|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Porodica Dzebic treba nasu pomoc
6.12.2011 22:48:31   
Dida79
Zenice polako ne znate kakva je situacija kod svakoga.
Evo kako vidim ova porodica je privremeno zbrinuta,narod se je odazvao.Nemoj te se odmah ljutiti sto je odziv na nasoj RR slab finansijska kriza nas je sviju stigla,polako dok se mamice organizuju.
Evo ja prva nisam u stanju da ucestvujem ovaj mjesec u pomaganju ove porodice masa iznenadnih troskova je bila ali zato vec od sljedece plate sam planirala odvojiti koju KM Halal Bilo

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 101
   RE: Porodica Dzebic treba nasu pomoc
6.12.2011 23:06:31   
bananica
ja se ne ljutim, i nema niko razloga za ljutnju
meni je zao sto se nikako nista ne moze organizovati za ovu porodicu, iz dva pokusaja
hvala Bogu pa ima dobrih ljudi koji su im vec pomogli user posted image


(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 102
   RE: Porodica Dzebic treba nasu pomoc
7.12.2011 9:51:42   
leona81
mislim da je najbolje da se organizuje nesto sljedeci BB, ja nemam nista od odjece za djevojcice u toj dobi ali mogu ucestvovati novcano ili u namirnicama, kako god...ovaj mjesec nazalost ne mogu

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 103
   RE: Porodica Dzebic treba nasu pomoc
7.12.2011 22:49:07   
mama75
Naravno da se niko ne ljuti niti ima pravo na to. Ali onako me tuga uhvatila jer mislim da svako ima nekih sitnica kojih se sigurno moze odreci i time usreciti nekoga. Ovdje je vise bio problem organizovanja da se skupi sve to i da se posalje. Hvala bogu, kao sto rekoste, privremeno su zbrinuti. I danas se dosta skupilo za njih, studentarija je pokrenula akciju, bilo je kesa sa stvarcicama a i ubacivali su u kutiju po 1-2KM... skupilo se sigurno oko 500KM user posted image
Mala Selma tvoj prilog je bio orginalan user posted image , ostali su donijeli  uglavnom odjecu i hranu.



(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 104
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *