|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Pomozimo oboljeloj djevojčici..... :(((
15.5.2012 15:55:50   
vila_7
user posted image

user posted image


Pomozimo teško oboljeloj Anamari Šafradin
Ponedjeljak, 30 Travanj 2012 19:17
Na e-mail naše redakcije stigla je zamolba za objavu članka i humanitarne akcije za djevojčicu iz Busovače, Anamari Šafradin.

Naime, ova uskoro četverogodišnja djevojčica obolila je od teške bolesti, leukemije. Za njezino liječenje potrebna novčana sredstva koja obitelj nije u stanju sama osigurati. Prema prognozama liječnika koji su zaduženi za liječenje Anamari ovaj proces će trajati i do pet godina.

Fondacija Kairos u suradnji sa HT Eronetom pokrenula je humanitarni telefon, gdje se pozivom na broj 092 890 815 iz HT Eronet mreže može donirati 2 (dvije) KM.

Ovom prigodom, molimo sve ljude dobre volje koji su spremni pomoći u ovoj humanitarnoj akciji da svoju pomoć uplate na žiro račun registriran na Anamarino ime:

Za uplate iz BiH:
Ime i prezime: Anamari Šafradin
Broj žiro računa: 3060282612570796
Banka: Hypo Alpe Adria Bank


Za uplate iz inozemstva, devizni podaci:
IBAN: BA393060312618290545
Swift code bank: HAABBA22
Partija: 26182905

Očekujemo vaš odaziv, jer smo uvjereni da ćete prepoznati značaj svake sitnice koju ste spremni donirati za liječenje ove djevojčice. Svaki prilog bit će od dragocijene vrijednosti! Pomozimo Anamari i njezinoj obitelji te tako učinimo sve da budu ponovno sretni u svome domu!







Svi oni koji se žele dodatno informirati, mogu to učiniti na kontakt telefon: 063/336-258 (Vladimir Šafradin).

_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Pomozimo oboljeloj djevojčici..... :(((
15.5.2012 16:10:03   
hatepsut
user posted image dusa malena..

_____________________________

"Ti si moja ljubavna pjesma,moja prva misao.Kad me jutro probudi ti si potreba i smisao"

11.03.2002 Moja ljubav,sreca,zivot...
27.07.2012 Mali Lavic upotpunio sve praznine koje su nedostajele nasoj sretnoj porodici !

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Pomozimo oboljeloj djevojčici..... :(((
15.5.2012 16:37:57   
Mya_81 RR
Kako da čovjek ostane ravnodušan na ovakve situacije user posted image Duša draga, nadam se da će se izboriti što prije!

_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu hatepsut)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Pomozimo oboljeloj djevojčici..... :(((
15.5.2012 16:45:01   
Honey3
pile drago,slatko,samo da ozdraviuser posted image

_____________________________

Moj muž je pametniji od mene. Bolje se on oženio, nego što sam se ja udala. :))))

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Pomozimo oboljeloj djevojčici..... :(((
17.5.2012 12:27:28   
vila_7
samo da malo opet dignem temu da se vide za uplate

_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu Honey3)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Pomozimo oboljeloj djevojčici..... :(((
17.5.2012 12:54:31   
draguljče
Ja ne mogu da nazovem, kad okrenem ovaj broj kaže mi da sam pozvala nepoostojeći. user posted image Zovem sa 065.

_____________________________

Boj se ovna, boj se govna, pa kad ću onda živjeti?!

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Pomozimo oboljeloj djevojčici..... :(((
17.5.2012 13:02:46   
hatepsut
Samo s eroneta se moze zvati,na zalost user posted image ja isto ne mogu nemamo niko eronet broj.

_____________________________

"Ti si moja ljubavna pjesma,moja prva misao.Kad me jutro probudi ti si potreba i smisao"

11.03.2002 Moja ljubav,sreca,zivot...
27.07.2012 Mali Lavic upotpunio sve praznine koje su nedostajele nasoj sretnoj porodici !

(odgovor članu draguljče)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Pomozimo oboljeloj djevojčici..... :(((
19.5.2012 13:18:28   
Mya_81 RR
Znam da je jednostavnije nazvati humanitarni broj, ali za njih puno bolje da se uplati na racun, pa makar i koja marka koliko bi se dalo na poziv. Jer od poziva i ne dobiju cijelu sumu, a jos cekaju na naplatu kad telefonija naplati od korisnika.

_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu hatepsut)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Pomozimo oboljeloj djevojčici..... :(((
19.5.2012 16:59:25   
niki83
Ma naravno Mya.. toliko ovih hum. akcija je bilo, ja nikad nisam okrenula tel. broj.. Uplatim koliko mogu, nije me stid..bolje ista, nego nista! A svako od nas zna koliko moze odvojiti..
Boze dragi, cuvaj nam djecicu!user posted image

_____________________________

N&N

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Pomozimo oboljeloj djevojčici..... :(((
19.5.2012 17:10:24   
Lulu_08
user posted image user posted image user posted image dusica mila, od nas ide uplata u ponedeljak aBd!!

_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu niki83)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Pomozimo oboljeloj djevojčici..... :(((
22.5.2012 13:31:33   
vila_7
nisam mogla prije do interneta ...hvala vam osobno od srca svima koje ste uplatile ili cete uplatiti!

user posted image

_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu Lulu_08)
Neposredna veza do poruke: 11
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *