|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  19 20 [21] 22 23   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Pomozimo malenom dječaku Mehmedu
12.1.2012 20:11:51   
bebbe RR
IZVORNA PORUKA: Visnja RR

Drage djevojke,

imali smo jednu veoma uspjesnu akciju.
Skupile smo veoma mnogo pelena, hrane , odjece, pokoja slikovnica i igrackica... Sto je najvaznije kupile smo inhalator... Skupile smo 930 km...(plus 80)
Danas su nase clanice vec bile kod bebe Mehmeda i mami predale 80 km i nesto pelena, hrane i odjece...
Obzirom da nam treba jos nekih informacija odlucile smo da ovu posiljku pelena, hrane, odjece posaljemo uz 120 km...
Ostatak novca 810 km cemo iskorisiti za potrebe bebe u narednom periodu...
Zasto smo se odlucile za ovaj nacin?
U cijeloj prici je bilo nekih djelova koje ovu tuznu pricu cine "netacnom" (mozda pregruba rijec)...
Gospodin sa portala Lukavac X je kontaktirao Socijalng radnika i rekli su mu da beba ima socijalnu pomoc i zdravstevno ali da se mama ne odaziva nekim njihovim uputama i savjetima kojim bi rjesila neke zivotne probleme (!?)
Upravo zbog toga odlucile smo da budemo oprezne da se nase emocije i merhametli dusee ne iskoriste ....
Mi ovdje pomazemo bebu i njenu sestricu...
Ima tu jos nekih detalja koje sada i necu navoditi ali ce se neke stvari svakako istraziti u narednim danim... Zavisno od toga znacemo kako postupiti delje...
Svima koji su ucestvovati u ovoj akciji veliko hvala u ime bebice...



Žene su vojska najjača!

< Poruku je uredio Visnja RR -- 12.1.2012 20:44:42 >


_____________________________

26.02.1995. Anja, prva najveća ljubav!
25.11.2008. Ema, mamina šarmerka!

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 501
   RE: Pomozimo malenom dječaku Mehmedu
12.1.2012 20:12:13   
Anoniman
Prvouser posted image user posted image

drugo...ja sam sad malo konfjuzd sta da ja radim...planirala sam sutra otici do mame2009 da njoj dam nas skromni doprinos i nesto od robice...da li da ja onda sutra to nosim na soc. posto ste vi odlucile tacnu cifru...ili da uplatim teta V. na tvoj racun pare...a robicu ostavim za drugi put

(odgovor članu Visnja RR)
  Neposredna veza do poruke: 502
   RE: Pomozimo malenom dječaku Mehmedu
12.1.2012 20:13:25   
Cickolini
Svaka cast. Dobro ste postupile. Nadam se da ce sve biti ok. Nadam se da ce bebica u zdravlju i veselju da koristi sve sto ce uskoro aBd da dobije...

_____________________________

Mamina djevojcica - 24. januar 2011
Mamin djecak - 07. decembar 2012

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 503
   RE: Pomozimo malenom dječaku Mehmedu
12.1.2012 20:23:14   
Visnja RR
svoj post sam ispravila jer sam napisala da mali ima socijalnu pomoc a zaboravila sam dodati najbitnije da maleni ima zdravstveno osiguranje...

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Cickolini)
Neposredna veza do poruke: 504
   RE: Pomozimo malenom dječaku Mehmedu
12.1.2012 20:26:31   
Nunichi
Dobra odluka. Mama2009 i ja smo se maloprije dogovorile da cemo pitati sve sto nas zanima. I definitivno cemo traziti otpusna pisma iz bolnice, ja joj mogu sve kontrole dogovoriti, a sad sa novcem moze doci u Tz.
Nadam se da ce biti raspolozenja da odgovori na nasa pitanja, prema meni je bila ok skroz preko telefona.

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 505
   RE: Pomozimo malenom dječaku Mehmedu
12.1.2012 20:28:10   
palachinken
Da li sad stopiramo dalje donacije dok se šta ne istraži? Da me neko pogreno ne shvati, ali u ovom momentu ima druge djece kojima se o zivotu radi, npr mala Amina Tahmičija

< Poruku je uredio palachinken -- 12.1.2012 20:29:27 >


_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 506
   RE: Pomozimo malenom dječaku Mehmedu
12.1.2012 20:30:49   
Emmy
Svaka cast drage mojeuser posted image . Ja nazalost nisam mogla doci, da li je kasno da svoj doprinos dam na narednom RR BB?

_____________________________

Mamina radost 20.12.2006.
Druga radost stigla 20.08.2010.

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 507
   RE: Pomozimo malenom dječaku Mehmedu
12.1.2012 20:32:48   
tekja
Nunichi sa kakvim autom dolazi taj tvoj dostavljac ujutru?
Kombi u koji smo pretovarile stvari u Vogosci je pun...da li ce moci on to sve povuciuser posted image ...

Cure bravo za nasuser posted image ...






_____________________________

Jul 20th

...just because it burns
doesn't mean you're gonna die
you gotta get up and try try try!

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 508
   RE: Pomozimo malenom dječaku Mehmedu
12.1.2012 20:44:42   
Nunichi
Nemam pojma, kombi, kamion, zavisno koliko robe dovoze ovamo. Vidjecemo sutra eto. user posted image

(odgovor članu tekja)
Neposredna veza do poruke: 509
   RE: Pomozimo malenom dječaku Mehmedu
12.1.2012 20:52:53   
Hanady RR
veče drage moje...
ja brzinski doletila sa kesurinama, novčanim pirlogom i za našu taurus novčani prilog dala i nažalost moradoh otići pa me ne slikasteuser posted image

jedno veliko bravouser posted image user posted image
odluka mi se dopadauser posted image

Inače u buduće zaista ovako srčane kakve jesmo trebamo pažljivije ulijetati u humanitarne priče...i to smao iz razloga jer i drugima pomoć treba...mi to možemo, hoćemo i umijemouser posted image Jer ovo je RR porodicauser posted image

no za ovu bebicu i njenu sestricu smo tu...i ta djeca imaju pravo na toplu robu i hranu dostojnu djetetauser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 510
   RE: Pomozimo malenom dječaku Mehmedu
12.1.2012 20:57:14   
Visnja RR
cuj nema te na fotkama...pogledaj boljeuser posted image
http://www.ringeraja.ba/clanak/pomoc-za-mehmeda-osmic-osmomjesecnu-bebu_749.html

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 511
   RE: Pomozimo malenom dječaku Mehmedu
12.1.2012 21:01:47   
de_de
Pozdrav, evo i mog izvjestaja. Bila sam kod porodice Osmic, u kucu nisam ulazila, jer je vec bilo nekih ljud. Kao sto je Visnja napisala pokupila sam namirnice koje je Djana kupila ( napunila je gepek mog auta)i njenih 50 KM, ja sam jos dodala 30KM i paket pelen. Da ne bi ponovo pisala citirat cu svoj mail, koji sam poslala uredniku Lukavac x:I ja sam isto toliko zbunjena. I ja sam sad predvece otisla do njih, ponijela namirnice i pare koje smo prijateljica i ja skupile. Aida (mlada mama) mi se cini nekako zbunjena, ja sam im predala namirnice i pitala da li u subotu zene mogu doci, rekla je da mogu. Onda sam ih pitala za osiguranje, da bi mi Aidina mama rekla "u povjerenju" da ce Aidu neki covjek prijaviti u firmu na mjesec dana kako bi opet imala pravo na osiguranje. Malo sam se raspitala po naselju (slucajno sam srela poznanicu, a momak koji zivi u kuci, i o kojem brinu Aidini roditelje je rodjen u istom selu kao i ja). Kazu da je Aidu suprug istjerao, da je mali operisan i da im pomoc treba.
Elem, na moje veliko iznenadjenje, pred kucom smo zategli momka kojeg sam vec spomenula, koji ima odredjena ogranicenja (od rodjenja ima odredjenje smetnje u intelektualnom razvoju), a njega i njegovu sestru (koja ima iste probleme kao i on) cuva (prihvatila je voditi racuna o njima) Aidina mama; tako da njih 7 (kako sam ja shvatila) zivi u kuci. E sad da li imaju jos kakva primanja (osim tudje njege) stvarno ne znam...

_____________________________

Keno mamino zlato
22.11.2009.

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 512
   RE: Pomozimo malenom dječaku Mehmedu
12.1.2012 21:04:20   
de_de
Takodje mi je ovaj momak rekao da im citav dan dolaze ljudi sa pomoci. Takodje mene citav dan zovu prijatelji koji skupljaju pomoc, a najvise pare, tako da ce u narednim danima dobiti prilicno puno pomoci.
P.S. Sad nemam snage citati sve postove, jedva oci drzim otvorene; imala sam prilicno naporan dan na poslu, jos stres oko odlaska do njihove kuce (bas me je pogodilo sve ovo)...


< Poruku je uredio de_de -- 12.1.2012 21:06:35 >


_____________________________

Keno mamino zlato
22.11.2009.

(odgovor članu de_de)
Neposredna veza do poruke: 513
   RE: Pomozimo malenom dječaku Mehmedu
12.1.2012 21:08:52   
Hanady RR
de-deuser posted image

divno da si je posjetila i da si najavila našu divnu ekipu.
znači žena se ne skriva...zbunjenost je sasvim i logična.



_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu de_de)
Neposredna veza do poruke: 514
   RE: Pomozimo malenom dječaku Mehmedu
12.1.2012 21:09:01   
Visnja RR
de_de user posted image user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu de_de)
Neposredna veza do poruke: 515
   RE: Pomozimo malenom dječaku Mehmedu
12.1.2012 21:10:42   
ladyblue RR
mi smo potrpale sve nekako u auta. selebriti je napunila gepek u svom autu a moje auto je bilo krcato. inače imam karavana ali nešto većeg od "običnih" karavana. mislim da je tekja slikala. jedva smo mi to istovarile u Vogošći i napunile kombi. onaj portir se "zijanio" i pita se kako li će momak koji to sve treba da vozi staviti lijekove koje treba da poveze + naše stvari.

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu de_de)
Neposredna veza do poruke: 516
   RE: Pomozimo malenom dječaku Mehmedu
12.1.2012 21:17:11   
Anoniman
posto meni niko neodgovara...i posto meni vise nista nije jasnouser posted image ...ko ide i tako to...ja cu uradi po svom..

(odgovor članu ladyblue RR)
  Neposredna veza do poruke: 517
   RE: Pomozimo malenom dječaku Mehmedu
12.1.2012 21:18:18   
ladyblue RR
IZVORNA PORUKA: dadada

posto meni niko neodgovara...i posto meni vise nista nije jasnouser posted image ...ko ide i tako to...ja cu uradi po svom..


dadada, ostavi sve dok se mama2009 ne vrati iz Dobošnice. ako ništa, imaš BB u februaru pa tada možeš dati svoj prilog

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 518
   RE: Pomozimo malenom dječaku Mehmedu
12.1.2012 21:19:53   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: ladyblue

IZVORNA PORUKA: dadada

posto meni niko neodgovara...i posto meni vise nista nije jasnouser posted image ...ko ide i tako to...ja cu uradi po svom..


dadada, ostavi sve dok se mama2009 ne vrati iz Dobošnice. ako ništa, imaš BB u februaru pa tada možeš dati svoj prilog
oki...hvala sto mi olaksadilemuuser posted image

(odgovor članu ladyblue RR)
  Neposredna veza do poruke: 519
   RE: Pomozimo malenom dječaku Mehmedu
12.1.2012 21:37:49   
chuci
svaka čast RR opet se pokazalo ko ima veliko srce

samo da napomenem da ne bi neko nešto ružno unaprijed pomislio

u priči koja je objavljena i ovdje na prvoj stranici nigdje nije rečeno da beba nema osiguranje. napisano je da su ono 900 i nešto KM troškovi što je majka ležala sa njim u bolnici.
mislim neko je usput pretpostavio i napisao da niko od njih nema osiguranje, pa su se žene pitale kako to, pa je na kraju ispalo da je žena tako rekla a kad se vratite na originalnu priču to žena nije nigdje rekla. ovo samo pišem da ne bi neko nešto ružno pomislio a možda nije tako.


_____________________________

mrvica 22.9.2009.
mravić 4.6.2012.
ako ih ne čujem... u zijanu su garant


(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 520
   RE: Pomozimo malenom dječaku Mehmedu
12.1.2012 21:46:45   
selebriti
Svaka čast RR ženama, ... u ovako kratkom vremenu se mnogo učinilo...
Ja sam još uvijek pod dojmom...

Iskreno se nadam da će sve prikupljeno olakšati život ovoj porodici, a beba nek bude zdrava i vesela!

user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Life begins at the end of your comfort zone

(odgovor članu chuci)
Neposredna veza do poruke: 521
   RE: Pomozimo malenom dječaku Mehmedu
12.1.2012 21:49:02   
rose
drage moje cestitam vam na izuzetnoj akciji za pomoc ovom malom smjesku user posted image user posted image

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu selebriti)
Neposredna veza do poruke: 522
   RE: Pomozimo malenom dječaku Mehmedu
12.1.2012 21:52:30   
Anoniman
žene cestitam na uspjesnoj akciji, bravouser posted image user posted image  

(odgovor članu rose)
  Neposredna veza do poruke: 523
   RE: Pomozimo malenom dječaku Mehmedu
12.1.2012 21:57:33   
Visnja RR
http://lukavac-x.ba/lukavac/sedmomjesecnom-mehmedu-osmicu-potrebna-je-nasa-pomoc/

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 524
   RE: Pomozimo malenom dječaku Mehmedu
12.1.2012 22:06:54   
SREĆNA
Ova priča je jako potresna, kad vidim sliku ove bebice i zamislim šta je sve tako mala i nevina morala da doživi , a da nema ni šta da jede najradije bih mu svoj bubreg dala dušica mala.

I ja čestitam ženama organizatoricama ove akcije i svima onima koji nisu ostali slijepi i nijemi na ovaj apel majke Aide.


(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 525
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  19 20 [21] 22 23   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  19 20 [21] 22 23   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *