|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  21 22 [23] 24 25   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Gdje ste i sta kupili za svoje novorodjence?
24.9.2012 17:30:40   
amrych
Hvala ti puno na odgovoru, i ja kontam da je to ta neka cijena. Trebalo bi polahko poceti kupovati, jer je meni prva beba, nemam nijedne hehehheheeh :)

(odgovor članu Full Moon)
Neposredna veza do poruke: 551
   RE: Gdje ste i sta kupili za svoje novorodjence?
24.9.2012 17:56:00   
Full Moon
Ma ja sam i prvi put gotovo sve te pelene kupila na pijaci, super su bileuser posted image

(odgovor članu amrych)
Neposredna veza do poruke: 552
   RE: Gdje ste i sta kupili za svoje novorodjence?
30.9.2012 21:27:48   
ToSamJa
U FIS-u(Rajlovac) pelene 1,90Km 1kom obrubljene...pamucene,izgledaju sasvim ok.
Ja kupila prije par dana. Mislim da imaju jako dobar program za novorodjencad.Radi se o
domacem brendu...fini mekani pamuk.
IZVORNA PORUKA: Full Moon

Pamuicne pelene su svuda od 2.5 KM po komadu pa navise, jedino danas vidjeh na Otoci, onoj zatvorenoj kod tete sa djecijom robicom da imaju te neke iz Novog Pazara, 10 komada kosta 18 KM, sad bile su zapakovane ali ako su to iste koje sam ja kupovala prije 4 godine onda su ok sasvimuser posted image . Imam jos od kcerke tih pelena ali mozda kupim paket da obnovim malouser posted image


(odgovor članu Full Moon)
Neposredna veza do poruke: 553
   RE: Gdje ste i sta kupili za svoje novorodjence?
3.10.2012 19:26:55   
Monaa
Informacije radi u Alti se otvorio Malisa, ista radnja koja ima i u Merkuru ali sada imaju i Carters garderobicu. Citala sam da dosta zena voli njihovu robicu i da ste narucivale preko ebaya pa eto da vas obradujem ako niste znale. user posted image

(odgovor članu ToSamJa)
Neposredna veza do poruke: 554
   RE: Gdje ste i sta kupili za svoje novorodjence?
3.10.2012 19:51:31   
amrych
Uuuu jako lijepa informacija :))) hvala ti puno :***

(odgovor članu Monaa)
Neposredna veza do poruke: 555
   RE: Gdje ste i sta kupili za svoje novorodjence?
4.10.2012 2:00:17   
jele85dr
evo samo da javim da smo mi dosta stvarcica kupili u FIS-u, ukljucujuci i tetra pelene koje su 1.90KM/kom. user posted image osim toga smo kupili i melni pelene, te svedske. hrrrrpu odjece, koja je sve 100% pamuk, a poprilicno prihvatljiva cijenom user posted image i kadicu za kupanje smo takodje kupili u fisu..
jedino sto smo se zeznuli za velicine odjece, uzimali smo mahom 62 (sto je preveliko), tek nesto komada smo uzeli 56.. velicinu 50 nisu ni imali..

(odgovor članu ToSamJa)
Neposredna veza do poruke: 556
   RE: Gdje ste i sta kupili za svoje novorodjence?
13.10.2012 14:35:16   
mlada_mama1
Komodica za presvlacenje sa ladicama???
lokacija BL ili SARAJEVO, neki butik, i cijena? link? hvala

(odgovor članu amrych)
Neposredna veza do poruke: 557
   RE: Gdje ste i sta kupili za svoje novorodjence?
13.10.2012 16:59:09   
mo girl
ma iskreno ja sam neki dan isla da je kupim al kad sam vidila da su to ustvari samo 4 ladice odustala sam jer bas neces puno moci robe tu staviti,bolje ti je pravi ormar kupiti nemora onaj regal sad al neki ormar sa policama a presvuc bebu mozes i na kaucu iskrenouser posted image

(odgovor članu mlada_mama1)
Neposredna veza do poruke: 558
   RE: Gdje ste i sta kupili za svoje novorodjence?
20.10.2012 18:39:29   
Jeca_Perec
ja sam bila danas u "maloj kupovini za bebe" i ispeglala kvalitetno karticu user posted image
u Kiseljaku se nalazi radnjica sa djecijim kreveticima po povoljnim cijenama Tradeli doo, imaju cak i stranicu .. kupila sam jako pristojan bijeli krevetic puno drvo , tezak ko ista , za 190 KM , a po Sarajevu sam gledala takve nema sanse da se nadje ispod 250 KM. Rado bih stavila slicicu, al ne znam kako se postavlja... al kad odete na stranicu i izaberete bebi krevetice 4. slika po redu. Zatim sam za ovaj krevetic antialegijski matrac cija navlaka ima feder moze da se skine i opere za 60 KM, zatim posteljinica za ogradicu,jorgancic i jastucic taj set_ je 40 KM. Ima bodica pamucnih dugi rukav za 4-5 KM al je uvoz iz Turske... Osoblje je jako ljubazno i stvarno je od pomoci ;-) ako budete vam usput, mislim da bi trebali da svratite..

< Poruku je uredio Visnja RR -- 27.10.2012 12:22:03 >

(odgovor članu mo girl)
Neposredna veza do poruke: 559
   RE: Gdje ste i sta kupili za svoje novorodjence?
21.10.2012 8:34:45   
Marija13
Kakve su ogradice za krevetac, jesu li pamucne? :)

_____________________________

"Ono što mi jesmo određuje našu djecu daleko više nego ono što im govorimo. Znači, potrebno je da budemo danas, ono što želimo da naša djeca postanu sutra."

(odgovor članu Jeca_Perec)
Neposredna veza do poruke: 560
   RE: Gdje ste i sta kupili za svoje novorodjence?
22.10.2012 15:05:37   
I love youu
IZVORNA PORUKA: Jeca_Perec

ja sam bila danas u "maloj kupovini za bebe" i ispeglala kvalitetno karticu user posted image
u Kiseljaku se nalazi radnjica sa djecijim kreveticima po povoljnim cijenama Tradeli doo, .. kupila sam jako pristojan bijeli krevetic puno drvo , tezak ko ista , za 190 KM , a po Sarajevu sam gledala takve nema sanse da se nadje ispod 250 KM. Rado bih stavila slicicu, al ne znam kako se postavlja... al kad odete na stranicu i izaberete bebi krevetice 4. slika po redu. Zatim sam za ovaj krevetic antialegijski matrac cija navlaka ima feder moze da se skine i opere za 60 KM, zatim posteljinica za ogradicu,jorgancic i jastucic taj set_ je 40 KM. Ima bodica pamucnih dugi rukav za 4-5 KM al je uvoz iz Turske... Osoblje je jako ljubazno i stvarno je od pomoci ;-) ako budete vam usput, mislim da bi trebali da svratite..

Super,hvala na info, hajd mi samo reci ima li taj krevetic dole policu za odjecu, i ima li pamucnih dekica jer ih nigdje ne mogu naci u Sarajevu?

< Poruku je uredio Visnja RR -- 27.10.2012 12:22:24 >

(odgovor članu Jeca_Perec)
Neposredna veza do poruke: 561
   RE: Gdje ste i sta kupili za svoje novorodjence?
22.10.2012 18:29:36   
amrych
Bila sam i ja u Tradellli-u ima dobar izbor. Pamucne dekice imaju u Fis-u po 11 KM i pravo su lijepe. Imate isto akciju baby odjece u Mercatoru, prelijepi bodici, ja sam ih tonu kupila nisam mogla odoljeti i pravo su povoljni, po tri u kompleticu doddju a kosta oko 9 KM, onaj mekaniii pamuk, pa eto ako kome treba.... user posted image

(odgovor članu I love youu)
Neposredna veza do poruke: 562
   RE: Gdje ste i sta kupili za svoje novorodjence?
22.10.2012 19:57:48   
Jeca_Perec

IZVORNA PORUKA: I love youu
Super,hvala na info, hajd mi samo reci ima li taj krevetic dole policu za odjecu, i ima li pamucnih dekica jer ih nigdje ne mogu naci u Sarajevu?

da, krevetic ima ladicu za odjecicu.. imaju pamucne dekice u Tradeliu.. al, imas blize u Tomu I. Sarajevo 12- 13 KM ( Pcelica Maja )

(odgovor članu I love youu)
Neposredna veza do poruke: 563
   RE: Gdje ste i sta kupili za svoje novorodjence?
26.10.2012 23:10:56   
disaaa
gdje ima ovu maramu kupiti,,za nosenje bebe<imal u sarajevu

(odgovor članu Full Moon)
Neposredna veza do poruke: 564
   RE: Gdje ste i sta kupili za svoje novorodjence?
27.10.2012 11:45:18   
h@ny
Slazem se tobom. Ja sam svu opremu za bebe kupila u Tradelliju i prezadovoljna sam. Od posteljine, nosiljke za bebu, gardarobe, odjece za trudnice itd...sve je 100% pamuk i nije iz Kine:) Bila je jedna teta koja mi je pomogla s brojevima za bebu jer nisam znala koja velicina mi je potrebna. Kupila sam i banjicu sa ''''kupkom'''', a uz posteljinu dodje i baldahin. Cijene su mnogo prihvatljivije nego u Fisu...
Vec sam sve oprala i popeglala (ocekujem bepca svaki dan), i nista se nije razvuklo niti pobojilo. Mislim da je Tradelli najprihvatljiviji za vecinu potrosackih korpi u nas.

IZVORNA PORUKA: Jeca_Perec

ja sam bila danas u "maloj kupovini za bebe" i ispeglala kvalitetno karticu user posted image
u Kiseljaku se nalazi radnjica sa djecijim kreveticima po povoljnim cijenama Tradeli doo, .. kupila sam jako pristojan bijeli krevetic puno drvo , tezak ko ista , za 190 KM , a po Sarajevu sam gledala takve nema sanse da se nadje ispod 250 KM. Rado bih stavila slicicu, al ne znam kako se postavlja... al kad odete na stranicu i izaberete bebi krevetice 4. slika po redu. Zatim sam za ovaj krevetic antialegijski matrac cija navlaka ima feder moze da se skine i opere za 60 KM, zatim posteljinica za ogradicu,jorgancic i jastucic taj set_ je 40 KM. Ima bodica pamucnih dugi rukav za 4-5 KM al je uvoz iz Turske... Osoblje je jako ljubazno i stvarno je od pomoci ;-) ako budete vam usput, mislim da bi trebali da svratite..



< Poruku je uredio Visnja RR -- 27.10.2012 12:22:49 >

(odgovor članu Jeca_Perec)
Neposredna veza do poruke: 565
   RE: Gdje ste i sta kupili za svoje novorodjence?
28.10.2012 8:40:41   
Marija13
h@ny kakve su cijene posteljine i banjice za kupanje? Moram i ja skoknuti do te radnje..user posted image

_____________________________

"Ono što mi jesmo određuje našu djecu daleko više nego ono što im govorimo. Znači, potrebno je da budemo danas, ono što želimo da naša djeca postanu sutra."

(odgovor članu h@ny)
Neposredna veza do poruke: 566
   RE: Gdje ste i sta kupili za svoje novorodjence?
28.10.2012 17:32:36   
Jeca_Perec

IZVORNA PORUKA: Marija13

h@ny kakve su cijene posteljine i banjice za kupanje? Moram i ja skoknuti do te radnje..user posted image


banjica je 13 KM, a postolje za kupanje bebe 7 KM... posteljinica ona ogradica, jastucic, prekrivac 40 KM

(odgovor članu Marija13)
Neposredna veza do poruke: 567
   RE: Gdje ste i sta kupili za svoje novorodjence?
2.11.2012 20:41:53   
h@ny

IZVORNA PORUKA: Marija13

h@ny kakve su cijene posteljine i banjice za kupanje? Moram i ja skoknuti do te radnje..user posted image


Sorry sto ti ne odgovorih, ali Jeca je dala tacne cijene. A bodice imas po 4km, a gegice po 7,kapice su po 1km, imas i onih debljih stvari koje su malo skuplje ali su i dalje povoljniji od Fisa.
Sretno

(odgovor članu Marija13)
Neposredna veza do poruke: 568
   RE: Gdje ste i sta kupili za svoje novorodjence?
2.11.2012 21:05:03   
h@ny

IZVORNA PORUKA: Jeca_Perec


IZVORNA PORUKA: Marija13

h@ny kakve su cijene posteljine i banjice za kupanje? Moram i ja skoknuti do te radnje..user posted image


banjica je 13 KM, a postolje za kupanje bebe 7 KM... posteljinica ona ogradica, jastucic, prekrivac 40 KM


Zaboravih, uz posteljinu i ogradicu dodje i baldahin, a postolje kupis odvojeno 11km i 15 km,a imas odlicne nosiljke u kojima se iznosi beba. Uz nju dodje i torba za pelene i ostale zavrzlame - 60 km, ali je pravo kvalitetna. Imas odlican izbor dekica koje su jako kvalitetne i najvaznije je sto su pamucne.
Ako mi jos sta naumpadne javim ti, ali svakako otidji i pogledaj. Pozz

(odgovor članu Jeca_Perec)
Neposredna veza do poruke: 569
   RE: Gdje ste i sta kupili za svoje novorodjence?
2.11.2012 21:06:29   
milenium
drage moje,šta kupiti za bebu koja stiže krajem prvog mjeseca?znači pola godine će biti u dugom rukavu.imam otprije robice al je sve kratki rukav.koliko komada i koliko čega da kupim?i kojih brojeva najviše mi treba?

(odgovor članu h@ny)
Neposredna veza do poruke: 570
   RE: Gdje ste i sta kupili za svoje novorodjence?
2.11.2012 21:19:50   
h@ny
Ako vec imas robice otprije onda kupi samo dugi rukav: 3 bodija br.56, 3 bodija br.62, isto tako i gegica, ali onih plisanih. Za mene su benkice cista glupost jer ti opet treba bodi, a istrpavaju se stalno pa je bebac stalno neuredanuser posted image ...A mozes kupiti i one plisane prsluke koji se obuku preko gegica i lijepo izgledaju...
Nadam se da ce ti moj savjet pomoci...

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 571
   RE: Gdje ste i sta kupili za svoje novorodjence?
2.11.2012 22:18:47   
milenium
ma kakve benkice,zar se to uopće još proizvodi?!
bodići su sasvim dovoljni.hvala h@nyuser posted image

(odgovor članu h@ny)
Neposredna veza do poruke: 572
   RE: Gdje ste i sta kupili za svoje novorodjence?
3.11.2012 8:47:49   
Marija13
Hvalaaa h@ny user posted image
moram otici ovih dana, nemamo jos puno vremena, sitno brojimo user posted image



IZVORNA PORUKA: h@ny


IZVORNA PORUKA: Jeca_Perec


IZVORNA PORUKA: Marija13

h@ny kakve su cijene posteljine i banjice za kupanje? Moram i ja skoknuti do te radnje..user posted image


banjica je 13 KM, a postolje za kupanje bebe 7 KM... posteljinica ona ogradica, jastucic, prekrivac 40 KM


Zaboravih, uz posteljinu i ogradicu dodje i baldahin, a postolje kupis odvojeno 11km i 15 km,a imas odlicne nosiljke u kojima se iznosi beba. Uz nju dodje i torba za pelene i ostale zavrzlame - 60 km, ali je pravo kvalitetna. Imas odlican izbor dekica koje su jako kvalitetne i najvaznije je sto su pamucne.
Ako mi jos sta naumpadne javim ti, ali svakako otidji i pogledaj. Pozz



_____________________________

"Ono što mi jesmo određuje našu djecu daleko više nego ono što im govorimo. Znači, potrebno je da budemo danas, ono što želimo da naša djeca postanu sutra."

(odgovor članu h@ny)
Neposredna veza do poruke: 573
   RE: Gdje ste i sta kupili za svoje novorodjence?
3.11.2012 8:54:01   
hatepsut
IZVORNA PORUKA: milenium

drage moje,šta kupiti za bebu koja stiže krajem prvog mjeseca?znači pola godine će biti u dugom rukavu.imam otprije robice al je sve kratki rukav.koliko komada i koliko čega da kupim?i kojih brojeva najviše mi treba?


Moj je do vise od mjeseca bio u broju 56(a zavisi i koliko duga beba se rodi) s tim da tako male bebe slabo se prljaju.za prve dane najzgodniji su bodiici sto se kopcaju duzinom oblacis ih ko benkicu da ne navlacis bebi preko glavice.zatim zgodne su gegice iz jednog djela ako je u kuci toplo bodi i gegice su sasvim dovoljne naravno da ces bebu malo i dekicom prekriti.ja bi nekih 5 kom tig bodica i toliko gegica,imat ces i kompletic u kom ste izisli iz bolnice,par maicica i onih kao dugih gaca s stopicama.naravno kapice.Mi smo s 2 mjeseca krenuli s brojem 62 i jos uvjek ih nosimo a imamo 3mj.sad oni vec vise bljuckaju pa treba vise odjece.ja sad izbjegavam gegice iz jednog djela izuzev kad spava jer kad bljucne sve moram da skidam.

< Poruku je uredio hatepsut -- 3.11.2012 8:55:33 >


_____________________________

"Ti si moja ljubavna pjesma,moja prva misao.Kad me jutro probudi ti si potreba i smisao"

11.03.2002 Moja ljubav,sreca,zivot...
27.07.2012 Mali Lavic upotpunio sve praznine koje su nedostajele nasoj sretnoj porodici !

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 574
   RE: Gdje ste i sta kupili za svoje novorodjence?
3.11.2012 15:50:28   
aries
Jeca_Perec ako može pitanje,da li se sjećaš koliko koštaju komodice u tom Tradelli-ju ? Hvala unaprijed

(odgovor članu Jeca_Perec)
Neposredna veza do poruke: 575
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  21 22 [23] 24 25   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  21 22 [23] 24 25   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *