|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  912 913 [914] 915 916   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.1.2012 13:36:09   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

sinoć se Ajša probudila oko 2 nakon što je na se izručila punu flašicu čaja, izgrizla je dudu i desio se kuršlus, sva je bila mokra kao i posteljina, jastuk.....


.... a ja taman bil nešto sanjala.... tj sanjala jednog prijatelja kako mi je za rodjendan kupio sat  user posted image a imam bruku satova heheh na javi
i taman ja da otvorim kutiju kad je Ajša zakukala umalo mi kutija ne ispade user posted image



da nastavim dalje....
jutros se probudim, zvoni mob, u 06,30 pa u 06,40 pa u 06,48 (ne znam od kud na tom vremenu ) pa ja rekoh još malo kad pogledah na sat 8,15 !!!! jedva se izvučem iz kreveta.... zovnem Ajšu a ona jedva ustane... gega se ko patka do kupatila.... skuplja djelove flašice i viče kupit će mama
Ona sve konta mama će kupiti, pa nije mama kaca bez dna
Rekoh sine nek ti babo kupi
Rekoh ako sad počne frkisati ne gine mi ići po flašicu koja nam je ostala u autu
zabravismo je ponijeti
i tako u toj raspravi o flašici spotaknem se na pakete u hodniku, koje sam pripremila za pakovanje Ajšine garderobe, pa ja ljudi ne znam gdje ću s garderom aaaaaj Ima te li vi taj problem?


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 22826
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.1.2012 13:36:16   
Mirkica
a ovo je za djecu od tri godine , ali meni  je ona sa slamkom zakon ma obrni okreni  nece da se prolije . a kada mala ozedni neka ustanme naspije se i legne

Schließen user posted image


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 22827
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.1.2012 13:36:55   
Anoniman
mala a s cim mazu sta ? Ja kad sam otisla zubici o.k svi user posted image   cak ih pohvalio jer su kasno nikli rekao je da ce mu zubici biti jaki i da ce sporo  ispadati jer nisu nikkli sa 6 mjes kao kod neke djece
Tako da nema potrebe da ga vodim vise, ako bas moram .
A mislim da nece vise biti uskorouser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 22828
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.1.2012 13:36:56   
rose 87
IZVORNA PORUKA: noa






nasa marijanna je nedavno imala isti problem sa svojim djecakom,ispalo je da je bila lijenost i kako je on rekao ''''ima puno gacica,pa nema veze sto se upiskio''''user posted image user posted image user posted image user posted image


ma ja sve nesto sumnjam na to user posted image user posted image
neki dan se jednom upiskio i ja zagalamim reko poslacu te u sobu da sjedis na krevetu sam (to mu je najgora kazna)ako to opet uradis i nije vise,al sinoc mm govori kao nemoj slucajno da galamis on se prehladio pa sam sad user posted image

< Poruku je uredio rose 87 -- 19.1.2012 13:37:33 >


_____________________________

Mamino sunce - 26.12.2009
Mamin smjesko - 20.01.2015

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 22829
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.1.2012 13:38:45   
veeseelaa
da nastavim dalje....
jutros se probudim, zvoni mob, u 06,30 pa u 06,40 pa u 06,48 (ne znam od kud na tom vremenu )


zaboravih reći da je istovremeno nekrekidno zvonio i budulnik, on zvoni po jedno pola sata
kako se vi budite? meni treba neki gong, ja jedva i ovo čujem


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 22830
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.1.2012 13:38:51   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: rose 87


IZVORNA PORUKA: rose 87
ima skoro dva mjeseca da smo skinuli pelenu on se jucer dva puta upiskio u gace,pitam se jeli se prehladio jer smo jucer vise od sat bili na snijegu pravili snijeska i grudvali seuser posted image

zene jeli moguce od prehlade da nemoze da zadrzi pisu ili mozda samo nece na tutu-ako je ovo drugo da zagalamim malouser posted image user posted image


meni je nikola pocetkom 12.mjeseca skoro 5 dana piskio u gacice a tad je vec skoro pola godine uredno isao na tutu.
Kod nas je na kraju bila samo faza, odnosno neka njegova ideja, popiski se i kaže mama presvuci me ja imam puno gacica. objasnjavala mu i pricala 10000 puta istu stvar al nista i onda mu jedan dan pokupim sve najdraže igracke u vrecu od smeca i kažem da sam ih bacila.. vratim mu ih kad je poceo pitat tutu i nikad se vise nije popiskio u gace.


(odgovor članu rose 87)
  Neposredna veza do poruke: 22831
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.1.2012 13:39:26   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Mirkica

a ovo je za djecu od tri godine , ali meni  je ona sa slamkom zakon ma obrni okreni  nece da se prolije . a kada mala ozedni neka ustanme naspije se i legne

Schließen user posted image



pa ovo je extra! nisam ovo vidjela u prodavnicama il možda nisam obratila pozornost


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 22832
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.1.2012 13:39:29   
Anoniman
rose87 samo da se marijanna javiuser posted image user posted image ja sam se smijala kad mi je pricalauser posted image user posted image ako mu mokraca nije tamnija i ne smrdi onda nije upalauser posted image bar ja tako mislimuser posted image

(odgovor članu rose 87)
  Neposredna veza do poruke: 22833
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.1.2012 13:40:03   
Malenaoduvijek
felix fluorom,to neko radi ima ih i protiv toga a to ti je kao zastita od karijesa i da budu mlijecni zubici sto jaci.
a ja sam def za...

_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 22834
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.1.2012 13:40:15   
Anoniman
vesela, kupi sebi one prijasnje vekereuser posted image user posted image  komsiju ce probuditi kak zvoni . 
Ja sad ranim oko 8 . a dok nisam morala nigdje oko 9 i to se jedva dignem uh i ja sam lijena ustat ,ugasim zvon.kazem jos malo i svaki put zaksanimuser posted image

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 22835
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.1.2012 13:40:54   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: noa


nasa marijanna je nedavno imala isti problem sa svojim djecakom,ispalo je da je bila lijenost i kako je on rekao ''ima puno gacica,pa nema veze sto se upiskio''user posted image user posted image user posted image user posted image



taman ja napisala nas slucaj kad vidim ti isto pisesuser posted image user posted image   imam jedan prijedlog za tebe, saljem ti ppuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 22836
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.1.2012 13:41:58   
veeseelaa
joj ja ne znam šta je ovo, pa smori se ja svako jutro a tek 12 godina staža, pa ko će penziju dočekati
Pametna ona moja snaha, s porodiljskog na trudničko bolovanje
helem evo već treću godinu ne radi a staž joj ide, kraljica
a ja se handrim ko sanska koza
dokle ljudi više? heheh
inače volim da radim al treću smjenu, ova prva me smori

< Poruku je uredio veeseelaa -- 19.1.2012 13:42:47 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 22837
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.1.2012 13:42:05   
leona81
IZVORNA PORUKA: Lady26


IZVORNA PORUKA: Mirkica

Lady djete od 1 godinu treba da jede polako kao i odrasli s tim da se pazi na ljuto , slano i zacinjeno to ne smije .
Eh sada djete iznad dviej godine treba da jede kao i mi normalno s tim ako bas drzis do toga trebas joj zdravu hranu , obogacenu povrcem, vocem , ono onako kako se zdravo hrani user posted image user posted image user posted image user posted image i odrasli.


Sve ja to znam i sve je to lijepo tako u teoriji user posted image ali nazalost realnost je drugacija...razumiju me Dadada i Noa...i vjerovatno jos dosta mama...
Lana "jede" sve sto i ja znaci ne kuham njoj posebno, zacini, so, vegeta i co, osim ako je za rucak nesto sto znam 3724087% da nece jesti...a posto je teska na hrani i od pocetka se natezemo, trazim temu ishrana preko 2 godine, da uporedim i dobijem savjete, ideje i sl koliko obroka da ima, sta da jede npr za veceru i sl...
Jer nekad se uhvatim da je hranim kao i prije godinu dana, ono svaka 3h user posted image i jos se ljutim sto Boze nece da jede... user posted image


M jede dorucak u 8, uzinu oko 9 30 voce i u 11 30 rucak u vrticu- vecinom samo supu i spavanjac, u 14 30 jede jos nesto pa kasnije jos jedna uzina i vecera u 19...to ti dodje na svaka 3 sata da i ona jede, plus uzine. zasto? zato sto nikad ne pojede neku veliku kolicinu hrane za obrok nego malo pomalo...i mene interesuje kako da mi pojede npr rucak kako treba, da se zna da je pojela nesto normalno...a ne supa na ovaj ili onaj nacin...

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 22838
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.1.2012 13:42:05   
bebacha
ova Nuk kod nas ne postojiuser posted image
al ima Avent 18+


_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 22839
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.1.2012 13:42:06   
Anoniman
a zasto bi bili jaci kad ce i ovak i onak poispdat jednomuser posted image  . kad im vrijeme bude mislis produzavas im vjek trajanja  malo et prvi put cujem to . user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 22840
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.1.2012 13:42:18   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: felix

vesela, kupi sebi one prijasnje vekereuser posted image user posted image  komsiju ce probuditi kak zvoni . 
Ja sad ranim oko 8 . a dok nisam morala nigdje oko 9 i to se jedva dignem uh i ja sam lijena ustat ,ugasim zvon.kazem jos malo i svaki put zaksanimuser posted image

i još ga staviš u šerpu kraj krevet...i eto ga gong

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 22841
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.1.2012 13:43:40   
leona81
mi imamo avent 18 + i ovaj Nuk, kupili u apoteci, nasa je roza sa disney princezama, i super je samo ona je 3+ i M jos ne moze da se navikne na nju...plus uzeli smo one obicne iz Kozma(vidjeli kod Lady) i odlicne su:)

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 22842
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.1.2012 13:43:41   
rose 87

IZVORNA PORUKA: marijanna

IZVORNA PORUKA: rose 87


IZVORNA PORUKA: rose 87
ima skoro dva mjeseca da smo skinuli pelenu on se jucer dva puta upiskio u gace,pitam se jeli se prehladio jer smo jucer vise od sat bili na snijegu pravili snijeska i grudvali seuser posted image

zene jeli moguce od prehlade da nemoze da zadrzi pisu ili mozda samo nece na tutu-ako je ovo drugo da zagalamim malouser posted image user posted image


meni je nikola pocetkom 12.mjeseca skoro 5 dana piskio u gacice a tad je vec skoro pola godine uredno isao na tutu.
Kod nas je na kraju bila samo faza, odnosno neka njegova ideja, popiski se i kaže mama presvuci me ja imam puno gacica. objasnjavala mu i pricala 10000 puta istu stvar al nista i onda mu jedan dan pokupim sve najdraže igracke u vrecu od smeca i kažem da sam ih bacila.. vratim mu ih kad je poceo pitat tutu i nikad se vise nije popiskio u gace.



joj jesu mustre i oni user posted image user posted image
ma nisam primjetila da mu je nesto drugacija mokraca,ne piski cesto,ako se ponovi moracu mu malo zagalamiti


_____________________________

Mamino sunce - 26.12.2009
Mamin smjesko - 20.01.2015

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 22843
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.1.2012 13:43:48   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: felix

vesela, kupi sebi one prijasnje vekereuser posted image user posted image  komsiju ce probuditi kak zvoni . 
Ja sad ranim oko 8 . a dok nisam morala nigdje oko 9 i to se jedva dignem uh i ja sam lijena ustat ,ugasim zvon.kazem jos malo i svaki put zaksanimuser posted image

i još ga staviš u šerpu kraj krevet...i eto ga gong


a i mob i budlnik su mi na jednoj limenoj tacni
mm se probudi a ja ne, oj majko moja
još ako u snu usnim neki san, ja i budilnik uključim u san kao dio "predstave" i samo nastavim dalje



_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 22844
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.1.2012 13:43:51   
bananica
i tako u toj raspravi o flašici spotaknem se na pakete u hodniku, koje sam pripremila za pakovanje Ajšine garderobe, pa ja ljudi ne znam gdje ću s garderom aaaaaj Ima te li vi taj problem?


ja nemam, uglavnom sve sto joj omanja ja proslijedim dalje, nekad nesto stavim ovdje na BB, nekad skupim pa dam nekome kome bas treba , tako da je u njenom ormaru samo odjeca koju moze da nosi i nekih par vecih stvarcica

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 22845
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.1.2012 13:44:16   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

joj ja ne znam šta je ovo, pa smori se ja svako jutro a tek 12 godina staža, pa ko će penziju dočekati
Pametna ona moja snaha, s porodiljskog na trudničko bolovanje
helem evo već treću godinu ne radi a staž joj ide, kraljica
a ja se handrim ko sanska koza
dokle ljudi više? heheh
inače volim da radim al treću smjenu, ova prva me smori
pa onda, se ugledaj na snahu pa ja user posted image  

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 22846
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.1.2012 13:44:20   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: leona81

mi imamo avent 18 + i ovaj Nuk, kupili u apoteci, nasa je roza sa disney princezama, i super je samo ona je 3+ i M jos ne moze da se navikne na nju...plus uzeli smo one obicne iz Kozma(vidjeli kod Lady) i odlicne su:)


a nisu problem za zube?
joj ja i zubi user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 22847
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.1.2012 13:45:07   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: felix

a zasto bi bili jaci kad ce i ovak i onak poispdat jednomuser posted image  . kad im vrijeme bude mislis produzavas im vjek trajanja  malo et prvi put cujem to . user posted image


nije smao poneta da budu jači...poenta je d abudu dugo zdravi...do ispadnja
jer bolje ih zapštiti nego da vodimo na popravka djecu ...

ima na temi o mliječnim zubima tekst kad je mama alma vodila malenu svoju prvi put...baš je lijepo sve objanila user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 22848
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.1.2012 13:45:33   
bananica
IZVORNA PORUKA: felix

vesela, kupi sebi one prijasnje vekereuser posted image user posted image  komsiju ce probuditi kak zvoni . 
Ja sad ranim oko 8 . a dok nisam morala nigdje oko 9 i to se jedva dignem uh i ja sam lijena ustat ,ugasim zvon.kazem jos malo i svaki put zaksanimuser posted image


i ja sam u tvom klubu spavalicauser posted image mogla bih ja do podne da me pusteuser posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 22849
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.1.2012 13:46:09   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: felix

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

joj ja ne znam šta je ovo, pa smori se ja svako jutro a tek 12 godina staža, pa ko će penziju dočekati
Pametna ona moja snaha, s porodiljskog na trudničko bolovanje
helem evo već treću godinu ne radi a staž joj ide, kraljica
a ja se handrim ko sanska koza
dokle ljudi više? heheh
inače volim da radim al treću smjenu, ova prva me smori
pa onda, se ugledaj na snahu pa ja user posted image  


pa sestro slatka nekad joj i zavidim user posted image eno našli ženu koja im pomaže oko djece svaki dan po 4 sata
Snaha izleti na kafu, do pijace, u šetnju a djecu čuva teta.... i još joj ponešto pospremi
ma banja
a ne ko ja cijeli život fizikaner, zalijepila se za posao pa ne puštam
e neko se vala lud rodi



_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 22850
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  912 913 [914] 915 916   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  912 913 [914] 915 916   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *