|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  17 18 [19] 20 21   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: prvi menzes poslije poroda
22.12.2012 13:49:34   
bumbica

IZVORNA PORUKA: Mamica24

Ženice HEEELLLPPP user posted image user posted image user posted image ja sam skroz ispala iz fazona menzesa... dobila sam juče i to 10 mjeseci posle poroda... stomak ne boli toliko ali imam tu čudnu vrtoglavicu i noge su mu teške a uz to beba doji... jel mogu nešto popiti ili pojesti da malo se pridignem znam da tablete ne smijem ali nešto posebno od hrane jel vama pomagalo.. tako sam mrzovoljna samo bih sjedila ili ležala... jel to normalno!!! sva sam ko pregažena mačka a subota čoek mi kući umjestoda idem vani da hodam ja u kući slomljena... heeelllppp!!

jedan paracetamol bebi neće škoditi,a tebi će itekako pomoći,šolja toplog čaja,i da novine u ruke,noge na stolac..danas ti je dopušteno odmarati,a pošto ti je dragi kući,nek se brine o bebi i ručku,i za dva dana si ko nova user posted image

(odgovor članu Mamica24)
Neposredna veza do poruke: 451
   RE: prvi menzes poslije poroda
7.1.2013 12:26:37   
didii
Meni je prva menstruacija dosla 2 mjeseca i 5 dana poslije poroda, trajala nekih 5-6 dana, ali mi je problem druga menstruacija jer je od prve proslo mjesec i 14 dana a jos nema druge, imam jako dugo(15-20 dana) one tupe bolove i osjecaj samo sto nije ali nje nemaaaaa... Bas me to psihicki ubi u pojam user posted image
Da li je neko imao slicnih problema?

_____________________________

"Ljepota je ... kad oko na ovome svijetu iznova otkrije ono što um već po sebi zna."

(odgovor članu bumbica)
Neposredna veza do poruke: 452
   RE: prvi menzes poslije poroda
7.1.2013 13:46:41   
lady84
pozdrav

didi i kod mene ti je ista situacija, dobila prvu menstruaciju 50.dan poslije poroda, a evo druga kasni 24 dana, s vremena na vrijeme imam te tupe bolove kao da cu dobiti, pa prodju i oni,ali menstruacije nemauser posted image , a trudna nisam user posted image

(odgovor članu didii)
Neposredna veza do poruke: 453
   RE: prvi menzes poslije poroda
7.1.2013 13:57:20   
didii
Valjda nisam ni ja user posted image to bi bila propast, jer mi je porod bio na carski... Uglavnom imam te bolove kao prije pred menstruaciju i imam osjecaj kao da je krenulo, odem na wc a ono nista... Samo da krene ranije izludjuje me ovaj osjecaj user posted image user posted image

_____________________________

"Ljepota je ... kad oko na ovome svijetu iznova otkrije ono što um već po sebi zna."

(odgovor članu lady84)
Neposredna veza do poruke: 454
   RE: prvi menzes poslije poroda
22.1.2013 23:36:54   
gerberka
ja dobila na 30 dana user posted image

_____________________________

"Gospodaru moj, pokloni mi od sebe čestita potomka, jer se Ti, uistinu, molbi odazivaš." (Ali Imran,38)
_______________________________________________
beta 06.06.2011 1309
beta 08.06.2011 3282 :)
10.02.2012 8:05 moja maca! Hvala Ti Gospodaru

(odgovor članu Bebica11)
Neposredna veza do poruke: 455
   RE: prvi menzes poslije poroda
23.1.2013 1:05:35   
bubamara_11
Ja dobila posle 22 dana al sam iskrvarila da valja valjda sve sto je ostalo izaslo van

(odgovor članu gerberka)
Neposredna veza do poruke: 456
   RE: prvi menzes poslije poroda
27.1.2013 20:25:53   
veeseelaa
nakon poroda krvarila sam 40 dana (već 15 -20 dana ne krvarim)
kad mogu očekivati prvi ciklus?

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu bubamara_11)
Neposredna veza do poruke: 457
   RE: prvi menzes poslije poroda
27.1.2013 20:38:24   
mama x3

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

nakon poroda krvarila sam 40 dana (već 15 -20 dana ne krvarim)
kad mogu očekivati prvi ciklus?

zavisi dois li
zbog hormona za laktaciju
ja i 10 mjeseci nemam ali sam dojila

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 458
   RE: prvi menzes poslije poroda
27.1.2013 20:45:03   
veeseelaa
ne dojim draga, beba mi je umrla

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu mama x3)
Neposredna veza do poruke: 459
   RE: prvi menzes poslije poroda
27.1.2013 21:11:59   
ninuska
I ja sam krvarila 40 dana i prvi menzes sam dobila nakon mjesec dana otprilike. Znam da je bilo bas brzo. nadala sam se da nece jos koji mjesecuser posted image

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 460
   RE: prvi menzes poslije poroda
27.1.2013 21:41:27   
mamich
veeseela....trebalo bih nekih mjesec dana od kako si prestala krvariti da ponovno dobijes,zbog stresa i svega ostalog moguce je malo i kasnije....par mjeseci ce trebati dok se ciklus stabilizuje i ponovno bude redovan....

_____________________________

Sin srece i radosti u nas zivot stigao 07.10.2008.
Jos jedan mamin princ upotpunio nasu srecu 05.08.2012.

(odgovor članu ninuska)
Neposredna veza do poruke: 461
   RE: prvi menzes poslije poroda
27.1.2013 22:14:51   
Bebica11

IZVORNA PORUKA: gerberka

ja dobila na 30 dana user posted image

ja na 28user posted image

_____________________________

"Gospodaru moj, daj da ja i neki potomci moji obavljamo molitvu; Gospodaru naš, Ti usliši molbu moju!"( Ibrahim 40)

(odgovor članu gerberka)
Neposredna veza do poruke: 462
   RE: prvi menzes poslije poroda
28.1.2013 1:05:17   
veeseelaa

IZVORNA PORUKA: mamich

veeseela....trebalo bih nekih mjesec dana od kako si prestala krvariti da ponovno dobijes,zbog stresa i svega ostalog moguce je malo i kasnije....par mjeseci ce trebati dok se ciklus stabilizuje i ponovno bude redovan....



aha zaboravila sam kako je to bilo nakon prvog poroda



_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu mamich)
Neposredna veza do poruke: 463
   RE: prvi menzes poslije poroda
30.1.2013 13:41:12   
didii

IZVORNA PORUKA: didii

Valjda nisam ni ja user posted image to bi bila propast, jer mi je porod bio na carski... Uglavnom imam te bolove kao prije pred menstruaciju i imam osjecaj kao da je krenulo, odem na wc a ono nista... Samo da krene ranije izludjuje me ovaj osjecaj user posted image user posted image


Moja druga menstruacija je naizad dosla i to sa rekordnih 40 dana zakasnjenja user posted image
Lakse se dise user posted image

_____________________________

"Ljepota je ... kad oko na ovome svijetu iznova otkrije ono što um već po sebi zna."

(odgovor članu didii)
Neposredna veza do poruke: 464
   RE: prvi menzes poslije poroda
6.2.2013 9:27:06   
bebaa
ja sam porodjena na carski i jutos sam dobila 3 dana nakon sto sm prestala malog dojiti...a porodila sam se prije 4 mj. i 7 dana...ufff...a bas mi je bilo lijepo ovih 13 mjeseci...

(odgovor članu didii)
Neposredna veza do poruke: 465
   RE: prvi menzes poslije poroda
6.2.2013 9:36:15   
Lulu_08
ja sam par puta 'dobila' poslje poroda pa od tada vise nemam evo 4 mj nikako, a to je vjerovatno bilo ciscenje maternice a ne prava menstruacija, trajalo je kratko i nije bilo obilno

_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu bebaa)
Neposredna veza do poruke: 466
   RE: prvi menzes poslije poroda
6.2.2013 10:39:07   
stoic
skoro 8 mjeseci bez menstruacije..... još čekamo :)

(odgovor članu Lulu_08)
Neposredna veza do poruke: 467
   RE: prvi menzes poslije poroda
6.2.2013 10:42:34   
veeseelaa
ja sam krvarila 40 dana poslije poroda i onda je stalo
20 dana nakon toga dobila sam ciklus

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu stoic)
Neposredna veza do poruke: 468
   RE: prvi menzes poslije poroda
6.2.2013 11:25:39   
Bebica11

IZVORNA PORUKA: Lulu_08

ja sam par puta 'dobila' poslje poroda pa od tada vise nemam evo 4 mj nikako, a to je vjerovatno bilo ciscenje maternice a ne prava menstruacija, trajalo je kratko i nije bilo obilno


Lulu ta ciscenja nisu prava menstruacija ja to nisam ni racunala dok mi nije odcepilo ono 7-8dana kao prije poroda

ja sam imala drugu menstruaciju nakon 40dana trecu nakon 46 i cetvrtu nakon 28 dana, eh sad me zanima da li bi trebalo ostati na 28 i manje(jer prije poroda je bilo redovno na 25) il se opet moze desiti da po 40dana ne dobijem??? jer kako sam skontala trebalo bi se uredovitiuser posted image

_____________________________

"Gospodaru moj, daj da ja i neki potomci moji obavljamo molitvu; Gospodaru naš, Ti usliši molbu moju!"( Ibrahim 40)

(odgovor članu Lulu_08)
Neposredna veza do poruke: 469
   RE: prvi menzes poslije poroda
6.2.2013 11:30:23   
animagical
dok god dojis, moze sarati i ovako i onako... doduse meni je sada na 28 dana,kao i prije

(odgovor članu Bebica11)
Neposredna veza do poruke: 470
   RE: prvi menzes poslije poroda
6.2.2013 11:40:16   
Bebica11

IZVORNA PORUKA: animagical

dok god dojis, moze sarati i ovako i onako... doduse meni je sada na 28 dana,kao i prije


ma mene uhvatio vec pms, kontam nece me valjda drzati jos 20danauser posted image od subote pa nadalje ocekujem, jedva cekam da dobijem jer sam svauser posted image

mm cak na mob aplikaciju skinuo "pms alert" user posted image al sto je sega kad je bila O javlja mu "DANGER S. is ovulating"user posted image user posted image user posted image


_____________________________

"Gospodaru moj, daj da ja i neki potomci moji obavljamo molitvu; Gospodaru naš, Ti usliši molbu moju!"( Ibrahim 40)

(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 471
   RE: prvi menzes poslije poroda
6.2.2013 11:47:40   
animagical

IZVORNA PORUKA: Bebica11


IZVORNA PORUKA: animagical

dok god dojis, moze sarati i ovako i onako... doduse meni je sada na 28 dana,kao i prije


ma mene uhvatio vec pms, kontam nece me valjda drzati jos 20danauser posted image od subote pa nadalje ocekujem, jedva cekam da dobijem jer sam svauser posted image

mm cak na mob aplikaciju skinuo "pms alert" user posted image al sto je sega kad je bila O javlja mu "DANGER S. is ovulating"user posted image user posted image user posted image


user posted image ma ne opterecuj se...ako neces trudnocu, planiraj neku kontracepciju i opusti se..svako mjesec dva ti se brines kad ces dobiti

(odgovor članu Bebica11)
Neposredna veza do poruke: 472
   RE: prvi menzes poslije poroda
6.2.2013 12:36:05   
lady84
Napokon i ja dobih drugu menstruaciju, nakon 52 dana kasnjenja.user posted image
Koje olaksanje, pms me danima mucio.
Nadam se da ce postati redovnija.

(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 473
   RE: prvi menzes poslije poroda
9.2.2013 15:06:16   
didii
uuuu lady84 user posted image ja sam bila izludila i za onih 40 dana cekanja (radila 2 testa mada nije bilo realne sanse za trudnocu) a sa toliko dana kasnjenja bi zavrsila kod psihica user posted image stvarno je ovaj PMS uzasaaan user posted image
Samo se nadam da ce se ubrzo ovo sve uredoviti user posted image

_____________________________

"Ljepota je ... kad oko na ovome svijetu iznova otkrije ono što um već po sebi zna."

(odgovor članu lady84)
Neposredna veza do poruke: 474
   RE: prvi menzes poslije poroda
14.2.2013 14:40:40   
Bebica11
da prijavim na ovoj temi meni su samo prve dvije ludog razmaka bile, 40 i 45 dana a evo predzadnja nakon 28 a ova nakon 29dana,user posted image dakle uredovalo se polahkouser posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Gospodaru moj, daj da ja i neki potomci moji obavljamo molitvu; Gospodaru naš, Ti usliši molbu moju!"( Ibrahim 40)

(odgovor članu didii)
Neposredna veza do poruke: 475
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  17 18 [19] 20 21   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  17 18 [19] 20 21   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *