|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Kako organozivati zabavu iznenađenja za ukuća...
13.3.2012 8:26:48   
chuci
Ove godine mm puni 30, i bio je malo user posted image user posted image oko toga. Njegov i sestrin rođendan su u dan razlike pa sam ja odlučila da im napravim zabavu iznenađenja.
To je sve bilo jučer, a nakon što sam raju pozvala da dođu u subotu skontala sam da ove sedmice imam  baš puno posla i sad se pitam kako da sve organizujem i stignem.

Pitanja su kako da izvedem držanje zabave u tajnosti. Tortu svakako očekuje da pravim pa to neće biti problem. Više mi je oko ostale hrane, a moram još nešto osim torte poslužiti.
Imala sam ideju da kažem da nam neko dolazi na sijelo ali kontam onda to neće biti toliko iznenađenje.
Kako da sestru dovedem do nas to veče. Jel bezveze ako zamolim narod ostali da svi dođu npr kod mog brata da se skupe pa da kod nas nagrnu istovremeno (brat živi 300 m od nas).
Ili da pošaljem mm negdje popodne s ajšom a ja sve pripremim??

Molim vas za ideje kako da to držim u tajnosti i kako da organizujem. Inače su mi mm i sestra glavni kad bilo šta pripremam kad neko dolazi pa sam sad raspamećena kako da sve bude super a da oni ne saznaju.

PS. Jednom su njih dvoje meni pripremili iznenađenje za rođendan koje nije baš uspjelo jer me mm izveo, pa kad smo se vratili svi su trebali biti u kući a zakasnili su pa je bila samo sestra. Bilo je smiješno pravo kad su njih dvoje vikali surprise user posted image . Ne bih da mi se to desi


_____________________________

mrvica 22.9.2009.
mravić 4.6.2012.
ako ih ne čujem... u zijanu su garant

Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Kako organozivati zabavu iznenađenja za u...
13.3.2012 9:08:47   
Hanady RR
Mislim relano da bi najednostavniji način zabave iznenađenja bio van kuće...

Imaš li mogućnost da u nekom lokalu sve dogvoriš...
kupiš dvije-tri hladne plate koje će tamo biti dostavljene...
dvije-tri pize itd...
kažeš suprugu vodim te tu i tu na piće povodom rođakasa...
svima kažeš da tamo budu prije...
a zaovi kažeš da dođe obavezno tada i tada da im ti želiš čestitati oboma tu rođaks...

nekako nisma sigurna da ćeš lako izvesti u prosotru gdje živite zajedno ...ili pak da ga požalješ negdje sa djetetom dok ti kući primiš narudžbe zkusake...ali opet dolazak gostiju je pojedinačan neće baš biti efektno kao recimo van vašega stanauser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu chuci)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Kako organozivati zabavu iznenađenja za u...
13.3.2012 9:13:12   
Skvo RR
on neka proseta sa djetetom, ti se napirlitaj cekaj goste, a gostima umjesto poklona reci da svako donese nesto od hrane....to bi ja uradila.user posted image

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Kako organozivati zabavu iznenađenja za u...
13.3.2012 9:16:51   
Lejla Ka
Reci mužu da praviš tajnu zabavu iznenađenja za sestru, a njoj da praviš tajnu zabavu iznenađenja za muža. I eto dobila si dvoje ljudi da ti pomognu :D

I reci mužu da se još nije ni približio najboljim godinama, još je on totalni puter, žutokljunac.

Cccccc, čuj user posted image za 30-ti rođendan, još muško! Kuda ide ovaj svijet user posted image

_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Kako organozivati zabavu iznenađenja za u...
13.3.2012 9:18:41   
chuci
slavljenje negdje vani ne dolazi u obzir jer mi nismo ti tipovi. Naše društvo je malo, niko ne puši ni ne pije, i znam da se niko od pozvanih ne bi ugodno osjećao u takovj atmosferi a pogotovo mm i sestra. Mi smo svi kućni tipovi.

skvo dobra ti je ideja ali mi nekako nezgodno pitati to pozvane.

još me interesuje da li ispaliti djecu kod mame ili ih ostaviti (moja ajša i bratova curica)?

_____________________________

mrvica 22.9.2009.
mravić 4.6.2012.
ako ih ne čujem... u zijanu su garant


(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Kako organozivati zabavu iznenađenja za u...
13.3.2012 9:20:10   
chuci
lejla ka da me ne prokuže. a to bi mi bilo najjednostavnije

_____________________________

mrvica 22.9.2009.
mravić 4.6.2012.
ako ih ne čujem... u zijanu su garant


(odgovor članu chuci)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Kako organozivati zabavu iznenađenja za u...
13.3.2012 9:26:47   
Hanady RR
Njednostavnije...

svi neka se kupe kod brata tvoga....

muža pošalji van sa djetetom da pripremiš sitnice....neku salaticu, grickalice i narežeš hlladnu platu....

Zaovi reci da dođe tada i tada bratu na rođkas a da on ne zna...

kada njih dvoje budu u sobi...ostali neka dođu u grupi od brata sa bratom tvojim...
djece neka ru...lijepo će to biti ..
po dolasku njihovom naruči dvije velike pizze i eto ga...
i zakuska i zabava za njih dvoje

Tortu svakako za njih dvoje radiš...neka na sitoj bude ''znak'' za to...


i eto gaaauser posted image




_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu chuci)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Kako organozivati zabavu iznenađenja za u...
13.3.2012 9:32:04   
Hanady RR
PS. ako ti za tu zabavz treba korpa tvoja pletenauser posted image javi d aje donesem pa možemo je i napuniti nečim...kfilice ov-ono...da ne dolazi prazna, samo d aznaš u životu je...čubaj je još za muffine za BBuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Kako organozivati zabavu iznenađenja za u...
13.3.2012 9:33:52   
chuci
aha dobro si
mogla bi brata zamoliti da fol zovne mm da nešto obave (bratu se auto nešto pokvarilo jutros) pa da tako izađe iz kuće

pizze isto dobra ideja
plate mi je lahko naredati, a mogu i kad se svi skupe, naši smo

jedino sestra
hm kontam da njoj kažem da izvodim mm negdje pa da ona ko fol dođe ajšu čuvati ha?

_____________________________

mrvica 22.9.2009.
mravić 4.6.2012.
ako ih ne čujem... u zijanu su garant


(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Kako organozivati zabavu iznenađenja za u...
13.3.2012 9:34:51   
chuci
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

PS. ako ti za tu zabavz treba korpa tvoja pletenauser posted image javi d aje donesem pa možemo je i napuniti nečim...kfilice ov-ono...da ne dolazi prazna, samo d aznaš u životu je...čubaj je još za muffine za BBuser posted image


baš mi je neki dana palo na pamet šta li je s njom.
ne treba za zabavu, a potrudiću se da dođem na idući bb da je pokupim. javim ti još ako mognem doći da ne donosiš bezveze

hvala puno što je čuvaš

< Poruku je uredio chuci -- 13.3.2012 9:35:14 >


_____________________________

mrvica 22.9.2009.
mravić 4.6.2012.
ako ih ne čujem... u zijanu su garant


(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Kako organozivati zabavu iznenađenja za u...
13.3.2012 9:37:39   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: chuci

aha dobro si
mogla bi brata zamoliti da fol zovne mm da nešto obave (bratu se auto nešto pokvarilo jutros) pa da tako izađe iz kuće

pizze isto dobra ideja
plate mi je lahko naredati, a mogu i kad se svi skupe, naši smo

jedino sestra
hm kontam da njoj kažem da izvodim mm negdje pa da ona ko fol dođe ajšu čuvati ha?

user posted image

eto ga plan gotov....

ma samo kreni biće to superuser posted image user posted image

PS: korpa je i poršli put djelila mufiine user posted image a čuvam jer i ja svoju volimuser posted image ne brini kad god javiš ona dolazi do tebeuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu chuci)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Kako organozivati zabavu iznenađenja za u...
13.3.2012 9:41:24   
chuci
eh sad kontala sam negdje????? naručiti npr piletinu neku ili slično kao platu jedan oval
znate li gdje to ima. mogla bi je držati kod brata da se šta ne posumnja

još pizze, grickalice i ovali, sokovi, kafa kapućino, torta i to je to
ne znam


ima li sada negdje u sarajevu da se kupi janjetina pečena. mm je veliki ljubitelj i to bi ga posebno obradovalo. ali ono sa ražnja. mogao bi moj tata to odraditi.

_____________________________

mrvica 22.9.2009.
mravić 4.6.2012.
ako ih ne čujem... u zijanu su garant


(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Kako organozivati zabavu iznenađenja za u...
13.3.2012 9:44:39   
Lejla Ka
Janjetina "Kod Kibeta"? Ali ne znam ima li je sad.

_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu chuci)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Kako organozivati zabavu iznenađenja za u...
13.3.2012 9:45:32   
Hanady RR
Ma imaš janjetinu po ovim rstoranima okolnim...
a možeš i kupiti u konzumu janjetine na kilogram pa da tada odnese u pekaru recimo Poričanin za male pare predobro peče jer su im peći predobre....

a i merkator i konzum imaju dleikates...može se i telfonom dogvoriti ...ti pečeno pile da se izreže na hladnu platu...
recimo meraktor ima predobru rolovanu telteinu...a ona je dobra i hladna

imaš na ifnromacijama brojeve telefona...samo traži da te spoje sa delikatesom i sve dogovorišuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu chuci)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Kako organozivati zabavu iznenađenja za u...
13.3.2012 9:55:28   
Lejla Ka
Evo moj radni kolega kaže da je najbolja janjetina u pečenjari na Grbavici, u ulici (nekadašnjoj) Bratstva i Jedinstva, dijagonalno od skretanja za šoping. Čovjek ima mesaru i pored nje pečenjaru.

_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Kako organozivati zabavu iznenađenja za u...
13.3.2012 10:00:18   
chuci
e hvala i hvala kolegi.
ovo ću vidjeti s tatom i mamom da mi odrade.


uuuu baš sam uzbuđena

hvala vam puno na savjetima

_____________________________

mrvica 22.9.2009.
mravić 4.6.2012.
ako ih ne čujem... u zijanu su garant


(odgovor članu Lejla Ka)
Neposredna veza do poruke: 16
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *