|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   EKO MER kapsule
3.4.2012 13:56:18   
sarisari

Da li je neko koristio ove kapsule i kakva su vasa iskustva
Ja sam sa jedne strane procitala jako pozitivna iskustva dok sa druge pisu da one i nisu toliko bas ucinkovite pa me zanima vase misljenje, hvala
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: EKO MER kapsule
3.4.2012 17:37:12   
mo girl
moji ih svi piju i majka ih hvali do nebesa kako joj se imunitet popravio i sestra ih hvali.mislim da su oko 35km ona kutija a jos sam negdje procitala d aih dosta piju ljudi nakon kemoterapije za imunitet

(odgovor članu sarisari)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: EKO MER kapsule
3.4.2012 17:38:36   
nanika
Ja sam pila mene su preporodile

_____________________________

Curica 2006
Dečko 2009

(odgovor članu mo girl)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: EKO MER kapsule
3.4.2012 22:54:58   
malena.
moja djevojcica pije vec dva mjeseca,nema pomaka sto se tice njenih trombocita iako pise na njima da sprjecavaju opadanje trombocita.a imunitet joj je super,dok sva djeca imaju virozu njoj jos nit je procurio nos,nit kaslje nista...
kutija60kapsula 35km.stariji piju 2puta dnevno2kapsule a djeca 2puta jednu.
pise na njima da se ucinak vidi tek nakon 2-3mjeseca---tako da cemo mi nakon ove kutije uzeti i trecu

_____________________________

mamina princeza stigla na svijet 24.8...i od tada mami uljepsava dane...
:-)))))

(odgovor članu nanika)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: EKO MER kapsule
5.4.2012 8:13:36   
sarisari

hvala na inf.ja sam cula jednu verziju da su odlicne, ali i drugu u kojoj kazu da nisu jos uvijek dovoljno odnosno 100% ispitane pa mi je zato važno vaše iskustvo, a gdje si kupila ovih 60 kom za 35KM, hvala

(odgovor članu malena.)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: EKO MER kapsule
5.4.2012 23:23:31   
eko beba
hvala na inf.ja sam cula jednu verziju da su odlicne, ali i drugu u kojoj kazu da nisu jos uvijek dovoljno odnosno 100% ispitane pa mi je zato važno vaše iskustvo, a gdje si kupila ovih 60 kom za 35KM, hvala


ima ih u Apotekama Sarajevo ... 60 kapsula je oko 35 km, ja sam ih davala sinu i evo već 4. mjesec nismo na antibioticima, a to je bilo nezamislivo dug period prije nego sto sam mu ih dala ... stalne upale grla zbog vrića

_____________________________

Mjesec i Sunce - 23.01. 25.08.

(odgovor članu sarisari)
Neposredna veza do poruke: 6
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *