|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Sta nam smeta kod Nase "fizicki"jac...
11.3.2013 8:52:05   
muaaa
Znaci nasih muzekauser posted image

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”


Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Sta nam smeta kod Nase "fizicki"...
11.3.2013 8:56:10   
muaaa
Evo ja prvauser posted image

Kad se obrije zacepi lavabo svojim dlacicama...grrrrrr

Mislim Ove sto imaju "savrsenstva od muzeva"nek se ne javljaju ili nek nas prosvijtle kako ih dovesti u reduser posted image

Ajmo cure opletiteuser posted image

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu muaaa)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Sta nam smeta kod Nase "fizicki"...
11.3.2013 8:59:26   
Honey3
muaaa ne bih ja sad da nabrajamuser posted image A razumijem te,mi imamo staza,a ove mladice sta ce njima smetati,to je jos frisko,nije ni nama nista smetalo u mladosti,odnosno sto bi rekli u "medenim"user posted image

_____________________________

Moj muž je pametniji od mene. Bolje se on oženio, nego što sam se ja udala. :))))

(odgovor članu muaaa)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Sta nam smeta kod Nase "fizicki"...
11.3.2013 9:01:17   
muaaa

IZVORNA PORUKA: zaha

muaaa ne bih ja sad da nabrajamuser posted image A razumijem te,mi imamo staza,a ove mladice sta ce njima smetati,to je jos frisko,nije ni nama nista smetalo u mladosti,odnosno sto bi rekli u "medenim"user posted image



Ma Zaho bar im smetaju carape u cosku bacene...nek napisu.

Samo da ne bude da im nista ne smetauser posted image user posted image

Ili ce se javiti za 5-6 godina ovdjeuser posted image

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu Honey3)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Sta nam smeta kod Nase "fizicki"...
11.3.2013 9:02:27   
Marija13
...igranje igrica na racunaru user posted image slusalice su spasile brak, zamisli kad igra neku ratnu, a zvuk pojacan user posted image

_____________________________

"Ono što mi jesmo određuje našu djecu daleko više nego ono što im govorimo. Znači, potrebno je da budemo danas, ono što želimo da naša djeca postanu sutra."

(odgovor članu muaaa)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Sta nam smeta kod Nase "fizicki"...
11.3.2013 9:02:37   
Hanady RR
sve što mi smeta ja se navikla il postizala kompromis...

pa sma tako...
skontala da mu riječi klještima moraš izvlačiti...

a kompomis postigla d ami stolice nisu kobile za garadarobu...i da otvoreni dio viseće kuhinje nakon otvaranja se zatvara...
ovaj kompormis je bio bolan...oplaila sma glavomuser posted image

ladice ...još postižemo kompormis...nikako ne kontam ...kako je ne zavtori nakon upotrebeuser posted image

i smeta mi što je šutljivac kad treba reći stavri koje treba za sebe lično...
dobro možda je insan i jačih živaca...
al ja bih na njegovom mjestu davno regirala...a on šuti i ''trpi'' i čeka neštouser posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Honey3)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Sta nam smeta kod Nase "fizicki"...
11.3.2013 9:02:53   
felix
smeta mi kad se tušira a kupatilo zapari ko da je kokoš peruto u kupatilu grrr , kad udjem u kupatilo ne vidim ga od pare treba mi sat da kupatilo ocistim posle znaci smrt mi je kad se tuširauser posted image

_____________________________

Zlonamjernog prijatelja treba se bojati više nego divlje zvijeri; zvijer će vam možda raniti tijelo, ali zao prijatelj će vam raniti duh.

(odgovor članu Honey3)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Sta nam smeta kod Nase "fizicki"...
11.3.2013 9:03:05   
Anoniman
Tu sam temu ja odavno htjela otvoriti, jer sam citala slicnu na jednom drugom portalu i doslovno s evaljala od shege sta su ljudi sve pisali. Mislim da su nase forumasice previse ustogljene da napisu sta ih sve nervira kod njihovih muzeva, pa tema nece biti jaka kao na tom tamo nekom portalu.
Mene strasno najstrasnije nervira sto moj muz uvijke donosi ''veliku nuzdu'' kuci, sto kad obavlja istu vodu pusti na kraju...za 100 godina i usmrdi sve zivo. Uvijek mu rondzam zbog toga, svaku njegovu v. nuzdu sam odrondzala..

< Poruku je uredio Pahuljicaa -- 11.3.2013 9:04:02 >

(odgovor članu Honey3)
  Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Sta nam smeta kod Nase "fizicki"...
11.3.2013 9:03:41   
Blue rose RR
-Što kad vozi smeta mu svaki k*ac na cesti.
-Što mi uvijek natenane objašnjava svaki put kad ga pitam da mi ukratko nešto objasni :(
-Što ne voli ljutkastu hranu, pa i ja moram "ispaštati",
-Što ne voli ljubavne filmove (pa ih moram sama gledati).

Za sada toliko :)



_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu Honey3)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Sta nam smeta kod Nase "fizicki"...
11.3.2013 9:05:04   
tinkivinki
meni smeta sto moj previse radi,ne zna za odmor i onda pregori od poslauser posted image .nisam protiv rada,ali taj ne zna odmarati.npr.radi ljeti od 7-7 i dodje kuci i uzme kosilicu da obleti dvoristeuser posted image .i da sto mi ostavi carape prljave na podu,hiljadu puta rekla da odnese do korpe,ali mu dalekouser posted image

(odgovor članu Honey3)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Sta nam smeta kod Nase "fizicki"...
11.3.2013 9:05:56   
palachinken
Ja imam saršenog muža, ništa mi ne smeta. user posted image user posted image user posted image
Osim što ima devijaciju u sinusima i hrče ko freza.
Užasno je zaboravan kad ga nešto plaho ne interesuje, ali pamti ko slon ako mu se ko šta zamjerio.

Ima nevjerovatan patloški odnos prema ofucanim majicama i trenerkama i ne da ništa baciti.
Vjeruje da ću se ukočiti svaki put kad oprane kose izađem vani, jer su mi pore na glavi otvorene.

Još će nadoći :)


< Poruku je uredio palachinken -- 11.3.2013 9:08:08 >


_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu muaaa)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Sta nam smeta kod Nase "fizicki"...
11.3.2013 9:06:16   
teacher75
smeta mi svasta nestauser posted image sto je mrzovoljan ujutro, pa ga ne smijem nista pitati a ja se navijem cim progledam, sto ne zna nista skuhati (prije sam uvijek govorila da cu naci muza sto kuhauser posted image ), sto nema neki bolji posao sa normalnim radnim vremenom (al nije jadan on kriv)...eto to su neke od stvari koje mi smetajuuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Sta nam smeta kod Nase "fizicki"...
11.3.2013 9:06:38   
Marija13
Uvijek izvuce majice sa dna! ih...sjetit cu se jos..

_____________________________

"Ono što mi jesmo određuje našu djecu daleko više nego ono što im govorimo. Znači, potrebno je da budemo danas, ono što želimo da naša djeca postanu sutra."

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Sta nam smeta kod Nase "fizicki"...
11.3.2013 9:06:42   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa

Tu sam temu ja odavno htjela otvoriti, jer sam citala slicnu na jednom drugom portalu i doslovno s evaljala od shege sta su ljudi sve pisali. Mislim da su nase forumasice previse ustogljene da napisu sta ih sve nervira kod njihovih muzeva, pa tema nece biti jaka kao na tom tamo nekom portalu.
Mene strasno najstrasnije nervira sto moj muz uvijke donosi ''veliku nuzdu'' kuci, sto kad obavlja istu vodu pusti na kraju...za 100 godina i usmrdi sve zivo. Uvijek mu rondzam zbog toga, svaku njegovu v. nuzdu sam odrondzala..


umiremuser posted image user posted image user posted image

moj je gori...on ko švabo..očekuje kad prdne pored mene d asmu kažem ''gut''...

tačno ne znam otkuda mu to...sreća ne radi to često...al majkemi jednom će nas poubijatuser posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Sta nam smeta kod Nase "fizicki"...
11.3.2013 9:06:55   
muaaa

IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa

Tu sam temu ja odavno htjela otvoriti, jer sam citala slicnu na jednom drugom portalu i doslovno s evaljala od shege sta su ljudi sve pisali. Mislim da su nase forumasice previse ustogljene da napisu sta ih sve nervira kod njihovih muzeva, pa tema nece biti jaka kao na tom tamo nekom portalu.
Mene strasno najstrasnije nervira sto moj muz uvijke donosi ''veliku nuzdu'' kuci, sto kad obavlja istu vodu pusti na kraju...za 100 godina i usmrdi sve zivo. Uvijek mu rondzam zbog toga, svaku njegovu v. nuzdu sam odrondzala..

user posted image user posted image
Bravo
Zato napisah to sto napisah....bar savjete da nam dajuuser posted image

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Sta nam smeta kod Nase "fizicki"...
11.3.2013 9:07:11   
mamabb
Hrkanje user posted image
što je lijen da ugodi sebi, više mislim na fizičke aktivnosti.
što ne može ''guici zapovidit''- svi spremni i na vratima, njega presječe user posted image

_____________________________

04.12.2008.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Sta nam smeta kod Nase "fizicki"...
11.3.2013 9:07:14   
Honey3

IZVORNA PORUKA: felix

smeta mi kad se tušira a kupatilo zapari ko da je kokoš peruto u kupatilu grrr , kad udjem u kupatilo ne vidim ga od pare treba mi sat da kupatilo ocistim posle znaci smrt mi je kad se tuširauser posted image

aaaah felix,pa zaparis li ti kupatilo,cik se okupaj a nemoj zaparitiuser posted image

_____________________________

Moj muž je pametniji od mene. Bolje se on oženio, nego što sam se ja udala. :))))

(odgovor članu felix)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Sta nam smeta kod Nase "fizicki"...
11.3.2013 9:07:16   
palachinken
i Čarape.
Ali tu sam mu dohakala. I ja svoje bacam po ćoškovima. user posted image user posted image

_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Sta nam smeta kod Nase "fizicki"...
11.3.2013 9:08:19   
malena27 RR
-dlačice u kupatilu nakon brijanja i kupanja
-dignut poklopac wc skoljke
-carape na podu
-sto u toku dana obuce 101 jaknu i onda sve zakaci na stolice u trpezariji
-kad nesto trebam tesko podici, pita treba li mi pomoc, a objesi ruke do poda ko majmunce...
-kad opere sudje, sudoper bude sav uprskan vodom i sapunicom i to ne posusi...

_____________________________

Beta 05.02.2010. 12,79
Beta 29.12.10. 557,93
Beta 31.12.10 1771,92
09.08.2011. rođen moj dunjaluk
Beta 09.06.15. <5
Beta 12.05.16. 504 i 16.06.16. spontani
27.01.17. vanmatericna

(odgovor članu tinkivinki)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Sta nam smeta kod Nase "fizicki"...
11.3.2013 9:08:27   
Visnja RR
aaaaa odliča tema ...
ja imam super muža ... i naravno ima stvari koje mi idu na živce...

npr . uvjek on mora biti odgovoran za sve druge... eto na poslu mogu se kladiti da ima zabušanata koji kad kihnu idu na bolovanje a on je cesto i kad se osjeća loše išao da radi...jer nije tip koji kuka i izbjegava posao

druga stvar ..voli da me preduhitri u nekom kućnom poslu...pa onda kao zvoca user posted image


_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu muaaa)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Sta nam smeta kod Nase "fizicki"...
11.3.2013 9:08:31   
DM

IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa

Tu sam temu ja odavno htjela otvoriti, jer sam citala slicnu na jednom drugom portalu i doslovno s evaljala od shege sta su ljudi sve pisali. Mislim da su nase forumasice previse ustogljene da napisu sta ih sve nervira kod njihovih muzeva, pa tema nece biti jaka kao na tom tamo nekom portalu.
Mene strasno najstrasnije nervira sto moj muz uvijke donosi ''veliku nuzdu'' kuci, sto kad obavlja istu vodu pusti na kraju...za 100 godina i usmrdi sve zivo. Uvijek mu rondzam zbog toga, svaku njegovu v. nuzdu sam odrondzala..

Pa zar se ne sjećaš-mi iimam o savršene brakove i savršene muževeuser posted image

_____________________________

Čim želja prestane biti želja,
čim minu čežnja, ni slasti više nema!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Sta nam smeta kod Nase "fizicki"...
11.3.2013 9:08:40   
Mirkica
smeta mi sto misli da je Bogom dat jojjjj on je toliko samouvjeren majkoo moja nekada me to bas bas izbaci iz takta grrrrrr .

_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Sta nam smeta kod Nase "fizicki"...
11.3.2013 9:08:50   
tinkivinki

IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa

Tu sam temu ja odavno htjela otvoriti, jer sam citala slicnu na jednom drugom portalu i doslovno s evaljala od shege sta su ljudi sve pisali. Mislim da su nase forumasice previse ustogljene da napisu sta ih sve nervira kod njihovih muzeva, pa tema nece biti jaka kao na tom tamo nekom portalu.
Mene strasno najstrasnije nervira sto moj muz uvijke donosi ''veliku nuzdu'' kuci, sto kad obavlja istu vodu pusti na kraju...za 100 godina i usmrdi sve zivo. Uvijek mu rondzam zbog toga, svaku njegovu v. nuzdu sam odrondzala..

user posted image ,ja svog natjeram da otvori prozor,a kad izlazi iz kupatila da to radi brzinom munje i zatvori vrata.user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Sta nam smeta kod Nase "fizicki"...
11.3.2013 9:09:14   
muaaa

IZVORNA PORUKA: Blue rose RR

-Što kad vozi smeta mu svaki k*ac na cesti.
-Što mi uvijek natenane objašnjava svaki put kad ga pitam da mi ukratko nešto objasni :(
-Što ne voli ljutkastu hranu, pa i ja moram "ispaštati",
-Što ne voli ljubavne filmove (pa ih moram sama gledati).

Za sada toliko :)



I moj ima ovaj"problem"pola dana dok nesto ispricauser posted image

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Sta nam smeta kod Nase "fizicki"...
11.3.2013 9:09:17   
Silver

IZVORNA PORUKA: palachinken

i Čarape.
Ali tu sam mu dohakala. I ja svoje bacam po ćoškovima. user posted image user posted image




grrrrr 3 godine smo u braku, ali carape nikako da prebolim... user posted image i kad ga nesto zamolim da uradi a on kaze sad cu i nastavi sjediti dok ne ponovim bar jos 4-5 puta! cccccc

_____________________________

...kad iz ljubavi zivot nastane...
* 10.01.2012.g.*

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *