|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  22 23 [24] 25 26   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Pomozimo malenom dječaku Mehmedu
13.1.2012 17:19:23   
malenaa
grozno se osjecam... za razliku od jucerasnjeg dana,,,, jos uvijek jesam ponosna na sve nas i ono sto smo uradile i skupile, ali grozota mi je od same pomisli da postoji mogucnost da neko koristi humanost drugih ljudi i bolest svog djeteta za svoje izdrzavanje...
ne znam...
idkreno se nadam da grijesim i moj instinkt .... najiskrenijeeeeeeeeeeeeee


_____________________________

MAMINO SRCE I DUSA ..SVE MOJE DOSLO NA SVIJET 1.6.2009... CITAV SVIJET JE TAKO MALI NA PREMA TVOJIM OKICAMA SINE MOJ!!

Nedostajes mrvice mamina 18.4.2012. :(

Ema & Kaan. 19.3.2014. Duse moje malene...


(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 576
   RE: Pomozimo malenom dječaku Mehmedu
13.1.2012 17:25:40   
bebix
A joj covjek se iznenadi na sta su ljudi sve spremni, meni iskreno nesto ona zena da ne grijesim dusu nimalo nije "sjela" ali eto covjek se stavi u njenu poziciju i nedao bog nikome da mu zatreba djetetu za lijekauser posted image

(odgovor članu malenaa)
Neposredna veza do poruke: 577
   RE: Pomozimo malenom dječaku Mehmedu
13.1.2012 17:28:31   
palachinken
malenaa, mi sto smo dale, dale smo od srca i dale smo zbog djece. I opet bi! Ako neko to zloupotrijebi, njega kazna čeka. Ja želim vjerovati da je ta žena zbunjena, isprepadana i da je njom lako manipulisati. Ukoliko se neke od stvari koje je navela pokažu kao netačne, onda njoj treba stručna pomoć. Meni je žao Mehmeda i curice i njima bih opet pomogla, jer nisu ničim zaslužili ovo.

_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu malenaa)
Neposredna veza do poruke: 578
   RE: Pomozimo malenom dječaku Mehmedu
13.1.2012 17:42:46   
malenaa
pa bas zato sam i rekla jucer i evo ponavljam se da mi ovo radimo za djecu... i djeci treba dati sve spakovano je za njih vecinom, a tu je vjerujte mnostvo svegaaaaaaa....a pare ne davati majci,pa ni tih 200 km . nego mi kupiti djetetu sta god joj treba nek kaze.... ali samo djetetu.... svako malo slati sta god bebi zatreba.za djecu nije problem ali njoj nebi dala dinara, jer koliko god ko govorio da je ona isprepadana to nije razlog i izgovor za njeno suludo ponasanje,zatvaranje vrata, ne davanje tacnih informacija i sl...


< Poruku je uredio malenaa -- 13.1.2012 17:43:09 >


_____________________________

MAMINO SRCE I DUSA ..SVE MOJE DOSLO NA SVIJET 1.6.2009... CITAV SVIJET JE TAKO MALI NA PREMA TVOJIM OKICAMA SINE MOJ!!

Nedostajes mrvice mamina 18.4.2012. :(

Ema & Kaan. 19.3.2014. Duse moje malene...


(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 579
   RE: Pomozimo malenom dječaku Mehmedu
13.1.2012 17:43:59   
Hanady RR
ja sam sada ponovo gledala video snimak...žene prilog sa federalne radio je novinar vrlo vrijedan reporter te televizije...

Sad sam dodatno zbunjena...
ja zaista ne bih voljela da neše srce RR-ovsko neko po ustima nosa...al ova žena zaista pomoć treba...za djecu ...ta djeca nisu ništa krivauser posted image


najpaetnije je kontaktirati bolnicu u kojoj dijete jeste kežalo, bubrega nema...
pitajte je po mkom sonovu je duže za novac jeli kada su izvadili bubreg malenom ili do upale pluća...tačnije to ćete vdijeti u u papirmima koje ona ima kod sebe
ako taj račun nije plaćen da ga platimo...

sve smo do srca poslale novac, hranu, robu i halalile...

uopšte nećemo misliti o tome više...
znamo da pomogle jesmo...taj će mili dječak pojesti konkretan obrok i imati mlijeka i penice i ima inhalator...



_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 580
   RE: Pomozimo malenom dječaku Mehmedu
13.1.2012 21:30:13   
henna ze
želim i vjerujem da ova humanitarna akcija neće biti iskorištena za nešto drugo sem obezbjedjivanja boljeg života ovoj djeci..
mislim svi mi imamo nešto što ne želimo da se u medijima sazna..šta ja znam..sve me jako zbunjuje...ali isto tako znam da će nagradu za dobro djelo ove divne žne dobiti..

e sad pokušavam da shvatim, pa ću s toga pokušati da vam pojasnim kako sam se ja osjećala..
dakle živjela sam radila..mm radio..normalna primanja..i preko noći ti treba svota koju nema šanse da možeš priuštiti..moj kolektiv i ljudi se organizuju..išao je apel za pomoć u lokalnim medijima..firme..razne..i uspijem ja skupim novac..sve se sredi..ali u čovjeku ostane neki duboki pečat..trag..ožiljak..kako zahvaliti tim ljuima..kako uopšte nisi sposoban da sam sebi obezbijediš..i onda vremenom počneš razmišljati..mjesecima nisam izašla sa mužem i djetetom na kafu..šta ako me neko vidi..reći će vidi mi joj skupljali pare..a ona se razbacuje kafom..
pa mjesecima nsam išla u nabavke za kuću jer me bilo stid.te žene su davale novac za mene..a ja se možda razmećem..grozna situacija...

Ne daj Bože nikome da spadne na to da mu se za nešto skupljaju pare...ne daj Bože


_____________________________

Kad se igra završi, kralj i pješak idu u istu kutiju.

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 581
   RE: Pomozimo malenom dječaku Mehmedu
13.1.2012 21:37:56   
Lulu_08
Nije moj post izgleda shvacen dobro ali nema veze nije strasno. Covjek je neki po informaciji od nase de_de rekao nju prijaviti u firmu na mjesec pa je odjaviti kako ce se ona moci voditi na birou i tako imati zdravstveno osiguranje. Ne vjerujem da ce to rijesiti dug prema bolnici.
Nazalost mislim da ce se dug prema bolnici morati platiti. Prijedlog da se direktno plati dug i nije los, tako da treba i to razmotriti.

Mislim da nema potrebe da se nase divne forumasice grozno ili lose osjecaju, pa mi pomazemo djeci, a ja isto ne vjerujem da majka namjerno cini neko zlo djelo, ali je moguce da majka nije savjesna bila ili slicno, sto ne znaci da pomoc nije potrebna.

Najbolja stvar je licno izvidjeti situaciju pa onda tek donositi zakljucke.

_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 582
   RE: Pomozimo malenom dječaku Mehmedu
13.1.2012 22:22:18   
minie
Ako je majka stvarno nemarna prema svom bolesnom djetetu  nemam rijeci. A ja sto sam dala sam dala od srca i halalila i opet bih bezbroj puta pomogla djetetu.

Nakon posjete nasih forumasica mami i bebi cemo sve znati. Ukoliko ova akcija bude nastavljena, ja mozda mogu u malo jace medije ovu pricu ugurati, prosle godine sam radila na jednoj sarajevskoj televiziji i imam dobre kontakte sa novinarima iz novina, portala, a i sa bivsim radnim kolegama koji imaju veza i na drugim televizijama (mislim da bi se ova prica mogla bas pogurati u emisiji Ispuni mi zelju). Tu sam ako bude trebala pomoc ove vrste, a naravno i bilo koje druge.


_____________________________

Mamino sunce, maza, zivot i sreca...
R 17.10.2011.

(odgovor članu Lulu_08)
Neposredna veza do poruke: 583
   RE: Pomozimo malenom dječaku Mehmedu
13.1.2012 22:47:26   
anidla
od mene halal od srca...

ima dragi Bog, sve vidi, sve cuje...




_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu minie)
Neposredna veza do poruke: 584
   RE: Pomozimo malenom dječaku Mehmedu
13.1.2012 22:52:39   
Medić*
Upravo tako kao sto i Anidla rece, sa moje strane hallal bilo, sve smo mi to za dragu djecicu...

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 585
   RE: Pomozimo malenom dječaku Mehmedu
13.1.2012 22:54:47   
de_de
IZVORNA PORUKA: minie

Ako je majka stvarno nemarna prema svom bolesnom djetetu  nemam rijeci. A ja sto sam dala sam dala od srca i halalila i opet bih bezbroj puta pomogla djetetu.

Nakon posjete nasih forumasica mami i bebi cemo sve znati. Ukoliko ova akcija bude nastavljena, ja mozda mogu u malo jace medije ovu pricu ugurati, prosle godine sam radila na jednoj sarajevskoj televiziji i imam dobre kontakte sa novinarima iz novina, portala, a i sa bivsim radnim kolegama koji imaju veza i na drugim televizijama (mislim da bi se ova prica mogla bas pogurati u emisiji Ispuni mi zelju). Tu sam ako bude trebala pomoc ove vrste, a naravno i bilo koje druge.



Problem je sto ona ne zeli nikakav kontakt sa medijima, urednika Lukavac x je vratila sa vrata, kaze da joj muz prijeti.
Uglavnom sutra cemo, nadam se dobiti odgovore na sva pitanja.
Anidla i Medic slatki i ja sam isto sinoc mislila kad sam se vracala kuci od njih.


< Poruku je uredio de_de -- 13.1.2012 22:56:04 >


_____________________________

Keno mamino zlato
22.11.2009.

(odgovor članu minie)
Neposredna veza do poruke: 586
   RE: Pomozimo malenom dječaku Mehmedu
13.1.2012 23:03:20   
bebacha
Djana ja sam bila ubjedena da si ti ranije pisala kako je neke covjeke iz Sode rekao da ce to platit.al nebitno,moja grska onda.

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu de_de)
Neposredna veza do poruke: 587
   RE: Pomozimo malenom dječaku Mehmedu
13.1.2012 23:41:58   
bananica
IZVORNA PORUKA: merima_s

Ja sam pokusala organizovati nesto oko plaćanja bolničkih troškova i to bi ako Bog da trebalo biti u petak riješeno. Ne placam ja nego sam nasla covjeka koji bi platio samo sto je trenutno na putu. Kad sve bude gotovo javim vam. Krajem mjeseca bi trebala ici za Tuzlu i Lukavac,ako ne ja onda ce mm sigurno pa ako treba nesto oko prevoza stvari stojim na raspolaganju.



i ja sam bila sigurna da je neko pisao za placanje bolnickih troskovauser posted image

(odgovor članu merima_s)
Neposredna veza do poruke: 588
   RE: Pomozimo malenom dječaku Mehmedu
14.1.2012 9:30:59   
Nunichi
Ja krecem, drzite fige da se ne razocaramo.

user posted image

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 589
   RE: Pomozimo malenom dječaku Mehmedu
14.1.2012 9:33:22   
Nunichi
user posted image

user posted image

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 590
   RE: Pomozimo malenom dječaku Mehmedu
14.1.2012 9:37:52   
palachinken
Nunichi, sretno!!!

_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 591
   RE: Pomozimo malenom dječaku Mehmedu
14.1.2012 9:39:00   
ElmaB
Sretno Nunichi!user posted image

_____________________________

Mamina zlata:
Tea, 11.02.2005.
Lana, 31.03.2008.
Deni, 31.03.2008.


(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 592
   RE: Pomozimo malenom dječaku Mehmedu
14.1.2012 10:00:37   
tekja
Cure sretno...poljubite Mehmedauser posted image

_____________________________

Jul 20th

...just because it burns
doesn't mean you're gonna die
you gotta get up and try try try!

(odgovor članu ElmaB)
Neposredna veza do poruke: 593
   [Obrisana poruka]
14.1.2012 10:10:28   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu tekja)
  Neposredna veza do poruke: 594
   RE: Pomozimo malenom dječaku Mehmedu
14.1.2012 10:58:01   
Lulu_08

IZVORNA PORUKA: bebacha

Djana ja sam bila ubjedena da si ti ranije pisala kako je neke covjeke iz Sode rekao da ce to platit.al nebitno,moja grska onda.


Evo bananica je citirala izgleda da to jeste istina, samo neko drugi je tu informaciju prenio hehe. Ja zaista ne znam o tome.

CURE SRETNO DANAS, cekamo vas!


_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 595
   RE: Pomozimo malenom dječaku Mehmedu
14.1.2012 11:10:51   
Rabi
IZVORNA PORUKA: anidla

od mene halal od srca...

ima dragi Bog, sve vidi, sve cuje...





i ja isto  mislimuser posted image
sretno zene danas!!! da sve dobro prodjeuser posted image


_____________________________

06.09.2008. Adnan
02.12.2010. Ajša

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 596
   RE: Pomozimo malenom dječaku Mehmedu
14.1.2012 11:18:20   
gvendolina
IZVORNA PORUKA: Rabi

IZVORNA PORUKA: anidla

od mene halal od srca...

ima dragi Bog, sve vidi, sve cuje...





i ja isto  mislimuser posted image
sretno zene danas!!! da sve dobro prodjeuser posted image



potpisujemuser posted image

jedva cekamo da se vratite sa lijepom vijestima aBd,nadam se da ce biti i slikicauser posted image


_____________________________

Ajdin 30.04.2009.
Afan 15.04.2014.
mamini zivoti

(odgovor članu Rabi)
Neposredna veza do poruke: 597
   RE: Pomozimo malenom dječaku Mehmedu
14.1.2012 11:31:55   
Medi_87
Nunichi sretno,aBd insAllah da dobro prodjete u putu,izljubite nam Mehemda, ja nemam nikakvog konkretnog komentara ne znam sta reci a i vodims e time da ne treba ishitreno donositi zakljucke nego se dobro upoznati, sad zasad neka novca kod Visnej ako treba skupicemo mi jos aBd i ja sam za to da se direktno plae bolnicki troskovi jer je to najpametnije po meni

(odgovor članu gvendolina)
Neposredna veza do poruke: 598
   RE: Pomozimo malenom dječaku Mehmedu
14.1.2012 11:55:49   
lepetetka
Sretno drage, nadam se da će sve aBd hairli proći user posted image user posted image user posted image

_____________________________

mamin dječak, 11.01.2008.
mamina princeza 09.07.2011.

(odgovor članu Medi_87)
Neposredna veza do poruke: 599
   RE: Pomozimo malenom dječaku Mehmedu
14.1.2012 12:06:57   
Visnja RR
Mama2009 se javila...Predali su sve...
Ima informacija , steta sto ona nece biti na netu desetak danapa nece ona napisati.
Ukratko:
Mama Aida je primila svu pomoc...sto je najvaznije zna korisiti ihnalator koji joj je zaista potreban jer maleni hropti...
Nase cure su pricale s njom i ona je obecala da ce ubuduce suradjivati sa socijalnim radnikom i da nece odbijati medjijku paznju jer su joj djevojke rekle da na taj nacin moze za svoje djete dobiti vise pomoci... Jer ima jako jako mnogo dobrih ljudi koji zele pomoci...
Ona navodno treba das pokrene i za razvod kako bi se zastitila od muza...
Njena majka nije bila tu (ako sam dobro cula , mobitel je prekidao pa mozda i nisam , mama cuva knjizicu i pare?!)
Rekla je da ima sa nasim prilogom nesto preko 500 KM ali da joj treba jos toliko...

Bolnicki racun ipak nije za njeno lezanje kad je beba bila u bolnici...to je racun od prije njene trudnoce , ako sam shvatila iz 2009 g za .......... (javno ne bih napisala)

Ja cu u toku sljedece sedmice vidjeti tj saznati koliko je ona dobila denacija u novcu od par ljudi pa cemo odluciti sta sa ovim novcem koji imam.

I da curica ne zivi s njom nego sa njenom tetkom

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Medi_87)
Neposredna veza do poruke: 600
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  22 23 [24] 25 26   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  22 23 [24] 25 26   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *