|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  16 17 [18] 19 20   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: prvi menzes poslije poroda
13.12.2012 11:56:21   
Bebica11

IZVORNA PORUKA: ciciban26

Joj Gerberko oplakah na jutro user posted image user posted image user posted image . Tacno periodicno nisam uracunljiva,eto kad mi mm kaze da hoces dobiti vise user posted image .
Ja kako sam krenula stici cu poznanicu od Minie user posted image
Hannice neka te s rajom user posted image user posted image
Koliko god vi mislile da je fino biti bez user posted image ,nije. Ja se bas osjecam napuhanostomak mi nekad bude kao u V mj trudnoce,cesto me i stomak i krsta bole ali nistaaa.


znam taj ruzni osjecaj, meni je tacno svanulo kad sam dobilauser posted image


gerbo ja evo cekam, pocelo me opet boliti u krstima valjda ce za koju heftuuser posted image

_____________________________

"Gospodaru moj, daj da ja i neki potomci moji obavljamo molitvu; Gospodaru naš, Ti usliši molbu moju!"( Ibrahim 40)

(odgovor članu ciciban26)
Neposredna veza do poruke: 426
   RE: prvi menzes poslije poroda
13.12.2012 12:47:50   
ninuska
Ja sam dobila user posted image dva mjesca nakon poroda i nije mi bilo nimalo drago. Taman prestalo krvarenje nakon porodjaja i onda user posted image . Uglavnom, redovna je user posted image , dan gore-dole.

(odgovor članu Bebica11)
Neposredna veza do poruke: 427
   RE: prvi menzes poslije poroda
13.12.2012 19:31:52   
Lulu_08

IZVORNA PORUKA: enči80


IZVORNA PORUKA: Lulu_08


IZVORNA PORUKA: gerberka


IZVORNA PORUKA: gerberka

imal ko da je dobio drugu mengu na vrijeme user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image ima li uopce iko da je dobio drugu mengu user posted image makar da se bebica i ja orjentisemouser posted image


Kod mene su prvih par bile nenormalne, tipa dodje na 21 dan ili traje oskudno po 2-3 dana i sl. Sada evo 2 dana kasni, bas su mi hormoni sasavi..


Blago vama sto ne dobijate mjesecima, ja iskljucivo dojim a u 5 mjeseci njenog zivota vec 4 vjesticurine ispratila pih...


I ja sam odmah nakon 40-esnice dobilauser posted image ,dojim još uvijek a ciklusi su mi katastrofa i kreću se od 17-32 dana.Vjerovatno od hormona jer prije poroda ciklus mi je bio 25 dana.Najgore mi je kad mi se potrefe ovi ciklusi od 17 dana,samo što ispratim user posted image eto je opetuser posted image



Ovo me utjesi jer znaci nisam jedina. Evo 31vi dan a ja jos nista, a napuhana kao zaba. Najvise me strah nezeljene trudnoce (a one poslje koje krvaris 1-2 put a ne znas da si trudna pih) pa panicim iznutra..


IZVORNA PORUKA: gerberka

bebice, ja odem u wc da zavirim u gace..ne da vidim jesam dobila nego da provjerim spol..nisam vise sigurna jesam li musko ili zensko user posted image
ne cekam ja jos. 15. 11 bila zadnja pa mozda tamo u proljece user posted image user posted image



HAHAHA joj jesi luda majke mi nasmija me do suza!



_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu enči80)
Neposredna veza do poruke: 428
   RE: prvi menzes poslije poroda
18.12.2012 12:06:49   
Bebica11
HAJ ZENE

Imal ko od vas da mu je treca menga poslije porodauser posted image kasnila vise nego drugauser posted image

ja kako sam skontala da se ti razmaci trebaju smanjivati dok se ciklus ne regulise a ne produzavatiuser posted image il sam u krivuuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Gospodaru moj, daj da ja i neki potomci moji obavljamo molitvu; Gospodaru naš, Ti usliši molbu moju!"( Ibrahim 40)

(odgovor članu Lulu_08)
Neposredna veza do poruke: 429
   RE: prvi menzes poslije poroda
18.12.2012 12:09:54   
tinkivinki
meni treca kasnila 25 dana,ja kupovala test da provjerim da nisam trudna.a prve 2 bile normalno,ja dobivam svakih 30 dana ne 28.

(odgovor članu Bebica11)
Neposredna veza do poruke: 430
   RE: prvi menzes poslije poroda
18.12.2012 12:15:40   
tinkivinki
meni je treca kasnila 25 dana,a prve dvije bile normalne.ja radila test i bio negativan.cetvrta mi je dosla redovno,a za 5 sad cu vidjeti.prosli mjesec sam imala 24-og.to je zato sto dojim vjerovatno pa hormoni lude

(odgovor članu Bebica11)
Neposredna veza do poruke: 431
   RE: prvi menzes poslije poroda
18.12.2012 12:17:16   
Silver
Ja tek nakon skoro godinu dana prvi put dobila danas user posted image bas sam se odvikla bila...nije mi nedostajala, i nadala sam se da ce me manje boljeti aali...sipak!

_____________________________

...kad iz ljubavi zivot nastane...
* 10.01.2012.g.*

(odgovor članu tinkivinki)
Neposredna veza do poruke: 432
   RE: prvi menzes poslije poroda
18.12.2012 12:23:36   
Bebica11

IZVORNA PORUKA: tinkivinki

meni je treca kasnila 25 dana,a prve dvije bile normalne.ja radila test i bio negativan.cetvrta mi je dosla redovno,a za 5 sad cu vidjeti.prosli mjesec sam imala 24-og.to je zato sto dojim vjerovatno pa hormoni lude


pa i ja kontam da je od dojenja, ja sam prije trudnoce dobivala svakih 25-26 dana i druga mi je kasnila 15dana tj dosla 40-ti dan otprilike, ova sad kasni vec 18dana, znaci ok je vjerovatno, jer sam i ja test radila prije 10dana i bio je neg, sad mi oof stalno kupovati testoveuser posted image

_____________________________

"Gospodaru moj, daj da ja i neki potomci moji obavljamo molitvu; Gospodaru naš, Ti usliši molbu moju!"( Ibrahim 40)

(odgovor članu tinkivinki)
Neposredna veza do poruke: 433
   RE: prvi menzes poslije poroda
18.12.2012 12:25:40   
Bebica11

IZVORNA PORUKA: Silver

Ja tek nakon skoro godinu dana prvi put dobila danas user posted image bas sam se odvikla bila...nije mi nedostajala, i nadala sam se da ce me manje boljeti aali...sipak!


i ja sam prvu dobila nakon 10,5mj otprilike, to je prva prava ono u trajanju od 8dana imala sam neka krvaruckanja u 6. i 8. mjesecu al ono dan dva to ne racunamuser posted image

_____________________________

"Gospodaru moj, daj da ja i neki potomci moji obavljamo molitvu; Gospodaru naš, Ti usliši molbu moju!"( Ibrahim 40)

(odgovor članu Silver)
Neposredna veza do poruke: 434
   RE: prvi menzes poslije poroda
18.12.2012 12:31:47   
Lulu_08
Ja sam vam malo je reci zbunjena.

Prvo dobila 36 dana nakon poroda, pa kroz 28 dana i onda 2 kratke kroz 21 pa kroz 15 dana. Sve su bile standardne tipa 4-5 dana.

Poslje kroz 28 dana dobijem ali bezze, vise spotting i prodje. I od tada nista...evo 35 dana poslje i jos nista...a imam osjecaj vec 7 dana kao da cu svakog trenutka dobiti..

_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu Bebica11)
Neposredna veza do poruke: 435
   RE: prvi menzes poslije poroda
18.12.2012 12:57:07   
bebacha
ja koliko znam to je sve normalno dok dojis,te varijacije,mada znam da nije ugodno
ja sam prvi put dobila nakon 6 mjeeci a drugi put nakon 14(i to mjesec dana nakon sto sam prestala dojit

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu Lulu_08)
Neposredna veza do poruke: 436
   RE: prvi menzes poslije poroda
18.12.2012 17:36:22   
ajla86
drugi menzes posliej cr ...prvi bio normalan a ovaJ JE GLUHO BILO.....
od jutros 2 paketa always nocnih potrosila...nemam vise nijedan a nema mi ko kupiti i stavljam ajsine peleneuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
gdje je razlika posporodzajnog menzesa i odljeva???
ovo nije normalno..ja hodati nemogu...sjeditiii fujj


(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 437
   RE: prvi menzes poslije poroda
20.12.2012 11:10:28   
gerberka
ja jutros procurih user posted image

_____________________________

"Gospodaru moj, pokloni mi od sebe čestita potomka, jer se Ti, uistinu, molbi odazivaš." (Ali Imran,38)
_______________________________________________
beta 06.06.2011 1309
beta 08.06.2011 3282 :)
10.02.2012 8:05 moja maca! Hvala Ti Gospodaru

(odgovor članu ajla86)
Neposredna veza do poruke: 438
   RE: prvi menzes poslije poroda
20.12.2012 11:26:56   
bebaa
da li je to individualno ili sta ali ja jos nisam dobila a porodila sam se prije 2mj. i 20 dana ...kazu da je to normalno dok dojim da ne dobivam ali opet citam da i dojilje dobijaju...u svakom slucaju neka vala da se jos malo odmorim...

(odgovor članu gerberka)
Neposredna veza do poruke: 439
   RE: prvi menzes poslije poroda
20.12.2012 18:47:05   
smajli80

IZVORNA PORUKA: bebaa

da li je to individualno ili sta ali ja jos nisam dobila a porodila sam se prije 2mj. i 20 dana ...kazu da je to normalno dok dojim da ne dobivam ali opet citam da i dojilje dobijaju...u svakom slucaju neka vala da se jos malo odmorim...



Normalno je da ne dobiješ i godinu dana,neke dobiju odmah a neke kasnije sve je individualno i normalno.

Ja sam dobila 7mj nakon poroda.


_____________________________

Mamina velika curica 5.3.2008
Mamin mali dječak 26.1.2012.

(odgovor članu bebaa)
Neposredna veza do poruke: 440
   RE: prvi menzes poslije poroda
20.12.2012 19:11:45   
Bebica11

IZVORNA PORUKA: gerberka

ja jutros procurih user posted image

ne mogu da vjerujem, i jauser posted image izgleda moja user posted image cekala tvojuuser posted image

_____________________________

"Gospodaru moj, daj da ja i neki potomci moji obavljamo molitvu; Gospodaru naš, Ti usliši molbu moju!"( Ibrahim 40)

(odgovor članu gerberka)
Neposredna veza do poruke: 441
   RE: prvi menzes poslije poroda
21.12.2012 8:23:37   
bumbica

IZVORNA PORUKA: ajla86

drugi menzes posliej cr ...prvi bio normalan a ovaJ JE GLUHO BILO.....
od jutros 2 paketa always nocnih potrosila...nemam vise nijedan a nema mi ko kupiti i stavljam ajsine peleneuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
gdje je razlika posporodzajnog menzesa i odljeva???
ovo nije normalno..ja hodati nemogu...sjeditiii fujj



pozz...jedan mali savjet.ako imaš preobilnu mens.ima čaj za kupit od trava,rusomača se zove i super je za obilne mens(meni je pomogao,iz iskustva pišem)...

(odgovor članu ajla86)
Neposredna veza do poruke: 442
   RE: prvi menzes poslije poroda
21.12.2012 16:23:12   
Hannica
Nakon skoro dvije godine pauze i ja danas procuri.user posted image Bez ikakvih predznaka. Bas mi zao,sad cu se svaki mjesec brinuti hoce li doci,nece li....

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu bumbica)
Neposredna veza do poruke: 443
   RE: prvi menzes poslije poroda
21.12.2012 16:29:20   
Lulu_08
Moje jos nema, zvanicno kasni 11 dana user posted image .

_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 444
   RE: prvi menzes poslije poroda
21.12.2012 16:31:39   
Hannica
Nikako nisi dobila poslije poroda ili ? Ako mi bude kasnila svaki mjesec,ima da izludim,a malo mi fali.user posted image

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu Lulu_08)
Neposredna veza do poruke: 445
   RE: prvi menzes poslije poroda
21.12.2012 16:35:19   
Lulu_08
Ma jok poslje poroda kroz 36 dana dobila imala u medjuvremenu jedan normalan pa dva kratka ciklusa i opet jedan normalan i evo sada 11 dana kasni, izludjeh...

_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 446
   RE: prvi menzes poslije poroda
21.12.2012 20:45:11   
dzenyA

IZVORNA PORUKA: Lulu_08

Ma jok poslje poroda kroz 36 dana dobila imala u medjuvremenu jedan normalan pa dva kratka ciklusa i opet jedan normalan i evo sada 11 dana kasni, izludjeh...


jesil test radila??? meni je isto tako kasnila ,ja poludila

(odgovor članu Lulu_08)
Neposredna veza do poruke: 447
   RE: prvi menzes poslije poroda
21.12.2012 21:01:33   
AMELIC
haha, Lulu da nisi i ti user posted image
Ja nikad ni ne dobih poslije poroda...ostadoh trudna u neznanjuuser posted image user posted image

_____________________________

Duša mamina uljepšala je naš život...14.03.12
Mala princeza,miris mamin 03.05.13
Veselo nema šta...:)

(odgovor članu dzenyA)
Neposredna veza do poruke: 448
   RE: prvi menzes poslije poroda
22.12.2012 13:41:35   
Mamica24
Ženice HEEELLLPPP user posted image user posted image user posted image ja sam skroz ispala iz fazona menzesa... dobila sam juče i to 10 mjeseci posle poroda... stomak ne boli toliko ali imam tu čudnu vrtoglavicu i noge su mu teške a uz to beba doji... jel mogu nešto popiti ili pojesti da malo se pridignem znam da tablete ne smijem ali nešto posebno od hrane jel vama pomagalo.. tako sam mrzovoljna samo bih sjedila ili ležala... jel to normalno!!! sva sam ko pregažena mačka a subota čoek mi kući umjestoda idem vani da hodam ja u kući slomljena... heeelllppp!!

_____________________________

Živi dobar i častan život, tako da kad ostariš i pogledaš unazad moći ćeš da uživaš po drugi put. (L. i B. - naše neprocjenjivo blago)

(odgovor članu AMELIC)
Neposredna veza do poruke: 449
   RE: prvi menzes poslije poroda
22.12.2012 13:49:21   
tinkivinki

IZVORNA PORUKA: Mamica24

Ženice HEEELLLPPP user posted image user posted image user posted image ja sam skroz ispala iz fazona menzesa... dobila sam juče i to 10 mjeseci posle poroda... stomak ne boli toliko ali imam tu čudnu vrtoglavicu i noge su mu teške a uz to beba doji... jel mogu nešto popiti ili pojesti da malo se pridignem znam da tablete ne smijem ali nešto posebno od hrane jel vama pomagalo.. tako sam mrzovoljna samo bih sjedila ili ležala... jel to normalno!!! sva sam ko pregažena mačka a subota čoek mi kući umjestoda idem vani da hodam ja u kući slomljena... heeelllppp!!

da nisi mozda malokrvna?sok od cvekle je dobar,mene bar povrati u zivot.ja uzimala onaj fruktalov

(odgovor članu Mamica24)
Neposredna veza do poruke: 450
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  16 17 [18] 19 20   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  16 17 [18] 19 20   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *