članu selmaaa_sa)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Neki najnoviji ultrazvuk u Tuzli??!??
23.11.2011 23:41:30   
nejra1zvjezdica
Mila moja pokusaj se opustiti i ne misliti na najgore. Uzmi jos jedno strucno misljenje. Sto se tice doktorice u Plavoj Poliklinici mogu ti samo sve pohvale dati.Moju trudnocu kontrolisem tamo i jako sam zadovoljna i pristupom i strucnosti.Mislim da se neces pokajati.
Nego mila moja mozda nije sve tako crno, nedaj da te obuzmu crne misli nije to dobro ni za bebu,svu ces negativnu enregiju prenjeti na nju!
Sretno ti , nadam se iskreno da ce biti sve uredu. Nedaj se .

(odgovor članu selmaaa_sa)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Neki najnoviji ultrazvuk u Tuzli??!??
24.11.2011 13:17:15   
Alma_27
expertni ultrazvuk (ukljucujuci i 4D) radi ordinacija balic u tuzli vec nekoliko godina. od skora radi i plava poliklinika u tz samo ne znam koji dr to radi tamo

(odgovor članu nejra1zvjezdica)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Neki najnoviji ultrazvuk u Tuzli??!??
24.11.2011 13:53:50   
Mamarica
Koliko je bitno da je UZV uredjaj dobar, toliko je bitan i dijagnosticar, tj. ljekar koji radi ultrazvuk. Po mom misljenju za korektan nalaz ti je bitno da se pravilno izmjeri nuhalni nabor, a to moze i 3 D i 4D. Naravno da ti sad zelis otici i uraditi nalaz na tom najboljem, ali moj ti je savjet otidji i kod Divanovica, on je odican za UZV, pa neka ti on izmjeri. Cisto kao trece misljenje.
Sto se tice tripl testa, on nije najpouzdaniji, pouzdanija je amniocinteza. Prije nego sto uradis jedno ili drugo, ti razmisli sta bi uradila u slucaju da test, ne daj Boze, pokaze mogucnost anomalije. To bi ti trebalo pomoci da doneses odluku, a vjerujem kad budes isla po drugo misljenje, da ce ti i ljekari preporuciti sta dalje.
Zelim ti svu srecu i da bude sve u redu sa bebicom!

(odgovor članu Alma_27)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Neki najnoviji ultrazvuk u Tuzli??!??
25.11.2011 13:26:31   
plava72
ja se slazem sa mamaricom...koliko je bitan aparat jos je vaznije ko ti radi pregled,ja sam isla kod dr. balica
skroz sam zadovoljna njime (dr.adem ) jer covjek je doktorirao na temi iz oblasti ultrazvuka 1998 i ima dosta iskustva
opet svako zna svoje user posted image

< Poruku je uredio plava72 -- 25.11.2011 13:27:10 >


_____________________________

Ako si usamljen kad si sam u lošem si društvu..

(odgovor članu Mamarica)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Neki najnoviji ultrazvuk u Tuzli??!??
25.11.2011 17:56:07   
selmaaa_sa
Hvala vam na odgovorima.Pokusala sam se malo smiriti.Slazem se sa vama da nije bitan samo aparat, ali sam se raspitala ovih dana bolje i dobila preporuke za plavu polikliniku.Sutra imam termin i jedva cekam .Ulazem veliku nadu u taj pregled, javit cu se sa povratnom informacijom ako psihicki budem ok.user posted image
Drzite mi fige.

(odgovor članu plava72)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Neki najnoviji ultrazvuk u Tuzli??!??
26.11.2011 8:48:28   
Alma_27

IZVORNA PORUKA: plava72

ja se slazem sa mamaricom...koliko je bitan aparat jos je vaznije ko ti radi pregled,ja sam isla kod dr. balica
skroz sam zadovoljna njime (dr.adem ) jer covjek je doktorirao na temi iz oblasti ultrazvuka 1998 i ima dosta iskustva
opet svako zna svoje user posted image



i ja sam isla dr. ademu na 4D u obje trudnoce. sto je sigurno, sigurno je. ja njemu vjerujem

(odgovor članu plava72)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Neki najnoviji ultrazvuk u Tuzli??!??
26.11.2011 8:48:56   
Alma_27

IZVORNA PORUKA: selmaaa_sa

Hvala vam na odgovorima.Pokusala sam se malo smiriti.Slazem se sa vama da nije bitan samo aparat, ali sam se raspitala ovih dana bolje i dobila preporuke za plavu polikliniku.Sutra imam termin i jedva cekam .Ulazem veliku nadu u taj pregled, javit cu se sa povratnom informacijom ako psihicki budem ok.user posted image
Drzite mi fige.



bit ec sve ok user posted image

(odgovor članu selmaaa_sa)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Neki najnoviji ultrazvuk u Tuzli??!??
26.11.2011 16:07:19   
Mirkica
IZVORNA PORUKA: selmaaa_sa

Jao sva sam nasikirana, pa u 12 nedelji sam.
Isla sam ranije kod mehmedbasica ali nisam zadovoljna. On ima 4 D ultrazvuk ali ovo je je neki najnoviji u BIH . Citav dan sam kopala po internetu i pronasla to je neki Voluson E 8 zadnji hit u svijetu ultrazvuka a Mehmedabasic i porodiliste imaju stare verzije. pogeldaj pa ces vidjeti.
Skoro sam poludila, ovu temu sam postavila da cujem jesul ljudi zadovolji tim pregledom!


moja sanha je skoro isla kod njih , i nista oni njoj nisu rekli vise kao sto je njena doktorica , ja sma iz SH gdje ta pluklinika i nisma bas cula da je to sada nesto toliko da se iz SA mora dolaziti niti da   su oni basssss toliko dobri doktori .


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu selmaaa_sa)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Neki najnoviji ultrazvuk u Tuzli??!??
27.11.2011 23:09:51   
Miracle*3
Sta li je sa nasom Selmom???
Nadam se da je zadovoljna pregledom i da nam nosi dobre vijesti.

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Neki najnoviji ultrazvuk u Tuzli??!??
29.11.2011 20:51:32   
selmaaa_sa
Evo mene sa velikim olaksanjem.user posted image user posted image user posted image user posted image
Taj nuhalni nabor je 1,3mm a nikako 2,9mm.Hvala bogu,ponovo mogu normalno zivjeti.
Muz je prisustovao pregledu i tri puta je doktorica mjerila taj nuhalni nabor i svaki put je bio 1,3mm.
Pitala sam kako je to moguce da je sad 1,3mm a da je mjeren 2,9mm,kaze mozda se beba nije dobro namjestila i mozda ultrazvuk nije mogao uvecati sliku koliko treba.
Usput smo saznali da nosim user posted image user posted image user posted image ,user posted image
Pregled je trajao oko 1h ,dobili smo nalaz,DVD i sliku.
Steta sto nismo blize inace bi vodila svoju trudnocu u plavoj poliklinici , zbog te ljubaznosti a i doktorica djeluje jako strucno.Mjerila mi je puno toga sto u Sarajevu nisu.
Bas cu taj nalaz odnjeti na slijedecu kontrolu da cujem misljenje!
Hvala vam sto ste bili uz mene ovih dana.
Naravno cu vam se opet javiti ali akobogda samo sa dobrim vjestima.
Saljem vam svima veliki poljubac od silne srece!

(odgovor članu selmaaa_sa)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Neki najnoviji ultrazvuk u Tuzli??!??
29.11.2011 20:53:49   
Miracle*3
tako mi je drago. Znas da sam se zabrinula kad se juce nisi javila. Ma reko nije valjda da ne valja nalaz. Sad draga sretno i uzivaj u trudnoci opusteno

(odgovor članu selmaaa_sa)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Neki najnoviji ultrazvuk u Tuzli??!??
29.11.2011 21:03:20   
selmaaa_sa

IZVORNA PORUKA: Miracle*3

tako mi je drago. Znas da sam se zabrinula kad se juce nisi javila. Ma reko nije valjda da ne valja nalaz. Sad draga sretno i uzivaj u trudnoci opusteno


Hvala ti puno.Ovo od srece nisam stigla da se ranije javim,jer sam se opustila pa sam bila na sjelu sa muzem kod prijatelja i tako skitala ovih danauser posted image .
Ma kamen mi je sa srca spao!
Hvala na podrsci bas cu da uzivam!

(odgovor članu Miracle*3)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Neki najnoviji ultrazvuk u Tuzli??!??
29.11.2011 21:21:51   
Lulu_08
Super selmaaa bas mi je drago i ja sam iscekivala tvoje javljanje, sada na miru uzivaj u svojoj trudnoci!!!!

_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu selmaaa_sa)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Neki najnoviji ultrazvuk u Tuzli??!??
29.11.2011 21:40:31   
Monaa
Drago mi je da ti je na kraju sve ispalo kako treba. E ne znam jesam li dobro shvatila, isla si u Tz u Plavu kliniku ili u Sarajevu? Hocu i ja da odem na 4D ali ovdje u Sa, pa bi mi dobro doslo iskustvo nekoga ko je radio i kakvi su doktori. 

(odgovor članu Lulu_08)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Neki najnoviji ultrazvuk u Tuzli??!??
2.12.2011 10:04:28   
Merjema_Saraj
Monaa, u Sarajevu na Plavoj poliklinici nemaju 4D...

(odgovor članu Monaa)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Neki najnoviji ultrazvuk u Tuzli??!??
2.12.2011 12:09:06   
selmaaa_sa

IZVORNA PORUKA: Monaa

Drago mi je da ti je na kraju sve ispalo kako treba. E ne znam jesam li dobro shvatila, isla si u Tz u Plavu kliniku ili u Sarajevu? Hocu i ja da odem na 4D ali ovdje u Sa, pa bi mi dobro doslo iskustvo nekoga ko je radio i kakvi su doktori. 



Na kratkoj sam pauzi, pa samo da odgovorim.
Ja sam bila u Tuzli na pregledu, u Sarajevu nemaju taj aparat .Valjda jer im je dole glavno sjediste. Poliklinika je impresivna i velika u Tuzli,a u Sarajevu nisam bila kazu da je negdje na Alipasinom ali neka mala ispostava.
U Sarajevu takode imas 4D preglede na razlicitim mjestima,medutim ja sam ipak njima ukazala povjerenje i meni su to opravdali.
Kazem steta sto je tako daleko inace bi vodila tamo trudnocu .
Ti Monaa sama vidi kome ces ukazati povjerenje.
Sretno!!!

(odgovor članu Monaa)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Neki najnoviji ultrazvuk u Tuzli??!??
2.12.2011 12:13:22   
Monaa
OK, hvala na informaciji, predaleko mi je da idem u Tz zbog UZV. Vidjet cu onda da odem u Sunce jer su mi tamo najjeftiniji. 

(odgovor članu selmaaa_sa)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Neki najnoviji ultrazvuk u Tuzli??!??
2.12.2011 18:22:47   
daca8282

IZVORNA PORUKA: selmaaa_sa

Evo mene sa velikim olaksanjem.user posted image user posted image user posted image user posted image
Taj nuhalni nabor je 1,3mm a nikako 2,9mm.Hvala bogu,ponovo mogu normalno zivjeti.
Muz je prisustovao pregledu i tri puta je doktorica mjerila taj nuhalni nabor i svaki put je bio 1,3mm.
Pitala sam kako je to moguce da je sad 1,3mm a da je mjeren 2,9mm,kaze mozda se beba nije dobro namjestila i mozda ultrazvuk nije mogao uvecati sliku koliko treba.
Usput smo saznali da nosim user posted image user posted image user posted image ,user posted image
Pregled je trajao oko 1h ,dobili smo nalaz,DVD i sliku.
Steta sto nismo blize inace bi vodila svoju trudnocu u plavoj poliklinici , zbog te ljubaznosti a i doktorica djeluje jako strucno.Mjerila mi je puno toga sto u Sarajevu nisu.
Bas cu taj nalaz odnjeti na slijedecu kontrolu da cujem misljenje!
Hvala vam sto ste bili uz mene ovih dana.
Naravno cu vam se opet javiti ali akobogda samo sa dobrim vjestima.
Saljem vam svima veliki poljubac od silne srece!


E vjeruj da mi je tako drago sto cujem da ti je sve uredu.Nisam nista drugo ni ocekivala nego da ces biti zadovoljna doktoricom u Plavoj poliklinici.
Opusti se sad i uzivaj u svojoj trudnoci.

(odgovor članu selmaaa_sa)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *