|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 5 6 [7]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kako znati da vas partner zaista voli?
12.9.2012 17:08:45   
sabinos

IZVORNA PORUKA: MAMA MA

Ja i mm smo totalne suprotnosti....

ali doslovno....mislim da je jedina stvar(cuj stvar?user posted image )koju oboje volimo-naše dijete...

i zbog te velike suprotnosti u nasim razmisljanjima,ponasanju,temperamentu,i velikeeee kolicine kompromisa i tolerancije, znam da me voli(a i ja njega)...jer ako nekog ne volis neda ti se zafrkavat sa svim nabrojanim...user posted image

ti si to tako fino srocila pa da se ne ponavljamo.kod nas je isto...ama ni jelo,ni pice,nista isto ne volimo.
ja ga nekad zezam:bogati sto smo mi uopce zajedno?user posted image
al to mora da je ljubav user posted image

_____________________________

nista nije ni dobro ni lose samo ga misljenje cini takvim.Sekspir

mamine paše i najbolji drugovi
veliki A 2009
mali A 2013

(odgovor članu MAMA MA)
Neposredna veza do poruke: 151
   RE: Kako znati da vas partner zaista voli?
13.9.2012 8:32:18   
MAMA MA

IZVORNA PORUKA: sabinos


IZVORNA PORUKA: MAMA MA

Ja i mm smo totalne suprotnosti....

ali doslovno....mislim da je jedina stvar(cuj stvar?user posted image )koju oboje volimo-naše dijete...

i zbog te velike suprotnosti u nasim razmisljanjima,ponasanju,temperamentu,i velikeeee kolicine kompromisa i tolerancije, znam da me voli(a i ja njega)...jer ako nekog ne volis neda ti se zafrkavat sa svim nabrojanim...user posted image

ti si to tako fino srocila pa da se ne ponavljamo.kod nas je isto...ama ni jelo,ni pice,nista isto ne volimo.
ja ga nekad zezam:bogati sto smo mi uopce zajedno?user posted image
al to mora da je ljubav user posted image


to mora da je ljubav-nema sta drugo da bude..user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Why fool around with hamburger,when you have steak at home."-reče moj dragi i osvoji me...

(odgovor članu sabinos)
Neposredna veza do poruke: 152
   RE: Kako znati da vas partner zaista voli?
13.9.2012 8:35:09   
MAMA MA

IZVORNA PORUKA: teacher75

ja sam sangvinik a mm neka kombinacija kolerika i melanholika pa zamislite na sta to lici user posted image


ma nije ni tako lose...nedao Bog da je flegmatik pa bi onda vidjela kombinacije...

_____________________________

"Why fool around with hamburger,when you have steak at home."-reče moj dragi i osvoji me...

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 153
   RE: Kako znati da vas partner zaista voli?
13.9.2012 11:42:44   
teacher75

IZVORNA PORUKA: MAMA MA


IZVORNA PORUKA: teacher75

ja sam sangvinik a mm neka kombinacija kolerika i melanholika pa zamislite na sta to lici user posted image


ma nije ni tako lose...nedao Bog da je flegmatik pa bi onda vidjela kombinacije...

imala sam jednog flegmatika 5 godina i dosta viseuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu MAMA MA)
Neposredna veza do poruke: 154
   RE: Kako znati da vas partner zaista voli?
6.5.2014 1:11:53   
veeseelaa
Ne volis njegovu porodicu, ne dozvoljavas im da vidjaju djecu, ne ides im u posjetu i njemu "ne dozvoljavas" da im pomaze, posjecuje ih itd a on naravno samo zaljubljeno gleda u tebe i ne primjecuje da si negativac - voli te


ja mislim da je to sve zbog seksa user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 155
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 5 6 [7]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 5 6 [7]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *