|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   UZ abdomena
27.12.2011 12:44:17   
D_K
cure, treba mi dobra ordinacija za UZ abdomena.
zvala sam Smajlovica ali imaju termin tek 02.01. a kod Klancevicke mi se ne ide. imate li neki prijedlog kome da se obratim?
hvala :))


_____________________________

Onaj pogled :))))
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: UZ abdomena
27.12.2011 12:47:48   
Hanady RR
ja bih kod samjilobića naravno preporučila...
al kako nema blizu termina ...
baš sinoć mama mi priča kako je naša komšinica išla u polikliniku u Importane centru...dr. Al Tawil...već sma i na forumu čula da su išli tamo i imaju lijepe komentare...a mama kže, brzi, ekpseditivni, povoljni i moderna tehnologija, brza dijganostika i sve rade...komšinica je radila UZ abdomena...
pa da ih nazovešuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu D_K)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: UZ abdomena
27.12.2011 12:52:10   
D_K
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

ja bih kod samjilobića naravno preporučila...
al kako nema blizu termina ...
baš sinoć mama mi priča kako je naša komšinica išla u polikliniku u Importane centru...dr. Al Tawil...već sma i na forumu čula da su išli tamo i imaju lijepe komentare...a mama kže, brzi, ekpseditivni, povoljni i moderna tehnologija, brza dijganostika i sve rade...komšinica je radila UZ abdomena...
pa da ih nazovešuser posted image


e bas ti hvala.. ma ja sam prvo zvala Smajlovica i bas sam se iznenadila da nemaju termina, kaze ona teta da su svi na odmoru - logicno.. imam ja plan B da sacekam 02.01. ali ja volim da to odmah ZIK user posted image .. u svakom slucaju cu ih odmah nazvati da vidim sta nude user posted image user posted image


_____________________________

Onaj pogled :))))

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: UZ abdomena
27.12.2011 13:41:11   
DM
Pisala sam neki dan anidli:dr Jadranka Ferenc radi u poliklinici medline u Hadžićima-sve pohvale!
Samo ih moraš nazvati-ne radi svaki dan!
P.S. Išla sam kod nje i u ppomneutu polikliniku i u DZ na Ilidži-razlika nebo i zemljauser posted image


_____________________________

Čim želja prestane biti želja,
čim minu čežnja, ni slasti više nema!

(odgovor članu D_K)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: UZ abdomena
27.12.2011 14:22:08   
D_K
IZVORNA PORUKA: doublemum

Pisala sam neki dan anidli:dr Jadranka Ferenc radi u poliklinici medline u Hadžićima-sve pohvale!
Samo ih moraš nazvati-ne radi svaki dan!
P.S. Išla sam kod nje i u ppomneutu polikliniku i u DZ na Ilidži-razlika nebo i zemljauser posted image



al-tawil sam vec zvala ali se sestra javi i prekine se veza :(
e cuj Jadranka radi privatno.. isla sam ja kod nje u DZ, kazu na klinici da nema greske u dijagnozi, sta ti utefteri ovi mogu samo potvrditi..
eh sad si me zadeverala - vidjecu sa svekrvom veceras gdje bi ona radije isla, mozda nam je blize Jadranka.. u svakom slucaju hvala puno na informacijama - bas ste mi pomogle..


< Poruku je uredio D_K -- 27.12.2011 14:32:03 >


_____________________________

Onaj pogled :))))

(odgovor članu DM)
Neposredna veza do poruke: 5
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *