|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  23 24 [25] 26 27   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Gdje ste i sta kupili za svoje novorodjence?
15.11.2012 10:18:14   
ajla86
nesmjecam se..ja sam sve odjednom kupila tu od krevetica do kolica pa do posteljine i svu odjecu za bebu.....jer nisam mogla hodati u trudnoci i uzivati u sopingu nego sve odjednom,
i to mi je ona prodavacica preporucila da je super....sto za spavanje sto za iznosenje vani i u kolica kad se beba stavi u to je ubacis bolje nego pokrivati dekicom pa da se otkrije...moja jedna ima rajfesluz po sredini to je za novorodzence....da je lakse staviti djete u to a malo veca ima kopce na ramenima...super stavr.....

(odgovor članu I love youu)
Neposredna veza do poruke: 601
   RE: Gdje ste i sta kupili za svoje novorodjence?
15.11.2012 11:38:14   
Lavica28
I love youu,
Istu nedoumicu sam ja imala od prerane kupovine, ali sam negdje ovdje pročitala da to nije rano, jer ti kasnije bude teže hodati i gotovo nemoguće dovoljno uživati, a ovo je stvarno jedinstven merak. Lijepo sebi rasporediš vrijeme i lagano razgledaš, kad ti se svidi nešto, kupiš....I prijateljica koja ima malo dijete mi je rekla nedavno da samo kupujem kad na nešto naletim što mi se dopadne, jer ne možeš sve odjednom kupiti kad dođe vakat. Mislim, možeš naravno, ali na frku, bez uživanja, nego samo iz potrebe, a sve se na kraju iskoristi, ako ne ti, neće se sigurno baciti, ima beba hB user posted image ...meni je to bio dovoljan izgovor da počnem, jer vidim da nisam jedina...i najbolje uživam sama bez ikoga user posted image  

(odgovor članu I love youu)
Neposredna veza do poruke: 602
   RE: Gdje ste i sta kupili za svoje novorodjence?
15.11.2012 12:11:04   
I love youu

IZVORNA PORUKA: Lavica28

I love youu,
Istu nedoumicu sam ja imala od prerane kupovine, ali sam negdje ovdje pročitala da to nije rano, jer ti kasnije bude teže hodati i gotovo nemoguće dovoljno uživati, a ovo je stvarno jedinstven merak. Lijepo sebi rasporediš vrijeme i lagano razgledaš, kad ti se svidi nešto, kupiš....I prijateljica koja ima malo dijete mi je rekla nedavno da samo kupujem kad na nešto naletim što mi se dopadne, jer ne možeš sve odjednom kupiti kad dođe vakat. Mislim, možeš naravno, ali na frku, bez uživanja, nego samo iz potrebe, a sve se na kraju iskoristi, ako ne ti, neće se sigurno baciti, ima beba hB user posted image ...meni je to bio dovoljan izgovor da počnem, jer vidim da nisam jedina...i najbolje uživam sama bez ikoga user posted image  


Nisam do sad nista kupila, al sam obisla dosta prodavnica i razgledala, ovdje se raspitivala i tako.Upravu si treba kupiti kad se naleti.Mozda bude kakvih sad snizenja oko nove god.A bas jedva cekam da krenem kupovati te malene krpice,nestrpljiva sam skroz,mada jos ne znam spol bebe,al cu kupovat nesto neutralno.

(odgovor članu Lavica28)
Neposredna veza do poruke: 603
   RE: Gdje ste i sta kupili za svoje novorodjence?
15.11.2012 12:16:10   
veeseelaa
mada jos ne znam spol bebe,al cu kupovat nesto neutralno.



čekaj, zar ti nisi rekla da je curica?

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu I love youu)
Neposredna veza do poruke: 604
   RE: Gdje ste i sta kupili za svoje novorodjence?
15.11.2012 12:30:10   
I love youu

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

mada jos ne znam spol bebe,al cu kupovat nesto neutralno.



čekaj, zar ti nisi rekla da je curica?

Heheh,nisam rekla,mada bi volila da je curica,al nek je zivo i zdravo sta god bude:)))

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 605
   RE: Gdje ste i sta kupili za svoje novorodjence?
15.11.2012 12:32:39   
Medić*
IZVORNA PORUKA: I love youu


IZVORNA PORUKA: veeseelaa

mada jos ne znam spol bebe,al cu kupovat nesto neutralno.



čekaj, zar ti nisi rekla da je curica?

Heheh,nisam rekla,mada bi volila da je curica,al nek je zivo i zdravo sta god bude:)))


Mislim da nam InLove nosi curicu :) Tako ja upratih da je pisala.

< Poruku je uredio medic slatki -- 15.11.2012 12:33:04 >


_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu I love youu)
Neposredna veza do poruke: 606
   RE: Gdje ste i sta kupili za svoje novorodjence?
15.11.2012 12:32:59   
veeseelaa
ja sam onda nešto pobrkala
i ja ne znam spol, zato i nisam ništa kupovala
mi se nadamo curici

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu I love youu)
Neposredna veza do poruke: 607
   RE: Gdje ste i sta kupili za svoje novorodjence?
15.11.2012 12:33:30   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: medic slatki

IZVORNA PORUKA: I love youu


IZVORNA PORUKA: veeseelaa

mada jos ne znam spol bebe,al cu kupovat nesto neutralno.



čekaj, zar ti nisi rekla da je curica?

Heheh,nisam rekla,mada bi volila da je curica,al nek je zivo i zdravo sta god bude:)))


Mislim da nam InLove nosi curicu :) Tako ja upratih da je pisala.


hahah joj jest dobro si
kad su vam nickovi u istom smjeru user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 608
   RE: Gdje ste i sta kupili za svoje novorodjence?
15.11.2012 12:43:53   
I love youu

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: medic slatki

IZVORNA PORUKA: I love youu


IZVORNA PORUKA: veeseelaa

mada jos ne znam spol bebe,al cu kupovat nesto neutralno.



čekaj, zar ti nisi rekla da je curica?

Heheh,nisam rekla,mada bi volila da je curica,al nek je zivo i zdravo sta god bude:)))


Mislim da nam InLove nosi curicu :) Tako ja upratih da je pisala.


hahah joj jest dobro si
kad su vam nickovi u istom smjeru user posted image

Mi sutra idemo dr pa mozda nam i kaze sta je :))))
Ja se nadam curici a muzic deckicu,pa neko ce se obradovati,hehehe.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 609
   RE: Gdje ste i sta kupili za svoje novorodjence?
15.11.2012 12:44:47   
Jeca_Perec

IZVORNA PORUKA: Lavica28
Lijepo sebi rasporediš vrijeme i lagano razgledaš, kad ti se svidi nešto, kupiš....I prijateljica koja ima malo dijete mi je rekla nedavno da samo kupujem kad na nešto naletim što mi se dopadne, jer ne možeš sve odjednom kupiti kad dođe vakat. Mislim, možeš naravno, ali na frku, bez uživanja, nego samo iz potrebe, a sve se na kraju iskoristi, ako ne ti, neće se sigurno baciti, ima beba hB user posted image ...meni je to bio dovoljan izgovor da počnem, jer vidim da nisam jedina...i najbolje uživam sama bez ikoga user posted image  


ista samuser posted image , kako sam nailazila na lijepe i zanimljive stvari (jos ako su na snizenju user posted image ) tako sam kupovala.. iako moja svekrva (a ispire mozak i mom muzu) misli da je glupost, da ne treba da se kupuje dok se beba ne rodi .. al nesto kontam, radjam oko Bozica, zima, tek porodjena sa malom bebom, da idem da biram odjecicu, necu biti u stanju..imam u kuci krevetic u daskicama i sarafima, za koji potucem svaki put kad krenem u kupatilo.. kao rano je jos da se sastavlja user posted image , a meni zelja da namjestim da vidim kako ce sve da se "uklopi"..

(odgovor članu Lavica28)
Neposredna veza do poruke: 610
   RE: Gdje ste i sta kupili za svoje novorodjence?
15.11.2012 12:54:37   
mala_sa
Zene drage pustite se babskih prica, te nevalja ovo, te nevalja ono user posted image . Sto je ddragog Boga, tako ce i biti, covjek tu nista svojim postupcima ne moze promjeniti.

Uzivajte u tim blazenim danima; namjestanju bebinog kutka, kupovini prvih stvarcica; vjerujte sve sto propustite kasnije ce vam biti zao... mazite user posted image

_____________________________

Jednog suncanog, proljetnog dana; mama je u zagrljaj dobila svoga sina (29.04.2011.)

Mama je rodila sebi svoju mirisnu ruzu (19.09.2013.)

(odgovor članu Jeca_Perec)
Neposredna veza do poruke: 611
   RE: Gdje ste i sta kupili za svoje novorodjence?
15.11.2012 13:19:40   
Taii

IZVORNA PORUKA: mala_sa

Zene drage pustite se babskih prica, te nevalja ovo, te nevalja ono user posted image . Sto je ddragog Boga, tako ce i biti, covjek tu nista svojim postupcima ne moze promjeniti.

Uzivajte u tim blazenim danima; namjestanju bebinog kutka, kupovini prvih stvarcica; vjerujte sve sto propustite kasnije ce vam biti zao... mazite user posted image



apsolutno se slazem :D i meni su punili glavu time kako je rano , kako treba cekati da se beba rodi bla bla bla...cak su me ruzili ako bih i na internetu gledala krevetice , kolica...ali ja sam isla po svom.... :D razgledala sam i kad mi se nesto svidi , kupila bih :D nasa beba nasa stvar :D a svidja li se kome to sto sam ja kupila stvarcice ili ne , zanima me poput lanjskog snijega..... za par dana ulazim u deveti mjesec i vecina stvarcica je vec spremna , oprana , ispeglana i slozena :D kao sto ti kazes , sve je u rukama dragog Boga , i bit ce onako kako je On odredio :) A na nama je samo da se uzdamo u Njega i molimo da sve dobro prodje :)

_____________________________

Zivot nije bio zivot , sve dok u njega nisi usla ti... Volimo te pahuljo nasa... 21.12.2012... .H.

(odgovor članu mala_sa)
Neposredna veza do poruke: 612
   RE: Gdje ste i sta kupili za svoje novorodjence?
15.11.2012 13:40:47   
Neca xxx

IZVORNA PORUKA: Taii


IZVORNA PORUKA: mala_sa

Zene drage pustite se babskih prica, te nevalja ovo, te nevalja ono user posted image . Sto je ddragog Boga, tako ce i biti, covjek tu nista svojim postupcima ne moze promjeniti.

Uzivajte u tim blazenim danima; namjestanju bebinog kutka, kupovini prvih stvarcica; vjerujte sve sto propustite kasnije ce vam biti zao... mazite user posted image



apsolutno se slazem :D i meni su punili glavu time kako je rano , kako treba cekati da se beba rodi bla bla bla...cak su me ruzili ako bih i na internetu gledala krevetice , kolica...ali ja sam isla po svom.... :D razgledala sam i kad mi se nesto svidi , kupila bih :D nasa beba nasa stvar :D a svidja li se kome to sto sam ja kupila stvarcice ili ne , zanima me poput lanjskog snijega..... za par dana ulazim u deveti mjesec i vecina stvarcica je vec spremna , oprana , ispeglana i slozena :D kao sto ti kazes , sve je u rukama dragog Boga , i bit ce onako kako je On odredio :) A na nama je samo da se uzdamo u Njega i molimo da sve dobro prodje :)


Ja ne vjerujem u babske price da ces kupovinom stvari za bebu nesto ureci pa ce se nesto lose desiti. Pravi razlog za tu pricu je zapravo cinjenica da ukoliko se, ne daj Boze, nesto desi pa majka izgubi bebu, jako je tesko kasnije gledati sve te kupljene i slozene stvari pripremljene za bebicu. To je sva logika.

Iako nisam sujevjerna, ja sam sve stvari kupila u 9 mjesecu, a mm je montirao krevetic tek kada se L rodila. I u 9. mjesecu ste pokretni, mozete ici u kupovinu. Ja sam prije obilazila, razgledala i tacno sam znala sta cu kupiti i na kraju sam sve pokupovala u dva dana.

Sretno i uzivajte u slatkom shoppingu i uskoro u vasim bebicama. user posted image


_____________________________

“Samo sam htjela da imam nešto tvoje… Zauvijek…”
“Želiš nešto moje? Zauvijek? Da li bi prezime moglo da posluži?”

(odgovor članu Taii)
Neposredna veza do poruke: 613
   RE: Gdje ste i sta kupili za svoje novorodjence?
19.11.2012 16:02:14   
I love youu
Mamice imam par pitanja vezano za odjecicu za bebice. Termin mi je 29.04. pa sam sad u dilemi koliko bodija da kupim dugih rukava a koliko kratkih, kojih br. Jer dok mi pocnemo setati aBd, vec ce biti toplije vrijeme tj skoro ljeto.Pa sam u nedoumici.A svidjaju mi se i one gegice plisane,al vruce se one,pa gdje cu ih kupovati i djete u maju u to oblacit.Kad sam kod bodica koji su najprakticiniji za tek rodjenu bebu, oni sto se kopcaju izmedju nogu, sa strane, na sredini, imaju i oni sto imaju par dugmica kod glave?
Sto se tice flasica, kontala sam kupiti jednu staklenu jednu plasticu, al koje su bolje one sa silikonskom dudom ili gumenom?Jer cula sam da beba je brzo izgrize svojim zubicima.
I zanima me koja treba biti dimenzija pelena, da ne bude mala, velika ili pojma nemam. Gladala sam one od pcelice maje sto su 2,90km, obicne bjele, ne znam jel te valjaju po dimenziji i po kvalitetu.
Eto svasta se ja napisah,nadam se da ce te mi pomoci oko mojih nejasnoca.Hvala vammmm

(odgovor članu Neca xxx)
Neposredna veza do poruke: 614
   RE: Gdje ste i sta kupili za svoje novorodjence?
19.11.2012 17:24:26   
animagical
a sto ce ti flasica uopste? imas vec dvije flasice na sebi...user posted image bodije mozes i ne moras imati s dugim rukavima, jer svakako preko ide jos nesto. isto i za plisane gegice, kupi pamucne. ja sam imala pcelica maja pelene, ok su mi,ali smo ih koristili za sve drugo osim za sta su namjenjeneuser posted image pa su mi dimenzije bile nebitne.

(odgovor članu I love youu)
Neposredna veza do poruke: 615
   RE: Gdje ste i sta kupili za svoje novorodjence?
19.11.2012 17:44:55   
ninuska
IZVORNA PORUKA: I love youu

Mamice imam par pitanja vezano za odjecicu za bebice. Termin mi je 29.04. pa sam sad u dilemi koliko bodija da kupim dugih rukava a koliko kratkih, kojih br. Jer dok mi pocnemo setati aBd, vec ce biti toplije vrijeme tj skoro ljeto.Pa sam u nedoumici.A svidjaju mi se i one gegice plisane,al vruce se one,pa gdje cu ih kupovati i djete u maju u to oblacit.Kad sam kod bodica koji su najprakticiniji za tek rodjenu bebu, oni sto se kopcaju izmedju nogu, sa strane, na sredini, imaju i oni sto imaju par dugmica kod glave?
Sto se tice flasica, kontala sam kupiti jednu staklenu jednu plasticu, al koje su bolje one sa silikonskom dudom ili gumenom?Jer cula sam da beba je brzo izgrize svojim zubicima.
I zanima me koja treba biti dimenzija pelena, da ne bude mala, velika ili pojma nemam. Gladala sam one od pcelice maje sto su 2,90km, obicne bjele, ne znam jel te valjaju po dimenziji i po kvalitetu.
Eto svasta se ja napisah,nadam se da ce te mi pomoci oko mojih nejasnoca.Hvala vammmm


Ne bih ti preporucila bodije dug. rukava, eventualno 1 da se nadje, jer ce ti biti tesko navlaciti na rucice. Najprakticniji su oni sto se kopcaju naprijed, idu na preklop. A, br. sve zavisi, ja sam uzimala 56 i bili su nam komotni, a beba je rodjena sa 3.450 gr i umes 5/6 komada za pocetak.
Ako ces dojiti flasice ti ne terbaju,a ako se odlucis preporucila bih ti AVENTOVE plasticne i imas posebno kupiti dude za novorodjence.

(odgovor članu I love youu)
Neposredna veza do poruke: 616
   RE: Gdje ste i sta kupili za svoje novorodjence?
19.11.2012 18:00:26   
I love youu
Namjeravam dojiti aBd, ali reko flasice za caj za vodu, pojma nemam, kako cu mu onda davat caj ako ne iz flasice?Ili mozda sa kasikice, ne znam.
Ma ja onda cu kratke rukave bodica uzimati, jer preko idu gegice, a idu i topliji dani.


(odgovor članu ninuska)
Neposredna veza do poruke: 617
   RE: Gdje ste i sta kupili za svoje novorodjence?
19.11.2012 18:14:07   
animagical
dojenim bebama ne treba nista osim amminog mliejka, dodavanje caja, vode ili bilo cega na flasicu moze samo stetiti dojenju, odi malo na pdf dojenje i dodavanje, ima super tema, koristice ti...sretnouser posted image

(odgovor članu I love youu)
Neposredna veza do poruke: 618
   RE: Gdje ste i sta kupili za svoje novorodjence?
19.11.2012 21:35:58   
Alannah
Mojoj bebi je 45 dana.Najprakticnji su mi pamucni bodiji,koji imaju dugmice kod ramena i dole se kopcaju,imam i nekoliko bodi-benkica( nisu klasicne benkice,a ni bodi,vec nesto izmedju). Otprilike dnevno promijenim dva-tri puta bodi,cesto mi promoci pelena,pa racunaj i da ces ga presvlaciti.Takodje ja bodije kratkih rukava ili bez rukava,oblacim ispod gegica,oni mi dodju kao bebina potkosulja. Takodje najvise sam kupila broj 62,jer je 56 vec prerastao,cak mu sada neke oblacim 68,jer i pelene sad koristi vece.Flasice najbolje ne kupuj,ne trebaju ti.Ako ces dojiti,ne treba ti ni voda ni caj.Pa ako je nemas u kuci,neces mu ni davati.Moj ima jednu malu flasicu,popustila ja pod pritiskom okoline i kupila,al stoji i dalje zapakovana.Par puta kad sam bila odsutna MM ga hranio izdojenim mlijekom na kasicicu ili spricu.Pamucne pelenu su mi one klasicne neke dimenzije,a za bljuckanje sam kupila one bebi ubrue iz DMa.

(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 619
   RE: Gdje ste i sta kupili za svoje novorodjence?
19.11.2012 21:54:33   
mala_sa

IZVORNA PORUKA: I love youu

Mamice imam par pitanja vezano za odjecicu za bebice. Termin mi je 29.04. pa sam sad u dilemi koliko bodija da kupim dugih rukava a koliko kratkih, kojih br. Jer dok mi pocnemo setati aBd, vec ce biti toplije vrijeme tj skoro ljeto.Pa sam u nedoumici.A svidjaju mi se i one gegice plisane,al vruce se one,pa gdje cu ih kupovati i djete u maju u to oblacit.Kad sam kod bodica koji su najprakticiniji za tek rodjenu bebu, oni sto se kopcaju izmedju nogu, sa strane, na sredini, imaju i oni sto imaju par dugmica kod glave?
Sto se tice flasica, kontala sam kupiti jednu staklenu jednu plasticu, al koje su bolje one sa silikonskom dudom ili gumenom?Jer cula sam da beba je brzo izgrize svojim zubicima.
I zanima me koja treba biti dimenzija pelena, da ne bude mala, velika ili pojma nemam. Gladala sam one od pcelice maje sto su 2,90km, obicne bjele, ne znam jel te valjaju po dimenziji i po kvalitetu.
Eto svasta se ja napisah,nadam se da ce te mi pomoci oko mojih nejasnoca.Hvala vammmm


Imas najljepsi termin na svijetu, moj sinek je rodjen prosle god na taj datum user posted image user posted image

Moj savjet ti je da kupis za pocetak 3 bodija dugih rukava, i ostale kratkih. Ove duge kupi one sto se kopcaju ispod pazuha i sa strane, a ove kratkih rukava kupi one sto se kopcaju pored vrata. Takodjer kupi maksimalno 1-2 gegice plisane (samo za prve dane), ostatk kupi pamucne. Takodjer kupi par donjih trenerkica, koje ces oblaciti sa ovim bodijima dugih rukava. Broj 54 je nama mogao prve 2 sedmmice, onda smo presli na 56.
Pamucne pelene kupi bilo koje, svakako ti trebaju samo za brisanje i prekrivanje, tako da velicina nije bitna.
Flasicu nemoj kupovati, ako zatreba najlakse je poslati muza u apoteku i nek kupi. Bebi caj ne treba, niti voda, to joj samo steti stomacicu.
Sretnooo user posted image


_____________________________

Jednog suncanog, proljetnog dana; mama je u zagrljaj dobila svoga sina (29.04.2011.)

Mama je rodila sebi svoju mirisnu ruzu (19.09.2013.)

(odgovor članu I love youu)
Neposredna veza do poruke: 620
   RE: Gdje ste i sta kupili za svoje novorodjence?
20.11.2012 9:38:34   
I love youu
Hvala vam mamice punoooo :))))) Poslusat cu vas naravno i da flasice ne kupujem, ma ja sve kontam da sta ne zatreba, pa bolje kupiti, a svjesna sam da se pola stvari nece ni obuci niti iskoristiti.

mala_sa april je najljepsi mjesec u godini, i ja sam rodjena u aprilu, a sad mi je jos drazi jer ce nasa bebica doci aBd u tom mjesecu.
Ljubim vas sve mamice:)))))user posted image user posted image


(odgovor članu mala_sa)
Neposredna veza do poruke: 621
   RE: Gdje ste i sta kupili za svoje novorodjence?
22.11.2012 14:35:20   
Gabicca
Da li je neka od mamica i buducih mamica kupovala ili negdje u Sarajevu vidjela da ima kupiti zidne dekoracije za djeciju sobu u obliku slova, da se, na primjer, moze na zid staviti ime bebice i slicno...

(odgovor članu I love youu)
Neposredna veza do poruke: 622
   RE: Gdje ste i sta kupili za svoje novorodjence?
22.11.2012 16:22:55   
I love youu

IZVORNA PORUKA: Gabicca

Da li je neka od mamica i buducih mamica kupovala ili negdje u Sarajevu vidjela da ima kupiti zidne dekoracije za djeciju sobu u obliku slova, da se, na primjer, moze na zid staviti ime bebice i slicno...

Pogledaj na ebay-u, ja sam gledala ima svakakvih dekoracija, i jeftinije su nego da se ovdje kupuju, al nisam sigurna jesam li bas vidjela slova.

(odgovor članu Gabicca)
Neposredna veza do poruke: 623
   RE: Gdje ste i sta kupili za svoje novorodjence?
22.11.2012 16:49:14   
rose
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

Eh, u azelu u hrasnom (ona baby azel) sam vidjela juče baš tu vrećicu koju tražiš, preslatka je, 20 KM košta i bijela je (neutralna), pošto ne znate spol, možeš slobodno kupiti, ako se već nije prodala. Meni je bila diiivna i odmah bih je maznula da nisam već kupila nešto slično


jao baš ti hvala za info
još da skontam gdje je Azel u Hrasnom?

I love youu meni je ta deka kul i za po sobi a i ako se gdje krene sa bebaćom, npr na bocu kad bude napunila mjesec dana i sl



coconut marka...nekad se prodavalo u turbo limacu a neki dan vidjeh u importaneu u bambino mondo njihove proizvode pa moguce da imaju i te vrece...mi smo ih koristili dugo za spavanje pa i sada imamo jednu koja nam moeze...inace nam je i posteljina i ogradica coconut...s tim sto smo ogradice skinuli jer je moja curica to sve strucno pocupala user posted image

a deke koje su na drikere i kopcaju se i kod nogu i oko tijela sam svojevremeno kupila u fis vitez...sada kad se otkopca, to je pravi pokrivac koji se jos moze koristiti

< Poruku je uredio rose -- 22.11.2012 16:50:00 >


_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 624
   RE: Gdje ste i sta kupili za svoje novorodjence?
22.11.2012 16:51:44   
animagical

IZVORNA PORUKA: Gabicca

Da li je neka od mamica i buducih mamica kupovala ili negdje u Sarajevu vidjela da ima kupiti zidne dekoracije za djeciju sobu u obliku slova, da se, na primjer, moze na zid staviti ime bebice i slicno...

ja sam kupila u Tvornici snova, oni su u Hrasnom, a imas ih i na netu

(odgovor članu Gabicca)
Neposredna veza do poruke: 625
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  23 24 [25] 26 27   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  23 24 [25] 26 27   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

novine


kad idete do taoleta wc. nosite li sa sobom novine da sjedite i citate ili ipak ne :D

bez novina neidem do wc. (33%)

nenosim novine u wc. (67%)


Broj svih glasova: 88

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *