|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  14 15 [16] 17 18   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: prvi menzes poslije poroda
23.10.2012 14:47:24   
Bebica11

IZVORNA PORUKA: ciciban26

Ljubicice i ja mislim da je to normalno jer je i kod mene slicno bilo. Samo prvih dana nakon poroda sam obilno krvarila,poslije sasvim malo ali se oduzilo na 50 danauser posted image . Na kontroli je bilo sve ok.

Samo sto ja jos nikad nisam dobila a mojoj curi je 12,5mj...osjecam se kao balon.. user posted image


uh mogu misliti kako ti je

ja sam 2 puta imala kao krvav iscjedak u razmacima po 2 mj trjao bi dan dva i 29.9 sam dobila, i to pravo, 15.10. bila na kontroli na uzv bila mi ovulacija, sad evo danas (svaki 25.dan) trebam dobiti a NISTA,user posted image nema ni naznaka

sad mi nekako cudno da mi preskoci ako sam imala ovulaciju ovaj mjesec, jel se moze poremetiti br dana koliko traje ciklus nakon poroda, prije mi je ciklus trajao 25dana????

_____________________________

"Gospodaru moj, daj da ja i neki potomci moji obavljamo molitvu; Gospodaru naš, Ti usliši molbu moju!"( Ibrahim 40)

(odgovor članu ciciban26)
Neposredna veza do poruke: 376
   RE: prvi menzes poslije poroda
23.10.2012 14:54:23   
SREĆNA
Bebice kod mene je taj slučaj bio, prije prve trudnoće ciklus 26 dana, tačno ko sat, a poslije poroda ma haos , 25-28-29--27, samo tri zadnje men. prije druge trudnoće mi je bilo 28- dana na vrijeme i redovno.

(odgovor članu Bebica11)
Neposredna veza do poruke: 377
   RE: prvi menzes poslije poroda
23.10.2012 14:57:13   
Bebica11

IZVORNA PORUKA: SREĆNA

Bebice kod mene je taj slučaj bio, prije prve trudnoće ciklus 26 dana, tačno ko sat, a poslije poroda ma haos , 25-28-29--27, samo tri zadnje men. prije druge trudnoće mi je bilo 28- dana na vrijeme i redovno.


aha znaci moguce da ce mi kasniti koji dan

jer cudno mi je da mi preskoci menga a imala ovulaciju, jel tako????

a evo danas trebam dobiti NISTA NEMA, ni pms nit me boli stomak ni ledja ni nistauser posted image

_____________________________

"Gospodaru moj, daj da ja i neki potomci moji obavljamo molitvu; Gospodaru naš, Ti usliši molbu moju!"( Ibrahim 40)

(odgovor članu SREĆNA)
Neposredna veza do poruke: 378
   RE: prvi menzes poslije poroda
23.10.2012 15:04:25   
SREĆNA
Potpuno isto se i meni dešavalo, nema pms, nervoze, bol u grudima , leđima, nema ništa i ja se ponadam trudna joj ja presretna, kad ono paf 29-ti dan , nikom ništa.Mislim ja sam željela bit trudna, a možda ti jesi , nikad se ne zna user posted image .

(odgovor članu Bebica11)
Neposredna veza do poruke: 379
   RE: prvi menzes poslije poroda
23.10.2012 15:31:16   
Bebica11

IZVORNA PORUKA: SREĆNA

Potpuno isto se i meni dešavalo, nema pms, nervoze, bol u grudima , leđima, nema ništa i ja se ponadam trudna joj ja presretna, kad ono paf 29-ti dan , nikom ništa.Mislim ja sam željela bit trudna, a možda ti jesi , nikad se ne zna user posted image .



user posted image

kraljice, ma joj dojim malu pa ne bih da remetim, cuvam se ono prirodno, a novu trudnocu planiram kad prestanem dojiti aBd mada ne bi bio sad smak svijeta ni da sam trudna al ne vjerujemuser posted image

nego govore da dojilji zna preskociti menga cak i po mjesec pa se pitam dal je moguce da preskoci ako se ima ovulacija, to bi bilo nekako cudno, nije mi to jasno kako dojilja nekad ima nekad nema....to ne kontamuser posted image

hvala na odguser posted image

_____________________________

"Gospodaru moj, daj da ja i neki potomci moji obavljamo molitvu; Gospodaru naš, Ti usliši molbu moju!"( Ibrahim 40)

(odgovor članu SREĆNA)
Neposredna veza do poruke: 380
   RE: prvi menzes poslije poroda
25.10.2012 14:08:38   
Bebica11
zene mojojuser posted image jos ni traga, dok prodje ova Bajramska frtutma ako ne stigne kupicu test jer ne bi trebala izostati ako sam imala prije 15. ovulacijuuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Gospodaru moj, daj da ja i neki potomci moji obavljamo molitvu; Gospodaru naš, Ti usliši molbu moju!"( Ibrahim 40)

(odgovor članu Bebica11)
Neposredna veza do poruke: 381
   RE: prvi menzes poslije poroda
25.10.2012 14:09:55   
SREĆNA
Pa što odmah ne uradiš test, biće ti bajram ljepši user posted image
ja ne bi mogla čekat

(odgovor članu Bebica11)
Neposredna veza do poruke: 382
   RE: prvi menzes poslije poroda
25.10.2012 14:13:24   
Bebica11

IZVORNA PORUKA: SREĆNA

Pa što odmah ne uradiš test, biće ti bajram ljepši user posted image
ja ne bi mogla čekat


pa tek mi druga menga kontam da je do hormonauser posted image user posted image user posted image vjeruj nista mi nije jasno, nista ne osjecam isto kao da sam ngdje na pola ciklusa, sve normala

_____________________________

"Gospodaru moj, daj da ja i neki potomci moji obavljamo molitvu; Gospodaru naš, Ti usliši molbu moju!"( Ibrahim 40)

(odgovor članu SREĆNA)
Neposredna veza do poruke: 383
   RE: prvi menzes poslije poroda
25.10.2012 14:18:49   
madame noire
IZVORNA PORUKA: Bebica11


IZVORNA PORUKA: SREĆNA

Pa što odmah ne uradiš test, biće ti bajram ljepši user posted image
ja ne bi mogla čekat


pa tek mi druga menga kontam da je do hormonauser posted image user posted image user posted image vjeruj nista mi nije jasno, nista ne osjecam isto kao da sam ngdje na pola ciklusa, sve normala


To je sasvim normalno, s obzirom da je u pitanju druga menga nakon porodauser posted image
Treba valjda vremena da se ustabili...
Mada ce test pokazati stvarno stanje ali imam dosta primjera iz svoje okoline u kojima je situacija slicna tvojoj bila samo lazna uzbuna
user posted image
U svakom slucaju sretnouser posted image

< Poruku je uredio madame noire -- 25.10.2012 14:19:31 >

(odgovor članu Bebica11)
Neposredna veza do poruke: 384
   RE: prvi menzes poslije poroda
25.10.2012 14:22:09   
Bebica11

IZVORNA PORUKA: madame noire

IZVORNA PORUKA: Bebica11


IZVORNA PORUKA: SREĆNA

Pa što odmah ne uradiš test, biće ti bajram ljepši user posted image
ja ne bi mogla čekat


pa tek mi druga menga kontam da je do hormonauser posted image user posted image user posted image vjeruj nista mi nije jasno, nista ne osjecam isto kao da sam ngdje na pola ciklusa, sve normala


To je sasvim normalno, s obzirom da je u pitanju druga menga nakon porodauser posted image
Treba valjda vremena da se ustabili...
Mada ce test pokazati stvarno stanje ali imam dosta primjera iz svoje okoline u kojima je situacija slicna tvojoj bila samo lazna uzbuna
user posted image
U svakom slucaju sretnouser posted image


fol je sto sam 15.10. bila na uzv i rekla mi dr da sam imala ovulaciju pa zato me cudi da toliko kasni inace sam dobivala svakih 25danauser posted image

vjerovatno ce doci za bajram pa zato cu i pricekatiuser posted image

_____________________________

"Gospodaru moj, daj da ja i neki potomci moji obavljamo molitvu; Gospodaru naš, Ti usliši molbu moju!"( Ibrahim 40)

(odgovor članu madame noire)
Neposredna veza do poruke: 385
   RE: prvi menzes poslije poroda
25.10.2012 14:26:58   
madame noire

IZVORNA PORUKA: Bebica11


IZVORNA PORUKA: madame noire

IZVORNA PORUKA: Bebica11


IZVORNA PORUKA: SREĆNA

Pa što odmah ne uradiš test, biće ti bajram ljepši user posted image
ja ne bi mogla čekat


pa tek mi druga menga kontam da je do hormonauser posted image user posted image user posted image vjeruj nista mi nije jasno, nista ne osjecam isto kao da sam ngdje na pola ciklusa, sve normala


To je sasvim normalno, s obzirom da je u pitanju druga menga nakon porodauser posted image
Treba valjda vremena da se ustabili...
Mada ce test pokazati stvarno stanje ali imam dosta primjera iz svoje okoline u kojima je situacija slicna tvojoj bila samo lazna uzbuna
user posted image
U svakom slucaju sretnouser posted image


fol je sto sam 15.10. bila na uzv i rekla mi dr da sam imala ovulaciju pa zato me cudi da toliko kasni inace sam dobivala svakih 25danauser posted image

vjerovatno ce doci za bajram pa zato cu i pricekatiuser posted image


Ma normalno je da kasne te prve menstruacije, nije strano i da se izmijeni cikus u odnosu na onaj prije trudnoce.

(odgovor članu Bebica11)
Neposredna veza do poruke: 386
   RE: prvi menzes poslije poroda
25.10.2012 17:11:19   
Teddy Bear
Bebice draga, isto sam i ja planirala, kad prestanem dojiti malca nakon drugog rodjendana u akciju,,,, medjutim,,, meni nakon njegovog prvog rodjendana kasni 10-tak dana, ja kontam ma nista, dojenje, hormoni, a nijednog simptoma trudnoce... Jos se i mi pazili, medjutim zakaz'a nam rikverc... i evo me sad u 28-oj hefti i hvala Allahu presretna sam... Nekad se nasi planovi ne podudaraju sa Njegovim. Sretno draga, i da ti se desi ono sto bi ti najvise zeljelauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu madame noire)
Neposredna veza do poruke: 387
   RE: prvi menzes poslije poroda
25.10.2012 21:18:49   
Bebica11

IZVORNA PORUKA: Teddy Bear

Bebice draga, isto sam i ja planirala, kad prestanem dojiti malca nakon drugog rodjendana u akciju,,,, medjutim,,, meni nakon njegovog prvog rodjendana kasni 10-tak dana, ja kontam ma nista, dojenje, hormoni, a nijednog simptoma trudnoce... Jos se i mi pazili, medjutim zakaz'a nam rikverc... i evo me sad u 28-oj hefti i hvala Allahu presretna sam... Nekad se nasi planovi ne podudaraju sa Njegovim. Sretno draga, i da ti se desi ono sto bi ti najvise zeljelauser posted image user posted image user posted image


hvala na podrsci draga teddy odgovaraju mi obje opcije i da dobijem-da upotpunim dojenje a i ako bude nesto(sto bi me iznenadilo jer smo pazili s rikvercom haha) onda opet hvala Bogu, a kad bi planirala planiram dok N prestane dojiti aBd al jedno sam naucila i kroz spont koji sam imala prije male da se te stvari ne planiraju,il vrlo malo planiraju,uvijek bude Bozija volja pa na hajr



_____________________________

"Gospodaru moj, daj da ja i neki potomci moji obavljamo molitvu; Gospodaru naš, Ti usliši molbu moju!"( Ibrahim 40)

(odgovor članu Teddy Bear)
Neposredna veza do poruke: 388
   RE: prvi menzes poslije poroda
29.10.2012 12:12:06   
Bebica11
heeej zenice

jos nisam dobila a jutros test pokazao jednu crticu, tako da gospodjicu cekamuser posted image

_____________________________

"Gospodaru moj, daj da ja i neki potomci moji obavljamo molitvu; Gospodaru naš, Ti usliši molbu moju!"( Ibrahim 40)

(odgovor članu Bebica11)
Neposredna veza do poruke: 389
   RE: prvi menzes poslije poroda
6.11.2012 12:42:39   
gerberka
imal ko da je dobio drugu mengu na vrijeme user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Gospodaru moj, pokloni mi od sebe čestita potomka, jer se Ti, uistinu, molbi odazivaš." (Ali Imran,38)
_______________________________________________
beta 06.06.2011 1309
beta 08.06.2011 3282 :)
10.02.2012 8:05 moja maca! Hvala Ti Gospodaru

(odgovor članu Bebica11)
Neposredna veza do poruke: 390
   RE: prvi menzes poslije poroda
6.11.2012 12:46:53   
KupusLivada
a jel se ovo neko mrljanje smedje boje (da oprostite na opisu) u trajanju od par dana moze nazvati user posted image ?

(odgovor članu gerberka)
Neposredna veza do poruke: 391
   RE: prvi menzes poslije poroda
6.11.2012 12:49:21   
Bebica11

IZVORNA PORUKA: gerberka

imal ko da je dobio drugu mengu na vrijeme user posted image user posted image user posted image


kad dobijes javi se da ponovim testuser posted image

ja jos ne dobihuser posted image

_____________________________

"Gospodaru moj, daj da ja i neki potomci moji obavljamo molitvu; Gospodaru naš, Ti usliši molbu moju!"( Ibrahim 40)

(odgovor članu gerberka)
Neposredna veza do poruke: 392
   RE: prvi menzes poslije poroda
6.11.2012 12:50:24   
Bebica11

IZVORNA PORUKA: KupusLivada

a jel se ovo neko mrljanje smedje boje (da oprostite na opisu) u trajanju od par dana moze nazvati user posted image ?


ja to nisam racunala, deselo se dva put prije prve menge

a prva menga mi je bila klasicna 8 dana obilna itd

_____________________________

"Gospodaru moj, daj da ja i neki potomci moji obavljamo molitvu; Gospodaru naš, Ti usliši molbu moju!"( Ibrahim 40)

(odgovor članu KupusLivada)
Neposredna veza do poruke: 393
   RE: prvi menzes poslije poroda
6.11.2012 13:03:07   
gerberka

IZVORNA PORUKA: Bebica11


IZVORNA PORUKA: gerberka

imal ko da je dobio drugu mengu na vrijeme user posted image user posted image user posted image


kad dobijes javi se da ponovim testuser posted image

ja jos ne dobihuser posted image


ma mene hebe prolaktin, a bilo bi bolje da je do čove mog user posted image user posted image al nije..
al vjerujmi bebice ..meni je ginic rekao da je to ok da šarana pocetku

_____________________________

"Gospodaru moj, pokloni mi od sebe čestita potomka, jer se Ti, uistinu, molbi odazivaš." (Ali Imran,38)
_______________________________________________
beta 06.06.2011 1309
beta 08.06.2011 3282 :)
10.02.2012 8:05 moja maca! Hvala Ti Gospodaru

(odgovor članu Bebica11)
Neposredna veza do poruke: 394
   RE: prvi menzes poslije poroda
6.11.2012 13:04:36   
Bebica11

IZVORNA PORUKA: gerberka


IZVORNA PORUKA: Bebica11


IZVORNA PORUKA: gerberka

imal ko da je dobio drugu mengu na vrijeme user posted image user posted image user posted image


kad dobijes javi se da ponovim testuser posted image

ja jos ne dobihuser posted image


ma mene hebe prolaktin, a bilo bi bolje da je do čove mog user posted image user posted image al nije..
al vjerujmi bebice ..meni je ginic rekao da je to ok da šarana pocetku


ma ne sekiram se, samo sam se ponadala da ce biti kako treba al eto valjda treba vremenauser posted image

_____________________________

"Gospodaru moj, daj da ja i neki potomci moji obavljamo molitvu; Gospodaru naš, Ti usliši molbu moju!"( Ibrahim 40)

(odgovor članu gerberka)
Neposredna veza do poruke: 395
   RE: prvi menzes poslije poroda
6.11.2012 13:06:39   
gerberka
ma trudna si mozda user posted image

_____________________________

"Gospodaru moj, pokloni mi od sebe čestita potomka, jer se Ti, uistinu, molbi odazivaš." (Ali Imran,38)
_______________________________________________
beta 06.06.2011 1309
beta 08.06.2011 3282 :)
10.02.2012 8:05 moja maca! Hvala Ti Gospodaru

(odgovor članu Bebica11)
Neposredna veza do poruke: 396
   RE: prvi menzes poslije poroda
6.11.2012 13:52:34   
ToSamJa
Drage moje,
ja jos uvijek nisam "izasla" iz 40 dana.Sad moju mrvicu dojim(porodila se 07,10.)i evo bas danas opet krvarim nakon pauze od nekoliko dana. Bila sam se obradovala kako je vec skoro pa prestalo,ali..valjda to tako ide?
Nego kad da ocekujem prvu mengu?

_____________________________

07.10.2012.god. Moja Smjeskica dobila izbore!!!

(odgovor članu gerberka)
Neposredna veza do poruke: 397
   RE: prvi menzes poslije poroda
6.11.2012 16:08:01   
samedi
ja bih to krvarenje računala kao "mengu"
moje je trajalo 40 dana i 41. dan je opet počelo, tj. user posted image je došla, i onda opet bila redovna, e baš smo ti ja neke sretnice user posted image

_____________________________

Moja ljubicica-bubicica N. 5.5.2010. 2850gr 51cm 18:25
Prohodala 6.6.2011.<3
Bubamara A. je stigla 15.11.2012. 3400gr 55 cm 02:45

(odgovor članu ToSamJa)
Neposredna veza do poruke: 398
   RE: prvi menzes poslije poroda
6.11.2012 16:22:07   
ciciban26
13,5mj. od poroda i jos cekam prvu mengu user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Moj zivot,moja dusica,moja zvjezdica i suncica :) 22.09.2011 12:05

(odgovor članu samedi)
Neposredna veza do poruke: 399
   RE: prvi menzes poslije poroda
6.11.2012 16:24:38   
Bebica11

IZVORNA PORUKA: ToSamJa

Drage moje,
ja jos uvijek nisam "izasla" iz 40 dana.Sad moju mrvicu dojim(porodila se 07,10.)i evo bas danas opet krvarim nakon pauze od nekoliko dana. Bila sam se obradovala kako je vec skoro pa prestalo,ali..valjda to tako ide?
Nego kad da ocekujem prvu mengu?


to ti niko ne moze reciuser posted image


cicibanko postaces rekorderka, a od generacije def jesiuser posted image

_____________________________

"Gospodaru moj, daj da ja i neki potomci moji obavljamo molitvu; Gospodaru naš, Ti usliši molbu moju!"( Ibrahim 40)

(odgovor članu ToSamJa)
Neposredna veza do poruke: 400
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  14 15 [16] 17 18   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  14 15 [16] 17 18   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *