|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  18 19 [20] 21 22   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: prvi menzes poslije poroda
20.2.2013 0:12:55   
dady
Meni se vec druga zavrsila! user posted image a beba ima 3m i 12 dana user posted image ekspeditivna zena nema sta :)

_____________________________

DAWUD 20.06.2009.
Mrvica je postala mrvetina!!!
:)))))))))

ZEJD 07.11.2012.
Nova Mrvica :)))

(odgovor članu Bebica11)
Neposredna veza do poruke: 476
   RE: prvi menzes poslije poroda
20.2.2013 0:45:34   
visnjica1
I mrni je trenutno druga menstruacija a bebi ce za 5 dana 3 mjeseca, ja sam dobjla odma poslije 40 dana , a beba redovno sisa , menstruacija mi je bezbolna i malo obilnija malte ne pa cista krv izlazi haah..Zanima me da li bebi smeta, da li se promijeni ukus mlijeka malo mi je nervoznija kao da juser posted image e ona dobila

_____________________________

Moje Sunce 25.11.2012

(odgovor članu dady)
Neposredna veza do poruke: 477
   RE: prvi menzes poslije poroda
20.2.2013 21:13:50   
mama x3


Da li je jos neko imao slicnu iskustvo kao v1?

meni je juce pocelo krvarenje, prva menstruacija, bebi je 7 mjeseci i dojim

medutim, bebana slabije hoce siku. Zna li ko da li se ukus mlijeka mjenja ?

(odgovor članu visnjica1)
Neposredna veza do poruke: 478
   RE: prvi menzes poslije poroda
20.2.2013 21:33:32   
Bebica11

IZVORNA PORUKA: mama x3



Da li je jos neko imao slicnu iskustvo kao v1?

meni je juce pocelo krvarenje, prva menstruacija, bebi je 7 mjeseci i dojim

medutim, bebana slabije hoce siku. Zna li ko da li se ukus mlijeka mjenja ?


desava se,desavalo se meni kad je bila veca da pljune mlijeko pred mengu, al to traje dva tri dana

_____________________________

"Gospodaru moj, daj da ja i neki potomci moji obavljamo molitvu; Gospodaru naš, Ti usliši molbu moju!"( Ibrahim 40)

(odgovor članu mama x3)
Neposredna veza do poruke: 479
   RE: prvi menzes poslije poroda
21.2.2013 11:23:56   
mama x3



Bebice11 Hvala user posted image




(odgovor članu Bebica11)
Neposredna veza do poruke: 480
   RE: prvi menzes poslije poroda
11.3.2013 9:24:46   
Silver
moja menstruacija je bila katastrofa, dobila sam godinu nakon poroda prvu, trajala je 8 dana i Boze...bila je tako obilna da sam uprljala sve po kuci user posted image i nisam dobila evo 2 mjeseca a nisam trudna i jos uvijek aktivno dojim, kako je kod vas koje dojite, jeli vam se nakon prve redovno nastavila?

_____________________________

...kad iz ljubavi zivot nastane...
* 10.01.2012.g.*

(odgovor članu mama x3)
Neposredna veza do poruke: 481
   RE: prvi menzes poslije poroda
11.3.2013 9:40:35   
Misty_mama
Ja sam redovno dojila, i prvi put sam dobila u 4. mjesecu poslije poroda, tačnije 4 i po mjeseca, bila mi je kao i prije, i po dužini i po obilnosti, i tačna kao i uvijek. Jedino što mi se čini da me sada manje boli, odnosno uopšte ne boli.. Koincidencija, ili ne, ne znam...

_____________________________

28.05.2011, Jedan i jedan su jedan :)
05.07.2012. Dva i jedan su opet jedan. A. :)

(odgovor članu Silver)
Neposredna veza do poruke: 482
   RE: prvi menzes poslije poroda
11.3.2013 9:47:57   
Marija13
Proslo 3 mjeseca od poroda i jos uvijek nema menstruacije (dojimo) ponekad me boli stomak kao da cu dobiti ali nista user posted image
Cini mi se bolje bih se osjecala...

_____________________________

"Ono što mi jesmo određuje našu djecu daleko više nego ono što im govorimo. Znači, potrebno je da budemo danas, ono što želimo da naša djeca postanu sutra."

(odgovor članu Misty_mama)
Neposredna veza do poruke: 483
   RE: prvi menzes poslije poroda
11.3.2013 16:38:52   
Alannah
Bebanu je pet i pol mjeseci,a ja danas prvi put dobila.Malo stomak boli,ali nikakvih predsimptoma nisam imala.Samo se nadam da nece siku odbijati,jer iskljucivo doji. Bilo je lijepo ne dobijati godinu i tri mjeseca user posted image

(odgovor članu Marija13)
Neposredna veza do poruke: 484
   RE: prvi menzes poslije poroda
11.3.2013 17:30:20   
Volim Te!
Moja beba ima 7 meseci a menstruacije jos nema,nakon 6 nedelja od poroda sam pocela da pijem tablete protiv trudnoce za dojilje i krvarila sam desetak dana,od tad nema nista,i mene stomak zaboli nekad kao da cu dobit ali ne dobijam.

_____________________________

Prije nego sto si se rodila nosila sam te ispod svog srca...Od trenutka kada si dosla na ovaj svijet,do trenutka kad ja odem sa njega,zauvijek cu te nositi u srcu...

(odgovor članu Alannah)
Neposredna veza do poruke: 485
   RE: prvi menzes poslije poroda
29.3.2013 23:43:14   
Angie84
Ja sam dobila 2 mjeseca poslije poroda iako iskljucivo dojim. I fakat je tako, mlijeko je, vjerovatno, drugacijeg ukusa, jer je bebac nervozniji, a vjeruj da se zna desiti i da ga je manje, pa beba cesce trazi doji. To traje 3-4 dana. Istrpim i prodje ;)

_____________________________

Mali cvjetak - 05.10.2012.

(odgovor članu visnjica1)
Neposredna veza do poruke: 486
   RE: prvi menzes poslije poroda
8.4.2013 11:11:17   
bebaa
ne razumijem zasto mora ovoliko ići...osjecam se ko zombi...jedva se vucem po kuci...treca je po redu,bebi 6.5mj...prva je bila inekako ali ova ubjedljivo najgora,ne boli me toliko sem krsta...otpadoše...joj uzas...user posted image

(odgovor članu Angie84)
Neposredna veza do poruke: 487
   RE: prvi menzes poslije poroda
9.4.2013 20:59:35   
lilyy
ja sam dobila prvu tek nakon 8 mjeseci. beba jednako dobro doji bezobzira imam li ili ne. prve 3 su mi  bile neredovne i kasnile su mi po 7-10 dana. poslije su postale redovne kao sat i definitivno me puuuuno manje bole nego prije poroda.user posted image

(odgovor članu bebaa)
Neposredna veza do poruke: 488
   RE: prvi menzes poslije poroda
9.4.2013 21:06:06   
almondray
Ja sam prvu dobila na isti datum kad sam trebala prošle godine za 8 mart , odmah mi je bilo jasno da sam trudna... nakon tačno godinu dana dobijem prvu user posted image
Ne vidim nikakve promjene na bebi ali nemam ih ni ja...sad je već druga tu... voljela bi da ih nije sve dok dojimo...

(odgovor članu lilyy)
Neposredna veza do poruke: 489
   RE: prvi menzes poslije poroda
9.4.2013 21:38:04   
Lulu_08

IZVORNA PORUKA: Lulu_08

ja sam par puta 'dobila' poslje poroda pa od tada vise nemam evo 4 mj nikako, a to je vjerovatno bilo ciscenje maternice a ne prava menstruacija, trajalo je kratko i nije bilo obilno


Poslje toga dobila jos jednom pa onda poslje 45 dana opet, ovaj put su mi ciklusi bas show, a i poslje prve trudnoce bio CR i isto sam dojila, medjutim redovni normalni ciklusi bili...


_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu Lulu_08)
Neposredna veza do poruke: 490
   RE: prvi menzes poslije poroda
9.4.2013 22:02:45   
hatepsut
Ja nisam jos dobila,beba ima vise od 8mj. a mislim da nije mlijeko drugacijeg okusa,nego smo mi nervoznije i beba osjeti tu nervozu.

_____________________________

"Ti si moja ljubavna pjesma,moja prva misao.Kad me jutro probudi ti si potreba i smisao"

11.03.2002 Moja ljubav,sreca,zivot...
27.07.2012 Mali Lavic upotpunio sve praznine koje su nedostajele nasoj sretnoj porodici !

(odgovor članu Lulu_08)
Neposredna veza do poruke: 491
   RE: prvi menzes poslije poroda
9.4.2013 22:05:26   
Crnkica
IZVORNA PORUKA: dzejla2012

evo mog izvjetaja:rodila sam prije 4 mjeseci i kusur dana,menge jo ni na vidiku nema,
dojim za sada,a nadam se kad dođe da neće biti poplave,jer sam uvjek imala obilne
menstruacije.prvim porodom dobila sam 28 dana poslije krvarenja koje je trajalo punih
40 dana.dojila sam samo 2 mjeseca.



i jo je nemam a bebi je 10 i po mjeseci,i bojim je se kao da trebam prvi put dobiti...user posted image

< Poruku je uredio dzejla2012 -- 9.4.2013 22:14:23 >

(odgovor članu Lulu_08)
Neposredna veza do poruke: 492
   RE: prvi menzes poslije poroda
9.4.2013 22:21:40   
Dalia_88
Volim te koje su to tablete protiv trudnoce a mogu i dojilje koristiti. Ja sad cujem za to user posted image
Prosvijetli me draga da ne izbjegavam muza vise user posted image
Bas me strah trudnoce, bebi tek 3 mj.

_____________________________

05.01.2013 23:50 Moja Dalia
Znaš li milo moje da te volim najviše na svijetu, da dok dišem, tako će biti...
Kad posustajem i počnem gubiti nadu, pogled na tebe, na tvoj osmijeh vraća mi vjeru u bolje sutra..

(odgovor članu Crnkica)
Neposredna veza do poruke: 493
   RE: prvi menzes poslije poroda
10.4.2013 8:09:55   
almondray

IZVORNA PORUKA: hatepsut

Ja nisam jos dobila,beba ima vise od 8mj. a mislim da nije mlijeko drugacijeg okusa,nego smo mi nervoznije i beba osjeti tu nervozu.

Ja mislim da si u pravu ovo za nervozu , jer ja inače ne osjetim svoje user posted image a vidim da se i beba normalno ponaša .Btw blago tebi ...
Dalia nemoj griješit dušu user posted image user posted image

(odgovor članu hatepsut)
Neposredna veza do poruke: 494
   RE: prvi menzes poslije poroda
10.4.2013 9:29:47   
stoic
ja nekako imam osjećaj da majke izjelica dobiju puno kasnije...... to je i medicinski potvrđeno, mada su nekada i neki drugi razlozi u pitanju

(odgovor članu almondray)
Neposredna veza do poruke: 495
   RE: prvi menzes poslije poroda
10.4.2013 22:40:22   
hatepsut
IZVORNA PORUKA: stoic

ja nekako imam osjećaj da majke izjelica dobiju puno kasnije...... to je i medicinski potvrđeno, mada su nekada i neki drugi razlozi u pitanju


pa vrlo je moguce,ako uzmemo u obzir da je moja beba tek s nekim 8mj(prije 15-20dana) pocela da jede krutu hranu(pojede oko pola kasice i nece vise).Doji dnevno svaka 3h otprilike,nocu 2x izuzev ako ga muce zubi onda je to cesce.

< Poruku je uredio hatepsut -- 10.4.2013 22:41:08 >


_____________________________

"Ti si moja ljubavna pjesma,moja prva misao.Kad me jutro probudi ti si potreba i smisao"

11.03.2002 Moja ljubav,sreca,zivot...
27.07.2012 Mali Lavic upotpunio sve praznine koje su nedostajele nasoj sretnoj porodici !

(odgovor članu stoic)
Neposredna veza do poruke: 496
   RE: prvi menzes poslije poroda
10.4.2013 22:51:07   
raja_ringe

IZVORNA PORUKA: hatepsut

IZVORNA PORUKA: stoic

ja nekako imam osjećaj da majke izjelica dobiju puno kasnije...... to je i medicinski potvrđeno, mada su nekada i neki drugi razlozi u pitanju


pa vrlo je moguce,ako uzmemo u obzir da je moja beba tek s nekim 8mj(prije 15-20dana) pocela da jede krutu hranu(pojede oko pola kasice i nece vise).Doji dnevno svaka 3h otprilike,nocu 2x izuzev ako ga muce zubi onda je to cesce.


I ja mogu potvrditi ovaj 'stsatistički podatak'. Moja poguzija za par dana puni godinu, od mjesečnice ni traga, ona sada doji malo rjeđe dakle svaka tri sata otprilike user posted image user posted image .

_____________________________

"Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovori, a fukara se obogati!" (I. Andrić)

(odgovor članu hatepsut)
Neposredna veza do poruke: 497
   RE: prvi menzes poslije poroda
10.4.2013 23:03:02   
dzenyA
e vala kod nas nije tako,ako ima i jedna beba da vise doji to je moja user posted image
a ja sam prvu user posted image dobila odmah kroz 2 mjeseca

(odgovor članu raja_ringe)
Neposredna veza do poruke: 498
   RE: prvi menzes poslije poroda
11.4.2013 18:16:30   
emy24
evo za dva dana moj curi je 8.5mj i ja jos nisam dobilauser posted image isla sam na kontrolu i sve je ok doktor kaze da necu jos,a sa prvom bebom sam dobila kad mu je bilo 6.5mj

_____________________________

Emin & Ejna
23.04.2007.
26.07.2012

(odgovor članu dzenyA)
Neposredna veza do poruke: 499
   RE: prvi menzes poslije poroda
25.4.2013 10:22:32   
Crnkica

IZVORNA PORUKA: dzejla2012

IZVORNA PORUKA: dzejla2012

evo mog izvjetaja:rodila sam prije 4 mjeseci i kusur dana,menge jo ni na vidiku nema,
dojim za sada,a nadam se kad dođe da neće biti poplave,jer sam uvjek imala obilne
menstruacije.prvim porodom dobila sam 28 dana poslije krvarenja koje je trajalo punih
40 dana.dojila sam samo 2 mjeseca.



i jo je nemam a bebi je 10 i po mjeseci,i bojim je se kao da trebam prvi put dobiti...user posted image

evo i mene da se tuspasim,poslije 11 mjeseci od poroda prvi menzes je danas došaouser posted image ,i normalan je nije nešto obilno..

(odgovor članu Crnkica)
Neposredna veza do poruke: 500
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  18 19 [20] 21 22   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  18 19 [20] 21 22   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *