|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   POMOZIMO PETNAESTOMJESECNOM ALDINU iz Blagaja
22.10.2011 18:29:29   
ElmaB
Petnaestomjesecni Aldin Cemalovic boluje od teske bolesti akutne mjeloicne leukemije (AML) i nalazi se na lijecenju u Sarajevu od 9.9.2011.Za Aldinovo ozdravljenje potrebno je uraditi transplataciju kostane srzi u Tibingenu u Njemackoj.MInistarstvo zdravlja snosi Aldinovo lijecenje koje iznosi 250 000 EUR. Međutim postoje i dodatni troskovi za roditelje i brata koji ce donirati kostanu srz. Visemj...esecno lijecenje zahtjevat ce vecu svotu novca koju oni nisu u stanju da za kratko vrijeme prikupe jer Aldin mora 14.11.2011. biti na Klinici u Tibingenu. Molimo sve ljude dobre volje da nam izadju u susret i pomognu prikupiti novac koji je potreban ovoj porodici. Otvorimo srce za naseg Aldina i vratimo njegovim roditeljima osmijeh na lice.Za sve one koji su spremni pomoci ovoj porodici uplatu mozete izvrsiti na Raiffeisen Bank na ime Haris Cemalovic a broj ziro-racuna je:
1613000040345362
Uplate iz inostranstva IBAN: BA391613000040345362 SWIFT: RZBABA2S
ZMAJA OD BOSNE B.B SARAJEVO
BIH
PayPal Account za uplate iz cijelog svijeta aldin@blagaj.ba

user posted image


_____________________________

Mamina zlata:
Tea, 11.02.2005.
Lana, 31.03.2008.
Deni, 31.03.2008.

Neposredna veza do poruke: 1
   RE: POMOZIMO PETNAESTOMJESECNOM ALDINU iz Bla...
22.10.2011 23:23:47   
Anoniman
Rukice drageuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ElmaB)
  Neposredna veza do poruke: 2
   RE: POMOZIMO PETNAESTOMJESECNOM ALDINU iz Bla...
22.10.2011 23:56:38   
malena.
drago mi je da je neko otvorio ovu temu...(ja ne znam otvoriti novu).
lezala sam sa svojom malom u bolnici s njima,kada su mu tek otkrili leukemiju. ne mogu vam ni opisati izraz lica njegove mame,njegovog oca...svu njihovu patnju. oni su mi i poznanici od prije. i sada se cesto cujem sa njom...jos uvijek spava u bolnnici na jednoj stolici vec nekih dva mjeseca...jedine rijeci koje izgovara su :samo da moj aldin ozdravi i molim vas recite mi da ce biti dobro.
molim vas koliko ste u mogucnosti pomozite.
ministarstvo ce platiti transplataciju za njega...al treba im jos nocva jer ce mu brat dati kostanu srz.a ici ce u njemacku i roditelji i brat i sestra.ima tu jos puno troskova...a nisu u mogucnosti...


_____________________________

mamina princeza stigla na svijet 24.8...i od tada mami uljepsava dane...
:-)))))

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: POMOZIMO PETNAESTOMJESECNOM ALDINU iz Bla...
23.10.2011 20:19:19   
anitaMO
žao mi je što ova tema nije malo više posjećenija,ipak je nečiji život u pitanju i ovisi o svima namauser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

LAURA 5.1.2008.

(odgovor članu malena.)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: POMOZIMO PETNAESTOMJESECNOM ALDINU iz Bla...
24.10.2011 8:19:03   
assmiras
Kada djecak ide aBd.
Dobro je da su osigurana sredstva za sam cin transplatacije, a ovo dodatno nije ogroman iznos da se ne moze sakupiti. Markica po markica i bit ce ok.

_____________________________

Naša malena je dosla 05.02.2010.,
Selma, mamino sunce.....

A nas drugi cvijet 15.05.2012......

(odgovor članu anitaMO)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: POMOZIMO PETNAESTOMJESECNOM ALDINU iz Bla...
24.10.2011 10:49:47   
AnaG
Nista se ne brini mali misko, sve ce biti OK, vidjet ces.

(odgovor članu assmiras)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: POMOZIMO PETNAESTOMJESECNOM ALDINU iz Bla...
24.10.2011 15:17:23   
iv@ncica
ja  cu  skupiti  opet  i  uplatiti,  uvijek  imam  izvore  oko  mene..cure   iz  mo, mozemo  je  piti  i  skupiti  dodatno   jos..javite  mi ;)

_____________________________

Andrej-06.04.2009 ♥❤♥❤♥

Einstein je umro, Newton je umro, Tesla je umro, a ni ja se ne osjećam baš najbolje!

(odgovor članu AnaG)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: POMOZIMO PETNAESTOMJESECNOM ALDINU iz Bla...
27.10.2011 11:26:05   
assmiras
Pitanje,

poznaje li neko ovu porodicu. Ja sam svoj skromni doprinos uplatila PayPalom na gore navedenu adresu, ali mi nakon transakcije javlja da sam uspjesno uplatila na gore navedenu mail adresu ali na ime "Husein Askraba".
 
Molim vas ako neko zna jel ovo ok, dali je to ime povezano sa ovim malisanom da se javi.

Hvala.....

_____________________________

Naša malena je dosla 05.02.2010.,
Selma, mamino sunce.....

A nas drugi cvijet 15.05.2012......

(odgovor članu iv@ncica)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: POMOZIMO PETNAESTOMJESECNOM ALDINU iz Bla...
27.10.2011 11:31:51   
niki83
Ja predlazem da na regionalnom druzenju napravimo jednu kutiju za donacije malom Aldinu...

_____________________________

N&N

(odgovor članu assmiras)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: POMOZIMO PETNAESTOMJESECNOM ALDINU iz Bla...
28.10.2011 14:34:01   
maida_
Ja poznajem porodicu slobodno mozete uplacivati na ovaj paypal. Nas Aldin 14. 11 ide za Njemack. Da mu dragi Bog pomogne i da snage da izdrzi sve ovo i bude jak. Hvala svima!

(odgovor članu niki83)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: POMOZIMO PETNAESTOMJESECNOM ALDINU iz Bla...
28.10.2011 14:37:08   
maida_
Husein Askraba je nas clan i u organizaciji je za pomoc Aldinu i uz Aldina ce bit u Njemackoj, zivi blizu bolnice gdje ce ici Aldin. Tako da nema problema za uplate. Covjek je ulozio veliki trud u nadi da ce nam Aldin ozdravit.

(odgovor članu maida_)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: POMOZIMO PETNAESTOMJESECNOM ALDINU iz Bla...
28.10.2011 22:05:26   
niki83
IZVORNA PORUKA: maida_

Husein Askraba je nas clan i u organizaciji je za pomoc Aldinu i uz Aldina ce bit u Njemackoj, zivi blizu bolnice gdje ce ici Aldin. Tako da nema problema za uplate. Covjek je ulozio veliki trud u nadi da ce nam Aldin ozdravit.



Amin Boze!


_____________________________

N&N

(odgovor članu maida_)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: POMOZIMO PETNAESTOMJESECNOM ALDINU iz Bla...
3.4.2012 23:18:44   
malena.
aldin je dobro,transplatacija je uspjela,jos je na pracenju,stalno mu rade nalaze i svaki dan su sve boljiuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

mamina princeza stigla na svijet 24.8...i od tada mami uljepsava dane...
:-)))))

(odgovor članu niki83)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: POMOZIMO PETNAESTOMJESECNOM ALDINU iz Bla...
3.4.2012 23:19:49   
malena.
http://www.facebook.com/pages/POMOZIMO-PETNAESTOMJESECNOM-ALDINU-iz-Blagaja/208825749187134

_____________________________

mamina princeza stigla na svijet 24.8...i od tada mami uljepsava dane...
:-)))))

(odgovor članu malena.)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: POMOZIMO PETNAESTOMJESECNOM ALDINU iz Bla...
4.4.2012 11:52:24   
Emmy

IZVORNA PORUKA: malena.

aldin je dobro,transplatacija je uspjela,jos je na pracenju,stalno mu rade nalaze i svaki dan su sve boljiuser posted image user posted image user posted image user posted image

Bravo maleniuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Mamina radost 20.12.2006.
Druga radost stigla 20.08.2010.

(odgovor članu malena.)
Neposredna veza do poruke: 15
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *