|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  913 914 915 [916] 917   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.1.2012 13:58:32   
Anoniman
leona81 hajde ako ti nije tesko provjeri u toj apoteci ima li samo nastavak da se kupiuser posted image ja nisam u MO nigdje vidjela ove flasiceuser posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna veza do poruke: 22876
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.1.2012 13:59:06   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Mirkica

IZVORNA PORUKA: marijanna

IZVORNA PORUKA: felix

cak ih pohvalio jer su kasno nikli rekao je da ce mu zubici biti jaki i da ce sporo  ispadati jer nisu nikkli sa 6 mjes kao kod neke djece
Tako da nema potrebe da ga vodim vise, ako bas moram .


zar ima ikakve veze kad su zubi nikli, ja sam kontala da je ovo babska pricauser posted image


niej kazu sto kasnije to  bolje ali ne bi trebalo ni prekasno user posted image user posted image user posted image user posted image po pravilu do 2 godine bi trebali svi biti tu

nije istina nema pravila nikakog , mi imamo 2,5 god a fali nam zuba i zuba .
Cak sto vise rece nam stom. kao djete ima PRAVO da do 3 god ne izniknu mu svi zubi .


(odgovor članu Mirkica)
  Neposredna veza do poruke: 22877
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.1.2012 13:59:18   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: marijanna

Hanady i Nikoli su relativno kasno nikli zubi,prvi sa 8. mjeseci  a nikad to nigdje nisam cula ni procitala da je bolje sto kasnije niknu, a sad vidjeh da felix kaže da joj je to zubar rekao ,gdje nam je sad pocahontas?


mislim da smo apsolvirali isti i pocy smo malo i ugušili više...user posted image


mojoj su starijoj kao i mlađoj zubi zaista divni...
hanadi ispadaju zdrav zdravi mliječni zubi da ih ko bisere na konac nanižeš...
al ja nisma vodila brigu kad su rasli...pravila se znaju...briga o zubima je kod na sprisutna od ranih godina...
vodila sma je zdravih zuba stomatologu a to radim i sada...




_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 22878
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.1.2012 14:03:15   
bananica
idem ja sada da popijem kaficu sa mojom konom, ako kome budem nedostajala brzo se vracam

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 22879
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.1.2012 14:04:42   
Mala Selma
Zanimljivo
http://www.sarajevo-x.com/bih/sarajevo/dinosauri-stizu-u-pionirsku-dolinu/120119058

nadam se da nije OT, ipak mozemo odvesti djecicu da videuser posted image

_____________________________

Ljubav se zove imenom tvojim 28.04.2009.


(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 22880
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.1.2012 14:05:51   
bebacha
nego da pitam,kad ste tu temu poceli.kad najranije izbijaju petice.Alen ima sve simptome koji su pratili izbijanje zubiva do sad.samo su mu jos 5-ice ostale.ima 19 mjesci.meni nesto rano jos

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 22881
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.1.2012 14:06:08   
leona81
IZVORNA PORUKA: Mala Selma

Zanimljivo
http://www.sarajevo-x.com/bih/sarajevo/dinosauri-stizu-u-pionirsku-dolinu/120119058

nadam se da nije OT, ipak mozemo odvesti djecicu da videuser posted image


super je, bilo je u bgd, drug kaze da izgledaju fenomenalno:)

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu Mala Selma)
Neposredna veza do poruke: 22882
   [Obrisana poruka]
19.1.2012 14:06:39   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna veza do poruke: 22883
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.1.2012 14:07:16   
leona81
IZVORNA PORUKA: bebacha

nego da pitam,kad ste tu temu poceli.kad najranije izbijaju petice.Alen ima sve simptome koji su pratili izbijanje zubiva do sad.samo su mu jos 5-ice ostale.ima 19 mjesci.meni nesto rano jos


nije rano, u pravilu oko 2 godine, ali nekad ranije, nekad kasnije...nama je proces trajao 6 mj a izbila nedavno prva petica, sa 2 godine i mjesec.

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 22884
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.1.2012 14:07:20   
Neca xxx
IZVORNA PORUKA: Iman83

IZVORNA PORUKA: bebacha

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image bebacha x puta ngazila na kockicu,samo da znas koliko boli


Šta se fališ imamo mi i Denivit sirup user posted image ...počeli smo se ljekovima hvalitiuser posted image

Ja tu tvoju izjavu ko vic prepričavamuser posted image ...i Iman za n.g. dobije u paketiću lego kocke...sad stalno nagazAm user posted image user posted image



Joj i ja Bebachu cesto prepricavam. user posted image user posted image  user posted image  Ostala mi je u pamcenju njena izjava, a sjetila sam se nje kada sam prvi, drugi, treci... put nagazila na lego kockicu.  

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 22885
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.1.2012 14:08:34   
leona81
IZVORNA PORUKA: noa

leona81 hajde ako ti nije tesko provjeri u toj apoteci ima li samo nastavak da se kupiuser posted image ja nisam u MO nigdje vidjela ove flasiceuser posted image


nije, provjerim sutra pa ti javimuser posted image

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 22886
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.1.2012 14:08:34   
Lady26

IZVORNA PORUKA: bebacha

nego da pitam,kad ste tu temu poceli.kad najranije izbijaju petice.Alen ima sve simptome koji su pratili izbijanje zubiva do sad.samo su mu jos 5-ice ostale.ima 19 mjesci.meni nesto rano jos

Lana ima sad sve zubice user posted image
Petice su krenule negdje oko 21-22 mjeseca...do 2 rodjendana je imala 2 komaTa user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 22887
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.1.2012 14:09:10   
Hanady RR
lady http://www.ringeraja.ba/forum/ishrana-djeteta-od-24-mjeseca-i-vise/m_1186272/mpage_1/tm.htm#1186272

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 22888
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.1.2012 14:10:15   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: rose 87


IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: rose 87

hanady jeli popravljaju mlijecne zubice kod vas,ja imam dvije prijateljice cije djevojcice (imaju 3 god.) imaju pokvarene prednje zubice i nece da im ih poprave,jedna ima stvarno problema s tim jer malenu znaju danima boliti zubici


kako ne popravljaju, popravljaju naravno
ako neće taj stomatolog ja bi otišlka privatno
ev curica koja ide sa mojoj kćerkicom u vrtić popravila dvije četvorke privatno a ima 3 godine


vjeruj da neznam jedna mi je samo komsinka tako da je puno ni pitala nisam,a ova druga je i vodila privatno i on rekao kao nesmije se usuditi jer misli da ce se curica prepasti i da nece uspjeti da popravi zube,kao ispast ce oni sami,a to sto malu boli okaci macku o rep,trebala bih joj reci da se raspita za druge stomatologe


baš tako, taj stomatolog neće kile, i ne da mu s epeglati sa djecom
teško jeste popraviti zub trogodišnjaku al to mu je posao, nek se potrudi


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu rose 87)
Neposredna veza do poruke: 22889
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.1.2012 14:10:36   
bebacha
znaci to je to.svaki al bas svaki zub njemu mora curit nos i kasalj.
bem ti imunitet ovakav.
al kod njega recimo zubi izbijaju zajedno.
za 2 sedmice su mu izbile 4-iri cetvorke i sve tako zajedno i posteno odboluje


_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 22890
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.1.2012 14:15:14   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: bebacha

znaci to je to.svaki al bas svaki zub njemu mora curit nos i kasalj.
bem ti imunitet ovakav.
al kod njega recimo zubi izbijaju zajedno.
za 2 sedmice su mu izbile 4-iri cetvorke i sve tako zajedno i posteno odboluje


oato sa mojoj mlađom...elem mi smo sa peticama završile sa 2 godine i 8 mjeseci do tada ona nije ni bila bolesna...brohitisa više nema...svaki brohitis je nama bio uslovljenom ratsom zubauser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 22891
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.1.2012 14:16:01   
Lady26
Hvala Hanady user posted image
Hajte sad zene, manite se zuba i flasica user posted image user posted image i idite ne temu ishrana user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 22892
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.1.2012 14:17:48   
veeseelaa
nego gdje ja ono stadoh, kod paketa....
spotaknem se od pakete u hodniku (3 paketa) koji već dva dana stoje u hodniku jer mi se mrsko nakaniti i nasložiti u iste garderobu koju Ajša više ne nosi jer joj je mala
a do paketa je cijela priča kako sam došla, pa ljudi moji nigdje paketa u gradu! išla sam u Interex, Tuš, Konzum, Merkur, apoteke, razne druge prodavnice i niko nema.... il ne da... helem ako imate kakav paket čuvajte ga jer do njega je teško doćiuser posted image
I tako ja sva u folu traženja paketa svratim u poštu da pošaljem neka pisamca kad pored Brojler i radnica izlazi i zamislite nosi 3 paketaaaa, aj moje sreće, ja za njom, žena se osvrće a ja ubrzala, rekoh halo gospodjo a ona poče i da trčiuser posted image
ja sam valjda tako izgledala ludo kad sam ugledala nekog sa paketom da se ova prepala.... oh Bože moj
Uglavnom vidim ja da mi žena lako pakete neće dati i ja se ko bajagi počnem vraćati unatrag, prema mom autu a sve se osvrćem da vidim gdje će ona s tim paketimauser posted image
kad ih ona lijepo spusti kod kontejnera a ja brže bolje upadoh u auto i naberem gas i za sekund stigoh do kontenjera, pokupim ja one pakete i metnem ih u gepek
kad vidim ja ona žena me gleda i pokazuje rukom tamo amo, ko veli da nisam dobro user posted image
al ja hepi i dignem palac gore i pa pa, hebe se meni, ja sebi pakete pribavilauser posted image

i gdje vi pakujete dječiju garderobu? u paketiće il ... neš drugo???


< Poruku je uredio veeseelaa -- 19.1.2012 14:23:27 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 22893
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.1.2012 14:19:10   
*pcelica*

IZVORNA PORUKA: bebacha

znaci to je to.svaki al bas svaki zub njemu mora curit nos i kasalj.
bem ti imunitet ovakav.
al kod njega recimo zubi izbijaju zajedno.
za 2 sedmice su mu izbile 4-iri cetvorke i sve tako zajedno i posteno odboluje




Ovako i kod nas. Svaki rast odbolujemo a uvijek nicu u paru. Kad su joj nicale cetvorke zavrsili smo pet dana na pulmologiji.Samo da hoce vise svi nici da malo i ja odahnem, a ne ovako kad god se nakaslje ja zavirujem u usta da vidim nice li joj zub

_____________________________

<3. 20. 07. 04
<3. 27. 12. 09
<3. 03. 11. 15

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 22894
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.1.2012 14:20:13   
Mya_81 RR
Bebacha, i kod moje cure je uvijek nos bio zacepljen kad joj je nicao novi zubic. I to bi trajalo po dvije tri sedmice, znalo se bas oduziti.

_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 22895
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.1.2012 14:22:12   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: bebacha

znaci to je to.svaki al bas svaki zub njemu mora curit nos i kasalj.
bem ti imunitet ovakav.
al kod njega recimo zubi izbijaju zajedno.
za 2 sedmice su mu izbile 4-iri cetvorke i sve tako zajedno i posteno odboluje


oato sa mojoj mlađom...elem mi smo sa peticama završile sa 2 godine i 8 mjeseci do tada ona nije ni bila bolesna...brohitisa više nema...svaki brohitis je nama bio uslovljenom ratsom zubauser posted image
mislis  li da je i nama tako user posted image user posted image nama ide trice a svaki zub smo skoro odbolovali dobro .


(odgovor članu Hanady RR)
  Neposredna veza do poruke: 22896
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.1.2012 14:26:37   
Malenaoduvijek
IZVORNA PORUKA: felix

IZVORNA PORUKA: Mirkica

IZVORNA PORUKA: marijanna

IZVORNA PORUKA: felix

cak ih pohvalio jer su kasno nikli rekao je da ce mu zubici biti jaki i da ce sporo  ispadati jer nisu nikkli sa 6 mjes kao kod neke djece
Tako da nema potrebe da ga vodim vise, ako bas moram .


zar ima ikakve veze kad su zubi nikli, ja sam kontala da je ovo babska pricauser posted image


niej kazu sto kasnije to  bolje ali ne bi trebalo ni prekasno user posted image user posted image user posted image user posted image po pravilu do 2 godine bi trebali svi biti tu

nije istina nema pravila nikakog , mi imamo 2,5 god a fali nam zuba i zuba .
Cak sto vise rece nam stom. kao djete ima PRAVO da do 3 god ne izniknu mu svi zubi .




to za kvalitet zuba jeste bapsaka prica,Igoru je prvi nikao sa 8 mjeseci,dijete ima bisere od zuba,a Luki prvi nikao sa 13 mjseci jedinice i dvojke mu ne valjaju nista (gornje).
a zubi nicu do 3 pune godine a kod neke djece mogu i kasnije,ne mozes reci da nesto nije u redu ako dijete nema sve zube sa 3 godine

_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 22897
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.1.2012 14:27:10   
selebriti
Mi sad bolujemo,,,, bolovali smo i četvorke... a ostali zubići su nam baš bez ikakvih problema izašli....
Kad pomislim na petice zlo mi je, a ni ovih se trica nismo kutarisali... I Bogu i narodu sam više dosadna s nnjima user posted image
Nosić curi, blagi kašalj, nejelo, .. evo danas i mala tura user posted image

_____________________________

Life begins at the end of your comfort zone

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 22898
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.1.2012 14:28:09   
Malenaoduvijek
IZVORNA PORUKA: rose 87

hanady jeli popravljaju mlijecne zubice kod vas,ja imam dvije prijateljice cije djevojcice (imaju 3 god.) imaju pokvarene prednje zubice i nece da im ih poprave,jedna ima stvarno problema s tim jer malenu znaju danima boliti zubici


rose meni rekose da se na prednjim zubicima nista ne radi i da se gleda da ih ne vade ako se bas ne mora.mozda rivatnici rade drugacije,ovo je na stomatologiji

_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu rose 87)
Neposredna veza do poruke: 22899
   [Obrisana poruka]
19.1.2012 14:29:57   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 22900
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  913 914 915 [916] 917   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  913 914 915 [916] 917   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *