|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bisera Bostandžija nema ni za sirup boles...
7.3.2012 10:18:09   
Leena
Super! Moja visina i (bivsa) tezinauser posted image . Nacicemo nesto. Mozes li mi na pp poslati gdje bih ti mogla npr. sutra donijeti nesto stvarcica da joj poneses? Mislim, posto vec ides kod nje. Ako ne mozes, skontat cu nekako da joj dobacim.

_____________________________

<3 Ljubičica <3 21. 4. 2010. u 15:10h (3400g, 52cm)

*Pahuljica* 7. 1. 2014. u 20:15 (3450g, 54cm)

Macak mali 23.12.2015. u 21:20 (4100g, 57cm)

All I ever wanted
All I ever needed
Is here in my arms


(odgovor članu Adela cipiripi)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Bisera Bostandžija nema ni za sirup boles...
7.3.2012 11:37:22   
Adela cipiripi
šaljem pp :)
jedna teta je obecala malenom Amiru pokloniti kolica :) samo da budete u toku ako ne pratite album:)

Hvala svima

(odgovor članu Leena)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Bisera Bostandžija nema ni za sirup boles...
7.3.2012 18:02:04   
IvanaTz
Tuuuzlaaa javi se, sta je ovo, niko iz Tz user posted image

_____________________________

9.9.2009. :-)))

(odgovor članu Adela cipiripi)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Bisera Bostandžija nema ni za sirup boles...
8.3.2012 15:00:45   
emma.L
Imamo posteljinu za dječaka. Budući da se sve nešto organizira, ima li smisla mami dati keš da sama kupi što joj je potrebno? Jer sam razmišljala o pelenama i sličnom, ali vidim da se svašta nešto organizira, pa je možda i dobila zalihu pelena i maramica i formule? user posted image
Uglavnom, nešto odjeće za mamu i posteljina su spremni, nešto igračaka isto tako, a ne znam da li da idem u Konzum ili da ženi dam pare koje mogu izdvojiti?

_____________________________

Ema, kokola i sreća najveća, 15.10.2008.
Timur, radost mamina, 9.10.2011.

(odgovor članu IvanaTz)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Bisera Bostandžija nema ni za sirup boles...
8.3.2012 17:13:47   
Adela cipiripi
Sinoc je Amir dobio jednu posteljinicu za krevetac <3 jos jedna sigurno nece skoditi, da se promijeni kada se ova prva pere :)

Sto se tice novca, kako god zelite.
Ja sam do sada kupovala i nosila joj, ali to je bila ona jedna akcija.

Ovih 60 Km koje imam kod sebe z anju vjerovatno cu u dogovoru sa ostalima dati za prozore - ustakljivanje, ali o tome kasnije, kada dodje na red.

Mozete je pozvati i pitati sta joj treba da vam kaze pa uzmite Vi. Do vas je.

Hvala puno!

(odgovor članu emma.L)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Bisera Bostandžija nema ni za sirup boles...
8.3.2012 17:18:45   
chuci
ja mislim da je bolje jer žena sigurno nema auta ni načina da stvari koje kupi donese kući osim da nosi rukama. ako imaš mogućnost, nazovi pitaj šta joj treba, kupi i odvuci, da žena ne mora nositi pješke

_____________________________

mrvica 22.9.2009.
mravić 4.6.2012.
ako ih ne čujem... u zijanu su garant


(odgovor članu Adela cipiripi)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Bisera Bostandžija nema ni za sirup boles...
9.3.2012 19:58:16   
Hanady RR
Vrijedna godpođa Adela i njen suprug su večes od mene i moga vrijednoga supruga preuzeli frižider koji su uredno i doatvili gospođi Biseri.user posted image

Hvala im od user posted image
Ovaj mladi bračni par zaslužuje sve najbolje u životu za sve što čineuser posted image jer su po frižider došli sa punim automobilom pomoći koju također dostavlju gospođi i njenom dječakuuser posted image user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu chuci)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Bisera Bostandžija nema ni za sirup boles...
9.3.2012 20:15:24   
Adela cipiripi
Draga Hanady, hvala puno tebi i tvom suprugu.
Ja od srca zelim svim dobrim zenama i ljudima koji su icim pomogli ovu akciju i da mami Biseru i malenom Amiru ucinimo njihov mali svijet ljepsim - da Vam Bog svako dobro podari i da uvijek dajete a da vam nikada pomoc ne zatreba.

Odnijeli smo mami Biseri i Amiru veceras i frizider i trajne pamucne pelene i rijesili problem pelena za sva vremena za AMira. To je zahvaljujuci Gugu volonterkama i Ekobeba svijet.

Jedan je prijatelj dao nesto odjece mamu i dvije igrackice za Amira i sa jos jednom prijateljicom donirao 10 KM ( i sam je nezaposlen).

DOlazio je veceras i Denis sa Ilidze i donio nesto za Amira i nocni ormaric - za male stvari :)

Dobili smo od Vede iz Kiseljaka jos 30 KM za mamu i Amira :)

i od dobre tete smo dobili odjece za Amira i nesto majica za mamu.

i eto... odmah sada idem slike postavljati i objaviti sve u albumu!
Hvala dobri ljudi!

ne mogu vam reci koliko sam sretna i ponosna sto sam uz sve vas dio ove akcije!

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Bisera Bostandžija nema ni za sirup boles...
10.3.2012 11:16:23   
Adela cipiripi
bili sa staklarom kod mame Bisere :)

sam materijal kosta 135 KM

jer su stakla vakumirana i dupla.
zato je gazda i rekao priznati dvije kirije

sa rukama i prevozom, ustakljivanje je 212 KM, ali je majstor rekao da nece svoj rad nista naplatiti. Gledacu da mu damo barem 20 KM za gorivo :)

dvije gugu volonterke su se javile da bi snosile troskove, a ako njima bude puno, dodacu ja od 100 KM koje imam za mamu Biseru

:D

slatka veceras kada ustaklimo prozore

Kada je on posao zamolila sam Biseru da ja ostanem i popijemo kafu, kad rece on: hajd ostacu i ja...
i vidim ona se snebiva, pitam je: imas li kafe - jer smo prvi put odnijeli nesto sitno kafe.
Kaze ona: imam kafe, ali nemam fildzane

veceras pijemo kafu - ponijecemo soljice i kafu :)

(odgovor članu Adela cipiripi)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Bisera Bostandžija nema ni za sirup boles...
10.3.2012 17:17:51   
Leena
Adela, jesi saznala koji broj cipela nosi Bisera? Ja necu stici danas ono sto sam ti govorila, ne moze kuma, vjerovatno cemo sutra.

_____________________________

<3 Ljubičica <3 21. 4. 2010. u 15:10h (3400g, 52cm)

*Pahuljica* 7. 1. 2014. u 20:15 (3450g, 54cm)

Macak mali 23.12.2015. u 21:20 (4100g, 57cm)

All I ever wanted
All I ever needed
Is here in my arms


(odgovor članu Adela cipiripi)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Bisera Bostandžija nema ni za sirup boles...
11.3.2012 20:57:48   
Adela cipiripi
Leena, izvini molim te
sinoc sam bila krepana a jutros sam sabahile od kuce i skoro dosla

Bisera nosi 36 broj cipela

Ima novosti na albumu, mene nema od sutra do cetvrtka u Sarajevu, ali sam dostupna i uz net za sve dogovore :)

Hvala puno <3

(odgovor članu Leena)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Bisera Bostandžija nema ni za sirup boles...
25.7.2012 13:09:29   
Adela cipiripi
Drage moje, nazalost, moram vam reci da se ispostavilo da je Bisera prevarantica

najvise o tome mozete citati na ovoj temi, tacnije od sredine teme

http://www.klix.ba/forum/majka-nema-bebi-ni-za-lijekove-ni-za-hranu--t96099s25.html


jako mi je zao sto smo prevarene sve skupa

(odgovor članu Adela cipiripi)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Bisera Bostandžija nema ni za sirup boles...
25.7.2012 13:15:04   
balasgirl
Adela pratila sam na sax-u čitavu akciju, na žalost još jednom se ispostavilo koliko su ljudi bezobrazni i licemjerni. Tebi svaka čast na velikom zalaganju.

_____________________________

... pronašli su Ameri šifru za to: take it easy, lutko lijepa...


<3 Ali Khan <3

(odgovor članu Adela cipiripi)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Bisera Bostandžija nema ni za sirup boles...
25.7.2012 13:24:59   
Hanady RR
nažalost...
ni prva ni posljednja prevara....user posted image

halal bilo...adela vama svaka čast...user posted image

samo je žalosno što radi ovakvih slučajeva ljudi su sve manje spremni krenuti pomoći nekome...a nekome zaista treba...al kako znati nakon svih ovih situacijauser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu balasgirl)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Bisera Bostandžija nema ni za sirup boles...
25.7.2012 13:27:34   
palachinken
Pa gdje će im duša...

_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Bisera Bostandžija nema ni za sirup boles...
25.7.2012 13:35:36   
vila_7
ma nase je da pomognemo koliko mozemo, a prevarantima nek ide na dusu sto zbog njih neko drugi kojem je pomoc zaista potrebna ostane uskracen user posted image

_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Bisera Bostandžija nema ni za sirup boles...
25.7.2012 13:53:55   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Adela cipiripi

Drage moje, nazalost, moram vam reci da se ispostavilo da je Bisera prevarantica

najvise o tome mozete citati na ovoj temi, tacnije od sredine teme

http://www.klix.ba/forum/majka-nema-bebi-ni-za-lijekove-ni-za-hranu--t96099s25.html


jako mi je zao sto smo prevarene sve skupa


kako sad prevarantica kad si bila rekla da si se sama uverila i nije je bilo lako " pogledai u oci" a ovo izjaviti

a sta je sa ovim
http://www.facebook.com/media/set_/?set_=a.3408469450934.2160760.1245873802&type=3
nije imala vrata , prozora , frizidera skoro nista
kako sad odjednom bi prevarant nije mi bas jasno



< Poruku je uredio triputmama -- 25.7.2012 13:54:33 >

(odgovor članu Adela cipiripi)
  Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Bisera Bostandžija nema ni za sirup boles...
26.7.2012 9:48:49   
Super Beba
Nakon ovakvih učestalih slučajeva, postajem skeptična prema svim humanitarnim akcijama...Ljudi poput nje stvarno štete onim ljudima kojima stvarno treba pomoć...

A s druge strane, ako je stvarno u pitanju prevara, ja bih sve ovo izložila i policiji, pa nek se i oni s njom malo pozabave...Jer za koju godinu, kad se slegne situacija oko ovog sada, ona ponovo može "jovo na nanovo" u novi krug...

Ali mi je najviše i najiskrenije žao djeteta, jer ono, ni krivo ni dužno, će vjerovatno na kraju najviše ispaštati...

_____________________________

Bolje živjeti 100 godina kao milioner, nego 7 dana u bijedi.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Bisera Bostandžija nema ni za sirup boles...
26.7.2012 11:05:45   
mamica Emina
Ne mogu da vjerujem.. Nakon što sam pročitala u dnevnom avazu tekst da je na ulici muža sam nagovarala da joj odnesemo novca, odjeće pa čak da je i pozovemo k nama na par dana dok nešto ne skontamo.. Pisala sam mailom čak i u Međugorje da je prime dolje... A vidi sad... Sve je bila laž...

_____________________________

"Odabrao sam jednog anđela za tebe,on će te čekati i brinuti se za tebe.Svakog dana će se smijati s tobom,imaćeš njegovu ljubav i bićeš sretno biće."-"Hoćeš li mi reći ime tog anđela?" -"Nije važno kako se zove"-reče Bog-"ti ćeš ga zvati MAMA!!!"


(odgovor članu Super Beba)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Bisera Bostandžija nema ni za sirup boles...
26.7.2012 11:11:26   
selmoni
user posted image UŽAS nemam riječi ljudskoj podlosti kraja nema jadno to djete.

_____________________________

Zdravlje je na prvom mjestu
Mala lopuža stiže 20 septembra 2010 a možda i ranije Akobogda( Bogami stigla ranije i to dobro 25 augsta 2010)

(odgovor članu mamica Emina)
Neposredna veza do poruke: 45
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *