|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  21 22 [23] 24 25   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Pomozimo malenom dječaku Mehmedu
13.1.2012 11:56:04   
Rabi
Bravo!
Sve ste ovo lijepo organizovaleuser posted image

A ovo da neko, nesto mulja....ma ne znam, ne zelim da ulazim u touser posted image
zalosno i nevjerovatno da je neka majka ne odgovorna prema svom BOLESNOM djetetuuser posted image
Mozda se iza svega nesto krijeuser posted image Ko zna!? ne treba donositi zakljucke na prvu...
Mislim da je Visnja pametno postupila!!!
Barem da ove nase zenice koje idu tamo, uspiju sa ovom zenom otvoreno popricatiuser posted image
mozda se ipak neke kockice slozeuser posted image
Bravo jos jednomuser posted image



_____________________________

06.09.2008. Adnan
02.12.2010. Ajša

(odgovor članu SREĆNA)
Neposredna veza do poruke: 551
   RE: Pomozimo malenom dječaku Mehmedu
13.1.2012 12:18:06   
Lulu_08
Rabi, upravo tog misljenja sam i ja, ono sto je Visnja rekla tako se treba postupiti! user posted image

_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu Rabi)
Neposredna veza do poruke: 552
   RE: Pomozimo malenom dječaku Mehmedu
13.1.2012 12:22:07   
maya_p
Djevojke, ja sam zainteresovana da idem sutra isto, naravno ako moze i ukoliko se uspijemo uskladiti s vremenom. Ako ne onda mi javite kome mogu odnijeti nesto za bebicu da pripremim.


(odgovor članu Rabi)
Neposredna veza do poruke: 553
   RE: Pomozimo malenom dječaku Mehmedu
13.1.2012 12:45:09   
bebacha
Djana sva castuser posted image
ja samo apelujem da se sve dobro istrazi a u to nesumnjam.nase zene ce to sve sutra vidjet.ja imam par prijedloga,odnosno imam neke sumnje al zbog polemike il bilo cega sto moze biti zbog toga ja cu to sutra prenijet ovim zenama da vidim dali se slazu


_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu maya_p)
Neposredna veza do poruke: 554
   RE: Pomozimo malenom dječaku Mehmedu
13.1.2012 13:26:36   
de_de
I ja sam upoznata sa ovim sto Djana prica, a takodje znam da je pokrenuto jos najmanje 3 akcije za prikupljanje novca (Koksara, igraonica Djecija radost i uopste putem FB), tako da ce se sigurno, samo u Lukavcu skupiti potreban iznos novca da se plate troskovi bolnice, tako da sam i ja za ideju da joj sutra damo dio novca, a za ostalo ili da joj dajemo mjesecno odredjeni iznos ili da joj kupujemo potrebne namirnice.
E sto sam jos zaboravila reci sinoc, mala joj nosi broj obuce 29, a ona 38-39. To mi je rekla njena majka (kao de donesite njoj obuce i odjece, slaba je sa tim); moze biti kada ju je muz otjerao da nije smjela ponijeti odjecu, ne znam, samo nagadjam.
Ja cu takodje sutra ponijeti jos 20 KM i ako uspijem naci kakve cizme za malu i mamu, i naravno jos odjece za malog. Ne znam da li je ko donio flasica, ako nije da ja odem to kupiti.

_____________________________

Keno mamino zlato
22.11.2009.

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 555
   RE: Pomozimo malenom dječaku Mehmedu
13.1.2012 13:29:26   
bebacha
ja imam nesto skupljeni para,od prijeteljice,i forumasica jedna je uplatila.sta cu sad s tim.dali dati njoj il user posted image user posted image

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu de_de)
Neposredna veza do poruke: 556
   RE: Pomozimo malenom dječaku Mehmedu
13.1.2012 13:29:54   
mimikimi
ja sam poslala malu nukovu flasicu 

_____________________________

*mamin zvrk* 13.03.2011

(odgovor članu de_de)
Neposredna veza do poruke: 557
   RE: Pomozimo malenom dječaku Mehmedu
13.1.2012 13:30:01   
bebix
Svaka vam cast zene, da su svi ovoliko slozni bilo bi i za mnogu drugu djecu, kojoj je pomoc potrebna drugacije, nemam rijeci citam vase postove i jezim seuser posted image user posted image
Ja sam rekla potraziti inhalator medjutim "dobio je noge", ali pamet u glavu kad mi neko sljedeci put nesto zatrazi da posudim..
Ja sam zaista planirala doci ali najavili mi se gosti koje sam vec nekoliko puta odgadjala jer sam imala obaveza, tako da zao mi je sto nisam bila u prilici da ucestvujem u ovoj divnoj akciji i da upoznam barem neke zenice sa foruma, u svakom slucaju pratiti cu sta sljedece planirate da mogu uskociti, jos jednom svaka cast mamiteuser posted image

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 558
   RE: Pomozimo malenom dječaku Mehmedu
13.1.2012 13:30:03   
de_de
IZVORNA PORUKA: maya_p

Djevojke, ja sam zainteresovana da idem sutra isto, naravno ako moze i ukoliko se uspijemo uskladiti s vremenom. Ako ne onda mi javite kome mogu odnijeti nesto za bebicu da pripremim.




Ako si iz Lukavca mozes ici sa mnom ili do mene donijeti stvari, javit cu ti adresu na PP

_____________________________

Keno mamino zlato
22.11.2009.

(odgovor članu maya_p)
Neposredna veza do poruke: 559
   RE: Pomozimo malenom dječaku Mehmedu
13.1.2012 13:33:04   
de_de
IZVORNA PORUKA: bebacha

ja imam nesto skupljeni para,od prijeteljice,i forumasica jedna je uplatila.sta cu sad s tim.dali dati njoj il user posted image user posted image


Ne znam stvarno, ako je mama2009 rekla ponijeti 120 KM, ja cu dati jos 20 KM i od tebe 10, pa da joj damo 150, a da ostatak predamo mama2009 ili RR, za slijedece mjesece.
Mimikimi, super, hajd ja cu kupit onda jos jednu flasicu i ponijeti keninu torbicu za flasice.

_____________________________

Keno mamino zlato
22.11.2009.

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 560
   RE: Pomozimo malenom dječaku Mehmedu
13.1.2012 13:38:37   
maya_p
Jesam iz Lukavca sam. Kada mislite ici, mislim oko koliko sati da vidim mogu li organizovati cuvanje bebace u to vrijeme, ako ne uspijem onda makar da kupim sto sta i donesem ti da ti poneses kada krenes....


(odgovor članu de_de)
Neposredna veza do poruke: 561
   RE: Pomozimo malenom dječaku Mehmedu
13.1.2012 14:01:12   
maya_p
Jel neko zna koju velicinu odjece zena nosi. Ja imam dosta toga sto ne mogu obuci kako sam se porodila, mogla bih joj ponijeti?

(odgovor članu maya_p)
Neposredna veza do poruke: 562
   RE: Pomozimo malenom dječaku Mehmedu
13.1.2012 14:08:22   
de_de
Visoka je mozda oko 160 - 165 cm, koliko sam ja mogla ocijeniti, a broj odjece ja mislim da je 38

_____________________________

Keno mamino zlato
22.11.2009.

(odgovor članu maya_p)
Neposredna veza do poruke: 563
   RE: Pomozimo malenom dječaku Mehmedu
13.1.2012 14:17:39   
maya_p
Taman :)

(odgovor članu de_de)
Neposredna veza do poruke: 564
   RE: Pomozimo malenom dječaku Mehmedu
13.1.2012 15:50:45   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: de_de

I ja sam upoznata sa ovim sto Djana prica, a takodje znam da je pokrenuto jos najmanje 3 akcije za prikupljanje novca (Koksara, igraonica Djecija radost i uopste putem FB), tako da ce se sigurno, samo u Lukavcu skupiti potreban iznos novca da se plate troskovi bolnice, tako da sam i ja za ideju da joj sutra damo dio novca, a za ostalo ili da joj dajemo mjesecno odredjeni iznos ili da joj kupujemo potrebne namirnice.
E sto sam jos zaboravila reci sinoc, mala joj nosi broj obuce 29, a ona 38-39. To mi je rekla njena majka (kao de donesite njoj obuce i odjece, slaba je sa tim); moze biti kada ju je muz otjerao da nije smjela ponijeti odjecu, ne znam, samo nagadjam.
Ja cu takodje sutra ponijeti jos 20 KM i ako uspijem naci kakve cizme za malu i mamu, i naravno jos odjece za malog. Ne znam da li je ko donio flasica, ako nije da ja odem to kupiti.
Ja sam poslala, halal bilo, za malenu cizme u odlicnom stanju br. 30(Primo), cipele za proljece i baletanke isto br. 30(Primo i Zara).

(odgovor članu de_de)
  Neposredna veza do poruke: 565
   RE: Pomozimo malenom dječaku Mehmedu
13.1.2012 15:58:14   
ziki
bebaca posalji mi br tel na pp da se dogovorimo, Emir produzio na poslu

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 566
   RE: Pomozimo malenom dječaku Mehmedu
13.1.2012 16:39:21   
Visnja RR
ono sto bih ja voljela da znam je da li ce sa prikupljenim novcem od drugih donacija biti uplacena bolnica.... ja cu kontaktirati i bolnicu za izvjesno vriejme da mi to mogu potvrditi...
ja sam danas dobila odlican prjedlog a to je da mi od naseg novca direkto platimo bolnicu .... da novac ne dajemo na ruke...
na zalost vec imam neke dojave pa se najiskrenije plasim da novac koji ona dobije sa raznih strana ona nece iskoristiti za placanje tog velikog racuna...

trebam informaciju u kojoj bolnici je lezala kako bih mogla stupiti u kontakt s njima...

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 567
   RE: Pomozimo malenom dječaku Mehmedu
13.1.2012 16:42:23   
bebacha
ja koliko znam Djana je rekla da je naden covjek koji ce platit taj duguser posted image
a slazem se da njoj netreba davat puno novca.ja bi trebala imat ujutru kod sebe 60KM.sta da radim s tim


_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 568
   [Obrisana poruka]
13.1.2012 16:43:22   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Visnja RR)
  Neposredna veza do poruke: 569
   RE: Pomozimo malenom dječaku Mehmedu
13.1.2012 16:47:03   
bebacha
Iman sve cemo to provjerit.
jer ona spominje i upalu pluca,vjerovatno si i bilo u bolnici i zbog tpga.AAlen i ja smo takode bili na istom odjeljenju i znam kako se krecu stvari.
nasa Nunichi je zaposlena gore tako je upucena u sve.
nadam se da cemo sve razjasnit sutra


_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 570
   RE: Pomozimo malenom dječaku Mehmedu
13.1.2012 17:01:51   
Visnja RR
Ja cu pocetkom naredne sedmice saznati jos informacija...
A posebno me zanima da li neko moze provjeriti da li njena kcerka zivi s njom....
Ja sam prije 15 minuta dobia info da ne zivi... pitam se gdje ce otici sve sto smo poslali za curicu?

bilo kakvo placenje cemo do daljeng stopirati

< Poruku je uredio Visnja RR -- 13.1.2012 17:02:51 >


_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 571
   RE: Pomozimo malenom dječaku Mehmedu
13.1.2012 17:02:44   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: Visnja RR

Ja cu pocetkom naredne sedmice saznati jos informacija...
A posebno me zanima da li neko moze provjeriti da li njena kcerka zivi s njom....Ja sam prije 15 minuta dobia info da ne zivi...

user posted image user posted image

joj Bože...
ovo je baš teška situacija...



_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 572
   RE: Pomozimo malenom dječaku Mehmedu
13.1.2012 17:04:55   
palachinken
bebacho, mozda nek stoji za slijedeci mjesec ili za neku drugu humanirarnu akciju, ako vec ima dosta para skupljeno?

_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 573
   RE: Pomozimo malenom dječaku Mehmedu
13.1.2012 17:11:07   
bebacha
curica zi9vi kod neke tetke.to su mi rekle dvije osobe koje su bile ko njih.
hocul ja onda ovaj novac dato mama2009 pa da tebi,Visnja


_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 574
   RE: Pomozimo malenom dječaku Mehmedu
13.1.2012 17:14:16   
Visnja RR

IZVORNA PORUKA: bebacha

curica zi9vi kod neke tetke.to su mi rekle dvije osobe koje su bile ko njih.
hocul ja onda ovaj novac dato mama2009 pa da tebi,Visnja




tako je najpametnije

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 575
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  21 22 [23] 24 25   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  21 22 [23] 24 25   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *