|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  75 76 77 78 [79]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Sehuri/Iftari
9.7.2013 0:48:19   
hatepsut

IZVORNA PORUKA: canim

hatepsus pa jeli pocela tvoja velika beba sa dohranom, jeli dajes kasice, hranu i slicno ? kako je prihvatio/la ? Ako jede i drugu hranu onda izbacuj malo dnevne podoje da ti bude lakse a ubaci neki obrok. U svakom slucaju dojilje su oslobodjene posta tako da ako ne mozes nisi obavezna.


Jede on sve(naravno sto je preporuceno za njegov uzrast) ali je jos uvijek na antibiotiku(imao je jaku upalu krajnika) tek danas je uzeo nekoliko kasikica supe,nista nije jeo 7 dana,samo malo vode i dojio,ali bas nista valda ga je bolilo dok je gutao.Hvala na odgovru u svakom slucaju,idem ja na spavanje a vidjet cu kako ce sutra jesti ostalo,pa cu onda pokusati s postom.

Neka nam Svevisnji ukabuli postove,ibadete,dobra djela...i da sto lakse ispostimo !

_____________________________

"Ti si moja ljubavna pjesma,moja prva misao.Kad me jutro probudi ti si potreba i smisao"

11.03.2002 Moja ljubav,sreca,zivot...
27.07.2012 Mali Lavic upotpunio sve praznine koje su nedostajele nasoj sretnoj porodici !

(odgovor članu canim)
Neposredna veza do poruke: 1951
   RE: Sehuri/Iftari
9.7.2013 1:45:40   
Mjeseceva Pratilja
Ramazan mubarek olsun, drage moje forumasice.

Ja sam u iscekivanju sehura. :)

Dok sam bila u dzamiji, mama je to sve pripremila i rekla da se ne dira dok ne bude vakat. :)

_____________________________

A 30.7.2010.

My Ovulation Chart

(odgovor članu hatepsut)
Neposredna veza do poruke: 1952
   RE: Sehuri/Iftari
9.7.2013 8:02:29   
palachinken
Ramazan mubarek olsun!
Nego, lani smo imale ovu temu s 2012 na kraju, pa hoćemo li i ove godine otvarati novu?

_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu Mjeseceva Pratilja)
Neposredna veza do poruke: 1953
   RE: Sehuri/Iftari
9.7.2013 8:09:21   
damma
IZVORNA PORUKA: canim

Jeste probali halvu s grizom..ma prste polizati...

Medic i ja sam tako u trudnoci redovno ustajala ne sehur s mm da pripremim a i da mu pravim drustvo


ja pravim obicnu halvu..
po kojem receptu pravis s grizom, volila bi probat.. pisi..

_____________________________

2004.
2008.

(odgovor članu canim)
Neposredna veza do poruke: 1954
   RE: Sehuri/Iftari
9.7.2013 8:31:10   
elmaL
Bas sam jutros na sehuru razmisljala o ovoj temi na RR user posted image

sta vi jedete obično na sehuru ?

_____________________________

E i A=<3
"Ako se svaki dan malo brinete, izgubit ćete nekoliko godina vašeg života. Ako nešto nije kako treba biti, popravite ako možete. Ali učite se ne brinuti. Brige nikad nisu ništa popravile."

(odgovor članu damma)
Neposredna veza do poruke: 1955
   RE: Sehuri/Iftari
9.7.2013 8:32:39   
palachinken
Jutros smo sehurili energetsku bombu....musli od nekoliko vrsta žitarica, lješnjaci, indijski orasi, suho grožđe, smokve, brusnica, marelica, potopljeno u mlijeko sinoć i zaslađeno medom. Zaista zahvalno jelo. Dobro drži, a ne žeđa se niti ima žgaravica.

_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu damma)
Neposredna veza do poruke: 1956
   RE: Sehuri/Iftari
9.7.2013 8:50:52   
elmaL

IZVORNA PORUKA: palachinken

Jutros smo sehurili energetsku bombu....musli od nekoliko vrsta žitarica, lješnjaci, indijski orasi, suho grožđe, smokve, brusnica, marelica, potopljeno u mlijeko sinoć i zaslađeno medom. Zaista zahvalno jelo. Dobro drži, a ne žeđa se niti ima žgaravica.


e to mi treba, ne znam nikako šta da pojedem da je i hranjivo a da će mi fino leći, ja obično nešto namažem, jutros eurokrem i mlijeko, pojela pola banane, nisam mogla više, i pola litra vode popila da ne ozednim brzouser posted image

mm jeo pitu od jucer, ali meni masna bila, bilo me strah pojesti.

jel ovo u frizideru drzis preko noci?

_____________________________

E i A=<3
"Ako se svaki dan malo brinete, izgubit ćete nekoliko godina vašeg života. Ako nešto nije kako treba biti, popravite ako možete. Ali učite se ne brinuti. Brige nikad nisu ništa popravile."

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 1957
   RE: Sehuri/Iftari
9.7.2013 8:56:23   
palachinken

IZVORNA PORUKA: elmaL


IZVORNA PORUKA: palachinken

Jutros smo sehurili energetsku bombu....musli od nekoliko vrsta žitarica, lješnjaci, indijski orasi, suho grožđe, smokve, brusnica, marelica, potopljeno u mlijeko sinoć i zaslađeno medom. Zaista zahvalno jelo. Dobro drži, a ne žeđa se niti ima žgaravica.


e to mi treba, ne znam nikako šta da pojedem da je i hranjivo a da će mi fino leći, ja obično nešto namažem, jutros eurokrem i mlijeko, pojela pola banane, nisam mogla više, i pola litra vode popila da ne ozednim brzouser posted image

mm jeo pitu od jucer, ali meni masna bila, bilo me strah pojesti.

jel ovo u frizideru drzis preko noci?

Pa preko noci je relativan pojam...napravila sam oko 11, jeli oko 2, tako da je bilo van frižidera :) Ali ostalo je još, pa sam stavila u frižider, danas će malac da pojede :)

_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu elmaL)
Neposredna veza do poruke: 1958
   RE: Sehuri/Iftari
9.7.2013 9:06:52   
damma
IZVORNA PORUKA: palachinken

Ramazan mubarek olsun!
Nego, lani smo imale ovu temu s 2012 na kraju, pa hoćemo li i ove godine otvarati novu?


ja to tek sad primijet..
treba otvorit novu temu, nova godina nova nafaka user posted image

_____________________________

2004.
2008.

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 1959
   RE: Sehuri/Iftari
9.7.2013 9:07:28   
elmaL

IZVORNA PORUKA: palachinken


Pa preko noci je relativan pojam...napravila sam oko 11, jeli oko 2, tako da je bilo van frižidera :) Ali ostalo je još, pa sam stavila u frižider, danas će malac da pojede :)


user posted image user posted image u pravu si, i ne stoji baš dugo.

_____________________________

E i A=<3
"Ako se svaki dan malo brinete, izgubit ćete nekoliko godina vašeg života. Ako nešto nije kako treba biti, popravite ako možete. Ali učite se ne brinuti. Brige nikad nisu ništa popravile."

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 1960
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  75 76 77 78 [79]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  75 76 77 78 [79]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *