|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   HITNO potrebna pomoć porodici Zametica!
12.2.2012 21:38:03   
ElmaB
Pogledajte ove fotografije! Dobro ih pogledajte! Ovo je porodica Zametica koja živi u Hrasnici. Zapravo, ne živi. Jer, nema od čega. Samohrana majka Fatima ima dvije kćerke od kojih je jedna jako bolesna sa dijagnozom cerebralne paralize, tumora i teške retardacije. Također, nepokretna je. Starija Nermina ide u drugi razred srednje Elektrotehničke škole u Sarajevu. Dobar je đak, ali nije htjela pred fotoaparat zbog okoline. Žive u Hrasnici u ulici Šehitluci broj 5. Broj telefona za pomoć je 061 272 467 begin_of_the_skype_highlighting              061 272 467      end_of_the_skype_highlighting. Potrebno im je sve! Hrana, lijekovi, novac i garderoba, posebno za djevojčicu Nerminu koja ide u školu, a nema čak ni adekvatnu obuću. Nekoliko dobrih ljudi iz Sarajeva, na čelu sa tv voditeljicom Brankicom Rudan već su im, u skladu sa mogućnostima, odnijeli jednokratnu pomoć u hrani, novcu i odjeći. Učinite to i vi umjesto da cijelo jutro cvilite nad Whitney Houston. Da ne bude zabune, i nama je žao, ali hajde da se malo spustimo na zemlju i konačno jednom počnemo uočavati naše životne probleme!
[/link] [link=http://www.muskiportal.com/wp-content/uploads/2012/02/zametica.jpg]user posted image

_____________________________

Mamina zlata:
Tea, 11.02.2005.
Lana, 31.03.2008.
Deni, 31.03.2008.

Neposredna veza do poruke: 1
   RE: HITNO potrebna pomoć porodici Zametica!
12.2.2012 21:48:42   
Medić*
Tuzno, upravo o ovoj porodici na FB sada citam. Moglo bi se sta uciniti. 

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu ElmaB)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: HITNO potrebna pomoć porodici Zametica!
12.2.2012 21:52:47   
Visnja RR
ovo je pretuzno ...ima li neko da stanuje blizu...da bar nesto skupimo sad na BB...ko bi mogao autom odnijeti.... znam kijamet je ali bi bio sevap user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: HITNO potrebna pomoć porodici Zametica!
12.2.2012 22:25:05   
neki x
IZVORNA PORUKA: Visnja RR

ovo je pretuzno ...ima li neko da stanuje blizu...da bar nesto skupimo sad na BB...ko bi mogao autom odnijeti.... znam kijamet je ali bi bio sevap user posted image

Obavezno...Ovo je pretuzno zaista,evo ja tek sad vidjeh na FB...user posted image user posted image user posted image
Ako ja budem isla u Hrasnicu prije subote(koci me ovo nevrijeme),svakako odem da im odnesem koliko toliko za pocetakuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 4
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *