|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Opet prevareni za pomoć ili???? (por.Avdibeg...
25.1.2012 11:59:58   
malenaa
drage moje zenice,...
vjerovali ili ne sjedim i placem. placem od gorcine i bijesa prema ljudima koji iskoristavaju ljude dobre volje i ovakve poput nas koji odvajamo od svog hljeba,od svoje dijece i svoje vrijeme dajemo za nekoga...
radi se o porodici Avdibegovil za koju ovih dana skupljamo pomoc. sve sam organizovala ,i prenos stvari koje bi donijeli sutra na ilidzu, zvala crveni kriz da i oni opet pomognu i cekala poziv od gosp. Jasne iz mjesen zajednice gdje oni zive (ona ih je vec posjecivala) a s njom smo trebali ici da nas dovede gore i pokaze put.
medjutim,.. nakon jednosatnog razogovora sa Jasnom mogu samo sjeti i plakati... jer uopste nije slika onakva kakva je u novinama, niti prica kakvu su oni ispricali. citav komsiluk se digao na noge da vraca ljude koji su dosli pomoci i zale se jer ova porodica jeste loseg finansijskog stanja ali nisu na rubu i imaju sredstava  i mogucnosti da rade  i zarade.
napisali su da nemaju vodu...imaju je dva koraka ispred kuce, ali je imaju. invalidnina za djecaka jeste 100km ali je dobio prosli mjesec 4000hiljade km  za sto imaju dokumenti , a roditelji kazu da su potrosili pare. imaju kravu... sto znacu imaju i mlijeko i mogu zaraditi. ova zena je od mjesne zajednice vec dosta puta uzimala pare i da se cisti od nezeljene trudnoce ...
(jeza me hvata)
njen suprug sasvim sposoban covjek je keramicar koji moze u svakom trenutku dinar zaraditi i zaradjivao je po sto km po danu, ali kazu spiska preko noci .... dobivali su sakom i kapom od svih ljudi dobre volje,ali nikada im nije dosta, i to je vec preslo njima u naviku tako da se svi okolo njih zale da su tip ljudi koji su neradnici.
ne znam sta bih vam rekla... niti sta nam je ciniti ali ovo je STRASNO!!!!!! ja sam pricala sa gospodjom avdibegovic, i pisala sam to vec...djelovala je skromno i ok, ali kad sam cula ovo od nadleznih ljudi.... grozota!!!!!
Gosp. Jasna iz mjesne zajednice je rekla da ni slucajno dajemo novac.... ako zelimo pomoci djeci bujrum, njima treba ali novac ne.
ja zasta ne znam sta ciniti niti kako preci preko ovakvih zloupotreba .... kako vise vjerovati ljudima????
zao mi je zenice... zao mi je sto smo izigrane... sto su nasa srca ovako velika da svakog i  nezeljenog gosta primimo bez predrasuda :(((((((((((((((((
tuzna sam....
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Opet prevareni za pomoć ili???? (por.Avd...
25.1.2012 12:07:20   
taze_mlada
nazalost nisam iznenadjena... :( nisam upucena u konkretni slucaj ali jel postojo mogucnost da se ubde takve stvari tj slucajevei prvo provjere sa recimo centrom za socijalni rad? oni bi trebali tacno znati kojim porodicama zaista treba pomoc? zasto se ne udruziti sa ostalim NGO koje rade slicne stvari ala "Dobro"? 

(odgovor članu malenaa)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Opet prevareni za pomoć ili???? (por.Avd...
25.1.2012 12:08:44   
Hanady RR
hm...

ja sam nakon prošle akcije sebi rekla a i adminitratoru sugerirala da za svaku akciju koja ide na bilo koji način preko RR-a prikupimo informacije i dokumentaciju adekvatnu da bi upravo ovo izbjegli.

U ovu se nisam uključivala iz svoga ličnoga stava...
Inače u dosta akcija ovoga tipa sma s euključicala kupujući ono što im treba nego šaljući novac...
Meni je žao te djece...al mislim d aj ekonačno vrijeme da na RR imamo jasna pravila u kojim akcijama pod pokroviteljstvom RR zajednice učestvujemo:
1. komletna informacija prije započinjanja akcije
2. dokumentacija
3. obavezno da se bavimo liječenjem bolesne djece ili jednog do roditelja te djece...jer sve ostalo zdrav insan može koliko toliko da obezbijedi

nažalost vrmena su čudna a ljudi u vrlo nezavidnim pozicijama i sada je opet naše srce povrijeđeno iz čiste volje da s epomogne...mislim da trebamo biti pažljivije ubuduće jer neko zaista traba našu pomoć.... i mnogo bolje bi mu došla nego nekima :(((

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu malenaa)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Opet prevareni za pomoć ili???? (por.Avd...
25.1.2012 12:09:12   
malenaa
znas kako kad dobri ljudi slijepo vjeruju... vjerovaki smo clanku iz novina, da greska...
a vjerujem da je toliko ljudi kojima treba pomoci a nema ih po tim oglasavanjima i sl :((((((((((((((


_____________________________

MAMINO SRCE I DUSA ..SVE MOJE DOSLO NA SVIJET 1.6.2009... CITAV SVIJET JE TAKO MALI NA PREMA TVOJIM OKICAMA SINE MOJ!!

Nedostajes mrvice mamina 18.4.2012. :(

Ema & Kaan. 19.3.2014. Duse moje malene...


(odgovor članu taze_mlada)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Opet prevareni za pomoć ili???? (por.Avd...
25.1.2012 12:10:12   
mamina princeza
ne znam sta da kazem .....cccc.... zaista zalosno sto s eovako nesto moze desiti kod nas. ne smijem puno reci da grijesim dusu al znam kakos e recimo sada ti koja si bil ajedna od glavnoh u akciji osjecas.
.....
nazalost kod nas je puno ovakvih situacija. prije izvjesnog vremena sam i ja prikupljala pomoc za jednu porodicu u smisli odjece za djevojcice koje su blizanke i za koje mi je javljeno da jako skromno zive nemaju da jedu da kupe hapu pa piju obicno mlijeko , da nemaju u cemu ni u kuci biti. posto nisam imala stvari svoje djevojcice za taj perido tj imala sam samo svoju jednu kesu angauzovala sam se i prikupljala od prijatelja i na fb sam imala status mozda se neko i sjeca. i dosta mi se ljudi odazvalo , kupili hape pelene , odjece razne. i onda sam imala neki probelem tako da nisam ja licno mogla odnijeti sve to nego prijateljica preko koje sam i doznala za njih. i dobijem povratnu kao sve super predobro prezahvalni samo eto bilo je bas iznosenih stvari pa je zen akomentarisala...... u momentu ni sama ne znam kako sam se osjecala .. sto je najgore nisma ja isla nego meni to prica prijateljica kao nesto normalno ... ja puknem naravno halo jesi normalna i ti i ona... cuj iznoseno jok eto kupi ce se novo a humanitarn aakcija ... a vjerujte mi bilo je sigurno stvari i vise nego im treba za obuci za taj period i bilo je 100% dovoljno i novih al eto.
toliko sam se lose osjecala da sam se istresla na toj prijateljici ..... kasnije kad se sve smirilo i ona kaze upravu si i ja sam bila iznenadjena kuca ima napucanija od moje .. nemaju posla ok al imas plazmu tv podaj da ti djete ima sta jesti ....

tako da ....
nazalost mnogo ovakvih slucajeva bude ispred nekih kojima zaista pomoc treba.....


opet kazem ne smijem dalje da dusu ne grijesim.




_____________________________

Moja princeza 04.07.2008
Moj princ 26.02.2012

(odgovor članu malenaa)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Opet prevareni za pomoć ili???? (por.Avd...
25.1.2012 12:12:20   
bebacha
kao sto veci zna ja sam licno isla kad je bila pomoc za malog Mehmed.otad se ja distanciram os ovi stvari.nekazem da necu pomoc kad treba al nedam vise da zbog toga danima budem tuzna.
malenaaa zao mi je sto si te toliko nasekirala al mi je zao i ostali zena koje su se unjele u ovo


_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu malenaa)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Opet prevareni za pomoć ili???? (por.Avd...
25.1.2012 12:18:02   
Blue rose RR
Slažem se sa Hanady,
ovo nije prvi put, ali treba da nam bude posljednji: pameta čovjek uči i svojih grešaka, a budala ponavlja svoje izvorne greške.

Treba da se bazira pomoć na liječenje djece ili članov porodice, a nikako na materijalnu pomoć, koja očito nema sluha kod ljudi kojima eto kao treba pomoći.

Ne želim da zvučim kao žena bez srca, ali brate moj otac živ i zdrav, majka isto tako, svi zdravi ...

Toliko bolesne djece čeka na 1 KM donacije za liječenje kako u BIH tako i u inostranstvu - na takve stvari insan ne treba žaliti.

_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Opet prevareni za pomoć ili???? (por.Avd...
25.1.2012 12:22:33   
mamina princeza
e ovo sam i ja zakljucila ..... bolest i lijecenje uvijek ucestvujem a ovo gdje se moze a nece zaraditi umjerenije ...

_____________________________

Moja princeza 04.07.2008
Moj princ 26.02.2012

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Opet prevareni za pomoć ili???? (por.Avd...
25.1.2012 12:25:27   
ziki
Sevga u Bozijoj basti, zbog takvih ljudi dodjes u situaciju da sa podozrenjem gledas svakog ko pruzi ruku i trazi pomoc. Iskreno u kad se u takvoj situaciji uhvatim osjecam se jadno.

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Opet prevareni za pomoć ili???? (por.Avd...
25.1.2012 12:27:29   
malenaa
da bas tako, svaki dan slusamo o bolesti... o djeci kojima treba pomoci...
ali u ovo i slicno ovome smo se ukljucili znam dosta nas radi mogucnosti da pomognemo u onome sto mozda imamo vec u kuci a njima znaci tj. trebalo je da znaci... sad i nikad vise, neka mi dragi  Allah oprosti ali prvo dugo i na siroko info pa sve ostalo...
ako ste za kaficu sutra nek ostane dogovor,ako ne javite da niko onda ne dolazi bezze


_____________________________

MAMINO SRCE I DUSA ..SVE MOJE DOSLO NA SVIJET 1.6.2009... CITAV SVIJET JE TAKO MALI NA PREMA TVOJIM OKICAMA SINE MOJ!!

Nedostajes mrvice mamina 18.4.2012. :(

Ema & Kaan. 19.3.2014. Duse moje malene...


(odgovor članu mamina princeza)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Opet prevareni za pomoć ili???? (por.Avd...
25.1.2012 12:29:39   
Lana_
Glavu gore malena i sve ostale,osobno vam se divima na ogromnom srcu koje imate i nesebičnoj ljubavi i želji da pomognete drugima,nažalost eto uvjerile ste se u mnoge slučajeve kako stvari zapravo stoje..Po meni RADNO sposobni ljudi nisu ugroženi,meni je u tome slučaju samo žao te jadne djece koja ni za šta nisu kriva..Ja mislim da oni koji su zaista ugroženi nisu u novinama,jer ih je stid i neznam ni ja šta..
A vama svima svaka čast na svemu što raditeuser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

* 22.3.2009. * prva ljubav
* 10.7.2012.* druga ljubav

(odgovor članu mamina princeza)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Opet prevareni za pomoć ili???? (por.Avd...
25.1.2012 12:30:23   
Lana_
user posted image


_____________________________

* 22.3.2009. * prva ljubav
* 10.7.2012.* druga ljubav

(odgovor članu Lana_)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Opet prevareni za pomoć ili???? (por.Avd...
25.1.2012 12:33:38   
D_K
IZVORNA PORUKA: Lana_

Glavu gore malena i sve ostale,osobno vam se divima na ogromnom srcu koje imate i nesebičnoj ljubavi i želji da pomognete drugima,nažalost eto uvjerile ste se u mnoge slučajeve kako stvari zapravo stoje..Po meni RADNO sposobni ljudi nisu ugroženi,meni je u tome slučaju samo žao te jadne djece koja ni za šta nisu kriva..Ja mislim da oni koji su zaista ugroženi nisu u novinama,jer ih je stid i neznam ni ja šta..
A vama svima svaka čast na svemu što raditeuser posted image user posted image user posted image user posted image



juce mi brat prica za svog druga.. on je sutio i sutio dok nije rasprodao sta je mogao i kad je sjeo sa bratom poceo je plakati.. i onda je krenula prica.. mi smo se organizovali i njemu pomogli jer je radio dok je imao posla i durao dok je mogao.. a dijete je tu.. takodje, svako u porodici ima makarj jednog penzionera.. zar nije prece njemu pomoci, ljudi nemaju da kupe meso za pristojan obrok..


_____________________________

Onaj pogled :))))

(odgovor članu Lana_)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Opet prevareni za pomoć ili???? (por.Avd...
25.1.2012 12:34:50   
henna ze
došla sam da napišem..vidim BR već napisala...
kliko se sjećam...palačinka je na dva tri mjesta apelovala..da se mrdne malo i pomogne  u liječenju male Amine..a niko ništa...znam reći ćete bila je akcija pomogli smo..ali akcija nije završena jer sredstva nisu skupljena...a djevojčica je u teškom stanju..ko je gledao ispuni mi želju prošli četvrtak vidio je...
dakle uplatiti ovdje 2 KM makar sigurno nećete pogirješiti..
Bože danas svega ima...lično me opeljušila jedna bezobraznica noseći i lažući mi u oči da joj je dijete u Beogradu i da ima leukemiju...
žao mi je što ste prevarene....al eto makar ste na vrijeme saznale

_____________________________

Kad se igra završi, kralj i pješak idu u istu kutiju.

(odgovor članu mamina princeza)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Opet prevareni za pomoć ili???? (por.Avd...
25.1.2012 12:39:22   
D_K
IZVORNA PORUKA: henna ze

došla sam da napišem..vidim BR već napisala...
kliko se sjećam...palačinka je na dva tri mjesta apelovala..da se mrdne malo i pomogne  u liječenju male Amine..a niko ništa...znam reći ćete bila je akcija pomogli smo..ali akcija nije završena jer sredstva nisu skupljena...a djevojčica je u teškom stanju..ko je gledao ispuni mi želju prošli četvrtak vidio je...
dakle uplatiti ovdje 2 KM makar sigurno nećete pogirješiti..
Bože danas svega ima...lično me opeljušila jedna bezobraznica noseći i lažući mi u oči da joj je dijete u Beogradu i da ima leukemiju...
žao mi je što ste prevarene....al eto makar ste na vrijeme saznale


je li kasno da se na sljedeci BB (04.02.) stavi kutija za pomoc?



_____________________________

Onaj pogled :))))

(odgovor članu henna ze)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Opet prevareni za pomoć ili???? (por.Avd...
25.1.2012 12:40:05   
salmy
Sad me ubijte..lincujte....ali ovakvim "slucajevima" je najbolje kupiti kondoma

Muka mi je od kukanja,pomaganja....i jadikovanja
Jadna djeca kakvi ih nemarni i neodgovorni roditelji praveuser posted image  

Neka rade nesto,a ne samo da se sexaju i prave sirotinju 

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Opet prevareni za pomoć ili???? (por.Avd...
25.1.2012 12:44:01   
Hanady RR
To koliko akcija neko do nas pomogne mimo RR-a i na koji način...dal telefonom, dal uplatom skromnom, dal sakupljanjem na polsu ( ja i suprug smo stalno izliženi istome) to je naša lična stvar u skladu sa mogućnostima...

Ali ako neko pokrene akciju u ime RR-a treba biti precizniji i treba o istome dogovoriti sa adminom...na ovo mislim ia na bilo koju kutiju na baby bazaru...bez decidnih informacija i konultacije sa adminkom ne treba isto pokretati na svoju rukuuser posted image

Ovo je javan porstor...meni je grozno da nas u istom mjesecu prevare 2 puta...
Koliko god smo dali to smo i halili...al mi žao vrmeena i sikiracije ženica koje su išle na lice mjesta...sve ostavile svoje porodice i otišle tamo da se doadatno nasikiraju...

Mišljenja sam da je sada vrijeme da ustvrdimo neka interna pravila da naše srce više niko ne nosa po putu...jer ove ''prevare'' meni su samo touser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu D_K)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Opet prevareni za pomoć ili???? (por.Avd...
25.1.2012 12:45:54   
malenaa
sve si u pravu ...osjecam se kao kreten...

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

To koliko akcija neko do nas pomogne mimo RR-a i na koji način...dal telefonom, dal uplatom skromnom, dal sakupljanjem na polsu ( ja i suprug smo stalno izliženi istome) to je naša lična stvar u skladu sa mogućnostima...

Ali ako neko pokrene akciju u ime RR-a treba biti precizniji i treba o istome dogovoriti sa adminom...na ovo mislim ia na bilo koju kutiju na baby bazaru...bez decidnih informacija i konultacije sa adminkom ne treba isto pokretati na svoju rukuuser posted image

Ovo je javan porstor...meni je grozno da nas u istom mjesecu prevare 2 puta...
Koliko god smo dali to smo i halili...al mi žao vrmeena i sikiracije ženica koje su išle na lice mjesta...sve ostavile svoje porodice i otišle tamo da se doadatno nasikiraju...

Mišljenja sam da je sada vrijeme da ustvrdimo neka interna pravila da naše srce više niko ne nosa po putu...jer ove ''prevare'' meni su samo touser posted image


_____________________________

MAMINO SRCE I DUSA ..SVE MOJE DOSLO NA SVIJET 1.6.2009... CITAV SVIJET JE TAKO MALI NA PREMA TVOJIM OKICAMA SINE MOJ!!

Nedostajes mrvice mamina 18.4.2012. :(

Ema & Kaan. 19.3.2014. Duse moje malene...


(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Opet prevareni za pomoć ili???? (por.Avd...
25.1.2012 12:50:55   
henna ze
nikad nije kasno...al kako Hanady reče morate vidjeti sa "ovlaštenima"...
ovdje definitivno nema greške..život je u pitanju...

_____________________________

Kad se igra završi, kralj i pješak idu u istu kutiju.

(odgovor članu malenaa)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Opet prevareni za pomoć ili???? (por.Avd...
25.1.2012 12:53:18   
veeseelaa
ja u okruženju imam jako puno porodica kojima treba pomoć i rado im istu pružam
Nisu mi problem ni ovakve akcije al radije pomažem nekome kog znam
Prvo se treba osvrnuti oko sebe a vezano za neke "kriterije" i mjerila slažem se sa Hanady
Ako se nešto radi ispred RR, onda treba i imati neki red
Svakako cure koje su radile na organiziranju ove i bilo koje pomoći naravno da su imali dobru namjeru i njima svaka čast! ne seirajte se oko toga, šta je tu je, ljudi petljaju i lažu, ništa novo

I šta bi za sutra? jel stoji kafica u Grandu il ne?

i sama sam bia izigrana nekoliko puta i učestvovala u nečemu za šta sam kasnije doznala da nije tako kako je predstvaljeno al moja namjera je bila dobra, a svak nek nosi svoje breme
Ja ni mrtva ni živa za odredjenu svotu novca a ni taj se neće obogatiti jer je dobio koji dinar od raje, lažov i petljaroš ostaje, jad i bijeda (mislim u duši)


< Poruku je uredio veeseelaa -- 25.1.2012 12:56:27 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu henna ze)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Opet prevareni za pomoć ili???? (por.Avd...
25.1.2012 12:53:27   
hatepsut
Nije kasno da se postavi kutija na BB(bar ja tako mislim) ,ali o svemu mozete kontaktirati Aminine  roditelje koji ce vam vrlo rado reci koliko imaju raspolozivih sredstvala i koliko im jos fali!
Inace,znam slucaj djevojcice kojoj je za operaciju trebalo oko 2000km,njena mama je dobila novac za potrebnu operaciju i vratila se nakon nekoliko dana i kazala kako je morala platit kirije unaprijed i izostale rezije i potrosila pare !Toliko mi je zlo od takvih ljudi da nemam rijeci !


_____________________________

"Ti si moja ljubavna pjesma,moja prva misao.Kad me jutro probudi ti si potreba i smisao"

11.03.2002 Moja ljubav,sreca,zivot...
27.07.2012 Mali Lavic upotpunio sve praznine koje su nedostajele nasoj sretnoj porodici !

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Opet prevareni za pomoć ili???? (por.Avd...
25.1.2012 12:55:12   
D_K
vidjela sam na odgovarajucoj temi - ima naveden ziro racun za uplatu tak oda nema frke..

a u skladu sa temom. a cuj malena, fakat nema potrebe da se osjecas lose.. djela se mjere prema namjeri a vasa je namjera bila cista i uzvisena.


_____________________________

Onaj pogled :))))

(odgovor članu henna ze)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Opet prevareni za pomoć ili???? (por.Avd...
25.1.2012 13:00:52   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: henna ze

nikad nije kasno...al kako Hanady reče morate vidjeti sa "ovlaštenima"...
ovdje definitivno nema greške..život je u pitanju...

isparvka...
ja nisam rekla da s emora...nego predlažem...

ja sam lično obavila uplate i za Aminu i za sanju sama samostalno...to je moja lična volja i mogućnost...
I ne bježim do toga da i ubuduće radim isto...

ali sam mišljenja da za sve slučajave iste odluke donijeti mroamo...
da ne dolazimo sutra u ovakve situacije...

ja sma sve što sam ikada uradila i halalaila i ni slučajno ne žalim za urađenim poslom...ali mislimd aiapk s amalo više pažnje trebamo sugerirati nešto na određenim temama...
ovo je javan prostor...šta d asutra novinar nazove našu adminku i pita ''kako su vas dva puta prevarili'' šta da im kaže...
nemamo kriterij nama s emože javiti svako i uvijek ...

istina jedna Amina čeka novce...a mi smo dvijeme i svoje mogućnosti za ovaj mjesec sve i jedna ispucale u dvije prevre...upravo zbog toga sugerišem da se sa adminom kontaktira id akonačno ustvrdimo neka rpavila zajedničkih aklcije...pojedino...ja mogu sad ui jmrkoviće otić i donijet vreću brašna nije mi dlaekouser posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu henna ze)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Opet prevareni za pomoć ili???? (por.Avd...
25.1.2012 13:03:13   
malenaa
hanady- kako se ispucalo ???  a sta je saq novcem sto smo skupili od djecaka zadnji put... zasto se ne uplate negdje gdje eto svi odlucimo da je najpotrebnije, 

_____________________________

MAMINO SRCE I DUSA ..SVE MOJE DOSLO NA SVIJET 1.6.2009... CITAV SVIJET JE TAKO MALI NA PREMA TVOJIM OKICAMA SINE MOJ!!

Nedostajes mrvice mamina 18.4.2012. :(

Ema & Kaan. 19.3.2014. Duse moje malene...


(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Opet prevareni za pomoć ili???? (por.Avd...
25.1.2012 13:07:55   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: malenaa

hanady- kako se ispucalo ???  a sta je saq novcem sto smo skupili od djecaka zadnji put... zasto se ne uplate negdje gdje eto svi odlucimo da je najpotrebnije, 


nisi me shavtila...
taj novac je gdje je i ostavljen zaboga...

user posted image

ja sma rekla mi kao foruamšice smo se ispucale u dvije akcije u jednom mjesecu ...
a taj je novac u skeundi mogao završiti na prvom slučaju...
sad ste mogle ovajd rugi donijeti drugom slučaju...

a od toga gore i potrebnije je Amina...

znači samo sugerišem d akonačno spoatvimao interna pravila...
Amina je u ovoj pirči sigurno nešto što ću podržati ali opet ponavljam kad već os vemu govorimo sugerišem da donesemo inetran pravila o grupnom uečstvovanju u akcijama ispred RR-a

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu malenaa)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *