|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  22 23 [24] 25 26   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Gdje ste i sta kupili za svoje novorodjence?
4.11.2012 16:11:10   
mo girl
kad ja vidim koliko je u sarajevu il zenici jeftinije nego u mostaru raskrivila bi seuser posted image .neki dan sam gledala te banjice za kupanje najjeftinija je 20km i to je ona obicna a ono postolje za kupanje ustvari meni ono izgleda kao peskir prebacen preko 2 stange 15km.tetra pelene 10kom 25km ma stvarno previse.
a tih bodica na preklop sam slabo nasla sve su oni sto se navuku preko glave pa jel mogu ti?

(odgovor članu aries)
Neposredna veza do poruke: 576
   RE: Gdje ste i sta kupili za svoje novorodjence?
4.11.2012 16:16:06   
R&T@

IZVORNA PORUKA: mo girl

a tih bodica na preklop sam slabo nasla sve su oni sto se navuku preko glave pa jel mogu ti?


Naravno da mogu, samo ih je teze obuci novorodjencetu...

Znam da u radnji Bimaco (u onom centru) imaju bodice na preklop po 4 KM...
U Sarajevu ih ne mozes naci po toj cijeni...

U Bingu u Vrapcicima takodjer mozes naci povoljnije stvarcice nego u Kiseljaku... provjereno...user posted image

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu mo girl)
Neposredna veza do poruke: 577
   RE: Gdje ste i sta kupili za svoje novorodjence?
4.11.2012 16:30:43   
mo girl
sigurno mislis na mepas.u bimaco sam usla jednom i kad sam vidila da majica za trudnice kosta 100km slagirala se tako da nisam u njemu ni gledala al cu svakako otici sutra da vidim ima li ih jos.bingo me malo razocarao čponudom bila sam sinoc nemaju ni pelena jedino sam ih u robotu nasla (ovde ne ubrajam mepas)

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 578
   RE: Gdje ste i sta kupili za svoje novorodjence?
4.11.2012 16:48:27   
R&T@

IZVORNA PORUKA: mo girl

sigurno mislis na mepas.u bimaco sam usla jednom i kad sam vidila da majica za trudnice kosta 100km slagirala se


Da...
Prije mjesec sam obisla taj sprat s ponudom za bebe...
U nekim prodavnicama, i bas me briga za marku, stvarno nisu normalni...
Dekice 150KMuser posted image

Ali, ako sve obidjes pronaci ces bas slatkih stvarcica koje su kao snizene pa imaju normalnu cijenu... posebno ti mali brojevi 56, 62 i 68...


_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu mo girl)
Neposredna veza do poruke: 579
   RE: Gdje ste i sta kupili za svoje novorodjence?
9.11.2012 13:26:54   
I love youu
Mamice sta mislite o stvarcicama iz cm-a za bebe?Danas sam slucajno bila i vidjela da imaju kapica,rukavica, benkica,gegica?Koliko sam vidjela pise da je pamuk.A usput da vas pitam moze li mi neko reci odprilike kako se krecu cijene tih stvarcica za bebe. Ja kad vidim odjecu izgubim se koliko je sareno, koliko je sve slatko pa ne mogu bas sve cijene da zapamtim.Da se ne zaletim pa ne kupim bas nesto skupo.

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 580
   RE: Gdje ste i sta kupili za svoje novorodjence?
10.11.2012 15:48:41   
ToSamJa
Ne bi trebalo da je lose ako je pamuk.Ali najbolje osjetis pod rukom..nikad ne vjeruj sta pise na etiketi. Ipak pod rukom mozes odprilike osjetiti kakav je kvalitet. Ja nisam puno odjece kupila(jer sam uglavnom sve dobila),ali ne bjezim od toga da kupujem u TC(marketima).Tako sam divnih stvarcica kupila u Robotu,FISu...kako rekoh bitno je da je mekani pamuk. Uglavnom sam kupovala dobace proizvodnje benkice,pelene,sipercice.Ima na etiketi pise 100% domace..bren...ili nesto tako.

_____________________________

07.10.2012.god. Moja Smjeskica dobila izbore!!!

(odgovor članu I love youu)
Neposredna veza do poruke: 581
   RE: Gdje ste i sta kupili za svoje novorodjence?
11.11.2012 10:36:50   
Marija13
Drage moje prilicno mi je hitno, obisla sam ja mislim sve radnje koje su mi ovdje preporucili ali nigdje nisam nasla kvalitetnu i pamucnu ogradicu sa posteljinom za krevetac.. user posted image nemamo jos puno vremena, ako neko jos zna gdje u sarajevu ima, neka kaze, cijena nije bitna.. PS:Ja nikome ne bih preporucila Tradeli u kiseljaku, mozda se moze probrati nesto jeftine odjece, ali je sve ostalo blago receno smece, ogradice su katastrofa user posted image ono nije vidjelo pamuka a o kicastom dizajnu necu ni pricati..

_____________________________

"Ono što mi jesmo određuje našu djecu daleko više nego ono što im govorimo. Znači, potrebno je da budemo danas, ono što želimo da naša djeca postanu sutra."

(odgovor članu ToSamJa)
Neposredna veza do poruke: 582
   RE: Gdje ste i sta kupili za svoje novorodjence?
11.11.2012 16:59:43   
amrych
Slazem se za posteljine i Tradelli. Prije sam pisala, u sarajevu imas pravo kvalitetne pamucne u interexu radnja babyland, interex kod mercatora, cijene su od 80-100 KM.

Zna li neko od vas gdje ima kupiti BECUTAN torba ona, kao sto ima NIVEA, s onim svim proizvodima unutra user posted image

(odgovor članu Marija13)
Neposredna veza do poruke: 583
   RE: Gdje ste i sta kupili za svoje novorodjence?
12.11.2012 12:45:18   
ToSamJa

IZVORNA PORUKA: amrych

Slazem se za posteljine i Tradelli. Prije sam pisala, u sarajevu imas pravo kvalitetne pamucne u interexu radnja babyland, interex kod mercatora, cijene su od 80-100 KM.

Zna li neko od vas gdje ima kupiti BECUTAN torba ona, kao sto ima NIVEA, s onim svim proizvodima unutra user posted image


I ja kupila na istom mjestu ogradicu za krevetac! Super je!
A taj set becutan se moglo kupiti u Bingu(cak na Ciglanama)

_____________________________

07.10.2012.god. Moja Smjeskica dobila izbore!!!

(odgovor članu amrych)
Neposredna veza do poruke: 584
   RE: Gdje ste i sta kupili za svoje novorodjence?
15.11.2012 8:24:22   
Lavica28
Pozdrav svim mamama, 
Nakon iščitavanja vaših postova od prije 4 godine do danas user posted image , obišla sam veliki dio preporučenih lokacija za kupovinu baby stvarčica u Sa i evo mojih utisaka:
Prvo odgovor za Marija13: Prekrasne posteljine (ali i najskuplje) imaju se kupiti u Adaxu u Koreji (bivši VF), ogradica, jorgan, navlaka, jastičnica i čaršaf koštaju 160 KM, ali su najljepše koje sam do sada vidjela (ko voli jednostavnost kao ja). Tamo je trenutno akcija, u časopisu Mame i bebe postoji kupon za popust od 5% u njihovoj radnji + im je trenutno akcija od 20% na gotovinsko plaćanje, tako da na te krupne stvari to bude stvarno ooodličan popust (25%)!
Što se tiče posteljina, ima neka srbijanska marka Baby Hit, tako nešto i dosta prodavnica nude njihov set, izgledaju mi vrlo kvaliteto, ali su cijene različite od ranje do radnje. Najjeftinija čini mi se u Amku opet. Ima i neka mala prodavnica u Merkuru otoka, Zeko se zove, nju sam slučajno našla tražeći Mališu, i kod njih se može svašta naći, recimo ove posteljine što sam spomenula su za oko 15 KM jeftinije nego u Mališi (identične, samo sprat iznad). Zato savjet, prije kupovine, sve obiđite, pa onda kupujte. 
Amko Mojmilo još uvijek ima divne pamučne bebeće stvari.
Azel je propao izgleda, vrlo siromašna je ponuda za bebe.
Mališa, hm, ne znam šta bih rekla, očekivala sam više, puno je turskih stvari, mada hvale tog nekog proizvođača Baby Center, ali meni opet onda bolje kupit domaću pčelicu maju.

Da li je iko slučajno bio u novootvorenoj radnji u Importane (Bambino land)? Isplatili se ići? I tamo je turska roba (došla sam u posjed kataloga njihovog), ali imaju neke stvari koje nigdje nisam vidjela, recimo štitnike za koljena kad beba propuže i maksuzija gaćice za sunećenje user posted image   to sam vidjela prvi put da postoji....Sretno nam sa trudnoćom i ugodan i veseo šoping vam svima želim! Ovo je stvarno prezabavno!!

(odgovor članu ToSamJa)
Neposredna veza do poruke: 585
   RE: Gdje ste i sta kupili za svoje novorodjence?
15.11.2012 8:34:17   
veeseelaa
Lavice čuj posteljina 160 KMuser posted image

radije bi kupila kvalitetan materijal i sašila istu
inače još nisam ništa kupovala za bebicu jer ne znamo spol, a jedva čekamo ići u šoping

mene zaniam dal je iko skužio gdje se ima kupiti deka za bebe, ona deka što se kopča na ramenima a donji dio je skroz zatvoren

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Lavica28)
Neposredna veza do poruke: 586
   RE: Gdje ste i sta kupili za svoje novorodjence?
15.11.2012 8:46:34   
Lavica28
veeseelaa, to je bio odgovor za Mariju13, jer je rekla da cijena nije bitna, pa sam navela meni stvarno najljepše koje sam do sada vidjela, naročito jer ima ovaj popust sada...ma sve to skupa tamo izgleda tako prekrasno, jer je svaka posteljina uparena sa krevetićem bojom i uzorkom, bajkica prava....
Eh, u azelu u hrasnom (ona baby azel) sam vidjela juče baš tu vrećicu koju tražiš, preslatka je, 20 KM košta i bijela je (neutralna), pošto ne znate spol, možeš slobodno kupiti, ako se već nije prodala. Meni je bila diiivna i odmah bih je maznula da nisam već kupila nešto slično.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 587
   RE: Gdje ste i sta kupili za svoje novorodjence?
15.11.2012 8:58:37   
I love youu
Lavice svaka cast za to sto si napisala:))))

A za sta vam sluzi ta dekica,jel za spavanje da bebu uvucete u to ili ? Ja jedva cekam da pocnem kupovati te stvarcice,al sve kontam rano je ,u pon aBd ulazim u 5mj,pa reko negdje od 6mj da pocnem kupovati,pojma nemam.

(odgovor članu Lavica28)
Neposredna veza do poruke: 588
   RE: Gdje ste i sta kupili za svoje novorodjence?
15.11.2012 9:27:49   
veeseelaa
Eh, u azelu u hrasnom (ona baby azel) sam vidjela juče baš tu vrećicu koju tražiš, preslatka je, 20 KM košta i bijela je (neutralna), pošto ne znate spol, možeš slobodno kupiti, ako se već nije prodala. Meni je bila diiivna i odmah bih je maznula da nisam već kupila nešto slično


jao baš ti hvala za info
još da skontam gdje je Azel u Hrasnom?

I love youu meni je ta deka kul i za po sobi a i ako se gdje krene sa bebaćom, npr na bocu kad bude napunila mjesec dana i sl

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Lavica28)
Neposredna veza do poruke: 589
   RE: Gdje ste i sta kupili za svoje novorodjence?
15.11.2012 9:31:41   
I love youu
A koju velicinu uzimate te dekice,jer bebica brzo raste na pocetku,pa da ne kupim a ono jedan mjesec moze i vise ne.Jel se bas zove dekica kad budem pitala u prodavnicama.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 590
   RE: Gdje ste i sta kupili za svoje novorodjence?
15.11.2012 9:35:29   
veeseelaa
ja ću neku od metar user posted image user posted image  ako bude
sudeći po Ajši a i po onom što je dr rekao bebica će biti duga

mislim ne bi uzimala ono 56,62 i sl, to mojoj Ajši nije moglo ni prvi dan po rodjenju
vrjerovatno 92 user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu I love youu)
Neposredna veza do poruke: 591
   RE: Gdje ste i sta kupili za svoje novorodjence?
15.11.2012 9:36:13   
veeseelaa
Jel se bas zove dekica kad budem pitala u prodavnicama.


pa ne znam kako se zove, to je baš deka sa kopačnjem na ramenima bebe, bez rukava
samo tako objasni

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu I love youu)
Neposredna veza do poruke: 592
   RE: Gdje ste i sta kupili za svoje novorodjence?
15.11.2012 9:38:10   
mamabb

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ja ću neku od metar user posted image user posted image  ako bude
sudeći po Ajši a i po onom što je dr rekao bebica će biti duga

mislim ne bi uzimala ono 56,62 i sl, to mojoj Ajši nije moglo ni prvi dan po rodjenju
vrjerovatno 92 user posted image


biće ti preveliko. moja L je isto bila krupna kao i tvoja Ajša ali ta vreća je mogal 74/86 veća joj je bila široka na ramenima pa sam se plašila da glavu ne uvuče unutra vpoljeći se :)

_____________________________

04.12.2008.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 593
   RE: Gdje ste i sta kupili za svoje novorodjence?
15.11.2012 9:38:32   
ajla86
ja kad sam to kupovala trekli su mi da je vreca za spavanje ili za kolica...a bas je za novorodzence...jel mislimo na isto??
kupila u radnji na socijalnom kod Mone...

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 594
   RE: Gdje ste i sta kupili za svoje novorodjence?
15.11.2012 9:38:48   
mamabb

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

Jel se bas zove dekica kad budem pitala u prodavnicama.


pa ne znam kako se zove, to je baš deka sa kopačnjem na ramenima bebe, bez rukava
samo tako objasni


Vreća za spavanje :)

_____________________________

04.12.2008.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 595
   RE: Gdje ste i sta kupili za svoje novorodjence?
15.11.2012 9:40:31   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: mamabb


IZVORNA PORUKA: veeseelaa

Jel se bas zove dekica kad budem pitala u prodavnicama.


pa ne znam kako se zove, to je baš deka sa kopačnjem na ramenima bebe, bez rukava
samo tako objasni


Vreća za spavanje :)


user posted image user posted image user posted image  e eto, meni to deka prava user posted image user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu mamabb)
Neposredna veza do poruke: 596
   RE: Gdje ste i sta kupili za svoje novorodjence?
15.11.2012 9:41:20   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: mamabb


IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ja ću neku od metar user posted image user posted image  ako bude
sudeći po Ajši a i po onom što je dr rekao bebica će biti duga

mislim ne bi uzimala ono 56,62 i sl, to mojoj Ajši nije moglo ni prvi dan po rodjenju
vrjerovatno 92 user posted image


biće ti preveliko. moja L je isto bila krupna kao i tvoja Ajša ali ta vreća je mogal 74/86 veća joj je bila široka na ramenima pa sam se plašila da glavu ne uvuče unutra vpoljeći se :)


moguće..... ajd kad vidim procijenim


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu mamabb)
Neposredna veza do poruke: 597
   RE: Gdje ste i sta kupili za svoje novorodjence?
15.11.2012 9:56:26   
Volim Te!
Imam ja dva kompleta posteljine nikad koristeno samo oprala ako neko hoce da mu prodam user posted image user posted image salim se ja sam uzela bijelo cipkano a zaova mickey mause-a, ali dokto mi je to najstrozije zabranio zbog rizika od gusenja pa nisam nista stavila na krevet samo madrac a tako bih voljela da ga ukrasim user posted image pa nekad kasnije mozda...

_____________________________

Prije nego sto si se rodila nosila sam te ispod svog srca...Od trenutka kada si dosla na ovaj svijet,do trenutka kad ja odem sa njega,zauvijek cu te nositi u srcu...

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 598
   RE: Gdje ste i sta kupili za svoje novorodjence?
15.11.2012 10:10:25   
veeseelaa
a meni se nikako beba ne iznosi u onoj kutiji... znate na koju mislim
inače jastuče za bebu mi je dala mama, u istoj je iznijela svu svoju djecu....

AJšu sam metnula u taj jastuk pa u onu kutiju, al kutija mi je baš baš bezveze user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Volim Te!)
Neposredna veza do poruke: 599
   RE: Gdje ste i sta kupili za svoje novorodjence?
15.11.2012 10:12:32   
I love youu
A znam za tu radnju na socijalnom, al nisam bila, koja je tamo cijena te vrece za spavanje?

(odgovor članu Volim Te!)
Neposredna veza do poruke: 600
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  22 23 [24] 25 26   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  22 23 [24] 25 26   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *