|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  24 25 [26] 27 28   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Gdje ste i sta kupili za svoje novorodjence?
22.11.2012 16:57:55   
M kao Mama
ove priče tipa kupi 3 bodija, dvoje gegica, sa mojom mlađom kćerkom totalno padaju u vodu, nju nekada presvućem i po 7 , 8 puta na dan, a bilo je dana i 10 puta, sipereka 10 dnevno, jer je imala refluks i povrćala i bljucala, i kad se sredi svu je moram presvući, a starija je mogla tri dana u istome da bude, tako da nema pravila

(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 626
   RE: Gdje ste i sta kupili za svoje novorodjence?
22.11.2012 17:10:48   
Neca xxx
I moja je bljuckala non-stop i stalno smo je presvlacili. Ali ja ipak mislim da je prije rodjenja dovoljno kupiti po nekoliko stvarcica. Jer sam ja vec nakon nekoliko dana skontala koji mi modeli bodija vise odgovaraju, cega mi treba vise, a sta mi je totalno nepotrebno, a mislila sam da je neophodno. I da, bezze je kupovati puno stvarcica u velicini 56. Mi smo to prerasli za 15 dana.

Ja sam dumala prije poroda cega mi koliko treba i onda sam se razrahatila kada sam skontala da vecinu tih stvari mogu kupiti i u Mercatoru, Amku i slicnim prodavnicama koje rade svaki dan do 22 sata i da je lako otici kupiti nesto sto treba.

_____________________________

“Samo sam htjela da imam nešto tvoje… Zauvijek…”
“Želiš nešto moje? Zauvijek? Da li bi prezime moglo da posluži?”

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 627
   RE: Gdje ste i sta kupili za svoje novorodjence?
23.11.2012 23:01:21   
Gabicca
Isla danas, ali zatvorili :(

(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 628
   RE: Gdje ste i sta kupili za svoje novorodjence?
24.11.2012 16:57:37   
I love youu
Jeeeee, danas smo bili u prvoj kupovini za bebicu,bas sam nesto sretna:))))))Divan osjecaj je kupovati one male stvarcice.Bila sam u Tradeliju,nisam bas nesto zadovoljna,nisu imali skoro nista za tek rodjenu bebicu, onda velicine nisu ono 56,60... nego 1,2, pa se nisam mogla snaci. Jedino sam vidjela pelene 10kom 14km, samo ne znam kakve su.Malo sam u dilemi koje da kupim,imaju one 2,90km od pcelice maje, ili te dole u Kiseljaku.Jest da su ove dole jeftinije,pa eto moze li mala pomoc.Inace bila sam u Fisu,ovom nasem, ne onom dole u Vitezu, i imaju pravo jeftinih bodica od domace marke kupujmo domace.Super slozeno,lako se mozes snaci i pitat koga god hoces za pomoc.

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 629
   RE: Gdje ste i sta kupili za svoje novorodjence?
24.11.2012 17:20:28   
Ramona11

IZVORNA PORUKA: I love youu

Jeeeee, danas smo bili u prvoj kupovini za bebicu,bas sam nesto sretna:))))))Divan osjecaj je kupovati one male stvarcice.Bila sam u Tradeliju,nisam bas nesto zadovoljna,nisu imali skoro nista za tek rodjenu bebicu, onda velicine nisu ono 56,60... nego 1,2, pa se nisam mogla snaci. Jedino sam vidjela pelene 10kom 14km, samo ne znam kakve su.Malo sam u dilemi koje da kupim,imaju one 2,90km od pcelice maje, ili te dole u Kiseljaku.Jest da su ove dole jeftinije,pa eto moze li mala pomoc.Inace bila sam u Fisu,ovom nasem, ne onom dole u Vitezu, i imaju pravo jeftinih bodica od domace marke kupujmo domace.Super slozeno,lako se mozes snaci i pitat koga god hoces za pomoc.


Imas Amko komerc na Mojmilu, u prizemlju radnja s baby stvarima.
Tu su bodici Pcelica Maja, stvarno kvalitetni a kad smo mi kupovali bili su i jeftiniji od tih u Fisu.
Mene nesto ti fisovi nisu odusevili.


_____________________________

Nisam znala koliko je ljubavi u mom srcu dok me neko nije nazvao MAMA!

(odgovor članu I love youu)
Neposredna veza do poruke: 630
   RE: Gdje ste i sta kupili za svoje novorodjence?
24.11.2012 17:24:26   
nanika
Moja sestra neki dan uzela u fisu curici tri bodija i kod jednog vec pukao driker. I ja bih se ipak prije odlucila za pcelicu maju.

_____________________________

Curica 2006
Dečko 2009

(odgovor članu Ramona11)
Neposredna veza do poruke: 631
   RE: Gdje ste i sta kupili za svoje novorodjence?
24.11.2012 17:37:17   
I love youu
Ja sam uzela samo jedan bodic u fisu danas,reko bas zbog toga ne znam kakvi su,pa ako sam se zeznula nisam ih puno kupila.

(odgovor članu nanika)
Neposredna veza do poruke: 632
   RE: Gdje ste i sta kupili za svoje novorodjence?
24.11.2012 17:38:41   
Ramona11
Nama su se ti fisovi razvlacili ko zvaka na djetetu. Obucem opran, ispeglan, a za pola sata visi oko vrata. Bas ruzno. Meni je Pcelica Maja zakon. Sto kvalitetom, a i pristupacnim cijenama. Bukvalno nista nam se nije pocijepalo, ispralo, razvuklo, a dugmici svi na svom mjestu. Samo na jednom bodicu nam se otrgnuo i to mojom greskom. Kupovali smo sve, ne samo bodice te marke. Ovo sto smo prerasli stoji kao novo i ceka brata ili seku user posted image user posted image

_____________________________

Nisam znala koliko je ljubavi u mom srcu dok me neko nije nazvao MAMA!

(odgovor članu nanika)
Neposredna veza do poruke: 633
   RE: Gdje ste i sta kupili za svoje novorodjence?
24.11.2012 17:44:10   
I love youu
A gdje sve ima te pcelice osim na Mojmilu i Dobrinju, ima gdje po starom gradu?

(odgovor članu Ramona11)
Neposredna veza do poruke: 634
   RE: Gdje ste i sta kupili za svoje novorodjence?
24.11.2012 17:50:31   
Ramona11
Meni je ta radnja na Mojmilu bila zgodna, tj. na ruku pa nisam isla dalje bar sto se tice Pcelice Maje. Mozda neke druge zenice znaju, ja ne.

_____________________________

Nisam znala koliko je ljubavi u mom srcu dok me neko nije nazvao MAMA!

(odgovor članu I love youu)
Neposredna veza do poruke: 635
   RE: Gdje ste i sta kupili za svoje novorodjence?
24.11.2012 18:02:38   
nanika
Ja sam nailazila na pcelicu maju i po trznim centrima. Meni je ipak najbolja ova radnja u Amko komercu. Bilo je i po Carsiji u onim buticima za bebice

_____________________________

Curica 2006
Dečko 2009

(odgovor članu Ramona11)
Neposredna veza do poruke: 636
   RE: Gdje ste i sta kupili za svoje novorodjence?
24.11.2012 19:12:26   
M kao Mama
pčelica maja je kvalitetnija, što jest jest, pelene njihove pamučne ima još od starije kćerke, dekice, i još ponešto, vjeruj te bolje su od onih što sam kupila NO name

(odgovor članu nanika)
Neposredna veza do poruke: 637
   RE: Gdje ste i sta kupili za svoje novorodjence?
24.11.2012 19:29:46   
chuci
ima pčelica maja i u robotovim samoposlugama, pa eto ne znam koji ti je robot najbliži.
meni pčelica maja bila relativno dobra za curicu, iako su im brojevi malo manji, ili se pokupe pri pranju ne znam. i mm je na par bodija razrezao onaj opšav oko ruke jer se baš mnogo pokupi pri pranju i dok ga dobro ne rastegneš ne može rukica proći. sa momkom mi nisu odgovarali jer su mnogo uski oko nogu a on ima jače noge. i bodiji im imaju relativno podebeo pamuk a on se rodio u ljeto. uglavnom ja ih više ne kupujem. a dekice su im super. i one gegice što se kopčaju na ramenima (s tim što i njih treba uzeti broj veće).

_____________________________

mrvica 22.9.2009.
mravić 4.6.2012.
ako ih ne čujem... u zijanu su garant


(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 638
   RE: Gdje ste i sta kupili za svoje novorodjence?
24.11.2012 20:17:18   
I love youu

IZVORNA PORUKA: chuci

ima pčelica maja i u robotovim samoposlugama, pa eto ne znam koji ti je robot najbliži.
meni pčelica maja bila relativno dobra za curicu, iako su im brojevi malo manji, ili se pokupe pri pranju ne znam. i mm je na par bodija razrezao onaj opšav oko ruke jer se baš mnogo pokupi pri pranju i dok ga dobro ne rastegneš ne može rukica proći. sa momkom mi nisu odgovarali jer su mnogo uski oko nogu a on ima jače noge. i bodiji im imaju relativno podebeo pamuk a on se rodio u ljeto. uglavnom ja ih više ne kupujem. a dekice su im super. i one gegice što se kopčaju na ramenima (s tim što i njih treba uzeti broj veće).

Hvala svima na info ;)

Pa ne znam koliko mi je onda pametno uzimati puno bodica 56, mozda par, a ostalo 62 da uzmem?A gegice koje velicine, ipak one idu preko bodica?Pa i meni je termin kraj aprila tako da ce nas uhvatiti ljeto.

(odgovor članu chuci)
Neposredna veza do poruke: 639
   RE: Gdje ste i sta kupili za svoje novorodjence?
29.11.2012 15:05:39   
Lavica28
I love youu, ja ću aBd uzeti više gegica 62, svi kažu da se brzo preraste, pa bolje da malo "pliva" na samom početku, ali ćeš više iskoristiti. Bez obzira što se kraj aprila, tada je hladno još uvijek, ja bih uzela pola plišanih, pola pamučnih gega.

(odgovor članu I love youu)
Neposredna veza do poruke: 640
   RE: Gdje ste i sta kupili za svoje novorodjence?
3.12.2012 12:42:44   
Lavica28
Drage mame, može li mi iko reći da li je prema vašim iskustvima komodica za presvlačenje korisna zbog leđa ili je ipak nepotreban komad namještaja (naročito sam čula da je ona kadica unutra totalni pšromašaj)?

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 641
   RE: Gdje ste i sta kupili za svoje novorodjence?
3.12.2012 12:56:35   
Medi_87
komodicu s kadicom nismo ni imali, ali imamo podlogu za presvlačenje kao dodatak kreveticu, i zaista pomaže za leđa, a kadicu uvijek možeš kupiti odvojeno, znam da su te komodice s kadicom poprilično skupe, tako d ameni to ne bi bila dobra investicija, podloga za presvlačenje košta cc 40 km, dobra kadica 30 tak a te komodice su sve preko 300kmuser posted image bar one malo kvalitetnije

(odgovor članu Lavica28)
Neposredna veza do poruke: 642
   RE: Gdje ste i sta kupili za svoje novorodjence?
3.12.2012 13:13:16   
ninuska

IZVORNA PORUKA: Medi_87

komodicu s kadicom nismo ni imali, ali imamo podlogu za presvlačenje kao dodatak kreveticu, i zaista pomaže za leđa, a kadicu uvijek možeš kupiti odvojeno, znam da su te komodice s kadicom poprilično skupe, tako d ameni to ne bi bila dobra investicija, podloga za presvlačenje košta cc 40 km, dobra kadica 30 tak a te komodice su sve preko 300kmuser posted image bar one malo kvalitetnije


Podloga za presvlacnje je praktican, stavis je na krevetic i ne lomis ledja, a uvijek je mozes i premjestati. Komoda je po mom skromnom misljenju jako skupa za ono sto dobijas. Bolje ti je kupi kadicu i dok je beba mal mozes je staviti na trpezariski sto gdje je dovoljno visoko da se ne moras saginjati, a podlogu kao sto rekoh mozes kupiti zasebno.
Komodu koju dobijes sa kadicom je mala za bebece stavri tako da moras obezbjediti jos neki dio ormar, pa je po meni bolje izabrati sad jeftiniju varijantu kada+podloga), a kasnije namjestiti djeciju sobicu onako kako zelis.

(odgovor članu Medi_87)
Neposredna veza do poruke: 643
   RE: Gdje ste i sta kupili za svoje novorodjence?
3.12.2012 13:17:09   
djoisa
ja nisam imala komodu za presvlacenje ali mislim da je dobra i prakticna stvar,iako se jako kratko koristi.. kadicu za kupanje samo nasli u Bingu za 10 tak maraka, veca je jos je koristimo, bebu smo kupali u sobi na podu..

(odgovor članu ninuska)
Neposredna veza do poruke: 644
   RE: Gdje ste i sta kupili za svoje novorodjence?
3.12.2012 13:19:51   
ninuska

IZVORNA PORUKA: Lavica28

Drage mame, može li mi iko reći da li je prema vašim iskustvima komodica za presvlačenje korisna zbog leđa ili je ipak nepotreban komad namještaja (naročito sam čula da je ona kadica unutra totalni pšromašaj)?


I, da, ako se odlucis za ovu jeftiniju varijantu odmah uzmi malo vecu kadu koju ces moci koristiti i kasnije.. Znam da cete ti sad izgledati glomazna, ali vjeruj da djeca brzo rastu. I nemoj onu sto ima onaj uski posebno oblikovani dio na kojis stavis dijete (Jesam objasnila user posted image ) vec obicnu, noramalnu kadu.

(odgovor članu Lavica28)
Neposredna veza do poruke: 645
   RE: Gdje ste i sta kupili za svoje novorodjence?
3.12.2012 13:21:36   
animagical
nisam imala komodu za presvlacenje, a nije mi ni nedostajala. kadicu smo isto imali neku jeftinu i ne koristimo je odavno, kupam momka u tus kabini, previse je prosipao iz kadice. grehota je ziva bacati puno para na takve stvari, jer se kratko koristi, a obavlja istu funkciju kao i ono jeftino.

(odgovor članu djoisa)
Neposredna veza do poruke: 646
   RE: Gdje ste i sta kupili za svoje novorodjence?
3.12.2012 13:48:07   
Lavica28
Jao, vi ste stvarno divne user posted image Hvala vam puno! Uz krevetić koji sam ja odabrala može se kupiti u kompletu i taj ladičar, pa me naravno privlači, ali ne bih da se zalijećem bezveze, jer se i meni  učinilo da tu nikako nije ispoštovan omjer cijena:upotrebljivost. Puno ste mi pomogle, a samo još 1 pitanje, kako se taj dodatak namontira na krevetić, je li to dovoljno stabilno? Ninuska, skontala sam na sta misli, viđala sam tu kosinu u kadicama, znači i to bezze user posted image

(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 647
   RE: Gdje ste i sta kupili za svoje novorodjence?
3.12.2012 15:33:07   
I love youu
Mi smo napravili sami ladicar sa 3 duboke ladice,u istom drvetu kao sto nam je spavaca,tako da se sve slaze, i na to sam kontala kupiti samo taj dio za presvacenje sto je oko 40km,i staviti na taj ladicar.One ladice sto se kupe su premale i preuske,a puno je para stvarno.

Jel znate jel gdje pocelo snizenje, s obzirom da ce sada nova godina pa ce sigurno biti snizenja?

(odgovor članu Lavica28)
Neposredna veza do poruke: 648
   RE: Gdje ste i sta kupili za svoje novorodjence?
3.12.2012 15:47:00   
mala_sa
Lavice evo ti ideja kako smo mm i ja napravili te stvari, ako znate zavrnuti 4 sarafa, onda znate sve user posted image .
Mi smo kupili komad spere, debljine cca 4-5 mm i na njega zasarafili gumene nogice koje se obicno stavljaju ispod taburea ili nekog malog komada namjestaja, nogice su visoke 2-3cm; zasarafili smo ih tako da kad stavis speru na krevetic te nogice se naslanjaju na stranicu (ivicu) od krevetica; i tako blokiraju da spera nigdje ne hoda. Onda smo uzeli ljepljivu traku (ljpljiva sa 2 strane) i pomocu nje na speru zalijepili onu spuzvastu,plastificiranu podlogu za presvlacenje; koja se inace stavlja na ovu komodicu koju si ti spominjala.
Ovo je meni bilo bas prakticno, a kasnije kad ga je beba prerasla oko 6mj, koristili smo ga za kupanje; tako sto ga stavis na kadu (opet ove nogice blokiraju da se ne klize) i na njega stavis bebinu kadicu.
Mama je u oba slucaja sebi sacuvala ledja.
Kad je bebac prerastao presvlacenje na kreveticu, onda smo ovu plastificiranu podlogu zalijepili na jedan radni sto (pravi radni sto), na kojem sam ja drzaja sve kutije sa kremama i pelene; na ovom stolu se presvlacimo i dan danas. user posted image

Nadam se da si me skontala, ako nosi javi pa cu ti uslikati, a sve me kosytalo maksimum 40KM user posted image

_____________________________

Jednog suncanog, proljetnog dana; mama je u zagrljaj dobila svoga sina (29.04.2011.)

Mama je rodila sebi svoju mirisnu ruzu (19.09.2013.)

(odgovor članu Lavica28)
Neposredna veza do poruke: 649
   RE: Gdje ste i sta kupili za svoje novorodjence?
3.12.2012 16:40:59   
Medi_87
podloga je jako stabilna ima sa jedne strane dva rzmaka s nekim ko sarafima i nasloni se na stranice i plus ima ko kopču kojm se može pricvrstiti na krevetic, jesam objasnila ha ha

(odgovor članu mala_sa)
Neposredna veza do poruke: 650
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  24 25 [26] 27 28   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  24 25 [26] 27 28   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *