|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Prekomjerno znojenje
7.10.2008 21:10:23   
Lulu_
Dino!!! niposto nemoj zaustavljati znojenje.
ja znam puno o tim zljezdama jer sam po struci kozmeticar.jako je bitno da one odrade svoje.to je jedna vrsta toxina koji se tako isparavaju iz naseg tijela.pij puno vode da bi se brze to izbacilo i ne zamaraj se. ja sam se znojila 5 mjeseci i sad je sve po starom

_____________________________

Naomih 27.03.2008 9.41 hm...

I''''m Starting With The Man In,The Mirror,I''''m Asking Him To Change His Ways,And No Message Could Have
Been Any Clearer,If You Wanna Make The World,A Better Place,Take A Look At Yourself, And,Then Make A Change

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Prekomjerno znojenje
7.10.2008 21:18:37   
Anoniman
mamabb probaj tu dlacicu da iscupas da pincetim, prthodno pincetu dezinfikuj.. jer sve dok je dlakica savijena prema unutra to se moze gnjojiti
kad je iscupas, fino istisni gnjoj i dezinfikuj alkoholom... i trebalao bi da prestane aBd

lulu ja nemam namjeru da sad zaustavljam to znojenje skroz, znam i ja da to ne valja user posted image , al reko da ga bar malo sprijecim, jer bas je ruzno vidjeti, kad sam recimo neku noc obukla maicu od svile, a fleka ispod ruke ko ozonska rupa user posted image i ja s tim kuburim citav zivot, a sad poslije poroda uh.. kriza... da mi se bar vratit na znojenje, a da ne bude ono "prekomjerno" user posted image

(odgovor članu Lulu_)
  Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Prekomjerno znojenje
7.10.2008 23:01:35   
mamabb
Draga, Dino pokušala, ali do nje se ne može doći jer ispod tog
svog gnoja -bljak- i to je sad veličine zrna graška,a dr kazao da ne kopkam da će ona sama naći svoj put uz gnojenje ili da će se samo sasušiti, ali ovo već predugo traje i ružno što ''curka'' jer ostaju flekice na svijetlojoj garderobi i strašno me nervira. Ja to istisnem koliko mogu ali neće sve da iziđe,pokušala stavljati flaster ali zbog znoja nema šanse da ostane.
Tako da sam ''čupkalo'' prestala koristiti za taj dio, kamo sreće da nisam ni probala, ali eto nešto mi bilo lijepo 15 dana bez dlačica ispod pazuha user posted image

_____________________________

04.12.2008.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Prekomjerno znojenje
7.10.2008 23:34:31   
Lulu_
dino predpostavl;jam da ti je neugodno i meni je bilo a ja da sam na tvom mjestu sacekala bih jos koju sedmicu...user posted image
a mamabb doktori mi inisu za taj problem probaj otici negdje u kozmeticki...ja sam cula svakakvih savjeta od doktora koji su smjesni i nestrucni.mozda malo da naparis taj dio pa onda pokusas to sa pincetom.ne trebas istiskati nikako mislim da ces napraviti jos gore

_____________________________

Naomih 27.03.2008 9.41 hm...

I''''m Starting With The Man In,The Mirror,I''''m Asking Him To Change His Ways,And No Message Could Have
Been Any Clearer,If You Wanna Make The World,A Better Place,Take A Look At Yourself, And,Then Make A Change

(odgovor članu mamabb)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Prekomjerno znojenje
8.10.2008 0:06:38   
mamabb
Ma ja sam ti odmah išla dr-u iz razloga što je to osjetljivo područje sa kojim se baš i nije za igrati i meni je bilo važno da nije ono što se meni motalo po glavi, jer je s početka to bila samo kvržica pa me uhvatila panika.
A to sam htjela da čujem da postoji neki tretman i probaću to s parenjem...pretpostavljam da ću malo proširiti porice pa ne bi li izišlo išta jer se dlaka uopšte ne vidi u tome je problem a kad ''to'' taknem ,pod tolikim je pritiskom da imam osjećaj de će eksplodirati.

_____________________________

04.12.2008.

(odgovor članu Lulu_)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Prekomjerno znojenje
8.10.2008 0:23:09   
Anoniman
nemam savjeta da se smanji znojenje, ali ovo moram podijeliti sa vama... Moja prijateljica je imala isti problem kao dina i ona je smislila fazon... lijepila je na unutrašnjost majce u predjelu pazuha DNEVNE ULOŠKE! user posted image user posted image user posted image user posted image
ja sam se cijepala od smijeha, ali čega se čovjek sve neće dosjetiti kad ga muka spopadne!!! Pa zamisli to pođe ispadati ispod odjeće, hahahahah! Ali eto, možda nekad nekom i pomogne ovaj trik.user posted image

(odgovor članu mamabb)
  Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Prekomjerno znojenje
8.10.2008 14:41:27   
Gigana
Ja sam nekad u Nekermanu uzimala uloške koji su baš bili za tu namjenu, ali nisu bili ni slični higijenskim.  Mana im je, međutim bila što kad se jednom zalijepe na odjeću, pravo ih je teško odlijepiti.
A što se tiče znojenja, probajte Vichy dezedorans (oko 20 KM košta), meni je bio super.  Kamen nisam probala, ali definitivno imam namjeru da ga kupim, jer može duže trajati.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Prekomjerno znojenje
14.10.2008 20:25:15   
Lorna
Znojenjem se iz tijela izbacuju otrovi, tj. tijelo se cisti, i nije preporucljivo zaustavljati znojenje, ali isto tako nije preporucljivo ni prekomjerno znojenje (zbog dehidracije i gubtika bjelancevina). sad ne mogu tacno da se sjetim naziva, ali nekada je oriflame prodavao prozirnu tecnost koja se nanosila na dijelove tijela gdje je doalzilo do povisenog izlucivanja znoja i tako se znojenje reduciralo. ne bi bilo lose da malo se raspitas ima li nesto slicno kupiti kod vas tamo, nije nista strasno, tj, nece potpuno zaustaviti znojenje, ali ce ga vidno smanjiti. takodje, preporucujem kristal, ja ga koristim godinama, potpuno je prirodan i bez hemikalija. A jos jedna stvar - nekada treba i do godinu dana nakon poroda da se hormoni uravnoteze, tako da pojava pojacanog znojenja nije zabrinjavajuca kod novih mama. ja sam, recimo, imala strasna nocna znojenja, do nekih mjesec dana nakon poroda. Znala sam se presvlaciti po 5x u toku noci, jednostavno se probudim i kao da me neko polio kantom vode. No, samo je proslo nakon mjesec dana.
Ako ne uspijes naci kako se zove ta tecnost ili gdje je mozes naci, javi mi, imam jednu jaranicu koja bi mozda mogla pomoci.

_____________________________

Upoznajte Lornu
http://lorna-a-petschelt.blogspot.com/

(odgovor članu Gigana)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Prekomjerno znojenje
14.10.2008 20:36:07   
moni
I ja od kraja trudnoće pa evo sve do sada, a prošlo je 5,5 mjeseci konstantno se znojim i sve kontam proći će. Nada umire posljednjauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  

(odgovor članu Lorna)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Prekomjerno znojenje
4.11.2008 23:51:18   
mamabb
Probala sam ovo s parom i da je izvučem iznutra...ma kakvi ona se zabetonirala! Tako da ostaje mi da čekam kad će se sama pomoliti u svakom slučaju hvala na savjetu.

_____________________________

04.12.2008.

(odgovor članu moni)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Prekomjerno znojenje
30.12.2008 18:17:53   
Anoniman
Ja sam sad u 37 sedmici i imam problem sa znojenjem, zahvalna sam što postoji ovaj forum, jer mi je mnogo puta pomogao (svašta nešto saznam) .
Kupila sam lidera kremu (može se kupiti u supermarketima, košta 3KM) i zaista pomaže a samo sam je jednom nanijela, ne osjećam više ružni miris, znojim se al dosta manje.

(odgovor članu mamabb)
  Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Prekomjerno znojenje
30.12.2008 18:35:04   
mala curica
I ja koristim Lidera kremu
i meni je dobra

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Prekomjerno znojenje
11.1.2009 3:47:27   
gagzi
pozdrav svima....
ja verovatno ne pripadam ovde, i zamolicu vas da se ne ljutite sto pisem izvan teme...
potrebna mi je pomoc, naime, ja patim od hiperhidroze, to je bolest prekomernog znojenja, gde dezodoransi i antiperspiranti jednostavno ne pomazu...
postoje razliciti vidovi lecenja, najradikalniji je operacija... osim toga postoji jedan preparat koji se pravi samo u sarajevu, i proizvodi ga semikem a zove se GALMANIN...
posto sam ja iz srbije a ne poznajem nikog iz sarajeva, zamolila bih vas,ako se neko pronadje u ovom postu, da mi ga posalje...
ja bih vam naravno prvo poslala novac...
ocekujem odgovor, i hvala...

(odgovor članu Lulu_)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Prekomjerno znojenje
23.9.2010 11:46:36   
amela2208
e evo ovako...

Prije trudnoce i u toku trudnoce nisam imala nikakvih problema sa znojenjem dok evo par zadnjih sedmica uzasuser posted image user posted image user posted image user posted image ne znojim se previse ali "zaudaraaaaaaaaaaa". Cesto me je stid kad neko dodje da se taj miris ne osjeti, ne pomaze ni tusiranje niti bilo kakva kozmetika. Nisam bila Dr, prvo sam htjela vas pitat, ima li neko slicno iskustvo i sta treba da radim. Vani mi se ne izlazi od straha da ne otrujem nekogauser posted image Molim vas za pomoc, hvala unaprijed

_____________________________

Sara&Mohammad

(odgovor članu gagzi)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Prekomjerno znojenje
23.9.2010 11:52:20   
Skvo RR
Lidera krema...Izuzetna....Iako ce ti pomoci svaki proizvod koji ima oznaku Anti-transpirant...sto u biti znaci da ne zatvara pore (dakle znojis se), ali sprecava neugodan miris.

Izbjegavaj one sa oznakom Anti-perspirant jer oni zatvaraju pore.

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu amela2208)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Prekomjerno znojenje
23.9.2010 11:57:19   
amela2208
ta lidera krema dali je to nas proizvod i da li se moze naci i kod nas u İstanbulu? Procitala sam u predhodnim postovima o toj kremi ali sam mislila da je to proizvod BiHuser posted image U svakom slucaju cu otici do apoteke i potaziti  Anti-transpirant kremu ili sta vec bude imalo.
Hvalauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sara&Mohammad

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Prekomjerno znojenje
23.9.2010 11:59:42   
Skvo RR
IZVORNA PORUKA: amela2208

ta lidera krema dali je to nas proizvod i da li se moze naci i kod nas u İstanbulu? Procitala sam u predhodnim postovima o toj kremi ali sam mislila da je to proizvod BiHuser posted image U svakom slucaju cu otici do apoteke i potaziti  Anti-transpirant kremu ili sta vec bude imalo.
Hvalauser posted image user posted image user posted image


Ne znam ima li je u Turskoj, ali sve sto je sa anti-transpirant...je okej, rijesit ces problem.

Ja bi ti preporucila ovo...KliK

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu amela2208)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Prekomjerno znojenje
23.9.2010 12:01:33   
amela2208
sad mi Sara spava pa kasnije cu kupiti i kremu i ovo KliKuser posted image


_____________________________

Sara&Mohammad

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Prekomjerno znojenje
23.9.2010 12:03:04   
Skvo RR
IZVORNA PORUKA: amela2208

sad mi Sara spava pa kasnije cu kupiti i kremu i ovo KliKuser posted image


Bas javi jesi li zadovoljna, kada probas.
user posted image

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu amela2208)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Prekomjerno znojenje
23.9.2010 12:05:00   
amela2208
vazi javit cu se, samo neka prodje ovaj uzasni osjecaj...
hvala jos jednom

_____________________________

Sara&Mohammad

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Prekomjerno znojenje
23.9.2010 13:26:12   
Visnja RR
http://www.ilirija.si/en/Lidera_2/

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu amela2208)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Prekomjerno znojenje
23.9.2010 14:12:09   
amela2208
hvala vishnja, ako ne uspije ovo sto mi je preporucila Skvo onda moram naruciti nekako Lideru
hvalauser posted image

_____________________________

Sara&Mohammad

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 47
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *